fbpx

P&Odp

Biofeedback Scan

Skanowanie Grade wskazuje, które częstotliwości wytwarzają najsilniejszą reakcję biologiczną w organizmie. Każda częstotliwość jest uruchamiana, a reakcja jest mierzona.

Ten typ skanowania nie wykorzystuje średniej bieżącej, ponieważ stosowane są pojedyncze, często szeroko rozdzielone częstotliwości.

Grade Spooky2 daje każdą liczbę skupioną wokół 1, która jest średnią wszystkich wyników. Jeśli wartość klasy jest znacznie powyżej 1, oznacza to, że odpowiedź była bardzo silna. Jeśli wartość Grade jest znacznie poniżej 1, odpowiedź była słaba.

Jeśli chcesz wybrać połowę częstotliwości, które zapewniły najsilniejszą odpowiedź, wybierz częstotliwości, których Grade to 1 lub więcej.

Dwa razy dziennie zalecana kwota.
Kontakt: dwa razy dziennie, jeśli masz czas.
Plazma: raz dziennie.
Zdalne: 24/7 przez trzy do siedmiu dni.

Scan&Run: skanowanie, uruchamianie, skanowanie, uruchamianie ...
Hunt&Kill: skanowanie, uruchamianie, udoskonalanie, uruchamianie, udoskonalanie, uruchamianie ...

Preset Scan&Run rozpoczyna się od skanowania Bio-sprzeżenie, a następnie automatycznie uruchamia wyniki skanowania w przydzielonym generatorze. Po zakończeniu programu rozpoczyna się kolejny pełny skan bio-sprzeżenie. Ten cykl powtarza się, aż preset jest zatrzymane lub nie wykryto żadnych trafień, to znaczy patogeny w twoim ciele zostały usunięte.

Preset Hunt&Kill rozpoczyna się krótkim skanowaniem bio-sprzeżenie. Winiki skanowania są następnie uruchamiane na przydzielonym generatorze. W kolejnych cyklach skanowania / uruchamiania, poprzednie trafienia są ponownie analizowane. Patogeny, które są zmutowane, zostają znalezione i trafione ponownie. Nie ważny jak daleko przebiegają patogeny, oni zostaną znalezione. I staną się celami. Ten preset utrzymuje rafinować pierwszych wyników skanowania i działa automatycznie, dopóki nie zostanie zatrzymany ręcznie lub nie zostaną wykryte żadne trafienia.

1.Tak, możesz, ale sugerujemy, abyś uruchomił dwa zestawy tych samych częstotliwości w odstępie 5 minut od siebie. Wszystko w tym samym czasie może być zbyt silne. Na przykład, jeśli chcesz korzystać z tych samych częstotliwości w kontakcie i zdalnie(ang.Remote) w tym samym czasie, zalecamy najpierw zaczynać kontakt, poczekać 5 minut, a następnie uruchomić zdalnie( ang.Remote). Możesz też rozpocząć zdalnie najpierw, i za 5 minut uruchomić kontakt.

2.Łączenie lasera + plazmy + kontakt daje efekt synergistyczny. Laser odżywia zdrową tkankę za pomocą spójnego światła. Poprawia to wyniki kontaktu i plazmy zarówno w aplikacjach uzdrawiających, jak i zapping. Kombinacja rzeczywiście zmniejszyłaby reakcję alarmową organizmu.

Na zakładce „Settings” znajdziesz opcję „Wstrzymaj generatory podczas bio-sprzezenie (ang:Pause generators during biofeedback)” - odznacz, jeśli nie chcesz spauzować twoje generatory .

Przejdź do zakładki „System” i odznacz „Display GX Current and Angle”. Po zaznaczeniu tego pola wykres pokazuje, czy robisz BFB, czy nie.

To oznacza, że linia bazowa działa dobrze dla Ciebie. Większość wirusów ma częstotliwość 800 kHz lub mniej. Tylko niektóre bardzo małe wirusy są powyżej tej częstotliwości. Dlatego uważam, że większość wyników skanowania pochodzi już ze środowiska (WIFI, radio, telewizja, telefon komórkowy itp.). Również stary skan 18 MHz został zredukowany do 1.8 MHz w nowym oprogramowaniu (20190116), ponieważ wyższe częstotliwości pochodzą głównie z elektroniki. Nie musisz się martwić, wyniki skanowania są bardziej dokładne po użyciu linii bazowej.

 

Najnowszym Spooky2 20190116 jest funkcja Baseline i zmiany w oprogramowaniu BFB, pomagają wyeliminować hałas, który wytwarza fałszywe uderzenia i sprawia, że wyniki skanowania są bardziej dokładne.

 

Nie. Skanowanie generatora XM wymaga metody dostarczania częstotliwości i urządzenia Spooky2 Pulse do pomiaru tętna. Możesz użyć Spooky2 Remote, aby dostarczyć częstotliwości, ale nadal musisz nosić klips na ucho, aby zmierzyć tętno. Dlatego nie można wykonać zdalnego skanowania za pomocą generatora XM.

Uzyskaj najwyższy dowód alkoholu (najmniejszej ilości wody), którą możesz znaleźć. To może zająć trochę wysiłku do mycia, jesli próbki wyschły zbyt długo. Wiec oczyść je od razu po użyciu.

Możesz użyć Spooky2 Pulse, aby robić skanowanie bio-sprzeżenie, korzystając z funkcji reverse lookup i sprawdzić, czy choroba wciąż znajduje się na liście.

Ale proszę zauważyć, że wynik może działać tylko jako odniesienie. Zalecamy wykonanie dokładnej kontroli w szpitalu.

Choroba

Category: Choroba

Myślę, że ostrzeżenia dotyczą bardziej pasożytów, gdy na przykład masz bardzo wysoki ładunek patogenów bakterii odzwierzęcych. Użyłem Spooky2 do zabijania tasiemca, biczyka, tasiemca hakowego i przywry. Przyjmuje także zioła zabijające pasożyty, mimozę pudica i nasiona mimozy pudica. Jeśli już zacząłeś używać środków przeciwpasożytniczych, Rifing nie powinien być zbyt trudny w twoim systemie.

Category: Choroba

1. Spooky2 pomaga dobrze w zabijaniu patogenów i pomaga ciału w usuwaniu gruzu, aby organizm mógł leczyć narządy itp.

Istnieją programy „Balance” i „Normalize” dla wielu układów narządów w ciele. Działają one również, aby pomóc ciału przywrócić te narządy do prawidłowego funkcjonowania.

2. Częstotliwości porywania mogą być równie skuteczne, jeśli nie bardziej. Rozważ przeszukanie bazy danych pod kątem „normal”, „normalise” i „normalize” ... zobaczysz, gdy przeszukasz te słowo.

3. Mój problem jest wrodzony i używam GX do równoważenia energii, detoksykacji itp. Używam również Skalar przez noc i ogromnie pomaga. Możesz nakładać wszelkiego rodzaju nalewki na skalar, takie jak jod, magnez lub liście herbaty touch-me-not. Pewna pani z jednej z moich grup z Indii odwróciła wola rodzica z herbatą i okładem. Przeszła operację tarczycy, co spowodowało, że jej objawy były nieszczęśliwe, więc starała się powstrzymać rodzica przed operacją i zadziałało.

Możesz uruchomić skanowanie BFB, aby uzyskać najlepszy pomysł na rozwiązanie problemu. Także zestawy równoważące hormony. Możesz robić częstotliwości dla określonych minerałów. Czuję się tak, jakby Scalar w nocy naprawdę poprawił mi równowagę i zmniejszył stan zapalny. Mogę odzyskać w porównaniu z samym GX.

Jeśli wyślą ci próbkę paznokcia ... wtedy nosisz rękawiczki i golisz ją, aby założyć płytkę digitizera GX, a następnie możesz uruchomić na nich bio-sprzeżenie. Potrzebowałbyś kolejnej próbki paznokcia, aby zdalnie sterować częstotliwościami.

 

 

Category: Choroba

1. Oto kilka pomysłów programowych, które osobiście bym uruchomił. Uruchomij z Healing Shell.

2. Możesz uruchomić w jednym generatorze problem wszystkich serc, kliknij dwa razy w programie i zobaczysz na dole, jaki program wybierzesz. I iść do kontroli zaznaczyć pole i rozpocząć. Zazwyczaj wybieram co najmniej 4 do 5 programów w jednym numerze w jednym Remote uruchomieniu poniżej 4 godzin 5 program i uruchamiam go w remote, aż do momentu, gdy poczuję się lepiej. Działa cały czas. To niesamowite, jak może to zrobić Spooky2 Remote. To jak magia. Następnie uruchamiam program DH w innym remote pod miscellaneous presetemod 1 do 6 i uruchamiam również zegar Meridian. Meridian jest czakrą we wszystkich ważnych organach. Również uruchomiam w innym odległym przerwie emocjonalnej, wyzwalaniu emocji i emocji, które wiążą wszystkie choroby po uruchomieniu tych 3 podążałem, aby uruchomić równowagę emocji i częstotliwość Solfeggio.

Category: Choroba

Czy masz zaparcia? Czy wykonałeś skanowanie, aby zobaczyć, jakie częstotliwości mogą być potrzebne, aby pomóc usunąć blokady? W moim przypadku blokady wydają się być powodowane przez rzeczy żyjące tam, gdzie nie powinny. Ale jest też zestaw do detoksykacji wątroby, nerek, limfy i układu pokarmowego. Wyszukaj „Detox Liver”, a znajdziesz go. 

Category: Choroba

1.Istnieje coraz więcej dowodów na to, że LLLT lub zimny laser mogą pomóc w stymulowaniu odrastania włosów.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/24343446/

2. Istnieje program dla ubytku słuchu występuje w eksperymentalnych częstotliwościach DH - Hearing Correction [General] (no Meds)..

3.Ludzie dzielą się poradami na temat głuchoty, która dotyczy ucha wewnętrznego lub zaburzenie przezśluzówkowe, również z nerwem słuchowym aka Nerve Deafness. Inną możliwą przyczyną może być Otosklerois lub Otospongiosis.
https://www.healthguidance.org/entry/12049/1/causes-of-nerve-deafness.html

Rozważ szukanie postów na temat głuchoty nerwowej, neuropatii obwodowej, stwardnienia rozsianego, Mieliny.
https://www.healthguidance.org/entry/12049/1/causes-of-nerve-deafness.html

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź link:
https://www.spooky2.com/forums/viewtopic.php?f=18&t=9647

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź link:
https://www.facebook.com/groups/spooky2/permalink/1385523501609549/

Category: Choroba

1.GX i Spooky2 Central z phanotronem. Mam cały sprzęt Spooky2 i rozwiązałem wiele problemów. Jeśli masz kasy na Skalar jako dodatek, możesz spać w polu skalarnym w nocy. Istnieje wiele innych korzyści z tego sprzętu.

2. Będziesz potrzebował Spooky2 Central z plazmą/phanotronem i używać Scalar jako dodatek do swojego leczenia i uzyskać bardzo potrzebny odpoczynek.

Fale skalarne leczą się i siedząc w „polu” otrzymujesz korzyść. Dodanie GeneratoraX do miksu oznacza, że wysyłasz częstotliwości Rife przez Skalar, gdy jesteś w polu.

Musisz siedzieć / spać w polu skalarnym, aby uzyskać maksymalne korzyści lecznicze. Możesz „proxy(prokurent)” swoje DNA, umieszczając go na środku pola lub cewki.

Skalar ma opcję dwuprzewodowej długości, i ciekawe jest, im dalszy jest odbiornik i nadajnik, tym większe jest pole typu Zeppelin. Musisz tylko być na polu, aby otrzymać uzdrowienie. Dodanie Scalar Digitizer i Generatora X oznacza, że możesz wykonywać bio-sprzeżenie gdy leżąc na polu i jest to bardzo szybki bio-sprzeżenie, co jest wspaniałe.

Category: Choroba

1.Niektórzy używają Remote do leczenia roślin pod kątem chorób oraz do zabijania grzybów, pleśni i pozostałych. Nie jestem pewien, ale myślę, że do tego można użyć presety środowiskowe(ang. environmental presets). Jeśli znasz patogen, możesz użyć liścia w Remote, a następnie leczyć roślinę w ten sposób.

2.Niektórzy uzyskali świetne wyniki, umieszczając rośliny w polu skalarnym.

3.Jeśli masz maszynę radioniczną i używasz jej na remote, zalecam używanie biodynamicznych opryskiwaczy polowych i preparatów kompostowych do pielęgnacji gleby i ogrodu. Najlepsze w historii! Po prostu zastosuj je i po 3 latach ogród jest wyleczony.

4.Używam zimnego lasera do nadrukowania(ang, imprint) wody za pomocą Planet-Jupiter (ALT) i rezonansu Schumanna (CAFL). Wydaje się, że działa.

Category: Choroba

1. Jeden z naszych użytkowników dzieli się swoimi doświadczeniami dotyczącymi wzrostu i koloru włosów z Spooky2 Remote. Proszę sprawdzić ten film:
https://youtu.be/50bTc0YXCBw
2. Częstotliwości 528 ciągły. Przyjaciel zrobił to. Naturalny kolor wraca od korzeni do końcówek. Wygląda to niezwykłe, kiedy to się dzieje.
3. Przestań jeść skrobię, mleko i makaron. Pozostałe kolorowe włosy nie zmienią koloru na siwy.

Category: Choroba

A: Nie chcemy długoterminowo uruchomić jednej częstotliwości. Powoduje to zmęczenie częstotliwości i może być bolesne. Najlepiej jest mieć co najmniej trzy częstotliwości. Jeśli uruchamiasz ten sam program na wielu generatorach, rozłóż czasy rozpoczęcia, aby uniknąć uruchamiania tej samej częstotliwości na więcej niż jednym generatorze w tym samym czasie.

Category: Choroba

A: 1. Moim zdaniem, że podczas skanowania, wyniki pokazują, co należy najpierw zabić, a nie jak najmniejsze.
Od najmniejszej do największej służy do zbudowania protokołu Morgellons i Lyme i jest najlepszym sposobem, gdy jest wiele patogenów.

2. Istnieje sposób, aby wziąć wyniki GX General Biofeedback Scan i znaleźć od najmniejszej do największej. Musisz użyć Graded Morgellons i Lyme Utility, aby wykonać swój ostatni skan GX i ocenić częstotliwości w oparciu o jeden z 9 kroków protokołu M&L. Musisz pobrać narzędzie, zainstalować je i wykonać następujące czynności:

1. Wybierz najnowszy plik nieprzetworzonych danych skanowania.
2. Wybierz krok protokołu M&L (zacznij od 1, a następnie postęp).
3. Wybierz typ Detect (Angle lub Current).
4. Wybierz opcję Grade Only.
5. Kliknij Build Presets.
6. Sprawdź „Show Log”, aby zobaczyć znaczenie trafień.

Category: Choroba

A: 1. W oprogramowaniu znajdują się protokoły - w szczególności Intensive Care, które mogą być w tym pomóc. Szczegółowe informacje można znaleźć w Przewodniku w folderze w zakładce Presets w oprogramowaniu.

Inną możliwością jest przeszukanie zakładki Programs w poszukiwaniu objawów lub diagnozy i użycie programów, które najlepiej brzmią w preset powłoki(ang. Shell Preset).

Inną opcją, jeśli istnieje wiele programów, które wydają się pomocne, uruchomienie tych w Grade Program Scan, aby znaleźć najlepszy dla twojego ciała. Ponownie, instrukcje w Przewodniku w folderze Biofeedback w zakładce Presets

2. Musisz być również dodanie w podstawowych minerałów, których potrzebuje twóje ciało, aby wspierać funkcję tarczycy..

3.Witamina B Kompleks + Multiwitamina o nazwie Double X od Nutrilite

4. Istnieją 3 klucze do przywrócenia funkcji tarczycy: Najpierw potrzebujesz dużej ilości minerałów, aby rozwiązać wszelkie problemy ze zmęczeniem nadnerczy. Następnie należy odpowiednio uzupełnić roztworem Lugola (jod) i unikać wszelkich substancji chemicznych, takich jak chlor i fluor (w wodzie z kranu) oraz brom (w chlebie). Najważniejszym czynnikiem przywracającym czynność tarczycy jest stymulowanie receptorów, które komunikują się z Podwzgórzem(ang. Hypothalamus), który kontroluje tarczycę.

Category: Choroba

1. FDA nie pozwoli nam powiedzieć, że Spooky może wyleczyć cokolwiek.
To, w czym Spooky dobrze pomaga, to pomoc w zabijaniu patogenów i pomoc ciału w usuwaniu resztek, aby ciało mogło wyleczyć narządy itp...
Istnieją programy "Balance(Równowaga)" i "Normalize(Normalizacja)" dla wielu układów narządów w ciele. Działają one również na rzecz pomocy ciału w przywróceniu tych organów do prawidłowego funkcjonowania.

2. Częstotliwości porywania mogą być skuteczne. Rozważ przeszukiwanie bazy danych w poszukiwaniu „normal”, „normalise” i „normalize” ... zobaczysz po przeszukaniu tych słów.

Category: Choroba

1.Proszę wprowadzić więzadła, ponieważ zwichnięta kostka jest ciągnięta więzadła i oczywiście ból i stan zapalny. Nie zapomnij o wzniesieniu, a dobre stare opakowanie z lodem i owinięcie bandażem ace są wypróbowane i sprawdzone. Tak więc, myślę, że mówię, nawet jeśli Spooky2 robi cuda, to nie znaczy, że można chodzić wszędzie na skręconej kostce podczas biegu zestawy.

2. Przetoczyłem kostkę w poniedziałek o 10:30, natychmiast używałem Rife cały dzień, tryb kontaktu za pomocą programów więzadłowych, w nocy i dziś w trybie zdalnym z leczeniem i regeneracją, teraz chodzę z bardzo małym bólem. Obrzęk spada również teraz. Uważam to za najszybsze uzdrowienie dla tego rodzaju kontuzji, których doświadczyłem (nie mojego pierwszego skręcenia).

Category: Choroba

1. Na liście jest kilka programów krwi. Zacznij od tego. Również pobudza się biała krew. Znajomość korzenia jest naprawdę ważna i zacznij od niego. Wykonanie skanowania BFB i uruchomienie go jest podstawowym początkiem.

2. Naprawdę musisz iść do hematologa i sprawdzić, czy może przepisać kilka zdjęć erytropoetyny, które pobudzą szpik kostny do produkcji czerwonych krwinek. Może również zbadać, dlaczego tak się dzieje, ponieważ istnieje wiele przyczyn, w tym krwawienie wewnętrzne, przewlekła niedokrwistość itp. Jeśli jeszcze nie znasz przyczyny, najpierw ją znajdź.

3. Nowe komórki krwi potrzebują aktywności komórek macierzystych. To jest zawsze tłumione przez wysoki poziom kortyzolu (stres, brak snu przed północą) i alkoholu (nawet małe ilości w ciągu 48 godzin, wyższe kwoty do 28 dni). Więc poszukaj stresu, kortyzolu i detoksykacji.

Category: Choroba

Nie mogę powiedzieć, że jedno jest ważniejsze od drugiego. Każdy z nich ma swoje zalety. Bio-sprzężenie powie ci, jakie częstotliwości powinieneś uruchomić dla swojego ciała, podczas gdy detoksykacja pomoże usunąć toksyny i zmaksymalizować funkcjonowanie narządów detoksykacyjnych. Wszystko zależy od tego, ile masz generatorów i od tego, co chcesz osiągnąć (tj. Jakie problemy chcesz rozwiązać). Protokół Terrain jest tryb zdalny przez 11 dni, więc jeśli masz więcej niż jeden generator XM (lub GenX), możesz rozpocząć Terrain na jednym, a następnie uruchamiać codzienne lub cotygodniowe skany bio-sprzężenie, a następnie uruchamiać wyniki na drugim generatorze. Jeśli masz tylko jeden generator, zacznij od Terrain, a po jego ukończeniu zacznij bio-sprzężenie.

Category: Choroba

A: 1. Pobiegłem, aż do kiedy poczułem się lepiej. Kilka dni. Na przeziębienie użyłem Przetwarzacz próbek i to było w nocy.

2. Uruchamiałem ją każdej nocy na plazmie przez ponad tydzień, a następnie wróciłem do niej na kolejny tydzień i wkrótce zrobię to samo. Zobacz, jak reaguje ciało.

Category: Choroba

PEMF wysyła tylko jedną częstotliwość leczenia, więc brzmi to tak, jakby nie powinno przeszkadzać?

A: Tak, możesz, a PEMF używa stałej częstotliwości 100 Hz, gdy jest używana w jednostce centralnej. Tak jak SC Kontakt. Oba mają skok elektryczny na końcu każdego impulsu magnetycznego. Ten jest 29 voltowy, więc nie będzie się odwoływał do elektroporacji. Stała częstotliwość z falą kwadratową generuje wirtualną fontannę o wyższych harmonicznych, które pomagają w stresie i wyłączają patogeny.

Category: Choroba

A: Pracuję nad tym również, jak miałem ta sytuacja kilka lat temu, i to jest jeden z powodów zawsze uruchomiam spooky2 do konserwacji.

Ja sam wykonuję wszystkie systemy dostarczania częstotliwości Spooky2 z takim stanem, tj. Kontaktem, zdalnym, zimnym laserem, skalarem, plazmą itp. I używam spooky2 srebro koloidalne. Uważam, że jest to bardzo ważne. Piję to codziennie.

Myślę, że inne nazwy to zapalenie osierdzia, Zapalenie mięśnia sercowego z Borelioza lub wysięk osierdziowy.
Uruchomię wszystkie te programy oraz wszystkie programy strep. Lubię też robić bio-sprzezenie, aby zobaczyć, gdzie jestem ... Będę patrzył na wyszukiwanie wsteczne i czasami pojawia się z paciorkowcem lub zapaleniem osierdzia itp ... Całkiem niesamowite.

Idę za tym wszystkim, bo nigdy nie chcę już iść do izby przyjęć. Odkąd robię Spooky2 2014, rozbroiłem prawie wszystko, tak bardzo potężne.
Srebro koloidalne. Doustnie biorę koloidalne srebro. Inny BFBS (nie spooky2) zidentyfikował zarówno gronkowca, jak i paciorkowca. Upewnij się, że kanały korzeniowe nie są zainfekowane. Zmoczyłem tkankę dziąseł z srebrem i uruchomiałem programy dentystyczne. Skończyły mi się syntetyczne antybiotyki i miałem zapalenie wsierdzia wiele razy w przeszłości. Skanuj z innego źródła, wskazując, że stan zapalny spada, ale infekcje wciąż tam są. Robię GX BFBS, aby upewnić się, że celuję w częstotliwości, którego potrzebuję.

Sprawdź częstotliwości Hulda Clark. Myślę, że to 375 kHz. Zwykle bramkuję tę częstotliwość z częstotliwością 7,5 Hz, aby uzyskać lepszą odpowiedź.

Category: Choroba

1. W 36 krajach żyje 5 milionów osób z chorobą Crohna lub wrzodziejące zapalenie okrężnicy bez znanej przyczyny lub wyleczenia.

Jeden z pacjentów Crohna zdiagnozowano Crohna w wieku 47 lat. W końcu zdecydowała się zainwestować w Spooky2 i funkcje zdalne.

Ta strona pokazuje, jak nauczyła się żyć bez leków i jest źródłem informacji dla tych, którzy chcą tworzyć świadomość:
http://www.mycrohnslife.com/search?q=spooky2

2. Stopniowo budowałem swoją kolekcję generatorów i dodawałem rzeczy w ciągu ostatnich 16 miesięcy: oto co uruchamiam i wierzę, że to naprawdę pomaga.
Gen 1 Dla ból pleców, wzrost mięśni, tonik, sztywność, uzdrawiania, regeneracja wzrostu kości, stymulacja, osteoporoza i minerały MW do wzrostu kości.
Gen 2 - Detoks EMF, fluryd, nerki, wątroba, jelita cienkie i limfa.
Gen 3 - Fusobacterium necrophorum, nucleatum i varium od częstotliwości DNA.
Gen 4 - Hemoroidy różne, prostoplazmy odbytnicze.
Gen 5 - Siarczan cynku, problemy z kręgosłupem, terpentyna, zaburzenia autoimmunologiczne.
Gen 6 - Częstotliwości DNA dla bakterii fragilis, candida tropicalis, escherichai coli general i nisin, zwapnienia.
Gen 7 - Częstotliwości DNA dla wirusa cytomegalii i wirusa Epstein Barr, wiroida choroby Crohna.

Użyłem też generatorów, aby pozbyć się nowotworu, który dostałem po nieudanym leczeniu remikadą. Uruchomiam te wszystkie w Remote 24x7, zmieniając paznokieć raz w miesiącu. Więc moje generatory mają około 50% leczenia, wsparcia i detoksykacji oraz 50% zabijania patogenów. Ostatnie cztery - sześć miesięcy były najlepsze od kilku lat. Rok przed Spooky2, byłam w szpitalu 5 razy.

Category: Choroba

Złamane kości - ból minął w minutach
Autor: Susan Courtney (listopad 2016)

Mój syn złamał palec u nogi, grając boso w piłkę nożną. Odnieśliśmy duży sukces z bólem, opuchlizną i szybkim uzdrawianiem używając trybu kontaktu z portem Srebro Koloidalnym(ang. Colloidal Silver) i cewką PEMF w Spooky2 Central. Leczył około 2 razy dziennie przez około tydzień lub dwa.

W ciągu tygodnia dotykał piłkę w domu, ponieważ zwariował i powrócił do poważnego treningu piłki nożnej w ciągu około 2,5 tygodnia. Zdobył zwycięską bramkę w grze piłkę nożną na poziomie złotym 5 tygodni później od pierwszej kontuzji.

Niedawno mój syn zranił się z innym palcem w boso. Myślę, że Bóg specjalnie pozwolił mi na to zranienie. Po zalaniu mój syn poprosił o uruchomianie maszynie, ponieważ odczuwał ból. Więc go podłączyłem. W ciągu kilku minut powiedział, że czuje się lepiej. Byłem w szoku. To było takie szybkie. Gdy maszyna skończyła półtora godzinny program, który wybrałem, on zasypia.

Cierpię z powodu bólu kości ogonowej przez około 2 tygodnie. To była stara kontuzja, która wydawał się być rozpalony albo od reakcji leczniczej, jakoś ponownego urazu, deszczowa pogoda - nie wiem. Wydawało mi się, że kiedy spacerowałem, nie było tak źle. Ale prawie za każdym razem, gdy siadałem lub leżałem, odczuwałam tak wiele bólu i dyskomfortu. To było nieugięte. Przejażdżki samochodem były straszliwe. Modliłem się do Boga, aby zabrał ból, ale On tego nie zrobił. Wierzę, że jest tak, aby on mógł mnie nauczyć czegoś, co mogłoby pomóc innym. Więc jeśli to ci pomoże, po prostu wiedz, że jest Bóg, który troszczy się o ciebie.

Postanowiłam wypróbować preset złamane kości mojego syna na kości ogonowej za pomocą kontaktu. Pamiętaj, że próbowałem czegoś podobnego z plazmy bez żadnych zauważalnych efektów, ale kontakt wydawał się być odpowiedzią. I to było. Mój ból kości ogonowej został złagodzony w ciągu kilku minut. Kilka razy podczas sesji poczułem mrowienie w okolicy kości ogonowej. Z powodu problemów z komputerem moja sesja nie zakończyła się. Oto lista programów, które możesz wypróbować dla swojego bólu kości.

Healing (CONTACT) - JW
Bone Pain and Inflammation (Ból kości i zapalenie)
Bone Trauma (Uraz kości)
Accelerate Injury Healing (przyspieszyć gojenie obrażeń)
Healing Acceleration (Przyspieszenie leczenia)
Bone Fractures (Złamania kości)

Umieszczenie plastry TENS dla złamanych palców. Jeden plastry TENS na na górze palca. Jeden na dole. Nie owinęłam palca. Ponieważ plastry TENS są większe niż palce, po prostu pozwalam mu także usiąść na innych palcach. Następnie umieściłem cewkę PEMF, która działała na Spooky2 Central z ustawioną częstotliwością 100 Hz na palcu i plastry TENS tak jak najbliżej mogłem go zdobyć i związałem go tam wstążką.

Umieszczenie Plastry TENS dla mojej kości ogonowej. Jeden plastry TENS został umieszczony jak najbliżej mojej kości ogonowej, nie będąc w moim tyłku (wiedziałem, że chcesz to wiedzieć). Drugi plastry TENS znajdował się bezpośrednio na moim podbrzuszu. Do leczenia nie użyłem cewki PEMF.

UWAGA: Mój syn powiedział w pewnym momencie, że go piekło i pomyślał, że to ponieważ plastry dotykał trochę krwi, która była jeszcze mokra. Podniosłem róg plastry z krwi i ukłucie zniknęło.

2.Jeśli masz cewkę PEMF będzie propagować szybszą naprawę kości i tkanek.
Możesz spróbować tych:

Złamania kości
CAM: Dźwięki(ang.Tones)
a. Masz zestaw złamań lub dostosuj.
b. Pomarańczowy(ang. Orange) {440} i Cytrynowy(ang. Lemon) {494} blisko do złamania.
c. Niebieski {587} również może być stonowany, jeśli pojawi się swędzenie.

Zdrowe kości
CAM: Herbata
Leczenie: Black Cohosh, Dong Quai, Zielona, Horsetail, Sarsaparilla

Regeneracja kości
CAM: CAFL
Leczenie: 2720, 10000
Uwaga: Połączenie z odpowiednim odżywianiem, zwłaszcza białkiem, i minerałami, zwłaszcza wapniem i magnezem.
D3 jest przydatny w kojarzeniu wapnia z kośćmi. To tylko kilka z moich wpisów z niepublikowanych 600+ szybkich referencji. Istnieje wiele częstotliwości bólu refleksologia pomaga z endorfiny kierunek dla bólu.

Category: Choroba

O ile wiem, chociaż potrzebujemy wapnia, przyjmowanie tabletek nie jest tak wspaniałe i lepiej jest to uzyskać z naszych źródeł pożywienia.. Odsyłam cię do Magnesium Advocacy Group, gdzie wolą, żebyś wydobył wapń z twojego zielonego pokarmu warzywnego. Witamina D w postaci promieni słonecznych i olej z wątroby dorsza Rositas to wszystko, czego potrzebujesz, a nie odpowiednik hormonu. Możesz zobaczyć na to, co mówią bardziej szczegółowo w grupie na temat protokołu podstawowej przyczyny. Co możesz zrobić, to wprowadzić lub znaleźć te elementy w programach masy cząsteczkowej Spooky MW. Klasy spożywczej Boswellia serrata (Frankincense) jest dobrym pomysłem dla mózgu zarówno połykane na podniebieniu i stosowane do skóry na głowie aby absorbuje trans skórnie i używać Spooky2 częstotliwości. Spójrz na Jamesa McGrawa na fb i jego prostym protokole. Podoba mi się to, co mówi o atakowaniu komórek macierzystych, a nie o wzroście. Piołun (artemizyna) też jest fantastyczne i stanowi część protokołu Jima Gordona (także na FB), ponownie spróbowałbym przyjąć i wykonać programy, które można znaleźć.

Category: Choroba

Południk pęcherzyka żółciowego jako centrum kontroli stresu jest zawsze zaangażowany. Może metale ciężkie, prawdopodobnie stres emocjonalny. Odwodnienie może być. Marihuana jako THC ma bardzo duży pozytywny wpływ. CBD pomoże również niektórym. Odtruwanie metali i innych toksyn, nawilżanie jest niezbędne. Tak wiele dróg do Rzymu i Rife działać na pewno. Homeopatia Próbowałbym Spascupreel i Atropina.

Weź Jod, aby pomóc tarczycy, jak również srebro koloidalne i selen. To jest Świetny sposób na detoksykację oprócz maszyn.

CBD można wykorzystać do ataków padaczkowych, moja mama miała niedoczynność tarczycy. Istnieje połączenie glutenu. Leczenie na ratunek Bacha też pomaga. EBV może być podstawową przyczyną czyli można spróbować. Zachowaj ostrożność podczas uruchamiania częstotliwości z padaczką, ponieważ nawet migające światło może spowodować napad lub stres emocjonalny, różne czynniki zależne od osoby.

Category: Choroba

1. W szczepionkach znajduje się dużo patogenów, a nawet Boreliozy. Zrobiłbym dla niej protokół Morgellons i Lyme. Zajmuje się wszystkim, metalami, toksynami, wirusami, pasożytami i innymi patogenami. Rozsądne byłoby również zrobić innych rzeczy razem ze spooky2. Sprawdziłbym, co zrobili inni rodzice, aby wyleczyć swoje dzieci z autyzmu. Nie wiem, czy to są objawy, które ma twoja córka. Ale sposób w jaki toksyczne przeciążenia się pokazują, może być bardzo różny, a sposób leczenia jest prawie taki sam. Są też rzeczy, które możesz zrobić, aby pomóc neuronom w mózgu odrosnąć tak, jak powinien. Ponieważ szczepionki są traumą dla ciała, która może wykluczyć zintegrowane prymitywne odruchy i będzie ujawni się na wiele różnych sposobów. Po prostu wyszukaj prymitywne odruchy i jak je przetestować i zintegrować. Ale najpierw pozbyć się toksycznego przeciążenia i Spooky2 jest do tego doskonały.

2.Wierzę, że musisz wzmocnić zdrowie wszystkich narządów wewnętrznych, takich jak nerki i wątroba, a układ limfatyczny musi być w dobrym stanie, aby wykonywać swoją pracę. Jeśli nawet jeden z nich nie jest, to tak jakby mieć zatkaną toaletę, a toksyny, które próbujesz spłukać, po prostu wracają do ciała. Ludzie nie rozumieją, że potrzebują silnych systemów do obsługi tych protokołów. Zmieniłbym dietę przed wykonaniem jakiegokolwiek detoksu przez dwa tygodnie. Bez soi, bez mleczarni, bez kukurydzy i pszenicy, bez GMO(genetycznie zmodyfikowany organizm) i bez konserwantów. Najpierw przygotuj ciało.

Category: Choroba

1.Moja córka miała te same problemy 4 lata temu i dokonała znakomitego wyzdrowienia. Zacząłem od 4 generatorów, a następnie dostałem Central, Plazma, oprogramowanie do pobierania i potrzebuję komputera, kupiłem odnowione 175.

2.Znany probiotyk / kefir bardzo pomaga w autyzmie jako lęk(ang. Anxiety). Lęk ma wiele wspólnego z jelitem. Twój mózg również ze stresem spowolni krew do jelit. Dlatego tak się mówi.

3.Skalar! Umieszczam terapie homeopatyczne na płytce i mam lepszy sukces w alergiach, niż w GX. Jednak do detoksykacji, zwłaszcza metalom ciężkim, generatory są szybsze. Ale możesz również umieścić substancje, które pomagają w detoksykacji na płytce skalarnej. Skalar leczył moja funkcja nadnerczy szybciej niż cokolwiek innego.

4.Trudno powiedzieć, czego nie potrzebujesz, ale łatwiej powiedzieć, co może być przydatne. Leczenie jest procesem i mogą występować różne czasy w systemie leczenia, gdy użyć różnych ilości i jakości sprzętu można pomagać rozwiązać problemu. Musi być specyficzna dla danej osoby. Możesz zacząć od tylko jednego zestawu zasadniczy, a następnie rozwinąć go, aby objąć więcej pracy zdalnej z kilkoma generatorami XM, a następnie sprawdzić, czy chcesz użyć Central lub Plazma. Chodzi o to, że nie musisz kupować wszystkiego, co uważasz, że potrzebujesz za jednym razem. To piękno systemu Spooky2.

Category: Choroba

1.Wykonaj skanowanie i uruchom je. Muszę powiedzieć, że nie wiem co bym zrobił bez Przetwarzacz próbek z GX. Nakładam śluz na płykti i działa on przez noc i ma ogromna poprawa. Uruchomię również programy antybiotykowe i najlepszych 100 od John Whites.

2.Istnieje program nazywający antybiotyk, który ma wiele najlepszych częstotliwości dla patogenów ogólnych łącznie z wirusami. Mathew spróbuje uruchomić wirusa XMRV w trybie kontaktowym.

3.Wypróbuj komplety SV40 Virus, Adeno Virus lub Sinusitis. Powinieneś poczuć różnicę w ciągu 45 minut. Jeśli tak, uruchomij, aż zaczniesz czuć, że idziesz w dół, a następnie zmień program na inny. Oczywiście, jeśli nie czujesz niczego na pierwszym komplecie, zmień to. Stwierdzam, że muszę zmieniać programy czasami kilka razy dziennie.

4.Użyłem 4 generatorów XM z Remote do uruchomienia Presetów Biofilm w protokole Morgellons i Lyme, aby pozbyć się nawracającej infekcji dróg oddechowych. Zajęło to trochę czasu, aby uruchomić wszystkie w przewodniku, ale infekcja wychodziła i nie wróciła. Minęło około 2 lat, odkąd go uruchomiłem.

Category: Choroba

1.Wszyscy mają własne opinie. Idź z Terrain, nie ma żadnej klauzuli w Rife, która mówi, że musisz najpierw uleczyć swoje jelita. To jest zbyt sztywne.

2.Intuicyjnie, myślę, że protokół Terrain może pomóc leczyć jelita, po prostu pamiętaj, aby iść w tempie, które pozwala twojemu ciału na wygodne odtruwanie.

3.Jeżeli masz praktykującego pomocnika, jest to dla ciebie korzystne. Powiedz im, co robisz i zobacz, jakie badania krwi lub inne testy mogą być wykonane, które dadzą ci wgląd i informację zwrotną na temat Twojego Rifingu

Ponieważ Nieszczelny Jelito tworzy ogólnoustrojowe zapalenie, w celu zmniejszenia stanu zapalnego i wyizolowania objawów, informacji o pasożytach, metalach, toksynach, funkcji tarczycy, funkcji wątroby itp. wskazywałby na inne najcięższe obciążenia w twoim systemie. To może pozwolić ci zdecydować, czy chcesz kierować coś konkretnego, zanim zrobisz cały program Terrain.

Twój lekarz może być w stanie powiedzieć ci, jeśli łatwiej jest monitorować twoje postępy, jeśli skupisz się na konkretnych rzeczach na raz lub po prostu zajmiesz się wszystkim na raz.

4.Osobiście dla mnie musiałem wyciąć gluten z mojej diety, a także urumomię programy Rife dla celiakii.

5.Po prostu zrób to. Z pewnością nie bedzie ci zaszkodzić i pomoże ci to wyczyścić. Zrobiłem Terrain w trybie kontakcie i miałem ogromny „Wyczyszczenie(ang. Detox)” w łazience, poczułem się znacznie lepiej. Musi pomóc przez usunięcie śmieci.

Category: Choroba

Spooky2 zadziałał od razu po włączeniu zasilania. W tej chwili czuję się o 100% lepiej mając Borelioza poza moim systemem. Spooky2 zadziałał, gdy go włączyłem, i potrzebowałem około 6 miesięcy, żeby poczuć się, jakbym byłem poza lasemi i do czystego. Ataki nudności - Herx przestała się tak często zdarzać.

Moje Spooky2 Puls, Wsteczne Wyszukiwania, były na niej dużo nazw boreliozy. Teraz, kiedy robię Spooky2 sesję pulsu, nie ma jednej ani dwóch nazwy z Borelioza. Nie jestem zaskoczony, ponieważ mieszkam w kraju Borelioza, tutaj w Północnej Kalifornii. Jeśli ktoś całuje mnie, który ma boreliozę. Inny sposób, żeby to uzyskać, pies z Borelioza ślini się na mnie, w ten sposób, w kółko, dlaczego Borelioza jest taką epidemią.

Wiedząc, że mam coś, co może rozbroić Borelioza z mózgu i ciała, daje mi tyle spokoju umysłu. Mogę teraz wędrować po lesie i nie bać się kleszczy z Borelioza lub komarów przenoszących boreliozę itp. ... Przeprowadzam częstości boreliozy w celu utrzymania się kilka razy co miesiąc, upewnij się, że Borelioza nie aktywuje w moim ciele.

Kiedyś byłem w łóżku z bólem, chodziłem do izby przyjęć na problemy z niewydolnością narządów co miesiąc, kompletny koszmar. Spooky2 zatrzymał termity z Borelioza żujące się w moim sercu, mózgu, układzie kręgowym, zębowym, uszach oczu, bardzo wdzięczny. Nie byłem w izbie przyjęć z powodu niewydolności narządów, gdy miałem Spooky2, więc to dobry znak. Miałem badanie krwi kilka miesięcy temu, mój lekarz spojrzał na mnie przerażony i powiedział, że czyta 100% dobra, nie ma żadnych problemów. Przez pięć minut zaniemówił, nie wiedząc, dlaczego w raporcie nie ma żadnych czerwonych flag ani problemów.

Modlitwy za miliony cierpiących na tę chorobę, mam nadzieję, że ludzie, którzy mają Boreliozę mogą być ponownie wolne.

Category: Choroba

Proponuję zacząć od protokołu Przygotowawczy(Terrain), chyba że masz pilne objawy, które musisz najpierw rozwiązać. Nie polecam rozpoczynania skanowania, ale może zrobić to później, aby dostroić.

 

Category: Choroba

1. Wyszukaj „plaque” i „artery” na zakladce Programs i sprawdź, czy wszystko jest związane z krwią.

Artery Plaque
9 mins
XTRA
4632
5364
5885

2. K2 to suplement, który pomaga go zmniejszyć.

3. Istnieje również program, który można uruchomić, zwany Atherosclerosis na płytkach za zębach i niedokrwieniu mięśnia sercowego
Oprócz wszystkiego, co robisz, spróbuj czyścić krwi.
Użyj zestawu do zablokowania tętnic
Witamina C - terapia Paulingiem
Bergamotka ze zmianami pokarmowymi Australijscy kardiolodzy mają dowód

Category: Choroba

Skan da ci więcej niż wszystkie zgadujące gry. Ciało nigdy nie kłamie. Mam nadzieję, że kupiłeś akcesoria do skanowania i podzieliłeś skanowania na 4 oddzielne skany będą łatwiejsze dla małego. Następnie uruchomić wyniki, jeśli wybierzesz.

Udar Odzyskiwanie(ang. Stroke Recovery)
Udar mózgu Kontynuacja działań następczych(ang. Stroke Follow Up)
Kapilary pobudzają leczenie.(ang. Capillaries Stimulate Healing)
Hipoksja Mózg(ang. Hypoxia Brain)

Category: Choroba

Leczy się szybciej, jeśli użyjesz preset plazmowy „Healing & Regeneration” w folderze „Heal” lub wersji zdalnej w folderze Miscellaneous/Remote.

Category: Choroba

Wpisz w programie Spookiego,, Muscle Healing Stimulate,,.Robie od 10 min do pół godziny na cewce.

Category: Choroba

Prosze sobie pobrac i zainstalowac Spooky2 software. Tam jest cała masa częstotliwości.

1.Bartonella Quintana 356, 357, 547, 476.3

2.Bartonella Henselae: 364, 379, 645, 786, 840, 842, 844, 846, 848, 850, 857, 967, 6878, 634, 696, 716, 1518

Category: Choroba

Na remote wszystkie streptococcusy jakie tam są na liscie i 24/24 jechac.

Category: Choroba

Zacząłem od dwóch generatorów. Z biegiem czasu zbudowałem swoje generatory.

Jeśli możesz sobie na to pozwolić, dostałbym jeden GX, który ma dwa generatory w jednym, a następnie uzupełnij XM generator. Nie zapomnij Remote i Boost dla każdego dodatkowego generatora.

Jeśli możesz sobie pozwolić na plazmę lub skalar, jest to świetny, ale nadal ich nie mam. Mój Borelioza jest w remisji tylko z generatorami.

Mądrze rozpocznę od jednego generatora XM, jednego Boosta, jednego Uchwyt na Palec Spooky Pulse, jednego kabla Spooky2 TENS oraz plastry TENS. Będziesz miał wystarczająco dużo do czynienia, i powstały super wyniki z Borelioza.

Wiele zależy od finansów i czasu, z którym musisz pracować. Jeśli masz czas na wiele sesji kontaktowych, Plazma lub Skalar mogą być dobre. Mam szczęście, że nadal pracuję na pełny etat, więc chciałem tylko wykonywać zdalne leczenie. Dla mnie GX z szybszą metodą bio-sprzezenie było bardzo ważne. Możesz zacząć od zestawu GX, więc masz wszystkie akcesoria, których potrzebujesz. Gdyby kasy były nadal dostępne, dodałbym dwa kolejne generatory XM z Boostem i Remotami. To da ci cztery generatory zalecane dla szybszej opcji zdalnego leczenia. Naprawdę trzeba najpierw zdecydować, ile czasu / które protokoły leczenia chcesz użyć.

2. Do terapii Rife zabijania: Zestaw Plazma GX Spooky2 . Byłoby dobrze dostosowane do otrzymania 2 zestawów XM Remote.

Urządzenie skalarne jest urządzeniem uzdrawiającym. Naprawia i odbudowuje ciało. Osobiście uważam, że minimum byłoby zacząć od GX i dodać stamtąd.

Category: Choroba

1. Wypróbuj "Meridians-Tripple warmer", pod "Meridians"!
Na (puste) preset uzdrawiania.

2. Stosuj krople jodowe na skórze (najlepiej stopy), aż kolor jodu nie zostanie wchłonięty przez twoje ciało. Wyniki poddane kwarantannie!

3. Tarczyca.

Category: Choroba

Google Catalase. Jest to katalizator rozkładający nadtlenek wodoru(ang. hydrogen peroxide).
Zgodnie z rzeczy, które czytałem, nagromadzenie nadtlenku powoduje siwienie włosów. Z czasem organizm przestaje wytwarzać katalazę, więc włosy stają się szare. Istnieje sposób na wprowadzenie masy cząsteczkowej katalazy i uzyskanie częstotliwości. Nadal uczę się Spooky2, więc nie jestem pewien, jak to zrobić. Ale masa cząsteczkowa katalazy wynosi 232 kDa, według danych google.

Category: Choroba

Chciałbym zacząć od programów przeciwzapalnych( anti-inflammatory ).

Category: Choroba

To nie powinno stanowić problemu, ale zawsze jest osobistym wyborem. Pomocne byłoby wykonanie BFB(Bio-sprzezenie). Znalezienie przyczyny źródłowej jest ważne.

Użyłbym metody Footbath(kąpiel stóp), aby spróbować oczyścić toksyny najpierw, ponieważ zdecydowanie nie chciałbym przeciążać krwioobiegami toksynami. Musimy iść powoli, ponieważ wiele bólów głowy jest związanych z problemami żołądkowymi - czy to jest wolne trawienie, czy też niektóre patogeny w jelitach.

Category: Choroba

Pij ciepłą przegotowaną wodę, cytrynę i miód rano i wieczorem! Rozprasza czerwone krwinki, zamiast zatykać się razem, zwiększyć poziomy PH.

Disease

Category: Disease

1. Wypróbuj niektóre z poniższych programów używając jednego z presetu powłoki leczniczej(ang. Healing Shell preset) dla Remote lub Kontact:

Kidney Function Balance (Równowaga Funkcji Nerek)

Kidney Function Normalize Stimulate (Funkcja Nerek Normalizuje Stymulację)

Liver Function Balance (Równowaga Funkcji Wątroby)

Zobacz (lub wyszukaj) preset w >Miscellaneous, >DH Experimental Frequencies:

0061 Kidney Balance & Correction ( równowaga i korekcja nerek)

0063 Liver Balance & Correction [General] (równowaga i korekcja wątroby)

0327 Increase Kidneys Peptide Bio-regulators Correction and Balance [Specific] (no Meds) (zwiększa korektę bioregulatorów peptydu nerkowego i równowagę)

0329 Increase Liver Peptide Bio-regulators Correction and Balance [Specific] (no Meds) (zwiększa korektę bioregulatorów peptydu wątrobowego i równowagę)

2. Jeśli masz problemy z nerkami / wątrobą, rozsądnie byłoby zachować ostrożność i skrócić czas działania oraz poziomy mocy / napięcia, aby zminimalizować obciążenie tych narządów podczas uruchamiania zestawów detoksykacyjnych.

Jest jakaś sugestia, proszę to sprawdzić:

1. Zmniejszyć dwell o 1/3.

2. Skrócić czas leczenia

3. Zobaczyć, jak sobie z tym radzą.

Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić link:

https://www.facebook.com/groups/spooky2/permalink/1366761623485737/

GeneratorX

Category: GeneratorX

1. Kupiłem niezbędny zestaw GX. Zależy to od tego, co cię boli, ponieważ każda warunek/choroba ma różne metody leczenia, a następnie istnieją osobiste preferencje do tego, co jest dla Ciebie najlepsze.

Na przykład, mam Borelioza, więc nie mam żadnego pożytku z cewki PEMF (ponieważ mój stan wymaga ogólnego leczenia ciała, a nie konkretnie jednego obszaru, w którym cewka PEMF mogłaby pomóc).

Pracuję również z rękami, a ponieważ moje leczenie wymagają intensywnych sesji terapeutycznych, cylindry ręczne są dla mnie zbyt uciążliwe.

W ten sposób zdecyduję, czego potrzebujesz.

2. Mam zestaw. Głównie używam cewki, plastry TENS i Boost. To wszystko na razie. Świetnie sobie z tym radzę. Planuję kupić kolejną maszynę w ciągu najbliższych kilku miesięcy, ponieważ robi cuda z klientami! Łatwy w użyciu. Podstawowe informacje są wystarczające, aby zrobić to, co chcesz. Nie wkraczam w skomplikowane sprawy. Uwielbiam to!

3. Mam wszystkie akcesoria i głównie używam remote, ale myślę, że dobrze jest mieć je pod ręką.

Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić link:
https://www.facebook.com/groups/spooky2/permalink/1387773721384527/

Category: GeneratorX

A: 1. Tak. Za pomocą generatora X możesz umieszczać na nim programy bez zamiatania(ang. non-sweep) i pozwolić mu działać bez połączenia z komputerem. Jednak mam zarówno laptop, jak i GX, aby mógł uzyskać przepływ powietrza pod spodem (tj. Aby zapobiec nadmiernemu nagrzaniu). Jedynym problemem związanym z niektórymi programami jest to, że są one polecane jako zamiatanie(ang. Sweep), aby trafić w możliwość mutacji.

2. 32 z 78 presetów ma w sobie Zamiatanie(ang. Sweeps). Jeśli nie używasz żadnego z tych 32, wszystko powinno być OK. Następujące preset mają Zamiatania(ang. Sweeps): R08, R09, R14, R15, R16, R17, R19, R22, R27, R28, R29, R30, R31, R36, R37, R38, R39, R40, R41, R43, R44, R46, R47, R48, R54, R64, R65, R69, R70, R71, R73, R78.

Category: GeneratorX

GeneratorX nie wydaje sygnałów dźwiękowych jak XM.

Przed podłączeniem kabla USB upewnij się, że generator GX jest włączony.

W prawym górnym rogu wyświetlacza GX znajduje się symbol USB.

Jeśli jest czerwony, jest podłączony, ale nie jest rozpoznawany przez oprogramowanie. Kiedy zmieni kolor na biały, wszystko jest dobrze.

Zwykle system operacyjny jest przyczyną, dlaczego generator nie jest widoczny.

Gdy podłączysz kabla do komputera, system operacyjny powinien wykryć i zainstalować Dual RS232 Interface.

Category: GeneratorX

1.Może pracować w trybie offline, ale nie za wszystko. Na przykład nie może pracować z upierzenie (ang. feathering), chybotanie (wobbles) lub zamiatanie(ang. sweeps), gdy jest w trybie samodzielnym / offline. W tym celu musisz podłączyć GeneratorX do laptopa. Również w przypadku „Terrain” (rzeczy, którą robimy przed rozpoczęciem prawidłowej pracy uzdrawiającej) tryb zdalny, musisz ręcznie przesuwać presety każdego dnia w trybie offline, twoje 11 dni będą miały potencjał 16 dni, ale nadal będzie to 11 dni, gdy podłączony do komputera lub laptopa.

2.Musisz podłączyć komputer, aby uruchomić oprogramowanie i pobrać programy do GeneratorX, aby używać go jako samodzielnego. Uważam też, że powinieneś połączyć się z komputerem w celu skanowania bio-sprzezenie, ponieważ wyniki są przechowywane na komputerze, a nie na GeneratorX. Dla pełnej funkcjonalności mobilnej, laptop byłby łatwiejszy.

Category: GeneratorX

Generatory działają inaczej w trybie Online (Z komputerem) i Offline (Samodzielny). Dlatego Spooky2 ma oddzielne preset Offline. W trybie offline Out 2 zawsze będzie Inverse + Sync (odwrotność + Synchronizacja) do Out 1.

Category: GeneratorX

Lepiej mieć co najmniej jeden GenX, a następnie kupić dodatkowe generatory XM, jak ich potrzebujesz.

GeneratorX i XM-Generator można uruchamiać jednocześnie.

Category: GeneratorX

Musisz umieszczać drugiego GX na oddzielnym komputerze. Oprogramowanie może obsługiwać tylko jedno skanowanie GX naraz. Komputer nie może pobrać drugiego oprogramowania.

Lub mieć jeden port przeznaczony do skanowania różnych osób i uruchamiania wyników na jednym z 3 otwartych portów GX (jeśli oba są na tym samym komputerze). To bedzie zmienil akcesoriów w GX łatwiej.

Category: GeneratorX

Częstotliwości Solfeggio są w oprogramowaniu Spooky2 i  można je uruchomić na GenX używając tego oprogramowania, lub można załadować częstotliwości Solfeggio do GX w pamięci 30 programu, a następnie nie będziesz musiał używać komputera. Jednakże, jeśli nie masz komputera, częstotliwości Solfeggio nie mogą wbudowac w GenX.

Category: GeneratorX

Mozesz  robic skanowanie Grade  związanych z zapaleniem skóry i innymi chorobami skóry cotydzień. Przeprowadzaj również badania nad innymi przyczynami cielesnymi podrażnień skóry przez alternatywny zdrowie i na tej  wykonuj skanowanie. Przydałaby się też detoksykacja.
Używamy programów wyprysków(Eczema). Ale rób również inne leczenie za pomocą srebro koloidalne ... i oliwy z oliwek oraz środków homeopatycznych.
Biorąc pod uwagę jedzenie. Nie jedz żadnych produktów mlecznych ani sojowych.

Category: GeneratorX

Jeden na każdy generator, ale nie dla tej samej osoby. Byłoby lepiej wykorzystać jedną typ kontaktu i jedną typ zdalną w tym samym czasie i na różnych generatorach.

Category: GeneratorX

W przypadku skanów biofeedback zawsze mówimy że powinny wstrzymać inne generatory.

Ponieważ Przetwarzacz Próbek nie skanuje ciała bezpośrednio, ale skanuje krew ślinę lub tkankę w PP (Przetwarzacz Próbek) , możesz skanować z PP gdy inne generatory są uruchomiony.

Aby uzyskać najdokładniejszą analizę, najlepiej uwolnić się od wszelkich możliwych wpływów elektrycznych / magnetycznych. Usuwam zegarek i wyłączam urządzenia (np. TV) jak to możliwe. Staraj się zawsze być świadomym, że istnieje połączenie kwantowe między próbką a tobą.

Category: GeneratorX

Spróbuj poniższych sposobów, aby znaleźć miejsca do umieszczenia plastry.

Lepiej jest, aby plastry były jak najbliżej miejscu problemowego, więc więcej komórek patogenów jest przekazywanych przez sygnał.

1. Podziel miejcu zainteresowania. Na przykład możesz podzielić wątroba na część przednią i tylną. Jeśli na nerki, możesz podzielić na dwie części z lewej i prawej strony.

2. Skan rdzenia. Umieść plastry  po lewej i prawej stronie tułowia, w połowie między biodrami i barkami.

3. W miejcu głowy i szyi nie umieszczaj bezpośrednio. Użyj z tylu obu ramion.

Category: GeneratorX

Byłoby lepiej używać Out 1 bezpośrednio.

Port CS ma przewodowo wbudowany rezystor o oporności 1k Ohm, który zmieni charakterystykę skanowania.

Używać port Out 1 bezpośrednio będzie dostarczać użytecznych danych.

Category: GeneratorX

1. Zrobiłem to bez żadnych problemów. Jeśli pytają, możesz im powiedzieć, że to jest dla sztywności mięśni, więc mogą zrozumieć.  Nie ma się o co martwić. Najprostsza odpowiedź jest najlepsza.

2. Upewnij się, że masz kabel zasilający wraz z tobą w torbie podręcznej. Podróżowałem z moim GX tutaj w USA kilka razy bez żadnych problemów.

Category: GeneratorX

Jeśli używasz Spooky Pulse do skanowania, to jest ważny aby być jak najbardziej zrelaksowanym, aby uzyskać dokładny wynik. Czytanie lub oglądanie telewizji może spowodować skurcz tętna, co może mieć wpływ na skanowanie.

Jeśli korzystasz GX do skanowania, z pewnością możesz czytać lub oglądać telewizję. Skanowanie GX potrzebuje tylko 12 minut, więc uważam, że to świetny czas, aby zamknąć oczy i trochę zrelaksować.

Inni

Category: Inni

1. Nie ma zalecanego minimum ani maksimum. Zależy to od osoby leczonej i tego, co ona ma.

Jeśli używane częstotliwości nie uderzają w żadne patogeny, możesz to zostawić na cały dzień.

2. Robię tyle, ile potrzeba, aż dostanę reakcje Herxa, a następnie przełączę go na programy Detox, aby wspierać mój system.

Potem wszystko działa bardzo dobrze i czuję się bardziej przejrzysty i ogólnie zdrowszy.

Spooky2 pomógł mi z kilkoma problemami, ale do tej pory, gdy używam programów Łuszczyca, powoduje swędzenie skóry i powoduje dodatkowe zaostrzenia, więc wyniki mogą się różnić.

Category: Inni

1. Myślę, że potrzebujesz próbki termitów i użyj remote, a następnie użyj zamiatarki(ang.sweep) w ustawienie środowisku, aby zaatakować patogen przez wiele dni lub tygodni, a następnie albo odejdą, albo umrą. Jeśli nie zostaniesz całkowicie wyeliminowany, otrzymasz znaczną redukcję populacji. Nie próbowałem tego, ale widziałem raporty na ten temat pracujące dla mrówek.

2. Wykorzystaliśmy nasz skalar, aby pozbyć się termitów.

3. Mieliśmy ogromną inwazję termitów rojowych. (Mają skrzydła). Użyliśmy trucizny termitowej na cewce odbiornika skalarnego. Należy zachować szczególną ostrożność. Trucizna przedostaje się do wszystkiego, co znajduje się w polu skalarnym, zawiera ludzi, roślin, zwierząt domowych, jedzenie, wody, witamin leczniczych itp. Pole przechodzi przez ściany i metal. Po raz pierwszy dostał wszystkie oprócz jaj. Nie widziałem żadnego przez 2 tygodnie. Kiedy zobaczyłem młode, robiłem to 3 razy w ciągu 2 tygodni. Minęły miesiące, a nie widziałem żadnego.

Category: Inni

1. Miscellaneous/DH Experimental, przeczytaj notatki i znajdź alkohol.

2.Myślę, że żyje pasożyt w tobie. Spróbuję uruchomić pasożytnicze częstotliwości. Mówię to, ponieważ nie piłem przez 17 lat. (To było w 1999 roku) miałam chłopaka. Nie robiłam żadnych zmian, dopiero on zaczął mnie zdradzać z dziewczyną z Hondurasu. Miałam ochotę na alkohol. Zauważyłam, że zanim się zorientowałam, że on oszukuje. Pozbyłam się go i nie ma żadnych zachcianek ponowniei potem bez alkoholu przez następne 20 lat.

3.Candida przyczynia się do uzależnienia od alkoholu. To tylko sugestia, aby uruchomić protokół Candida.

4.Terapia aminokwasami jest bardzo dobra. Zwiększa produkcję dopaminy, której 30% z nas brakuje od urodzenia, z czego 90% ma jakąś formę uzależniającej osobowości. Może to być uzależnienie od telefonu lub hazardu do narkotyków i alkoholu. Wiele uzależnień od heroiny ma dobre wyniki w terapii aminokwasowej, gdy jest podawana dożylnie, ale może być OK, po prostu je konsumując. Ale tak, jeśli produkujesz więcej dopaminy, możesz zobaczyć dobre wyniki.

5. Odkryłem, że biegnący presety pasożytnicze i wszystko, co dotyczy zdrowia wątroby wraz z duchowym dobrobytem i meridianem czakry, zdawało się gwałtownie zmniejszać spożycie alkoholu. Zmniejszone pragnienie.

6."Depression and Schizophrenia (R) - MM" mogą być korzystne.

7.Kiedy byłem trzeźwy 16 lat temu, zrzuciłem dużo białych odchodów i nie wiedziałem, co to jest. Teraz myślę, że niektóre z nich to były pasożyty, które karmiły cukry i drożdże, które wkładałem do organizmu. Pasożyty mogły uczynić mój umysł bardziej mglistym i w ten sposób utrudniły mi podejmowanie racjonalnych decyzji w odniesieniu do pierwszego napoju. Dlatego wszystko, co ogranicza pasożyty, grzyby, drożdże i detoksyny jest dobrym posunięciem.

8. Bardzo łatwe. Dawki masowe kwasu nikotynowego w postaci witaminy B3 powszechnie znanej jako Niacyna. Nie używaj nie spłukującego typu i nie używaj Nikotynoamidowego wariantu B3. Wraz z tym podjąć B6. Byłoby to bardzo pomocne, gdybyś uruchomił Spooky protokołu Remote poprzez program, z presetem powłoki Remote(ang remote shell preset). Przyjrzyj się Dr Abramowi Hofferowi i jego terapii Niacyną. Zrobiłbym 500mg i zwiększyłbym go do 2000mg dziennie. Hoffer może zalecić wyższe dawki. Pomnóż swój kilogram wagi przez .3 i będzie to oznaczało ile wody potrzebujesz do picia. np. 90 kilogramów oznacza 2.7 litra dziennie.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź link:
https://www.facebook.com/groups/spooky2/permalink/1386654361496463/

Category: Inni

1. 375 kHz bramkowane przy 7,5 Hz pomoże. (Rezonans atmosfery ziemskiej bramkowany przez rezonans ziemskiego kryształu(ang. Earth atmosphere resonance gated by crystal earth resonance)).

2. Jeśli spojrzysz na cały problem 5G i innych form „elektrosmogu” z perspektywy rezonansu, to są one szkodliwe dla ciebie tylko wtedy, gdy znajdujesz się w zasięgu, który pozwala ci być w rezonansie z nim. Jeśli możesz zwiększyć swoją wibrację wystarczająco wysoko, te częstotliwości nie mogą mieć wpływu na ciebie. Zwykle odbywa się to za pomocą emocji, a nie myśli. Czyste, pozytywne emocje miłości, współczucia, radości, przebaczenia itp. Nie tylko chronią cię przed szkodliwymi częstotliwościami, mogą leczyć. Negatywne emocje, takie jak smutek, złość, uraza, nienawiść, zazdrość itp. obniżają wibracje i wprowadzają cię w rezonans ze szkodliwymi częstotliwościami, które mogą mieć wpływ na twoją fizyczną skórę. Nie chodzi tu tylko o zanieczyszczenie EMF/RF. Toksyny w żywności, powietrzu i wodzie nie mogą wpływać na Ciebie, jeśli wibrujesz zbyt szybko dla nich. Choroba nie mogą istnieć u osoby, która wibruje na poziomie, na którym nie ma efektu. Dlatego często widzisz ludzi w tej samej społeczności, narażonych na te same toksyny, ale choroby i objawy objawiają się inaczej u każdej osoby. Nasze stany emocjonalne odgrywają znacznie większą rolę w stanie naszego zdrowia niż ludzie są skłonni przyznać.

3. Medytacja jest podstawowym narzędziem, które ludzie mają do dyspozycji, aby to osiągnąć, jednak większość ludzi wcale nie medytuje, a większość z tych, którzy mają ekstremalne trudności z osiągnięciem wyższych stanów, ponieważ robią to z umysłem, a za mało z serce. Sprawdź książkę „Becoming Supernatural” napisany przez dr Joe Dispenza. Ciągle powiem ludziom, że kocham technologię Spooky2, ale musisz skorzystać z różnych zasobów. Nie ma najlepszego sposobu, aby uwolnić cię od wszystkich chorób. Mentalne, emocjonalne, duchowe i fizyczne. Jeśli nie pracujesz jednocześnie nad wszystkimi tymi częściami ludzkiego doświadczenia, będziesz miał ograniczone i zwykle tymczasowe korzyści.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź link:

https://www.facebook.com/groups/spooky2/permalink/1285386404956593/

4. Używam Schumanna 7.83 do przeciwdziałania zakłóceniom elektromagnetycznym i to naprawdę pomaga!

5. Częstotliwość Schuhmanna jest wykorzystywana do nagrywania muzyki w celu zneutralizowania efektów ubocznych EMF(ang. EMF side effects), na przykład gdy trzymasz rękę przy głośniku, ta ingerencja znika. Jestem w 99% pewien, że neutralizuje promieniowanie elektromagnetyczne. Miałem inne doświadczenie. Chcę tego użyć u pacjentów w domu, aby mogli leczyć szybciej. Czy masz pomysł, jak to zrobić? Chcę go uruchamiać 24/7. I nie mam jednej osoby, której muszę wysłać.
Jestem pewien, że Spooky2 w połączeniu z radioniką(ang. Radionics) może to zrobić. Ale brakuje mi wiedzy. Nauczyłem się tylko trochę medycznych. Każdy powinien uruchomić to w swoim domu. I myślę, że możemy zneutralizować wieże 5G z tym rownież. Ale w tym celu musimy ustawić więcej niż 1 osobę w określonej lokalizacji.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź link:

https://www.facebook.com/groups/spooky2/permalink/1364123347082898/

Category: Inni

1.Jeśli wierzysz w energie, możesz zdobyć lampę solną i spojrzeć w rozmazywanie; wiele informacji w internecie, bardzo łatwe do zrobienia i zdobycia; Wierzę, że pomaga. Być może uda ci się zdobyć trochę roślin w biurze i sposoby / metody w Google, aby wyciągnij trochę złej energii / aury.. Gdzieś, gdzie idzie wielu chorych, a lekarz sprzątałby miejsce, ponieważ energia była ciężka. Również osobiście w mojej podróży czułam na mnie ciężką energię. Nie potrafię tego mówić, ale ciemne zimno i przerażające uczucie. Nigdy nie wiemy, jaki wpływ ma energia na ludzi, ponieważ nie możemy tego zobaczyć, ale czujemy to i jest to bardzo realne w tym sensie. Być może użyj mocy słowa i pomyśl, by poprosić wszystkich, aby wyszli. I zaprosimy miłość do tego miejsca.

2.„Negatywna energia” jest często związana z toksycznością w organizmie. Tak więc, oprócz wszystkich emocjonalnie równoważących zestawów częstotliwości i wszystkiego, co ma związek z duchową stroną rzeczy, dobrze byłoby zrobić tyle presetów detoksykacji, ile się da i protokół Morgellons + Lyme. Dodaj do tego zestawy odżywcze.

3.Dlaczego nie masz testera mięśni, aby przetestować przestrzeń, ciebie, twoje ubrania, a następnie możesz użyć częstotliwości, aby to wyczyścić. Zwykle jest to infekcja (np. Pleśń itp.), Chemikalia, metale ciężkie, radioaktywny umysł i różnego rodzaju promieniowanie (Wi-Fi, Bluetooth, EMF itp.).

Category: Inni

Nie przeszkadzają maszynie Rife Spooky2. Aby być skutecznym, bez telefonów komórkowych podczas programu Spooky2 i Bio-sprzezenie.

Category: Inni

1. Problemem może być wirus lub wadliwy sprzęt. Spróbowałbym przywrócić pierwotne ustawienia czynnika, które wymazałyby wszystko, co umieściłeś na komputerze i przywróciły go do stanu, kiedy był nowy. Możesz nie chcieć tego robić, jeśli masz kilka rzeczy na swoim komputerze, które chcesz zachować jak programy itp.

2. Najpierw po prostu zamknę i ponownie uruchomię komputer. Czasami jest to wszystko, co jest konieczne do przywrócenia „utraconej” pamięci z wycieków pamięci systemu Windows. Jeśli to nie rozwiąże problemu, uruchomię test pamięci, aby sprawdzić, czy cała pamięć w komputerze działa poprawnie. Następnie, jeśli nadal występuje problem, szukałbym wirusów lub złośliwego oprogramowania / innych problemów, które mogą wysyłać zwodnicze wiadomości, aby spróbować kupić usługi bezpieczeństwa itp.

 

Category: Inni

Reguluję głośność dla wygody. Podoba mi się kształt fali impulsowej dla większości tonów generujących fale prostokątne. Jeśli ton jest samodzielny, którego używam do leczenia i nie zabijania, użyję fali sinusoidalnej.

Category: Inni

Nie z oprogramowania ...
Jest to dostępne na stronie Downloads(Pobieranie) -
Programy Spooky2 A – Z Oct 2016.

http://www.spooky2.com/downloadsPage/index.html

Category: Inni

Tak, jeśli używasz tylko jednej częstotliwości przez długi czas. To kolejny powód, dlaczego używamy "feathering" i "wobble".

Patogeny nie mogą stać się „odporne”. Po prostu musisz znaleźć nową częstotliwość. To jest miejsce, w którym "feathering" i "wobble" częstotliwości wziąć udział w  bio-sprzezenie.

A niektóre mikroorganizmy zmieniają się z powodu pleomorfizmu.

Category: Inni

1. Nie znam innego sposobu, poza usunięciem zaznaczenia wszystkich baz danych, sprawdz tylko MW, następnie załadować każdego programu MW z zakładki programs, następnie przejść do zakładki preset, zaznaczyć program i skopiować. Ale to straszne zadanie przy 13 290 programach MW.

2. Nie sądzę, żeby można było to zrobić, ponieważ te częstotliwości są faktycznie sklasyfikowane.

Category: Inni

1. Wypróbuj i zobacz. Niektórzy korzystają z tego.

2. To zależy od tego, co dzieje się w zdrowiu. Osobiście po prostu uruchomiam Terrain i nie myślę ze powinienem powtarzac kilaka razy.

Ponadto sugeruje się, że prowadzenie Terrain dla osób z poważnymi problemami zdrowotnymi nie zawsze jest świetnym pomysłem. Gdybym był ja, uruchamiałbym Detox Maintenance 24/7 (długoterminowo) na remote, wraz z dużą ilością presetów wsparcia.

Category: Inni

1. W większości przypadków nie czułem się zbyt dobrze, nawet gdy miałem widoczne znaki, że stan został usunięty. Właściwie miałem więcej reakcji Herxa na protokół Terrain(Przygotowawczy).

2. Niekoniecznie, reakcja Herxa nie jest dobrą rzeczą, oznacza to, że twoje ciało musi poradzić sobie z większą ilością toksyn, którymi może zarządzać, więc ostatecznie gdzieś się zatrzymują. Jeśli nie masz żadnych objawów podczas zabijania, oznacza to, że używasz niewłaściwych częstotliwości lub że masz silny system detoksykacji, czyli dobrze radzisz sobie z toksycznym obciążeniem.

3. Zależy od patogenu.
Jeśli to duży, kręty robak, kiedy się porusza, poczujesz to.
Jeśli zabijasz rzeczy innymi rzeczami, możesz mieć objawy przeziębienia itp.

Category: Inni

Tak. Możesz po prostu kliknąć polecenie menu „Restore Generator Defaults” w menu Plik, aby uzyskać ustawienia domyślne. To nie wpłynie na uruchomione programy na twoich generatorach. Możesz także kliknąć dowolne preset lub preset powłoki(ang.shell preset), i to nie wpłynie na żadne uruchomione generatory. Możesz nawet przetestować swoje nowe ustawienia w VG (Generator wirtualny) w zakładce Control, aby upewnić się, że program / preset zachowuje się tak, jak chcesz, bez wpływu na działający generator.

Możesz nawet zapisywać presety lub tworzyć łańcuchowe presety(ang.chained presets) i zapisywać je, również bez wpływu na działające generatory.

Category: Inni

Tylko baza danych MW emuluje substancję. Właśnie dlatego widzisz gwiazdkę w wyborze bazy danych MW.

Oznacza to, że wszystkie inne bazy danych pomagają wydobyć metale ciężkie lub inne toksyny.

Category: Inni

Tak, możesz. Nie ma problemu. Może to zależeć w pewnym stopniu od tego, co zabijasz i jak to wpłynąć na ciebie, ale musisz być sędzią a nie ja.

Category: Inni

1. Po prostu pozostaw uruchomione Remoty i wznów protokół po powrocie. Jeśli pozostawisz Remoty „uruchomione”, protokół nadal działa.

2. Protokół M&L trwa 5 godzin dziennie w Plazmie. Musisz być dedykowany, możesz rejestrować swoje dni w arkuszu kalkulacyjnym Excel.

3. Często podróżuję między Bostonem a Florydą. Kiedy jestem na Florydzie, uruchomię Remote i używam TeamViewer do logowania się mojego laptopa. Czasami sprawdzam, czy nadal działa, a innym razem mogę wstrzymać, jeśli mam reakcję / Herx.

Category: Inni

Category: Inni

1. Częstotliwość Solfeggio można dodać do swoich preset i uruchomić.
2. Regularne skanowanie i leczenie.
3. Jak rezonans Schumana (Schumann Resonance).

Category: Inni

Jak chcesz. Pamiętaj jednak, że więcej programów umieścisz, mniej czasu spędzasz na każdym programem. Więc zastanów się, ile programów dodajesz. Jeśli nie masz pojęcia, zacznij od jednego programu i stamtąd się rosnąć.

Category: Inni
  1. Spooky2 nie będzie blokował EMF, ale Spooky2 Scalar może mieć pewien efekt, gdy pole jest aktywne. Chciałbym kupić kilka narzędzi specjalnie do ochrony EMF, do postawienia na swoim łóżko, i tez wisiorek do noszenia w celu dodatkowego pokrycia wewnątrz i na zewnątrz domu.
  2. Nigdy wcześniej nie patrzyłem, ale znalazłem to samo, co ty znalazles. Używam Rezonansu Schumanna 7.83 wraz z tensorem. To naprawdę działa.

Category: Inni

Płyny ustrojowe u osoby dorosłej wynoszą około 55-60% wody, więc twoje myślenie może wpłynąć na to, czy możesz leczyć swoje ciało. Możesz sprobowac preset eksperymentalne Davida Hallidaya: Miscellaneous\Remote\DH Experimental Frequencies. DH zaleca, aby najpierw uruchomić DH_0001 do DH_0006 przed uruchomieniem innych preset eksperymentalnych DH. Więcej informacji o tych eksperymentalnych częstotliwościach można znaleźć tutaj: https://spooky2.com/forums/viewtopic.php?f=12&t=8357

Category: Inni

1. Używałbym Plazmy przez 4 dni w każdym pokoju. I prawdopodobnie uruchomic dłużej. To jedyny sposób, jaki znam, jeśli nie masz próbki.

2. Możesz potraktować pył pod listwami podłogowymi i pozostawić w Spooky2 Remote przez 30 dni.

Konkakt

Category: Konkakt

1. Skarpety i rękawiczki mogą się rozciągać. Jeśli nie są dobrze dopasowane, mogą spowodować oparzenia. Sprawdź przed użyciem.

2. Jeśli używasz plastry TENS, regularnie wymieniaj plastry TENS, aby mieć pewność, że mają dobry kontakt ze skórą.

Niezależnie od używanego trybu kontaktu: upewnij się, że nie jest przesunięty  100% (ang.offset 100%)w ustawieniu.

 

 

Category: Konkakt

Srebro w rękawicach zostało wplecione w tkaninę, więc można delikatnie umyć rękawice i skarpetki.

Category: Konkakt

1. Korzystanie z portu CS. Upewnij się, że używasz tylko ustawień kontaktów.

2. Skóra dziecka jest delikatna. Pomyśl tylko o wykonywaniu Remote. Z Remote Spooky2 v2.0 jest równie skuteczny jak kontakt.

3. Prawdopodobnie można wykonać 30 minut zimnego bransoletka laserowego w celu uzyskania efektu oczyszczania krwi. Ma dzieci w okularach przeciwsłonecznych, aby chronić oczy dzieci przed pójściem spać.

4. Myślę, że bardzo dużo dzieci nosić plastry TENS  przez całą noc. Również w kontakcie powinny powtarzać częstotliwości tylko 1-2 razy dziennie (maksimum rano + noc), aby nie przeciążać ciała.

5. Może po prostu obniżyć moc do 2-4 V.Po kliknięciu preset, ale przed załadowaniem go do generatora, wprowadź następujące zmiany w zakladce Settings.

I nie używaj Boost. Bezpośrednio do wyjścia 1(Out1).

 

 

Category: Konkakt

1. Nie ma negatywnego wpływu na częstotliwości.

2. Częstotliwości kąpieli stóp są przenoszone przez wodę, bez problemu - lub nigdy nie zadziała. To tylko irytacja, że woda dostaje się do cylindra, ale nie wyrządza żadnej szkody.

Jeśli chcesz, możesz zdjąć gumowe końcówki na dole (lub w góry), aby opróżnić wodę i umożliwić łatwiejsze wyschnięcie cylindrów. Po prostu bądź ostrożny, jeśli końcówki metalu są ostre.

Category: Konkakt

1. Wydaje mi się, że sugerowana metoda jest niepoprawna, ponieważ moc zostanie zmniejszona zarówno dla plastry TENS, jak i cewki PEMF, więc lepiej mieć dwa Generatory, po jednej dla każdej metody.
2. Kontakt (TENS) wymaga minimalnej amplitudy w celu penetracji warstwy skóry. Jeśli podzielisz amplitudę z podłączeniem innego urządzenia, prawdopodobnie nie otrzymasz wystarczających korzyści, aby otrzymać leczenie kontaktowe.

Category: Konkakt

Możesz używać zbyt dużej intensywności. Czytałem kilka książek omawiających terapie energetyczne, o Rife i PEMF, a wszyscy eksperci twierdzą, że słabsze aplikacje są zwykle bardziej skuteczne. Maksymalna częstotliwość sesji kontaktowych to 10 V i bardzo często zwykle robię tylko 5-8V. Jest to spowodowane wyłączeniem "amplitude ramp up/down". Jeśli kliknąłeś przycisk "ramp up/down", oprogramowanie Spooky2 automatycznie dostosuje ustawienia niższe, a jeśli nadal odczuwasz ból lub utrzymujące mrowienie, konieczne możesz dalsze zmniejszyć intensywności. Jeśli używasz programów do zabijania, istnieje pewna logika, aby użyć wyższej amplitudy, ale jeśli robisz programy do leczenia lub detoksykacji, maksimum 20V może nie przynieść wiele dobrego.

Category: Konkakt

Tak, wszelkie akcesoria kontaktowe mogą być używane do dowolnego programu kontaktowego.

Category: Konkakt

Bezpieczeństwo naszych użytkowników jest naszym najwyższym priorytetem. Zalecamy naszym użytkownikom nie używać plastry TENS nad dekoltem lub na całym sercu, aby chronić użytkowników przed poważnymi obrażeniami.

Jeśli nalegasz używać tryb kontaktu nad twoim ramieniem, możesz trzymać uchwyty cylindryczne w każdej ręce, umieszcić jedna ręka w miejscu, które chcesz leczyć, bez dotykania elektrody.

Category: Konkakt

Ponieważ Plastry Tens nigdy nie powinny używać na mokro. Więc nie możemy włożyć Platry Tens do wody . Ale metaliczne uchwyty cylindryczne może być umieszczona w wodzie.

 

Maszyna Rife'a

Category: Maszyna Rife'a

1.Z pewnością nie jestem ekspertem, z muzycznego punktu widzenia, oktawa jest tą samą nutą, ale o oktawę (8 nut lub 12 pół kroków) wyżej. Ale jest 100 centów między każdym pół krokiem i 12 pół kroku w oktawie, a centy nie działają idealnie, tak jakby nasze lata nie były dokładnie 365 dni (stąd rok przestępny).
Więc nie sądzę, by była to różnica fizyczna i emocjonalna, po prostu będzie zawierać te same częstotliwości w wyższej oktawie, aby uzyskać więcej “uderzeń”.

2.Jeśli weźmiesz częstotliwość, powiedzmy 440 Hz, a następnie podwoj ją, otrzymasz 880 Hz. Wszystkie częstotliwości pomiędzy są w oktawie. W muzyce masz 8 nut: do re mi fa sol la si do. Te dwie do obejmują jedną oktawę.
3. Harmonika oktawowa jest tworzona poprzez wielokrotne podwajanie lub zmniejszanie o połowę dowolnej częstotliwości. Więc 2, 4, 8, 16, 32, 64, 128, 256 i 512 są mnożnikami oktawowymi(ang. octave multipliers)(lub dzielnikami). Istnieją inne doskonałe typy mnożnika(ang. Multiplier) - dekada, Fibonacciego i 8x.

Category: Maszyna Rife'a

1.Wyłącz wszystko. Otwórz komputera ponownie. Podłącz wszystko. Następnie włącz Spooky2 przed uruchomieniem programu na komputerze. Jeśli się nie pojawi. Przejdź do „Utils” u góry i zainstaluj sterownik Pulse.

2.Po podłączeniu nie dotykaj gniazdka, nie ruszaj laptopa ani niczego w przypadku, gdy kładzie nacisk na połączenie.

3.Te rzeczy są bardzo wrażliwe i to całkowicie zależy od tego, jakiego typu USB producent komputera używa i jak dobrze będzie działać z tego typu urządzeniem. Mam stary, prawie dziesięcioletni laptop, który zajmuje ponad 5 minut aby ładować oprogramowanie Spooky2, ale to świetnie ze Spooky2, i mam znacznie droższy laptop, który jest prawie bezużyteczny ze Spooky2, ponieważ problemu z USB.

Category: Maszyna Rife'a

1.Działa w pętli, więc kiedy skończy się z dniem 11, zaczyna się od pierwszego dnia ponownie, chyba że go zatrzymasz.

2.Jeśli załadowałeś program do GX i uruchomić go z dala od komputera, uruchamiasz każdy protokół przez 24 godziny, ponieważ musisz go ręcznie przełączać codziennie. Jeśli uruchamiasz go za pomocą oprogramowania podłączonego do komputera, niektóre protokoły działają krócej, dlatego tylko przez 11 dni.

3.Gdy uruchomisz protokół Terrain przez jeden generator z komputerem, nie zatrzyma się; możesz to zatrzymać ręcznie.

Category: Maszyna Rife'a

1.Jeśli podłączysz cewkę PEMF i włączysz port Contact, i usłyszysz brzęczenie na cewce PEMF, jest to dobry znak, że port trybu kontaktowego jest funkcjonalny, ponieważ oba mają wspólne elementy. Jeśli port trybu kontaktowego ulegnie awarii, istnieje duże prawdopodobieństwo, że cewka PEMF również nie będzie działać.

Jeśli nie słyszysz cewki PEMF gdy trzymasz ją blisko ucha, spróbuj umieścić ją na metalowej powierzchni. Cewka powinna rezonować głośniej.

Jeśli masz miernik uniwersalny(ang. Multi-meter) i potrzebujesz dalszej weryfikacji, uważam, że istnieje procedura, którą Spooky2 Support może przeprowadzić, aby sprawdzić, czy tryb kontaktowy działa poprzez testowanie różnych komponentów.

2.Możesz podłączyć cewkę do centrali Spooky2, aby przetestować za pomocą przenośnego radia:
Spooky2 Hardware: Checking Spooky2 PEMF Coil Using A Radio (John White)
https://vimeo.com/164389458

Category: Maszyna Rife'a

bazowej, jest jeśli znajdują się w środowisku zanieczyszczonym smogiem elektromagnesu.

Myślę, że jedynym powodem, dla którego trzeba wykonać skanowanie linii bazowej, jest jeśli znajdują się w środowisku zanieczyszczonym smogiem elektromagnesu, jak w domu z dużą ilością urządzeń elektronicznych, takich jak inteligentne liczniki, pracujące silniki Wi-Fi itp. Mam mój Spooky2 ustawiony w RV, który jest izolowany, z wyjątkiem przedłużacza do obsługi sprzętu Spooky2. Więc nie robię skan linii podstawowej. Ale czasami zastanawiam się, czy sprzęt Spooky2 również tworzy własny smog elektromagnesu, który zakłóca skanowanie.

Category: Maszyna Rife'a

A: Skomentowałem to, że osobiście używam tylko 8 Remote jako mojego osobistego limitu. Oparłem to na innych urządzeniach, które wytwarzają 8 częstotliwości bez problemu w praktyce, i na podstawie moich własnych obserwacji zarówno osobiście, jak i tych, które są w moich remotach.

Mam tendencję do trzymania nie więcej niż 4 remote w dowolnym trybie zabijania, resztę w trybie wsparcia / leczenia. Uważam, że jest to dobrze wyważone i nie idzie za szybko.
Jak stwierdzili inni powyżej, będzie to osobista decyzja oparta na tym, co próbujesz zrobić i ile możesz osobiście tolerować.

Category: Maszyna Rife'a

A: 1.Nie ma „właściwej odpowiedzi”. To zależy od osoby. Nie czuję się dobrze w kontakcie, więc uruchamiam wszystko za pomocą remote lub plazmy, z wyjątkiem kąpieli stóp przez kontakt.

Od czasu wydania GX, z jego szybkim skanowaniem, czas uruchomienia wyników skanowania naprawdę zależy od tego, jak często użytkownik może mieć kilka minut na skanowanie. Jeśli chcą skanować codziennie lub co 3 lub 7 dni, wybór należy teraz do użytkownika.

2. Dwa razy dziennie to zalecana ilość.
Kontakt: dwa razy dziennie, jeśli masz czas.
Plazma: raz dziennie.
Remote: 24/7 przez trzy do siedmiu dni.

Category: Maszyna Rife'a

A: Istnieją 2 rozwiązania, prosimy o sprawdzenie:
1.Sprawdź, czy kliknąłeś „Zezwalaj na zastępowanie kanałów(ang. Allow Channel Overwrite)”

2.Sprawdź, czy ustawiono opcję „Spooky central jest zawsze połączony z kanałem 3(ang. Spooky central is always connected with Channel 3)”

Jeśli tak, proszę kliknąć prawym przyciskiem myszy na przycisk kanału i wybrać "nie", aby go anulować.

Category: Maszyna Rife'a

A: 1. Wszystko, co myślimy I widzimy, ma swoją unikalną częstotliwość lub “odcisk palca”, więc stosowanie częstotliwości leków lub witamin działa tak samo, jak gdybyśmy „wzięli” je lub połknęli. Ta sama częstotliwość, która wchodzi do twojego układu pokarmowego lub skóry (do zastosowań miejscowych) jest po prostu energetycznie wprowadzana do twojego DNA za pomocą Spooky2.

2. To jest informacja. Nie można mieć całkowicie takiego samego efektu jak substancja chemiczna, ale może subtelnie zmniejszyć doświadczenie, jak sądzę. Przypomina to nagranie kasetowe, w którym ktoś mówi: „obiady gotowe”co sprawia, że ślinisz się w przeciwieństwie do zapachu gotowanego jedzenia, które unosi się na górze i jest to czas obiadu, a ty słyszysz prawdziwy głos mówiący "gotowe obiady", co sprawia, że ślinisz się.

3. Otrzymujesz częstotliwość masę cząsteczkową NAC.

Category: Maszyna Rife'a

A: Oczyszczanie układu pokarmowego. To zależy od tego, jak długo u żywałeś „Spooky”. Jeśli przejrzałeś cały protokół M&L, większość „szkodników” była już usunięta, następnie spróbowałbym programu Fat Burn(Spalanie tłuszczu), aby sprawdzić, czy są skuteczne. Pamiętaj jednak, że w tkance tłuszczowej może być zawarta energia emocjonalna lub reakcja na alergię, więc możesz nadal mieć sporo reakcji, poza zwykłym spalaniem tłuszczu.

Category: Maszyna Rife'a

A: Proces jest następujący:
1. Wybierz Preset (jeśli Preset ma już załadowane programy, pomiń krok 2).

2. Wybierz Programy, które chcesz umieścić w Preset Shell.

3. Przejdź do zakładki Control, kliknij “Allow Generator Overwrites”, a następnie wybierz generator, aby go uruchomić.

4. Po wybraniu przycisk Start lub Scan powinien być dostępny do kliknięcia.

Wiem, że przycisk Start nie jest klikalny, jeśli nie ma częstotliwości do uruchomienia, więc Program nie jest załadowany w powłoce(ang. Shell). Nie jestem pewien, czy istnieją inne powody.

Jeśli ładujesz programy w zakładce Programs, musisz je dwukrotnie kliknąć.

Category: Maszyna Rife'a

A: Skany BFB są teraz zapisywane w pliku csv BFB_frequencies oraz w kategorii bazy danych BFB. Jeśli nie zaznaczyłeś tego w zakładce Programy, wyjaśniłbyś, dlaczego ich już nie widzisz.

Zostało to dodane, aby lepiej zarządzać i kategoryzować skany BFB, szczególnie teraz, gdy można uruchomić więcej w krótszym czasie, co skutkuje znacznie większą ilością danych do zarządzania.

Możesz przenieść starsze zapisane dane do kategorii bazy danych BFB, przez edytując plik custom.csv i zmieniając CUST na BFB dla każdego wpisu.

Category: Maszyna Rife'a

A: 1. Lepszym wyborem jest wybór presetu CS w rozwijanym menu programu preset. Nie zrobiłem jeszcze koloidalnego srebra ze Spooky2, ale kiedy to zrobię, wybiorę preset CS. Możesz przeszukać w forum, aby sprawdzić, czy mają informacje na temat tworzenia złota koloidalnego.

2. Zrobiłem dużo złota koloidalnego. Zasadniczo można zrobić złoto koloidalne z producentem koloidalnym srebra. Po prostu potrzebuje czasu. Jeśli zrobisz to za pomocą Spooky2, możesz uruchomić go przez tydzień z presetem srebra koloidalnego. Aby zwiększyć przewodność elektryczną, umieść trochę srebra koloidalnego w wodzie destylowanej. W przeciwnym razie wyprodukowanie złota koloidalnego zajęłoby wieki. Doświadczenie, które mam, jest ze świeżo wykonanym koloidalnym złotem o bardzo dobrej jakości daje ci dużo energii - czasami tak dużo, że trudno ci zasnąć. Poprawia przewodnictwo w obrębie neuropleksu. Twój występ staje się znacznie lepszy, a przemyślenia są wyraźniejsze. Blokuje również prozapalne białko. Co wielu nie wie: wszyscy mamy w sobie trochę złota, większość w mózgu.

3. Zrobiłem dobrej jakości miedź koloidalną z częstotliwościami Spooky2. Teraz widzę, czy mogę zrobić to samo dla nano-koloidalnego złota.

38251040_10156555590625789_3364218307811999744_n

Category: Maszyna Rife'a

Nicola Tesla stwierdził, że jeśli chcesz poznać wszechświat, myśl w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji. Wszystko we wszechświecie ma swoją częstotliwość wibracji, zwaną inaczej częstotliwością rezonansową.

Jak działa maszyna Rife’a? Teoria prostymi słwami moż byćwyjaśiona przy użciu analogii do śiewaczki operowej, ktora za pomocąswego głsu roztrzaskuje kryształwąszklankę Szkł naturalnie wibruje w pewnej czętotliwośi, i kiedy śiewaczka intonuje ciął. nutęw tej czętotliwośi, szkł rozpada się.

W dokładnie ten sam sposób, każdy mikroorganizm (grzyb, bakteria, wirus, pasożyt, ameba, pleśń, itd.) ma swoją własną unikatową i specyficzną częstotliwość (inaczej: śmiertelny współczynnik oscylacji). Kiedy transmitujesz więcej tej samej częstotliwość i do mikrorganizmu, powoduje ona strukturalne obciążenie i patogen zostaje uszkodzony bądź ginie. Rezonatory Rife'a generują fale rezonansowe, które niszczą szkodliwe patogeny bez żadnej szkody dla użytkownika.

Category: Maszyna Rife'a

Nie. Komórki ludzkiego ciała reagują na znacznie większą częstotliwość niż komórki wytwarzane przez Maszynę Rife i nie rezonują z częstotliwościami wytwarzanymi przez Maszynę Rife.

Category: Maszyna Rife'a

Stosowanie technologii Rife z poważnymi chorobami, takimi jak rak, borelioza i syndrom Morgellonów,nie jest prostym przypadkiem. Przyjrzyjmy się na przykład leczeniu raka, nie chodzi tylko o zabijanie komórek nowotworowych ale o wiele więcej. Komórki rakowe wytwarzają wiele trujących produktów ubocznych, ponieważ szaleńczo rozmnażają się.

Miramate

Category: Miramate

Big Magic jest lepsza w długotrwałych warunkach, a Mini Magic służy do urazów, takich jak urazy sportowe.

Big Magic potrzebuje więcej czasu, aby go uzdrowić. Może minąć tydzień, zanim zobaczysz wyniki. A Mini Magic może uzyskać wyniki w ciągu pół godziny.

Spooky2 Generator

Podczas uruchamiania Uchwyt Ręcznego za pomocą GeneratoraX z komputerem, oprogramowanie zmniejszy lub wyreguluje amplitudę przy częstotliwości poniżej 10 kHz. Jednakże, gdy uruchamiasz go bez komputera, amplituda będzie taka sama (wysokie napięcie), więc gdy częstotliwość poniżej 10 kHz, poczujesz, że jest silny lub mocniejszy. Oprogramowanie automatycznie dostosowuje amplitudę, aby pomóc użytkownikom bez szoku(ang. Shock).

Ciągle używam protokoł Terrain przez ponad 3 miesiące, bez żadnych szkód. Jeśli jesteś w dobrym zdrowiu, uruchomienie go przez rok nie powinno szkodzić, ale nie sądzę, że jest to konieczne. Myślę, że prawdopodobnie lepiej jest go uruchamiać okresowo (powiedzmy raz w miesiącu) niż stale, ponieważ twoje ciało może się do tego przyzwyczaić.

Mogą istnieć setki częstotliwości, które są korzystne dla twojego ciała. Skan zwraca najsilniejsze wykryte w tym czasie. Bio-sprzeżenie mierzy wpływ na sygnał całej tkanki (komórek) między elektrodami. Większość tych komórek będzie zdrowa, ale nadal przyczyni się do wyniku. Zmniejszenie odległości między kontaktami tak, że więcej niezdrowej tkanki przechodzi sygnał poprawia wyniki, ponieważ stosunek złych komórek do dobrych jest zwiększony.

Jednak ogólna odpowiedź w dużej mierze zgłosi komórki, które najbardziej zmieniają sygnał. Ciało nieustannie pochłania i wymienia energie, więc należy spodziewać się innego rezultatu. Można podjąć kroki w celu poprawy wyników, takie jak zwiększenie „Samples / Step” i progu(ang. Threshold). Zapobiega to przechodzeniu fałszywych alarmów. Skręcanie kabla TENS również pomaga, ponieważ mniej hałasu elektrycznego będzie pochłaniane w środowisku.

Muszę być szczery tutaj, mój przyjacielu, i powiem ci, że wierzę, używanie jednego generatora w trybie zdalnym dla Boreliozy może trwać wiele lat, a nie ma harmonogramu w Przewodniku protokołu. Kiedy zabijasz patogeny, ich ciała rozkładają się w tobie i wytwarzają toksyny, które mogą uszkodzić lub nawet przytłoczyć wątrobę i nerki. Ten materiał musi usunąć tak szybko, jak to możliwe przez uruchamiając program detoksykacji.

Oznacza to, że musisz nieustannie przełączać programy i presety w Spooky2 - co oznacza, że nie jesteś tak wolny, aby iść gdziekolwiek chcesz. Można jednak alternatywnie utworzyć Łańcuchowy Preset(ang. Chained Preset), który przełączałby listę presetów w łańcuchu, a następnie ładował i uruchamiał każdy z nich w sekwencji.

Ale czy byłoby to skuteczne? Naprawdę w to wątpię., ponieważ jest po prostu zbyt wiele oddzielnych problemów związanych z Borelioza, które muszą wszystkie zostać rozwiązane, i bardzo trudno jest to zrobić za pomocą jednej maszyny. Rzeczy poprawią, jeśli zastąpisz tryb kontaktu trybem zdalnym. Ale ponieważ będziesz podłączony do maszyny w trybie kontakcie, twoja wolność zniknie.

Minimalny zestaw zalecany do radzenia sobie z chorobą Borelioza, rakiem i Morgellonami to dwóch generatorów Zestaw Zasadniczy Spooky2. Polecam więc, abyś otrzymał inny generator, Boost 3.0, jeden Remote i elektrody dowolnego typu, które preferujesz w trybie kontaktu.

Generator może dostarczyć do 20 Vpp(Voltage Peak-Peak). Możesz uzyskać 40 Vpp, jeśli połączysz dwa wyjścia(Outs). Mam generator ustawiony do 20 Vpp prawie bez przerwy 24/7 przez ponad dwa lata bez problemów. Ale nie jest to ten sam 20 Vpp ze zdalnym trybem niż 20 Vpp z elektrodami ręcznymi, czy 20 Vpp z ogromnymi plastry Tens lub 20 Vpp ze srebrem koloidalnym. Każdy z nich rysuje inną intensywność (miliamperów) podczas przy 20Vpp.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego do niektórych chorób potrzeba wielu generatorów i do czego służy każdy generator, sprawdź:

https://www.spooky2.pl/why-multiple-generators-are-suggested-for-certain-disease/

Słyszę dźwięki o niższej częstotliwości, gdy działa Spooky2. Jeśli Spooky2 utracił komunikację z XM generator, potem może nadal emitować wysoki ton jeśli było to ostatnie ustawienie częstotliwości.

 

Tak, możesz to zrobić.

Trzeba wiedzieć, jakie jest ustawienie czasu(dwell setting)  na częstotliwość, a jeśli nie zmieni się po tym czasie, to utknie. Domyślny czas (Default Dwell) jest 3 minuty, ale dwell multiplier może być ustawiony tak, aby pomnożyć to do czegoś innego.

Ponadto, jeśli ekran sterowania programem zmienia częstotliwość, ale generator nie - to zanaczy generator nie działa prawidłowo.

Błędy zgłaszane na ekranie oprogramowania lub na zakladce Errors.

Na zakładce ustawień (Settings Tab) jest czas rozpoczęcia i zatrzymania. Gdy uruchomiłem protokół witaminowy, też miałem ten problem. Być może po prostu ustawiłes go uruchomić o 8 pm. do 8 pm. na przykład.

Możesz użyć zimnego lasera na jednym generatorze i Spooky2 Remote na innym generatorze. Nie można jednocześnie wykonywać obu na jednym generatorze.

Tak, możesz. Jednak upewnij się, że są oddalone od siebie o co najmniej pół godziny. Upewnij się, że ta sama częstotliwość nie działa w tym samym czasie. Inaczej to nie będzie dobre dla ludzi, którzy otrzymują częstotliwości.

W panelu sterowania(ang.Generator Control Panel) dla każdego generatora (zakładka Control), możesz zobaczyć, że Progress Bar wypełnia się niebieskimi segmentami gdy Spooky2 przechodzi przez każdą częstotliwość, a lista powyżej pokazuje niebieski punkt przejść do następnego co trzy minuty. W dwóch szarych Out panelach zobaczysz, co Spooky2 wysyła do każdego generatora.

Na każdym generatorze możesz zobaczyć, że dwie diody Remote LED świecą (lub migają) na czerwono.

Możesz odczuwać fizyczne odczucia lub nie, ale wszyscy jesteśmy różni. Wielu ludzi czują, ale niektórzy nie (Ja czasami, ale nie zawsze). W obu przypadkach możesz być spokojny, że Spooky2 wykonuje swoją pracę, a wkrótce zaczniesz odczuć różnicę w zdrowiu i energii.

Tak. Tylko jeden program Plazmowy lub Kontaktowy na raz. Tylko jeden program Plazmowy dziennie. Tylko jedna lub dwie sesje kontaktowy dziennie. Tylko do tak wielu programów zdalnych, jak osoba indywidualna może sobie poradzić. Dla niektórych ludzi jest to jeden lub dwa, dla innych 9, 10 lub więcej.

Ogólnie, pół Spooky2 Remote powinny uruchomić programy leczenia (ang.Healing) lub detoksykacji (ang.Detox).

Spooky2 Oprogramowanie

1. Egzema jest chorobą autoimmunologiczną, a nie spowodowaną przez patogen, użyłbym Healing Shell. Ponadto, ponieważ nie ma patogenu, chybotanie(wobble) nie jest konieczne. Ale należy również robić regularne bio-sprzeżenie i uruchomić wyniki skanowania z Killing Shell.

2. Mam tendencję do złego "suchego naskórka" na rękach podczas atakowania niektórych rodzajów patogenów układu pokarmowego. Ma to wiele przyczyn. A remisja z "suchej skóry" w moim przypadku może łatwo oznaczać, że patogeny są szczęśliwe, a ja zachorowałam w inny sposób. Wydaje mi się, że jest to skomplikowany warunek do walki. Może jest to oznaka problemów związanych z całym zdrowiem i drogami detoksykacji?

1. Eksperymentuję i odkryłem, że mogę zrobić tylko krótki czas przy wysokich częstotliwościach, takich jak olejki eteryczne i niektóre częstotliwości raka.

2. Nie ma twardej i szybkiej zasady. Na jednym generatorze, im więcej programów dodasz, tym mniej czasu każdy program będzie działał w danym okresie. Jeśli masz wiele generatorów działających jednocześnie, nie masz tego problemu.

W przypadku strzelania z wielu programów trudno jest ustalić, który program działał dla Ciebie.

Możesz rozważyć dodanie wyników skanowania bio-sprzeżenie do zestawu programów uruchamianych w danym momencie.

3. W moim GX uruchamiam program konserwacji, który nazywam. Po tym, jak mam coś pod kontrolą, uruchamiam to 24/7. Mam ponad 30 programów na G1. Czas działania wynosi 26 godzin. Pracuje bardzo dobrze. Prowadzę niektóre krytyczne programy, takie jak pseudo tumor cerebri. Uruchamiam go kilka razy dziennie na G1. Po prostu je rozstawiam.

 

DB Cancer Protocol jest niezwykle skuteczny (użyliśmy wersji Plasma), ale dokumentacja pozostawia wiele do życzenia. Jest to bardzo mylące, aż w końcu to zrozumiałem i napisałem własny dokument, aby go uprościć. Nagłówki, które należy zaznaczyć, to nagłówki w szarym pasku. Innymi słowy, czerwony „6x” pod „Run” oznacza uruchomienie „C06 Cancer A - DB” sześć razy, przed przejdzie się do C07.

 

1. Spróbuj:
1) Przejdź do zakladki Control.
2) Kliknij raz przycisk Amplitude Wobble.
I powinieneś być w stanie kontynuować.

2. Sprawdź połączenie USB, wyłącz zasilanie i uruchom ponownie.
Jeśli wykonujesz prawdziwy skan bio-sprzezenie, nie powinieneś być w trybie testowym. Przejdź do menu Utils na górze i wybierz opcję „Rescan devices”.

Tak.
1. Menu Plik -> Utwórz program.
2. Wpisz nazwę programu, Częstotliwości: 0-100 = 180
3. Kliknij Zapisz (prawy górny róg).
4. W zakładce Presets kliknij> Shell (Empty) Preset,> Contact, Healing (C) - JW.
5. W zakładce Programs dodaj ten nowy program.
6. W zakładce Control zaznacz „Overwrite Generator”, kliknij przycisk generatora i kliknij Start.

Faktem jest, że podczas ładowania programu do GX, GX utrzyma wszystkie częstotliwości na tym samym dwell, co pierwsza z nich. O Detox Maintenance, w oprogramowaniu Spooky2, częstotliwości zaczynają się dwell od 78, a niektóre są 180. Ale kiedy są one załadowane do GX, wszystkie częstotliwości mają dwell 78, więc czas jest krótszy.

Czasami okno wyników skanowania jest zasłaniane przez okno Spooky2. Przesuń kursor myszy nad ikonę Spooky2 na pasku Windows Task i sprawdz, czy są tam 2 okna. Jeśli przypadkowo zamkniesz okno wyników skanowania, kliknij przycisk Analyze, wybierz ostatnie skanowanie i pojawi się nowe okno wyników skanowania.

Kliknij dwukrotnie „Ten komputer”. Kliknij dwukrotnie „system: C” i znajdź aplikację „Spooky2.exe”. Kliknij prawym przyciskiem myszy Spooky2.exe. Wyślij na pulpit (utwórz skrót). Znajdziesz Spooky2 na pulpicie.

W wersji oprogramowania 20190116, 1-godzinne Biofeedback Scan (SD) - JW i Experimental Scan and Run (SD) - JW wciąż tu są. Ale John zastąpił 4,5-godzinny skan na General Biofeedback Scan (SD) - JW. General Biofeedback Scan (SD) - JW jest bardziej dokładny i zajmuje mniej czasu.

W przypadku Terrain Preset Chain(łańcucha presetów przygotowawczy) odpowiedź jest dość prosta. Każde preset w łańcuchu jest stosunkowo krótką sekwencją, która jest powtarzana przez 24 lub 12 godzin, a następnie automatycznie przechodzi do następnego presetu w łańcuchu. 15 presety trwa 11 dni. Łańcuch powinien przesuwać się automatycznie do przodu, gdy biegnie przez remote, gdy generator jest podłączony do oprogramowania.

To preset jest uruchamiane o określonej godzinie w sekcji Scheduling na zakładce Settings. Przycisk Generator zmienia kolor na żółty oznacza, że zatrzymał się.

Przeczytaj notatki. W Stanach:
"Zdalne preset dla niezbędnych mikroelementów, witamin i minerałów.

Czas pracy wynosi 4 godziny. To preset będzie uruchamiał codziennie od 1:00 do 5:00.

GX może uruchomić to preset, ale wybierz Start każdego dnia. Nie pętla.

Użyj portu BN w Spooky Boost. "

Przed użyciem presetu lub programu przeczytaj notatki.

1. Umieść wyniki skanowania w pustej powłoce.
2. Zapisz go jako preset.
3. Przejdź do zakładki presets, dodaj preset do łańcucha i inne preset, które chcesz dodać. Dodaj go w żądanej kolejności.
4. Uważaj, że dodane presety powinni mieć ograniczony czas.
5. Następnie zapisz gotowy preset łańcuch jako nowe preset.

Kliknij przycisk "Analyze" i wybierz poprzednie skanowanie, które chcesz przeanalizować. Lub jeśli twoje poprzednie skanowanie jest w bazie danych częstotliwości BFB, załaduj program do jednego Generatora i użyj przycisku "Reverse Lookup" w zakladce Control.

Jeśli patrzeć na sekcji Wyjście Generatora(Generator Output) w zakladce Control gdy ten program jest załadowany i uruchomiony, możesz zobaczyć częstotliwości, które są przesyłane.

Jeśli chcesz tylko zbadać, jakie częstotliwości są uruchamiane przez Spooky2 dla masy cząsteczkowej(Molecular Weight), możesz załadować program do wirtualnego generatora i uruchomić go, a następnie możesz kliknąć kroki na liście i zobaczyć częstotliwość dla każdego kroku w sekcji Wyjście generatora(patrz przykładowe obrazy na dole).

W zakladce Program, u dołu ekranu znajdują się opcje Powtórz XXX(Repeat XXX). Jeśli ustawisz dowolne z nich na "0", będzie to powtarzać aż do zatrzymania. Większość z nas używa "Powtórz sekwencję"(Repeat Sequence), aby uruchamiać programy za pomocą Remote.

Być może trzeba jednak zwrócić na uwagę, aby nie uruchamiać tylko jedną częstotliwość na wielu powtórzeń. Niektórzy ludzie są raczej wrażliwi na jedną częstotliwość, która działa przez długi czas, nie zmieniać się do coś innego. Muszę mieć 3 lub 4 częstotliwości w rotacji, aby pozwolić mu działać przez kilka godzin.

Spooky2 PEMF Coil

Niższe częstotliwości są najlepsze, powiedzmy lepsze poniżej 30 Hz, jeszcze lepsze są około 10 Hz.

 

Spooky2 Plazma

Category: Spooky2 Plazma

1. Osłona pomaga mi spać z uruchomioną plazmą. Trzymam phanotron w promieniu kilku centymetrów od obszaru, który wymaga działać. Niektórzy ludzie zrobili huśtawki, na których wisi phanotron. Jeśli przeszukasz tę grupę pod “Phanotron”, zobaczysz zdjęcia przesłane przez ludzi.

2. Zalecamy pozostawanie w pobliżu pola(ang. Near-field) od tuby. Tego typu pola używają przez lekarze, gdy używają oryginalnych maszyn Rife. Stwierdzili, że wyniki dalej kilku stóp nie były tak dobre. Sygnały mogą być nadal wykrywane, ale pole zaczyna się obracać w pole dalekie(ang. Far-field). Plazma wytwarza dwa powiązane pola. Tym, który wykonuje naprawdę ciężkie podnoszenie, jest bliskie pole, a to rozciąga się 6 cali od tuby we wszystkich kierunkach. Po sześciu calach(6 inches) staje się dalekim polem, co nie jest tak skuteczne jak bliskie pole, chociaż nadal działa wystarczająco skutecznie, aby wyleczyć i usunąć pleśń z domu. Więc nadal działa na ciele, ale nie w takim samym stopniu i mocy, jak w pobliżu pola.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź link:

https://www.facebook.com/groups/spooky2/permalink/1364596527035580/

Category: Spooky2 Plazma

Nie jestem pewien dokładnych godzin, ale powinien wynosić co najmniej 10 000 godzin. Ogólnie można go używać przez kilka lat.

Category: Spooky2 Plazma

Tak. Mój Spooky2 Phanotron i Prosta Tuba pracują  poprzez ubrania. Pracują poprzez koców i kartonów. Pracują również po drugiej stronie pokoju, przez biurko (plastikowe i drewniane), a także przez kanapę.

Category: Spooky2 Plazma

Plazma wytwarza dwa powiązane pola: pole bliskie i pole dalekie.Jeśli nie jesteś w stanie znajdować się w pobliżu pola, sugeruj, aby pozostać w odległości 5 stóp od tuby, aby uzyskać godną skuteczność.

Miałem wpływ na cele dalej niż to, ale pole zmniejsza się wraz z oddalaniem się.

Aby dać Ci pojęcie o tym polu, router WIFI ma tylko 1 wat mocy maksymalnej zgodnie z prawem. Możesz zobaczyć, jak duże pole ma telefon. Wyjście(Output) plazmy z SC wynosi 40 watów.

Category: Spooky2 Plazma

Royal Rife prowadził test na koniu i odkrył, że tuba Phanotron może wnikać głęboko w skórę 12 cali. Tuba Spooky2 Phanotron jest dokładną kopią tubki Royal Rife.

Category: Spooky2 Plazma

1. Gaz w prostej rurce jest argon, natomiast w tubie Phanotron jest czysty hel, który ma być najlepszym gazem dla tuba plazmowej.

2. Konstrukcja elektrod tuba Phanotron ma zapewniać bardzo skoncentrowane sygnały do zlokalizowanego leczenia.

3. Zakres częstotliwości tuba Phanotron jest nieco wyższy niż tuba plazmowa prosta.

4. Tuba Phanotron ma dwa uchwyty, jest wygodniejsza i bezpieczniejsza w użyciu.

5. One są przeznaczone do różnych zastosowań: Phanotron służy do skoncentrowanej energii w danej sprawie, jak zlokalizowany nowotwór. Prosta tuba służy do rozproszonych problemów w całym ciele, jak rozsiane patogeny.

Category: Spooky2 Plazma

Zwykle koty są instynktownie świadome uzdrawiającej magii plazmy i często zbliżają się do tuba na efekty lecznicze. Nie martw się. Być może on też tego potrzebuje. Być może pod koniec programu uruchom detoks, aby twój kot skorzystał z detoksykacji tak samo jak Ty.

Category: Spooky2 Plazma

1. Zauważ, że metal znajdujący się w pobliżu tub wpływa na pola, dlatego powinny go unikać. Najlepsze łóżko, aby umieścić tub pod spodem, jest drewniane z piankowym materacem, więc nie ma metalu. Łóżka sprężynowe i materace sprężynowe zwykle mają żelazne sprężyny, które wpływają na pola, stalowe łóżko jeszcze jest gorsze. Możesz zawiesić tub kilka stóp nad łóżkiem od sufitu, ponieważ to nie będzie ciężki.

2. Umieść całą jednostkę pod ramą łóżka lub obok niej. Tak, dotykanie plazmy jest najlepsze, ale nawet jeśli to tylko twoja okolica, nadal będzie działać! Też 2 rzeczy do negacji złego EMF:
(1). Spróbuj wyłączyć wifi w nocy.
(2). Kup kryształ, który możesz umieścić nad maszynem w nocy.

Category: Spooky2 Plazma

Zalecamy uruchomić wyników skanowania pulsacyjnego dla plasmy raz dziennie przez 3 lub 4 dni, a następnie możesz ponownie przeskanować.

W przypadku skanowania GX,  możesz go uruchomić przez 3 dni, a następnie powtórzyć proces. Można zastosować za pomocą plazmy w dniu 1 i dniu 3, a w dniu 2 przerwa.

Category: Spooky2 Plazma

Zalecenie dotyczące wyników skanowania pulsacyjnego dla plazmy było raz dziennie przez 3 lub 4 dni, a następnie ponownie przeskanuj.

W przypadku skanowania GX uruchom przez 3 dni, a następnie powtórze proces. Możesz aplikować za pomocą plazmy w dniu 1 i 3, aby dzień 2 był przerwą.

Spooky2 Preset

Category: Spooky2 Preset

Przy wyborze częstotliwości, tutaj są opcje które znalazłem:
1- Wykonaj skanowanie BFB.
2- Uruchom protokół, taki jak Morgellons / Lyme, aby uzyskać wszystko.
3- Wybierz różne programy, a kiedy źle się czuję, zanotuj, gdzie w programie jestem. Możesz ładować do kilku godzin programów „podobnych” jednocześnie.
Jeśli robisz # 3, sprawdź także, jakie są częstotliwości - PROV, XTRA ... jest przewodnik, aby zobaczyć, które częstotliwości są lepsze i sprawdzone.

Inną opcją, z której używam cały czas, a także wielu innych, jest robienie testem mięśniowym i pytanie ciała, które presety i programy najlepiej użyć. Działa cudownie.

Jeszcze inną opcją jest nauczenie się, jak wykonać skanowanie Grade. Jest to rodzaj skanowania bio-sprzeżenie, w którym prosi się system o najlepsze częstotliwości dla twojego ciała w predefiniowanych zestawach częstotliwości. Możesz wtedy zdobyć dużo częstotliwości, wybrać najlepszy 10 lub 20, a następnie utworzyć z nimi zestaw i uruchomić przez preset powłoki(ang. Shell preset)

Category: Spooky2 Preset

1. Zasada jest prosta, jeśli próbujesz zabić coś, użyj zabić. W przeciwnym razie użyj leczenia. Więc z niepokojem używałbym preset leczenia.

2. Jeśli nie należy do ciała - jak patogen - użyj preset zabijania. W przeciwnym razie użyj Leczenia(Heal). Jeśli nie jesteś pewien, użyj Leczenia.

3. Jeśli chcesz zdalnie uruchamiać program lękowy, tak, musisz wybrać preset z pustą powłoką preset(shell empty preset) i wybrać tryb zdalny. Dla lęku zalecamy wybranie leczenia.

Category: Spooky2 Preset

(JW) jest oryginalnym preset zabijania i wykonanym przez twórcę oprogramowania.

Wszystko jest eksperymentalne, ale sam użyłbym JW.
Jestem wielkim fanem presetów Jeffa Kaczora, a także Johna White'a, więc użyłem JW lub JK. Inną preset powłoka(shell preset), której używam do zabijania, jest Universal Square H-Bomb. Jest to szczególnie dobre, jeśli nie masz pewności, czy użyć zabijania lub leczenia, a to zawsze działa dobrze dla mnie.

Spooky2 Remote

Category: Spooky2 Remote

Jeśli używasz preset Hunt and Kill w GeneratorX z Sample Digitizer po jednej stronie generatora (G1) i kontaktu lub remote po drugiej (G2), to tak, ponieważ musisz wiedzieć, że będzie działał od strony Hunt (Sample Digitizer) od strona Kill (Kontact lub Remote) i zmieniaj naprzemiennie oba generatory, dopóki go nie zatrzymasz. Jeśli pozwolisz mu działać przez długi czas, może to wymagać zmiany próbki DNA, a kiedy to zrobisz, po prostu zatrzymaj się w sekcji Kill, a następnie Anuluj, gdy świeże DNA zostanie umieszczone w Sample Digitizer.

Category: Spooky2 Remote

1. Użyj Boost z Remote, jeśli chcesz mieć więcej mocy.

2. Większa amplituda nie będzie bardziej efektywna z Remote. W rzeczywistości, niektórzy ludzie powiedzieli, że jest to bardziej efektywne dla nich, aby używać pomiędzy 3 i 5 V. Jedyną rzeczą, o której słyszałem, że więcej niż 5 V powoduje uszkodzenie próbki DNA szybciej, więc należy go wymienić wcześniej. Nie próbowałem zweryfikować tego twierdzenia.

3.Nie sądzę. Remote Shells są tam z powodu i są ustawione tak, aby zapewnić kształt fali i wzór, a także amplitudę dla właściwego poziomu efektywności.

4.Zalecenia tryb kontaktu w instrukcji obsługi - Amplituda: 14-20 woltów i Tryb zdalny - Amplituda: 5-20 woltów. 20v nie oznacza, że program był bardziej skuteczny. 5v może być najlepszy. To będzie się różnić w zależności od wrażliwości osoby. Niektóre osoby muszą mieć niską amplitudę, a inne potrzebują lub wolą wyższą.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź:
https://www.facebook.com/groups/spooky2/permalink/960290187466218/

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź link:
https://www.facebook.com/groups/spooky2/permalink/1385038548324711/

Category: Spooky2 Remote

1. Najlepszym sposobem na poprawę skuteczności Remote jest znalezienie odpowiedniej częstotliwości. Czy uruchamiasz swoje wyniki skanowania bio-sprzeżenie? Jest to najlepszy sposób na znalezienie odpowiednich częstotliwości.

2.Umieściłem ślinę w Remote i wymieniałem ją codziennie, kiedy chciałem bardziej bezpośrednio wycelować Bart. Bartonella jest zwykle obecna w twoim gardle. Bartonella, o ile mi wiadomo, nie pojawiłaby się w twoich paznokciach, więc używanie ich w Remote, aby na nie oddziaływać, jest mniej skuteczny niż użycie (możliwej) próbki samej bakterii. Mówię “możliwej”, ponieważ bez mikroskopu nie będziesz wiedział, czy masz próbkę. Krew również będzie działać, ale znowu jest to "jeśli" jest w próbce krwi. Bartonella jest bakterią gram-ujemną (podwójne ściany komórkowe) nie tak łatwo destabilizować jak borrelia. Zwykłe uruchamianie pilotów było użyteczne tylko z próbką paznokci, ponieważ utrzymywało Bart pod kontrolą.

Category: Spooky2 Remote

1.Działa w pętli, więc gdy zakończy się w dniu 11, zaczyna się od pierwszego dnia ponownie, chyba że zatrzymasz go ręcznie.
2.Jeśli załadowałeś program na GX i uruchomiłeś go odłączony od komputera, uruchomisz każdy protokół na 24 godziny, ponieważ musisz ręcznie przełączać go codziennie. Jeśli uruchamiasz go za pomocą oprogramowania podłączonego do komputera, niektóre protokoły działają krócej i dlatego tylko przez 11 dni.
3.Gdy uruchomisz protokół Terrain przez generator z komputerem, nie zatrzyma się; możesz to zatrzymać ręcznie.

Category: Spooky2 Remote

A: Kiedy używasz dowolnej próbki DNA z twojego ciała, nawet wycinków paznokci, i leczysz DNA za pomocą Spooky2 Remote, leczysz każdą komórkę w twoim ciele, zawiera komórki w wątrobie.

W twoim ciele są pewne toksyny, a detoksykacja organizmu jest leczenie wątroby. Zabijanie patogenów w twoim ciele sprawi, że układ odpornościowy będzie działał lepiej, aby zmniejszyć obciążenie wątroby. Detoksykacja innych obszarów i zastosowanie pomocnych częstotliwości, takich jak częstotliwości czakr(ang. Chakra frequencies), może podnieść twój osobisty system energetyczny, co może pozytywnie wspomóc twoje ciało w tajemniczy sposób. Picie wody destylowanej, a nie wody z kranu lub wody butelkowanej wypełnionej plastikiem może być sposobem leczenia wątroby. Zwiększenie zdrowia krwi, która zostaje przefiltrowana przez wątrobę, może być innym sposobem.

Jeśli chodzi o Skalar Spooky2, wydaje się proste, jeśli jest to modalność eksperymentów, którą próbujesz wykonać, ponieważ rozumiem, że Skalar zwiększa twoje pole energii skalarnej, więc pola skalarne ciała zostaną odmłodzone, ale to wszystko spekulacje, ponieważ nikt tak naprawdę nie wie, jak to działa lub jaka jest jego rzeczywista funkcja, ale użytkownicy stwierdzają wzrost postrzeganego poziomu energii. więc mogę powiedzieć, że skalar wydaje się łatwy w użyciu, ale musisz zapytać i zrozumieć, co próbujesz z niego osiągnąć.

Category: Spooky2 Remote

Tak, możesz umieścić DNA kilku osób w jednym Remocie, ale pamiętaj, aby oznaczyć nazwą i datą DNA. Zataczaj swoje programy, jeśli uruchamiasz więcej niż jeden Remote. Czasami mniej znaczy więcej, więc nie przesadzaj z leczenie

Tak, możesz. Jeśli różny użytkownik ma różne choroby, proszę nie wkładać ich DNA do tego samego Remote.

Każdy generator i remote będą działać osobno dla każdego DNA, które w nim umieścisz.

Category: Spooky2 Remote

Możesz użyć taśmy papierowej, aby skleić każdą pojedynczą próbkę DNA oddzielnie i umieścić je w tym samym remote, aby zrobić Terrain, uwalniając w ten sposób jeden generator.

Category: Spooky2 Remote

1. Możesz używać Spooky2 Remote z Spooky2 Pulsem do zarządzania częstotliwościami, ale moim zdaniem bio-sprzezenie działa lepiej z plastry TENS. Nie ma możliwości wykonania bio-sprzezenie na obcinaniu paznokci. Jeśli szukasz żywych patogenów na obcinaczu paznokcia, możesz go uziemić i włożyć do wody do urządzenia Sample Digitizer.

2. Skanowanie bio-sprzezenie za pomocą sygnału tętna z ciała jest o wiele cenniejsze.

Category: Spooky2 Remote

Nie, to nie jest cewka Tesli. Cewki Tesli mają otwarty terminal wtórny. To ten, który widzisz strzelające iskry. Remote są dwiema cewkami, które są takie same, umieszczone twarzą w twarz, pomiędzy jest twoim DNA , a cewki są połączone w celu utworzenia przeciwległe pola, co tworzy między nimi pole skalarne.

Category: Spooky2 Remote

Tak, możesz podłączyć dwa Remote do jednego generatora, leczyć dwie osoby, ale potrzebuje zaawansowanej wiedzy o Spooky2, aby móc przesyłać różne częstotliwości do każdego Remote - nie mozesz w stanie użyć żadnego standardowych protokołów i presetów.

Remote Spooky v2.0

Spooky2 XM generator

1. Generator Spooky2 XM może pracować z częstotliwością 25 MHz, gdy jest podłączony do komputera. Jednak GeneratorX może wykonać zaawansowane skanowanie bio-sprzeżenie w krótkim czasie, jest dobre dla raka i boreliozy.

Jest to poważny problem, taki jak rak, borelioza lub Morgellons, a potem jeden generator nie wystarczy, ponieważ jest w to zaangażowanych wiele patogenów, a oni wszyscy pracują razem. Zalecamy zakup co najmniej dwóch, jeden generator może działać detoks bez poza, a drugi służy do Kontaktu ORAZ Zdalnego(ang. Remote) zabijania.

2. Z naszego doświadczenia, że bardzo skorzystałbyś z uruchomienia wyższych częstotliwości dla raka. Mówię szczerze, myślę że nawet dwa generatory nie wystarczą na raka. Użyliśmy czterech XM (GX nie było jeszcze wydane) oraz Spooky2 Central z phanotronem. Później dodaliśmy więcej generatorów, w tym GX. Rak pęcherza mojego partnera jest obecnie w fazie remisji, ale należy zauważyć, że jego rak był na wczesnym etapie. Był również sumienny w swoich sesjach Spooky2. Było to czasochłonne i wymagało wiele przebadanych zastosowań.

Nie chcę być negatywny, ale każdy, kto chce pomocy od Spooky2 na raka (nie mogę komentować na Boreliozę), naprawdę potrzebuje dużo sprzętu, w tym plazmy, i ogromnego poświęcenia, używając sprawdzonego protokołu raka i inne presety wsparcia.pport presets.

Uruchamiam mój system z dwóch 6-woltowych baterii trojańskich, które dają mi 12v. Zakres ładunku wynosi od 12,6 do 15,2 woltów, w zależności od lokalizacji słońca. 15.2 v jest zalecanym napięciem do zakończenia ładowania akumulatorów do 100% w trakcie produkcji. Baterie mają już 8 lat - używam wspólnego połączenia USB do standardowego receptora ściennego 12V, podobnego do receptora samochodowego 12V. Mam kabel usb o rozmiarze 18, do wtyczki 2.lm (ang. to a 2.l m plug ), która wchodzi do wtyczki DC5V złącza w generatorze. Napięcie zasilane jest 5,59 V. Zasilanie napięcia o amplitudzie 1 od Spookiego działa około 5,20 wolta. Prowadzę to przez wiele miesięcy bez żadnych problemów.

Możesz używać multimetru do pomiaru częstotliwości wyjściowej, ale multimetry są przeznaczone do pomiarów niskiej częstotliwości. Wyniki mogą być nie dokładne.

Również różne kształty fali mogą powodować błędy odczytu. Multimetry mogą tylko mierzyć fale sinusoidalne poprawnie.

Spooky2 Zimny Laser

1.FDA zatwierdziła niski poziom promieniowania laserowego (zimno) do leczenia kilku postaci choroby zwyrodnieniowej stawów ze względu na subtelne działanie lecznicze na stawy. Ciepło pomaga zmniejszyć ból.
2.Wykazano, że zimny laser "w niskich dawkach wspomaga proliferację komórek fibroblastów, keratynocytów, komórek śródbłonka i limfocytów. Uważa się, że mechanizm proliferacji jest wynikiem fotostymulacji mitochondriów, prowadzącej do aktywacji szlaków sygnałowych i regulacji do góry czynników transkrypcyjnych, co ostatecznie prowadzi do wzrostu czynników. Niskopoziomowa terapia laserowa może wspomagać neowaskularyzację, wspomagać angiogenezę i zwiększać syntezę kolagenu, wspomagając gojenie dotkliwych i przewlekłych ran. W wielu badaniach zaobserwowano, że niskopoziomowa terapia laserowa wykazuje dwufazową krzywą dawka-odpowiedź, przy czym niższe dawki światła są bardziej skuteczne niż znacznie wyższe dawki. Te niskie dawki światła wykazały zdolność do leczenia skóry, nerwów, ścięgien, chrząstek i kości. Ta dwufazowa krzywa dawka-odpowiedź może mieć istotny wpływ na niskopoziomową terapię laserową w celu złagodzenia bólu z następujących powodów. Niska intensywność Niski poziom terapii laserowej stymuluje mitochondria i podnosi potencjał błon mitochondrialnych i może być bardziej prawdopodobne, aby zwiększyć metabolizm i transport potencjałów czynnościowych w neuronach, a nie zmniejszać go. Jednak znacznie większa intensywność Niskopoziomowa terapia laserowa produkowana przez skupioną plamę laserową działającą na nerw ma odwrotny skutek, hamując metabolizm mitochondrialny w włóknach c i włóknach a-delta oraz zmniejszając potencjał błony mitochondrialnej, tym samym indukując blokadę nerwów".

1. Powinien, jeśli używasz puste preset zimnego lasera ( cold laser shell preset).

2. Myślę, że zimny laser służy głównie do leczenia. Jeśli używasz częstotliwości leków, takich jak Ibuprofen, możesz spróbować złagodzić ból w pewnym obszarze. Ale jeśli jest to lek do zabijania patogenów, myślę, że tryb kontaktowy byłby bardziej skuteczny niż Zimny Laser.

Lasery mogą dostać się do nosa, uszy i skronie powinny być w porządku.

Uważaj na laser wpadający do oka, ponieważ może uszkodzić oczy. Pamiętaj, aby nosić okulary przeciwsłoneczne w celu ochrony.

Srebro Koloidalne

A: To normalne, że jony srebra odpadają. Kształt fali został zaprojektowany tak, aby powstały czarne cząsteczki, które opadają na dno pojemnika. Jest to całkowicie normalne. Woda powinna być nadal czysta. Więc jeśli czarne cząsteczki pozostają na dnie, srebro koloidalne jest w porządku. Nadal można do picia. Azotan srebra musi gdzieś pójść. Lepiej jest osadzać azotany niż przechowywać je w roztworze. Przeważnie jest to tlenek srebra. Srebro jest wrażliwe na światło, więc zmieni kolor na czarny.

Jeśli chodzi o roztwory koloidalne, główne parametry przyczyniające się do zmiany koloru (plazmon) prawdopodobnie sprowadzają się do rodzaju, wielkości i gęstości cząstek. Z których chciałbym dodać, parametr typu zależy od tego, czy ktoś zdecyduje się zakwalifikować jony jako cząstki, czy nie.

Spośród wszystkich odniesie, uważam pierwszy akapit za najbardziej kompletny zgodnie z ogólnymi wytycznymi. Podczas gdy inne stwierdzenia wydają się potwierdzać to w drodze dedukcyjnej chemii. Jednakże, chciałbym również dodać, że nie zawsze może być możliwe zastosowanie obserwacji z jednego generatora do drugiego, biorąc pod uwagę nieodłączną różnicę w metodach procesowych, które istnieją między nimi.

Mam nadzieję że to pomoże.

PS. każdy parametr (napięcie, temperatura, woda itp.) będzie miał wpływ na skład roztworu. stosunek jonów / cząstek stałych, typy związków, wielkość, granica nasycenia itd.

Wielkość większości cząstek Ag mieści się w zakresie od 5 do 45 nm. Zrobiłem kilka badań w Google, ale nie sądzę, że PWT mógł przetestować srebro koloidalne.

Testujemy naszą wodę za pomocą czerwonego lub zielonego lasera. Aby przetestować PPM, inwestowanie w taki sprzęt testujący byłoby zbyt kosztowne. Tylko duże laboratoria mogłyby je kupić.

Tak, nadal możesz uzywać srebro koloidalne podczas wykonywania leczenie Spooky2, ale wtedy nie będziesz wiedział, czy srebro albo Spooky2 cię leczy.

Prąd zaczyna się niski i wzrasta z czasem. Aktualny odczyt nie będzie dokładny, ale będzie blisko.

 

Tak, możesz wytwarzać koloidalne srebro podczas używania Remotów w GeneratorX. Proszę użyć innego generatora do robienie koloidalnego srebra.

Trudno jest znaleźć siłę CS. Ludzie często używają miernika TDS. Jednak srebro koloidalne to cząsteczki srebra zawieszone w roztworze - rozpuszczane są tylko jony srebra. Tak więc mierniki TDS będą mierzyły siłę jonowego srebra, a nie siłę koloidalną.

Mieszalnik Magnetyczny Spooky