P&Odp

Biofeedback Scan

1.Tak, możesz, ale sugerujemy, abyś uruchomił dwa zestawy tych samych częstotliwości w odstępie 5 minut od siebie. Wszystko w tym samym czasie może być zbyt silne. Na przykład, jeśli chcesz korzystać z tych samych częstotliwości w kontakcie i zdalnie(ang.Remote) w tym samym czasie, zalecamy najpierw zaczynać kontakt, poczekać 5 minut, a następnie uruchomić zdalnie( ang.Remote). Możesz też rozpocząć zdalnie najpierw, i za 5 minut uruchomić kontakt.

2.Łączenie lasera + plazmy + kontakt daje efekt synergistyczny. Laser odżywia zdrową tkankę za pomocą spójnego światła. Poprawia to wyniki kontaktu i plazmy zarówno w aplikacjach uzdrawiających, jak i zapping. Kombinacja rzeczywiście zmniejszyłaby reakcję alarmową organizmu.

Na zakładce „Settings” znajdziesz opcję „Wstrzymaj generatory podczas bio-sprzezenie (ang:Pause generators during biofeedback)” - odznacz, jeśli nie chcesz spauzować twoje generatory .

Przejdź do zakładki „System” i odznacz „Display GX Current and Angle”. Po zaznaczeniu tego pola wykres pokazuje, czy robisz BFB, czy nie.

To oznacza, że linia bazowa działa dobrze dla Ciebie. Większość wirusów ma częstotliwość 800 kHz lub mniej. Tylko niektóre bardzo małe wirusy są powyżej tej częstotliwości. Dlatego uważam, że większość wyników skanowania pochodzi już ze środowiska (WIFI, radio, telewizja, telefon komórkowy itp.). Również stary skan 18 MHz został zredukowany do 1.8 MHz w nowym oprogramowaniu (20190116), ponieważ wyższe częstotliwości pochodzą głównie z elektroniki. Nie musisz się martwić, wyniki skanowania są bardziej dokładne po użyciu linii bazowej.

 

Najnowszym Spooky2 20190116 jest funkcja Baseline i zmiany w oprogramowaniu BFB, pomagają wyeliminować hałas, który wytwarza fałszywe uderzenia i sprawia, że wyniki skanowania są bardziej dokładne.

 

Nie. Skanowanie generatora XM wymaga metody dostarczania częstotliwości i urządzenia Spooky2 Pulse do pomiaru tętna. Możesz użyć Spooky2 Remote, aby dostarczyć częstotliwości, ale nadal musisz nosić klips na ucho, aby zmierzyć tętno. Dlatego nie można wykonać zdalnego skanowania za pomocą generatora XM.

Uzyskaj najwyższy dowód alkoholu (najmniejszej ilości wody), którą możesz znaleźć. To może zająć trochę wysiłku do mycia, jesli próbki wyschły zbyt długo. Wiec oczyść je od razu po użyciu.

Możesz użyć Spooky2 Pulse, aby robić skanowanie bio-sprzeżenie, korzystając z funkcji reverse lookup i sprawdzić, czy choroba wciąż znajduje się na liście.

Ale proszę zauważyć, że wynik może działać tylko jako odniesienie. Zalecamy wykonanie dokładnej kontroli w szpitalu.

Choroba

Category: Choroba

Leczy się szybciej, jeśli użyjesz preset plazmowy „Healing & Regeneration” w folderze „Heal” lub wersji zdalnej w folderze Miscellaneous/Remote.

Category: Choroba

Wpisz w programie Spookiego,, Muscle Healing Stimulate,,.Robie od 10 min do pół godziny na cewce.

Category: Choroba

Prosze sobie pobrac i zainstalowac Spooky2 software. Tam jest cała masa częstotliwości.

1.Bartonella Quintana 356, 357, 547, 476.3

2.Bartonella Henselae: 364, 379, 645, 786, 840, 842, 844, 846, 848, 850, 857, 967, 6878, 634, 696, 716, 1518

Category: Choroba

Na remote wszystkie streptococcusy jakie tam są na liscie i 24/24 jechac.

Category: Choroba

Zacząłem od dwóch generatorów. Z biegiem czasu zbudowałem swoje generatory.

Jeśli możesz sobie na to pozwolić, dostałbym jeden GX, który ma dwa generatory w jednym, a następnie uzupełnij XM generator. Nie zapomnij Remote i Boost dla każdego dodatkowego generatora.

Jeśli możesz sobie pozwolić na plazmę lub skalar, jest to świetny, ale nadal ich nie mam. Mój Borelioza jest w remisji tylko z generatorami.

Mądrze rozpocznę od jednego generatora XM, jednego Boosta, jednego Uchwyt na Palec Spooky Pulse, jednego kabla Spooky2 TENS oraz plastry TENS. Będziesz miał wystarczająco dużo do czynienia, i powstały super wyniki z Borelioza.

Wiele zależy od finansów i czasu, z którym musisz pracować. Jeśli masz czas na wiele sesji kontaktowych, Plazma lub Skalar mogą być dobre. Mam szczęście, że nadal pracuję na pełny etat, więc chciałem tylko wykonywać zdalne leczenie. Dla mnie GX z szybszą metodą bio-sprzezenie było bardzo ważne. Możesz zacząć od zestawu GX, więc masz wszystkie akcesoria, których potrzebujesz. Gdyby kasy były nadal dostępne, dodałbym dwa kolejne generatory XM z Boostem i Remotami. To da ci cztery generatory zalecane dla szybszej opcji zdalnego leczenia. Naprawdę trzeba najpierw zdecydować, ile czasu / które protokoły leczenia chcesz użyć.

2. Do terapii Rife zabijania: Zestaw Plazma GX Spooky2 . Byłoby dobrze dostosowane do otrzymania 2 zestawów XM Remote.

Urządzenie skalarne jest urządzeniem uzdrawiającym. Naprawia i odbudowuje ciało. Osobiście uważam, że minimum byłoby zacząć od GX i dodać stamtąd.

Category: Choroba

1. Wypróbuj "Meridians-Tripple warmer", pod "Meridians"!
Na (puste) preset uzdrawiania.

2. Stosuj krople jodowe na skórze (najlepiej stopy), aż kolor jodu nie zostanie wchłonięty przez twoje ciało. Wyniki poddane kwarantannie!

3. Tarczyca.

Category: Choroba

Google Catalase. Jest to katalizator rozkładający nadtlenek wodoru(ang. hydrogen peroxide).
Zgodnie z rzeczy, które czytałem, nagromadzenie nadtlenku powoduje siwienie włosów. Z czasem organizm przestaje wytwarzać katalazę, więc włosy stają się szare. Istnieje sposób na wprowadzenie masy cząsteczkowej katalazy i uzyskanie częstotliwości. Nadal uczę się Spooky2, więc nie jestem pewien, jak to zrobić. Ale masa cząsteczkowa katalazy wynosi 232 kDa, według danych google.

Category: Choroba

Chciałbym zacząć od programów przeciwzapalnych( anti-inflammatory ).

Category: Choroba

To nie powinno stanowić problemu, ale zawsze jest osobistym wyborem. Pomocne byłoby wykonanie BFB(Bio-sprzezenie). Znalezienie przyczyny źródłowej jest ważne.

Użyłbym metody Footbath(kąpiel stóp), aby spróbować oczyścić toksyny najpierw, ponieważ zdecydowanie nie chciałbym przeciążać krwioobiegami toksynami. Musimy iść powoli, ponieważ wiele bólów głowy jest związanych z problemami żołądkowymi - czy to jest wolne trawienie, czy też niektóre patogeny w jelitach.

Category: Choroba

Pij ciepłą przegotowaną wodę, cytrynę i miód rano i wieczorem! Rozprasza czerwone krwinki, zamiast zatykać się razem, zwiększyć poziomy PH.

GeneratorX

Category: GeneratorX

1.Może pracować w trybie offline, ale nie za wszystko. Na przykład nie może pracować z upierzenie (ang. feathering), chybotanie (wobbles) lub zamiatanie(ang. sweeps), gdy jest w trybie samodzielnym / offline. W tym celu musisz podłączyć GeneratorX do laptopa. Również w przypadku „Terrain” (rzeczy, którą robimy przed rozpoczęciem prawidłowej pracy uzdrawiającej) tryb zdalny, musisz ręcznie przesuwać presety każdego dnia w trybie offline, twoje 11 dni będą miały potencjał 16 dni, ale nadal będzie to 11 dni, gdy podłączony do komputera lub laptopa.

2.Musisz podłączyć komputer, aby uruchomić oprogramowanie i pobrać programy do GeneratorX, aby używać go jako samodzielnego. Uważam też, że powinieneś połączyć się z komputerem w celu skanowania bio-sprzezenie, ponieważ wyniki są przechowywane na komputerze, a nie na GeneratorX. Dla pełnej funkcjonalności mobilnej, laptop byłby łatwiejszy.

Category: GeneratorX

Generatory działają inaczej w trybie Online (Z komputerem) i Offline (Samodzielny). Dlatego Spooky2 ma oddzielne preset Offline. W trybie offline Out 2 zawsze będzie Inverse + Sync (odwrotność + Synchronizacja) do Out 1.

Category: GeneratorX

Lepiej mieć co najmniej jeden GenX, a następnie kupić dodatkowe generatory XM, jak ich potrzebujesz.

GeneratorX i XM-Generator można uruchamiać jednocześnie.

Category: GeneratorX

Musisz umieszczać drugiego GX na oddzielnym komputerze. Oprogramowanie może obsługiwać tylko jedno skanowanie GX naraz. Komputer nie może pobrać drugiego oprogramowania.

Lub mieć jeden port przeznaczony do skanowania różnych osób i uruchamiania wyników na jednym z 3 otwartych portów GX (jeśli oba są na tym samym komputerze). To bedzie zmienil akcesoriów w GX łatwiej.

Category: GeneratorX

Częstotliwości Solfeggio są w oprogramowaniu Spooky2 i  można je uruchomić na GenX używając tego oprogramowania, lub można załadować częstotliwości Solfeggio do GX w pamięci 30 programu, a następnie nie będziesz musiał używać komputera. Jednakże, jeśli nie masz komputera, częstotliwości Solfeggio nie mogą wbudowac w GenX.

Category: GeneratorX

Mozesz  robic skanowanie Grade  związanych z zapaleniem skóry i innymi chorobami skóry cotydzień. Przeprowadzaj również badania nad innymi przyczynami cielesnymi podrażnień skóry przez alternatywny zdrowie i na tej  wykonuj skanowanie. Przydałaby się też detoksykacja.
Używamy programów wyprysków(Eczema). Ale rób również inne leczenie za pomocą srebro koloidalne ... i oliwy z oliwek oraz środków homeopatycznych.
Biorąc pod uwagę jedzenie. Nie jedz żadnych produktów mlecznych ani sojowych.

Category: GeneratorX

Jeden na każdy generator, ale nie dla tej samej osoby. Byłoby lepiej wykorzystać jedną typ kontaktu i jedną typ zdalną w tym samym czasie i na różnych generatorach.

Category: GeneratorX

W przypadku skanów biofeedback zawsze mówimy że powinny wstrzymać inne generatory.

Ponieważ Przetwarzacz Próbek nie skanuje ciała bezpośrednio, ale skanuje krew ślinę lub tkankę w PP (Przetwarzacz Próbek) , możesz skanować z PP gdy inne generatory są uruchomiony.

Aby uzyskać najdokładniejszą analizę, najlepiej uwolnić się od wszelkich możliwych wpływów elektrycznych / magnetycznych. Usuwam zegarek i wyłączam urządzenia (np. TV) jak to możliwe. Staraj się zawsze być świadomym, że istnieje połączenie kwantowe między próbką a tobą.

Category: GeneratorX

Spróbuj poniższych sposobów, aby znaleźć miejsca do umieszczenia plastry.

Lepiej jest, aby plastry były jak najbliżej miejscu problemowego, więc więcej komórek patogenów jest przekazywanych przez sygnał.

1. Podziel miejcu zainteresowania. Na przykład możesz podzielić wątroba na część przednią i tylną. Jeśli na nerki, możesz podzielić na dwie części z lewej i prawej strony.

2. Skan rdzenia. Umieść plastry  po lewej i prawej stronie tułowia, w połowie między biodrami i barkami.

3. W miejcu głowy i szyi nie umieszczaj bezpośrednio. Użyj z tylu obu ramion.

Category: GeneratorX

Byłoby lepiej używać Out 1 bezpośrednio.

Port CS ma przewodowo wbudowany rezystor o oporności 1k Ohm, który zmieni charakterystykę skanowania.

Używać port Out 1 bezpośrednio będzie dostarczać użytecznych danych.

Category: GeneratorX

1. Zrobiłem to bez żadnych problemów. Jeśli pytają, możesz im powiedzieć, że to jest dla sztywności mięśni, więc mogą zrozumieć.  Nie ma się o co martwić. Najprostsza odpowiedź jest najlepsza.

2. Upewnij się, że masz kabel zasilający wraz z tobą w torbie podręcznej. Podróżowałem z moim GX tutaj w USA kilka razy bez żadnych problemów.

Category: GeneratorX

Jeśli używasz Spooky Pulse do skanowania, to jest ważny aby być jak najbardziej zrelaksowanym, aby uzyskać dokładny wynik. Czytanie lub oglądanie telewizji może spowodować skurcz tętna, co może mieć wpływ na skanowanie.

Jeśli korzystasz GX do skanowania, z pewnością możesz czytać lub oglądać telewizję. Skanowanie GX potrzebuje tylko 12 minut, więc uważam, że to świetny czas, aby zamknąć oczy i trochę zrelaksować.

Inni

Category: Inni

1. Wypróbuj i zobacz. Niektórzy korzystają z tego.

2. To zależy od tego, co dzieje się w zdrowiu. Osobiście po prostu uruchomiam Terrain i nie myślę ze powinienem powtarzac kilaka razy.

Ponadto sugeruje się, że prowadzenie Terrain dla osób z poważnymi problemami zdrowotnymi nie zawsze jest świetnym pomysłem. Gdybym był ja, uruchamiałbym Detox Maintenance 24/7 (długoterminowo) na remote, wraz z dużą ilością presetów wsparcia.

Category: Inni

1. W większości przypadków nie czułem się zbyt dobrze, nawet gdy miałem widoczne znaki, że stan został usunięty. Właściwie miałem więcej reakcji Herxa na protokół Terrain(Przygotowawczy).

2. Niekoniecznie, reakcja Herxa nie jest dobrą rzeczą, oznacza to, że twoje ciało musi poradzić sobie z większą ilością toksyn, którymi może zarządzać, więc ostatecznie gdzieś się zatrzymują. Jeśli nie masz żadnych objawów podczas zabijania, oznacza to, że używasz niewłaściwych częstotliwości lub że masz silny system detoksykacji, czyli dobrze radzisz sobie z toksycznym obciążeniem.

3. Zależy od patogenu.
Jeśli to duży, kręty robak, kiedy się porusza, poczujesz to.
Jeśli zabijasz rzeczy innymi rzeczami, możesz mieć objawy przeziębienia itp.

Category: Inni

Tak. Możesz po prostu kliknąć polecenie menu „Restore Generator Defaults” w menu Plik, aby uzyskać ustawienia domyślne. To nie wpłynie na uruchomione programy na twoich generatorach. Możesz także kliknąć dowolne preset lub preset powłoki(ang.shell preset), i to nie wpłynie na żadne uruchomione generatory. Możesz nawet przetestować swoje nowe ustawienia w VG (Generator wirtualny) w zakładce Control, aby upewnić się, że program / preset zachowuje się tak, jak chcesz, bez wpływu na działający generator.

Możesz nawet zapisywać presety lub tworzyć łańcuchowe presety(ang.chained presets) i zapisywać je, również bez wpływu na działające generatory.

Category: Inni

Tylko baza danych MW emuluje substancję. Właśnie dlatego widzisz gwiazdkę w wyborze bazy danych MW.

Oznacza to, że wszystkie inne bazy danych pomagają wydobyć metale ciężkie lub inne toksyny.

Category: Inni

Tak, możesz. Nie ma problemu. Może to zależeć w pewnym stopniu od tego, co zabijasz i jak to wpłynąć na ciebie, ale musisz być sędzią a nie ja.

Category: Inni

1. Po prostu pozostaw uruchomione Remoty i wznów protokół po powrocie. Jeśli pozostawisz Remoty „uruchomione”, protokół nadal działa.

2. Protokół M&L trwa 5 godzin dziennie w Plazmie. Musisz być dedykowany, możesz rejestrować swoje dni w arkuszu kalkulacyjnym Excel.

3. Często podróżuję między Bostonem a Florydą. Kiedy jestem na Florydzie, uruchomię Remote i używam TeamViewer do logowania się mojego laptopa. Czasami sprawdzam, czy nadal działa, a innym razem mogę wstrzymać, jeśli mam reakcję / Herx.

Category: Inni

Category: Inni

1. Częstotliwość Solfeggio można dodać do swoich preset i uruchomić.
2. Regularne skanowanie i leczenie.
3. Jak rezonans Schumana (Schumann Resonance).

Category: Inni

Jak chcesz. Pamiętaj jednak, że więcej programów umieścisz, mniej czasu spędzasz na każdym programem. Więc zastanów się, ile programów dodajesz. Jeśli nie masz pojęcia, zacznij od jednego programu i stamtąd się rosnąć.

Category: Inni
  1. Spooky2 nie będzie blokował EMF, ale Spooky2 Scalar może mieć pewien efekt, gdy pole jest aktywne. Chciałbym kupić kilka narzędzi specjalnie do ochrony EMF, do postawienia na swoim łóżko, i tez wisiorek do noszenia w celu dodatkowego pokrycia wewnątrz i na zewnątrz domu.
  2. Nigdy wcześniej nie patrzyłem, ale znalazłem to samo, co ty znalazles. Używam Rezonansu Schumanna 7.83 wraz z tensorem. To naprawdę działa.

Category: Inni

Płyny ustrojowe u osoby dorosłej wynoszą około 55-60% wody, więc twoje myślenie może wpłynąć na to, czy możesz leczyć swoje ciało. Możesz sprobowac preset eksperymentalne Davida Hallidaya: Miscellaneous\Remote\DH Experimental Frequencies. DH zaleca, aby najpierw uruchomić DH_0001 do DH_0006 przed uruchomieniem innych preset eksperymentalnych DH. Więcej informacji o tych eksperymentalnych częstotliwościach można znaleźć tutaj: https://spooky2.com/forums/viewtopic.php?f=12&t=8357

Category: Inni

1. Używałbym Plazmy przez 4 dni w każdym pokoju. I prawdopodobnie uruchomic dłużej. To jedyny sposób, jaki znam, jeśli nie masz próbki.

2. Możesz potraktować pył pod listwami podłogowymi i pozostawić w Spooky2 Remote przez 30 dni.

Konkakt

Category: Konkakt

1. Skarpety i rękawiczki mogą się rozciągać. Jeśli nie są dobrze dopasowane, mogą spowodować oparzenia. Sprawdź przed użyciem.

2. Jeśli używasz plastry TENS, regularnie wymieniaj plastry TENS, aby mieć pewność, że mają dobry kontakt ze skórą.

Niezależnie od używanego trybu kontaktu: upewnij się, że nie jest przesunięty  100% (ang.offset 100%)w ustawieniu.

 

 

Category: Konkakt

Srebro w rękawicach zostało wplecione w tkaninę, więc można delikatnie umyć rękawice i skarpetki.

Category: Konkakt

1. Korzystanie z portu CS. Upewnij się, że używasz tylko ustawień kontaktów.

2. Skóra dziecka jest delikatna. Pomyśl tylko o wykonywaniu Remote. Z Remote Spooky2 v2.0 jest równie skuteczny jak kontakt.

3. Prawdopodobnie można wykonać 30 minut zimnego bransoletka laserowego w celu uzyskania efektu oczyszczania krwi. Ma dzieci w okularach przeciwsłonecznych, aby chronić oczy dzieci przed pójściem spać.

4. Myślę, że bardzo dużo dzieci nosić plastry TENS  przez całą noc. Również w kontakcie powinny powtarzać częstotliwości tylko 1-2 razy dziennie (maksimum rano + noc), aby nie przeciążać ciała.

5. Może po prostu obniżyć moc do 2-4 V.Po kliknięciu preset, ale przed załadowaniem go do generatora, wprowadź następujące zmiany w zakladce Settings.

I nie używaj Boost. Bezpośrednio do wyjścia 1(Out1).

 

 

Category: Konkakt

1. Nie ma negatywnego wpływu na częstotliwości.

2. Częstotliwości kąpieli stóp są przenoszone przez wodę, bez problemu - lub nigdy nie zadziała. To tylko irytacja, że woda dostaje się do cylindra, ale nie wyrządza żadnej szkody.

Jeśli chcesz, możesz zdjąć gumowe końcówki na dole (lub w góry), aby opróżnić wodę i umożliwić łatwiejsze wyschnięcie cylindrów. Po prostu bądź ostrożny, jeśli końcówki metalu są ostre.

Category: Konkakt

1. Wydaje mi się, że sugerowana metoda jest niepoprawna, ponieważ moc zostanie zmniejszona zarówno dla plastry TENS, jak i cewki PEMF, więc lepiej mieć dwa Generatory, po jednej dla każdej metody.
2. Kontakt (TENS) wymaga minimalnej amplitudy w celu penetracji warstwy skóry. Jeśli podzielisz amplitudę z podłączeniem innego urządzenia, prawdopodobnie nie otrzymasz wystarczających korzyści, aby otrzymać leczenie kontaktowe.

Category: Konkakt

Możesz używać zbyt dużej intensywności. Czytałem kilka książek omawiających terapie energetyczne, o Rife i PEMF, a wszyscy eksperci twierdzą, że słabsze aplikacje są zwykle bardziej skuteczne. Maksymalna częstotliwość sesji kontaktowych to 10 V i bardzo często zwykle robię tylko 5-8V. Jest to spowodowane wyłączeniem "amplitude ramp up/down". Jeśli kliknąłeś przycisk "ramp up/down", oprogramowanie Spooky2 automatycznie dostosuje ustawienia niższe, a jeśli nadal odczuwasz ból lub utrzymujące mrowienie, konieczne możesz dalsze zmniejszyć intensywności. Jeśli używasz programów do zabijania, istnieje pewna logika, aby użyć wyższej amplitudy, ale jeśli robisz programy do leczenia lub detoksykacji, maksimum 20V może nie przynieść wiele dobrego.

Category: Konkakt

Tak, wszelkie akcesoria kontaktowe mogą być używane do dowolnego programu kontaktowego.

Category: Konkakt

Bezpieczeństwo naszych użytkowników jest naszym najwyższym priorytetem. Zalecamy naszym użytkownikom nie używać plastry TENS nad dekoltem lub na całym sercu, aby chronić użytkowników przed poważnymi obrażeniami.

Jeśli nalegasz używać tryb kontaktu nad twoim ramieniem, możesz trzymać uchwyty cylindryczne w każdej ręce, umieszcić jedna ręka w miejscu, które chcesz leczyć, bez dotykania elektrody.

Category: Konkakt

Ponieważ Plastry Tens nigdy nie powinny używać na mokro. Więc nie możemy włożyć Platry Tens do wody . Ale metaliczne uchwyty cylindryczne może być umieszczona w wodzie.

 

Maszyna Rife'a

Category: Maszyna Rife'a

Nicola Tesla stwierdził, że jeśli chcesz poznać wszechświat, myśl w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji. Wszystko we wszechświecie ma swoją częstotliwość wibracji, zwaną inaczej częstotliwością rezonansową.

Jak działa maszyna Rife’a? Teoria prostymi słwami moż byćwyjaśiona przy użciu analogii do śiewaczki operowej, ktora za pomocąswego głsu roztrzaskuje kryształwąszklankę Szkł naturalnie wibruje w pewnej czętotliwośi, i kiedy śiewaczka intonuje ciął. nutęw tej czętotliwośi, szkł rozpada się.

W dokładnie ten sam sposób, każdy mikroorganizm (grzyb, bakteria, wirus, pasożyt, ameba, pleśń, itd.) ma swoją własną unikatową i specyficzną częstotliwość (inaczej: śmiertelny współczynnik oscylacji). Kiedy transmitujesz więcej tej samej częstotliwość i do mikrorganizmu, powoduje ona strukturalne obciążenie i patogen zostaje uszkodzony bądź ginie. Rezonatory Rife'a generują fale rezonansowe, które niszczą szkodliwe patogeny bez żadnej szkody dla użytkownika.

Category: Maszyna Rife'a

Nie. Komórki ludzkiego ciała reagują na znacznie większą częstotliwość niż komórki wytwarzane przez Maszynę Rife i nie rezonują z częstotliwościami wytwarzanymi przez Maszynę Rife.

Category: Maszyna Rife'a

Stosowanie technologii Rife z poważnymi chorobami, takimi jak rak, borelioza i syndrom Morgellonów,nie jest prostym przypadkiem. Przyjrzyjmy się na przykład leczeniu raka, nie chodzi tylko o zabijanie komórek nowotworowych ale o wiele więcej. Komórki rakowe wytwarzają wiele trujących produktów ubocznych, ponieważ szaleńczo rozmnażają się.

Miramate

Category: Miramate

Big Magic jest lepsza w długotrwałych warunkach, a Mini Magic służy do urazów, takich jak urazy sportowe.

Big Magic potrzebuje więcej czasu, aby go uzdrowić. Może minąć tydzień, zanim zobaczysz wyniki. A Mini Magic może uzyskać wyniki w ciągu pół godziny.

Spooky2 Generator

Aby dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego do niektórych chorób potrzeba wielu generatorów i do czego służy każdy generator, sprawdź:

https://www.spooky2.pl/why-multiple-generators-are-suggested-for-certain-disease/

Słyszę dźwięki o niższej częstotliwości, gdy działa Spooky2. Jeśli Spooky2 utracił komunikację z XM generator, potem może nadal emitować wysoki ton jeśli było to ostatnie ustawienie częstotliwości.

 

Tak, możesz to zrobić.

Trzeba wiedzieć, jakie jest ustawienie czasu(dwell setting)  na częstotliwość, a jeśli nie zmieni się po tym czasie, to utknie. Domyślny czas (Default Dwell) jest 3 minuty, ale dwell multiplier może być ustawiony tak, aby pomnożyć to do czegoś innego.

Ponadto, jeśli ekran sterowania programem zmienia częstotliwość, ale generator nie - to zanaczy generator nie działa prawidłowo.

Błędy zgłaszane na ekranie oprogramowania lub na zakladce Errors.

Na zakładce ustawień (Settings Tab) jest czas rozpoczęcia i zatrzymania. Gdy uruchomiłem protokół witaminowy, też miałem ten problem. Być może po prostu ustawiłes go uruchomić o 8 pm. do 8 pm. na przykład.

Możesz użyć zimnego lasera na jednym generatorze i Spooky2 Remote na innym generatorze. Nie można jednocześnie wykonywać obu na jednym generatorze.

Tak, możesz. Jednak upewnij się, że są oddalone od siebie o co najmniej pół godziny. Upewnij się, że ta sama częstotliwość nie działa w tym samym czasie. Inaczej to nie będzie dobre dla ludzi, którzy otrzymują częstotliwości.

W panelu sterowania(ang.Generator Control Panel) dla każdego generatora (zakładka Control), możesz zobaczyć, że Progress Bar wypełnia się niebieskimi segmentami gdy Spooky2 przechodzi przez każdą częstotliwość, a lista powyżej pokazuje niebieski punkt przejść do następnego co trzy minuty. W dwóch szarych Out panelach zobaczysz, co Spooky2 wysyła do każdego generatora.

Na każdym generatorze możesz zobaczyć, że dwie diody Remote LED świecą (lub migają) na czerwono.

Możesz odczuwać fizyczne odczucia lub nie, ale wszyscy jesteśmy różni. Wielu ludzi czują, ale niektórzy nie (Ja czasami, ale nie zawsze). W obu przypadkach możesz być spokojny, że Spooky2 wykonuje swoją pracę, a wkrótce zaczniesz odczuć różnicę w zdrowiu i energii.

Tak. Tylko jeden program Plazmowy lub Kontaktowy na raz. Tylko jeden program Plazmowy dziennie. Tylko jedna lub dwie sesje kontaktowy dziennie. Tylko do tak wielu programów zdalnych, jak osoba indywidualna może sobie poradzić. Dla niektórych ludzi jest to jeden lub dwa, dla innych 9, 10 lub więcej.

Ogólnie, pół Spooky2 Remote powinny uruchomić programy leczenia (ang.Healing) lub detoksykacji (ang.Detox).

Spooky2 Oprogramowanie

Kliknij dwukrotnie „Ten komputer”. Kliknij dwukrotnie „system: C” i znajdź aplikację „Spooky2.exe”. Kliknij prawym przyciskiem myszy Spooky2.exe. Wyślij na pulpit (utwórz skrót). Znajdziesz Spooky2 na pulpicie.

W wersji oprogramowania 20190116, 1-godzinne Biofeedback Scan (SD) - JW i Experimental Scan and Run (SD) - JW wciąż tu są. Ale John zastąpił 4,5-godzinny skan na General Biofeedback Scan (SD) - JW. General Biofeedback Scan (SD) - JW jest bardziej dokładny i zajmuje mniej czasu.

W przypadku Terrain Preset Chain(łańcucha presetów przygotowawczy) odpowiedź jest dość prosta. Każde preset w łańcuchu jest stosunkowo krótką sekwencją, która jest powtarzana przez 24 lub 12 godzin, a następnie automatycznie przechodzi do następnego presetu w łańcuchu. 15 presety trwa 11 dni. Łańcuch powinien przesuwać się automatycznie do przodu, gdy biegnie przez remote, gdy generator jest podłączony do oprogramowania.

To preset jest uruchamiane o określonej godzinie w sekcji Scheduling na zakładce Settings. Przycisk Generator zmienia kolor na żółty oznacza, że zatrzymał się.

Przeczytaj notatki. W Stanach:
"Zdalne preset dla niezbędnych mikroelementów, witamin i minerałów.

Czas pracy wynosi 4 godziny. To preset będzie uruchamiał codziennie od 1:00 do 5:00.

GX może uruchomić to preset, ale wybierz Start każdego dnia. Nie pętla.

Użyj portu BN w Spooky Boost. "

Przed użyciem presetu lub programu przeczytaj notatki.

1. Umieść wyniki skanowania w pustej powłoce.
2. Zapisz go jako preset.
3. Przejdź do zakładki presets, dodaj preset do łańcucha i inne preset, które chcesz dodać. Dodaj go w żądanej kolejności.
4. Uważaj, że dodane presety powinni mieć ograniczony czas.
5. Następnie zapisz gotowy preset łańcuch jako nowe preset.

Kliknij przycisk "Analyze" i wybierz poprzednie skanowanie, które chcesz przeanalizować. Lub jeśli twoje poprzednie skanowanie jest w bazie danych częstotliwości BFB, załaduj program do jednego Generatora i użyj przycisku "Reverse Lookup" w zakladce Control.

Jeśli patrzeć na sekcji Wyjście Generatora(Generator Output) w zakladce Control gdy ten program jest załadowany i uruchomiony, możesz zobaczyć częstotliwości, które są przesyłane.

Jeśli chcesz tylko zbadać, jakie częstotliwości są uruchamiane przez Spooky2 dla masy cząsteczkowej(Molecular Weight), możesz załadować program do wirtualnego generatora i uruchomić go, a następnie możesz kliknąć kroki na liście i zobaczyć częstotliwość dla każdego kroku w sekcji Wyjście generatora(patrz przykładowe obrazy na dole).

W zakladce Program, u dołu ekranu znajdują się opcje Powtórz XXX(Repeat XXX). Jeśli ustawisz dowolne z nich na "0", będzie to powtarzać aż do zatrzymania. Większość z nas używa "Powtórz sekwencję"(Repeat Sequence), aby uruchamiać programy za pomocą Remote.

Być może trzeba jednak zwrócić na uwagę, aby nie uruchamiać tylko jedną częstotliwość na wielu powtórzeń. Niektórzy ludzie są raczej wrażliwi na jedną częstotliwość, która działa przez długi czas, nie zmieniać się do coś innego. Muszę mieć 3 lub 4 częstotliwości w rotacji, aby pozwolić mu działać przez kilka godzin.

Spooky2 PEMF Coil

Niższe częstotliwości są najlepsze, powiedzmy lepsze poniżej 30 Hz, jeszcze lepsze są około 10 Hz.

 

Spooky2 Plazma

Category: Spooky2 Plazma

Nie jestem pewien dokładnych godzin, ale powinien wynosić co najmniej 10 000 godzin. Ogólnie można go używać przez kilka lat.

Category: Spooky2 Plazma

Tak. Mój Spooky2 Phanotron i Prosta Tuba pracują  poprzez ubrania. Pracują poprzez koców i kartonów. Pracują również po drugiej stronie pokoju, przez biurko (plastikowe i drewniane), a także przez kanapę.

Category: Spooky2 Plazma

Plazma wytwarza dwa powiązane pola: pole bliskie i pole dalekie.Jeśli nie jesteś w stanie znajdować się w pobliżu pola, sugeruj, aby pozostać w odległości 5 stóp od tuby, aby uzyskać godną skuteczność.

Miałem wpływ na cele dalej niż to, ale pole zmniejsza się wraz z oddalaniem się.

Aby dać Ci pojęcie o tym polu, router WIFI ma tylko 1 wat mocy maksymalnej zgodnie z prawem. Możesz zobaczyć, jak duże pole ma telefon. Wyjście(Output) plazmy z SC wynosi 40 watów.

Category: Spooky2 Plazma

Royal Rife prowadził test na koniu i odkrył, że tuba Phanotron może wnikać głęboko w skórę 12 cali. Tuba Spooky2 Phanotron jest dokładną kopią tubki Royal Rife.

Category: Spooky2 Plazma

1. Gaz w prostej rurce jest argon, natomiast w tubie Phanotron jest czysty hel, który ma być najlepszym gazem dla tuba plazmowej.

2. Konstrukcja elektrod tuba Phanotron ma zapewniać bardzo skoncentrowane sygnały do zlokalizowanego leczenia.

3. Zakres częstotliwości tuba Phanotron jest nieco wyższy niż tuba plazmowa prosta.

4. Tuba Phanotron ma dwa uchwyty, jest wygodniejsza i bezpieczniejsza w użyciu.

5. One są przeznaczone do różnych zastosowań: Phanotron służy do skoncentrowanej energii w danej sprawie, jak zlokalizowany nowotwór. Prosta tuba służy do rozproszonych problemów w całym ciele, jak rozsiane patogeny.

Category: Spooky2 Plazma

Zwykle koty są instynktownie świadome uzdrawiającej magii plazmy i często zbliżają się do tuba na efekty lecznicze. Nie martw się. Być może on też tego potrzebuje. Być może pod koniec programu uruchom detoks, aby twój kot skorzystał z detoksykacji tak samo jak Ty.

Category: Spooky2 Plazma

1. Zauważ, że metal znajdujący się w pobliżu tub wpływa na pola, dlatego powinny go unikać. Najlepsze łóżko, aby umieścić tub pod spodem, jest drewniane z piankowym materacem, więc nie ma metalu. Łóżka sprężynowe i materace sprężynowe zwykle mają żelazne sprężyny, które wpływają na pola, stalowe łóżko jeszcze jest gorsze. Możesz zawiesić tub kilka stóp nad łóżkiem od sufitu, ponieważ to nie będzie ciężki.

2. Umieść całą jednostkę pod ramą łóżka lub obok niej. Tak, dotykanie plazmy jest najlepsze, ale nawet jeśli to tylko twoja okolica, nadal będzie działać! Też 2 rzeczy do negacji złego EMF:
(1). Spróbuj wyłączyć wifi w nocy.
(2). Kup kryształ, który możesz umieścić nad maszynem w nocy.

Category: Spooky2 Plazma

Zalecamy uruchomić wyników skanowania pulsacyjnego dla plasmy raz dziennie przez 3 lub 4 dni, a następnie możesz ponownie przeskanować.

W przypadku skanowania GX,  możesz go uruchomić przez 3 dni, a następnie powtórzyć proces. Można zastosować za pomocą plazmy w dniu 1 i dniu 3, a w dniu 2 przerwa.

Category: Spooky2 Plazma

Zalecenie dotyczące wyników skanowania pulsacyjnego dla plazmy było raz dziennie przez 3 lub 4 dni, a następnie ponownie przeskanuj.

W przypadku skanowania GX uruchom przez 3 dni, a następnie powtórze proces. Możesz aplikować za pomocą plazmy w dniu 1 i 3, aby dzień 2 był przerwą.

Spooky2 Remote

Category: Spooky2 Remote

Nie, to nie jest cewka Tesli. Cewki Tesli mają otwarty terminal wtórny. To ten, który widzisz strzelające iskry. Remote są dwiema cewkami, które są takie same, umieszczone twarzą w twarz, pomiędzy jest twoim DNA , a cewki są połączone w celu utworzenia przeciwległe pola, co tworzy między nimi pole skalarne.

Category: Spooky2 Remote

Tak, możesz podłączyć dwa Remote do jednego generatora, leczyć dwie osoby, ale potrzebuje zaawansowanej wiedzy o Spooky2, aby móc przesyłać różne częstotliwości do każdego Remote - nie mozesz w stanie użyć żadnego standardowych protokołów i presetów.

Remote Spooky v2.0

Spooky2 XM generator

Możesz używać multimetru do pomiaru częstotliwości wyjściowej, ale multimetry są przeznaczone do pomiarów niskiej częstotliwości. Wyniki mogą być nie dokładne.

Również różne kształty fali mogą powodować błędy odczytu. Multimetry mogą tylko mierzyć fale sinusoidalne poprawnie.

Spooky2 Zimny Laser

1. Powinien, jeśli używasz puste preset zimnego lasera ( cold laser shell preset).

2. Myślę, że zimny laser służy głównie do leczenia. Jeśli używasz częstotliwości leków, takich jak Ibuprofen, możesz spróbować złagodzić ból w pewnym obszarze. Ale jeśli jest to lek do zabijania patogenów, myślę, że tryb kontaktowy byłby bardziej skuteczny niż Zimny Laser.

Lasery mogą dostać się do nosa, uszy i skronie powinny być w porządku.

Uważaj na laser wpadający do oka, ponieważ może uszkodzić oczy. Pamiętaj, aby nosić okulary przeciwsłoneczne w celu ochrony.

Srebro Koloidalne

Tak, nadal możesz uzywać srebro koloidalne podczas wykonywania leczenie Spooky2, ale wtedy nie będziesz wiedział, czy srebro albo Spooky2 cię leczy.

Prąd zaczyna się niski i wzrasta z czasem. Aktualny odczyt nie będzie dokładny, ale będzie blisko.

 

Tak, możesz wytwarzać koloidalne srebro podczas używania Remotów w GeneratorX. Proszę użyć innego generatora do robienie koloidalnego srebra.

Trudno jest znaleźć siłę CS. Ludzie często używają miernika TDS. Jednak srebro koloidalne to cząsteczki srebra zawieszone w roztworze - rozpuszczane są tylko jony srebra. Tak więc mierniki TDS będą mierzyły siłę jonowego srebra, a nie siłę koloidalną.