P&Odp

Biofeedback Scan

Category: Biofeedback Scan

Scan and Run jest automatyczną wersją BFB, która tworzy program zabijający, aby uruchomić go tylko raz przed nowym skanowaniem. Hunt and Kill stale udoskonala ten sam zestaw częstotliwości, który został znaleziony podczas pierwszego skanowania "hunt". Jeśli robię jedno lub drugie, kieruję część leczniczą do generatora z pobudzeniem.

Category: Biofeedback Scan

Gdybym był tobą, najpierw kliknąłbym ostatnią ikonę w dół, która skopiuje częstotliwości. Następnie patrzyć w prawy górny róg tego okna, gdzie zobaczysz ikonę, aby zapisać swoje wyniki. Powinny one zostać zapisane w twoim folderze biofeedback w Presets. Jeśli ten zapis zawiśnie, tak jak czasami mój. Możesz użyć funkcji tworzenia programu i użyć zapisanych częstotliwości do skopiowania - wklejenia tam. Idź powoli. Przeczytaj wszystko. Dostaniesz się tam.

Category: Biofeedback Scan

1. Ponieważ podczas skanowania jesteś leczony. Zmienia się za każdym razem, gdy go uruchamiasz. Plus, jak zawsze, wyniki nie są diagnozą. Wiele chorób ma te same częstotliwości, więc najlepiej ignorować wyniki.

2. Jak mówi JW, twój organizm składa się w ponad 50% z bakterii i wirusów - z jeszcze mniejszymi ziarnistymi wirusami wewnątrz bakterii, nie zapominając o pasożytach, organizmach, krytkach itp. Nawet bez leczenia ten ekosystem stale się zmienia, ewoluje, rozmnaża i umiera. Nawet bez leczenia ten ekosystem ciągle się zmienia, ewoluje, rozmnaża i umiera. Ponadto, twoje ciała są homeostatyczne i płyną z minuty na minutę. To nigdy nie jest statyczne. To prawie niemożliwe, aby zobaczyć spójność wyników częstotliwości, nawet po zabiciu głównych patogenicznych graczy.

Ale powiedzmy, że tak, i był taki moment, kiedy wszystkie tryliony robaków stały w miejscu wystarczająco długo, aby zwrócić spójny wynik, jak mówi Kirstin, przeskok częstotliwości skanowania biofeedback zabiłby wystarczająco dużo patogenów i zmieniłby ekosystem częstotliwości ciała, aby i tak zmienić wynik.

Category: Biofeedback Scan

To będzie miało wpływ na wyniki, ponieważ aktywność mięśni generuje pola elektryczne. GX odbiera je.

Category: Biofeedback Scan
 1. Zazwyczaj sprawdzasz średnie bpm dla sesji biofeedback, a następnie zaznaczasz i zapisujesz większość częstotliwości powyżej tego odczytu bpm. Dla mnie zazwyczaj wychodzi to około 20 - 25.
 2. Użyj tych górnych. Możesz przejść do górnych 20.
Category: Biofeedback Scan

1. Jeśli masz generator x, możesz najpierw zrobić linia bazowa, aby uczynić go bardziej dokładnym, zanim dokonasz biofeednack digitizer lub kontakt

2. Pamiętaj, że sample digitizer sprawdza tylko bakterie i pasożyty wirusowe, tak naprawdę nie sprawdza żadnych innych części ciała, ponieważ nie jesteś połączony. Jeśli masz puls lub klips do uszu, użyj go. Następnie załóżcie plastry TENs.

3. Wykonaj poniższe kroki, aby zrobić linia bazowa przed wykonaniem biofeedbacku.

Biofeedback
Sample digitizer
Strona Control
Overwrite
Wybierz port generatora, który chcesz
Wpisz nazwę swojego bfb
Naciśnij prawy dolny przycisk z napisem "Baseline".
To będzie trwało około 41 minut.
To się skończy i będzie zielony przy linii podstawowej(ang. Baseline).
Aktywowałeś linię podstawową
Po
Umieść próbkę na slajdzie digitizera

Category: Biofeedback Scan

W przypadku biofeedback Spooky Puls, użycie plastry TENS dostarczy silniejszy sygnał do organizmu, dając lepszą odpowiedź biofeedback niż użycie słabszego sygnału Remote.

Category: Biofeedback Scan

1. Oto blog z instrukcjami:
https://www.spooky2.pl/qa/moge-przeniesc-wyniki-skanowania-jednego-komputera-laptopa-komputer-pc/
https://www.spooky2.pl/how-to-transfer-biofeedback-scan-results-from-one-computer-to-another/

2. Skopiowanie plików csv Biofeedback na inną maszynę będzie działać, wystarczy ustawić preset generator (może być również w trybie offline) skanowania biofeedbacku, aby jego ustawienie było prawidłowe, aby ponownie przeanalizować pliki csv BFB z oprogramowania na innej maszynie.

Category: Biofeedback Scan

1. Jest to dobre podejście dla osób z poważnymi długoterminowymi problemami chronicznymi, takimi jak rak czy borelioza.

2. Zależy to od tego jak twoje ciało je przyjmuje. Robiłem to z tym, co teraz zdaję sobie sprawę, że jest to dość surowa metoda. 6 minut na każdą częstotliwość. Jasne, że spowodowało to, że całe ciało wykręcało się (0,05% feathering) i zachorowałem, ale ten jeden patogen wydawał się być zrobiony i zapylony. Ale z czasem stałem się twardszy od Herxsa. Więc myślę, że może 3 minuty (180 sekund) jest prawdopodobnie lepiej dla mnie osobiście i może zrobić 40 częstotliwości góra między skanem wysokiej częstotliwości i skan ogólny jest prawdopodobnie lepiej dla mnie. Następnie powtarzając łańcuch dwa razy w sumie dając mi drugą połowę nocy, aby odzyskać z Herxem. Ale musisz posłuchać własnego ciała i dowiedzieć się, ile jest za dużo i stale monitorować swój postęp.

Category: Biofeedback Scan

1. Oto cytat, który może spodobać się Spooky2 na temat skanowania biofeedback za pomocą XM i Pulse: "Jeśli skanowanie zostanie przerwane, musisz je uruchomić ponownie od nowa. Skanowanie nie może być wstrzymane po jego rozpoczęciu."
2. Jeśli masz problem z wykonaniem całego skanowania Pulse w jednym miejscu, wybierz Half Scans lub Quarter Scans i zrób je w segmentach.

Category: Biofeedback Scan

Tak. Działają oba tryby skanowania kontaktowego i zdalnego biofeedbacku (BFB) i tryby skanowania Grade BFB będą działać..

Ponieważ masz generatory XM, używałbyś Spooky2 Pulse dla BFB, więc skanowanie ciała trwa znacznie dłużej.

Podczas wykonywania skanów Grade BFB, czas jaki zajmuje, zależy od liczby kroków częstotliwości w każdym programie. Jeśli każdy krok częstotliwości ma domyślnie dwell 3 minuty, to jeśli program ma 12 częstotliwości, wykonanie skanowanie Grade zajmie 12 x 3 = 36 minut. Nie ma znaczenia, czy masz GX, czy XM, oba zajmą ten sam czas na wykonanie Grade. Podczas skanowania BFB GX będzie szybszy.

Category: Biofeedback Scan

1. Chociaż niektórzy uważają, że wszyscy jesteśmy połączeni energią, myślę, że bezpieczniej jest powiedzieć, że właśnie w twojej ciele wystąpiła nieprawidłowa częstotliwość, która akurat jest taka sama jak inny warunek znany w bazie danych. Wyszukiwanie wsteczne(ang. Reverse Lookup) NIE jest narzędziem diagnostycznym. Moje wsteczne wyszukiwanie wykazało problemy z moją szyjką macicy i jajnikami i nie mam damskiej kanalizacji.

2. Chociaż jestem nowy w Scalar2, wiele lat pracowałem z Life and Hunter. W szczególności Life pojawi się problemy zdrowotne partnerów / bliskich krewnych / przyjaciół. Ich energia miesza się z naszą. Również w Life / Hunter nie jest to narzędzie diagnostyczne, ale może być ostrzeżeniem.

Category: Biofeedback Scan

Jedz bogate w probiotyki jedzenie i nie martw się o to, co zabija Spooky2.

Myślę, że słyszałem tylko o jednej lub dwóch osobach, które uważały, że Spooky2 zabija dobre bakterie. Zgaduję, że było to tylko stymulowanie tak dużo detoksu, że mieli z tego negatywne skutki, a nie redukcję pożytecznych bakterii, itp.

Category: Biofeedback Scan

1. Zależy to od ustawień i rodzaju wykonywanego skanowania, więc nie martw się, że zajmie to tyle czasu, że oznacza to, że będzie on głębszy i zapewni większą dokładność.

2. Szybkie Biofeedback Scan (C) - JW zajmuje tylko około 7:03 minut. Jeśli zaznaczysz „Linia bazowa przed BFB(ang. Baseline before BFB)” w nowym Spooky2, szybkie skanowanie zajmie 14 minut. Dokładniejszy GX General Biofeedback Scan (C) - JW zajmuje około 27 minut.

Możesz ogolić się o około 30 sekund od czasu skanowania, jeśli ustawisz „Opóźnienie rozpoczęcia(ang. Start Delay)” od 600 do 0 (co oznacza, że szybkie skanowanie zajmie około 6:32 minut).

Powód ogólnego(ang. General) skanowania zajmuje 4 razy więcej niż szybkie skanowanie, ponieważ jego rozmiar kroku wynosi 0,025% zamiast 0,05% i wykonuje 2 pętle zamiast jednej. Przy mniejszym rozmiarze kroku zwiększa to precyzję znalezionej częstotliwości, a 2 pętle podwoją punkty próbkowania.

Category: Biofeedback Scan
Skanowanie Grade wskazuje, które częstotliwości wytwarzają najsilniejszą reakcję biologiczną w organizmie. Każda częstotliwość jest uruchamiana, a reakcja jest mierzona.

Ten typ skanowania nie wykorzystuje średniej bieżącej, ponieważ stosowane są pojedyncze, często szeroko rozdzielone częstotliwości.

Grade Spooky2 daje każdą liczbę skupioną wokół 1, która jest średnią wszystkich wyników. Jeśli wartość klasy jest znacznie powyżej 1, oznacza to, że odpowiedź była bardzo silna. Jeśli wartość Grade jest znacznie poniżej 1, odpowiedź była słaba.

Jeśli chcesz wybrać połowę częstotliwości, które zapewniły najsilniejszą odpowiedź, wybierz częstotliwości, których Grade to 1 lub więcej.
Category: Biofeedback Scan

Dwa razy dziennie zalecana kwota.
Kontakt: dwa razy dziennie, jeśli masz czas.
Plazma: raz dziennie.
Zdalne: 24/7 przez trzy do siedmiu dni.

Category: Biofeedback Scan

Scan&Run: skanowanie, uruchamianie, skanowanie, uruchamianie ...
Hunt&Kill: skanowanie, uruchamianie, udoskonalanie, uruchamianie, udoskonalanie, uruchamianie ...

Preset Scan&Run rozpoczyna się od skanowania Bio-sprzeżenie, a następnie automatycznie uruchamia wyniki skanowania w przydzielonym generatorze. Po zakończeniu programu rozpoczyna się kolejny pełny skan bio-sprzeżenie. Ten cykl powtarza się, aż preset jest zatrzymane lub nie wykryto żadnych trafień, to znaczy patogeny w twoim ciele zostały usunięte.

Preset Hunt&Kill rozpoczyna się krótkim skanowaniem bio-sprzeżenie. Winiki skanowania są następnie uruchamiane na przydzielonym generatorze. W kolejnych cyklach skanowania / uruchamiania, poprzednie trafienia są ponownie analizowane. Patogeny, które są zmutowane, zostają znalezione i trafione ponownie. Nie ważny jak daleko przebiegają patogeny, oni zostaną znalezione. I staną się celami. Ten preset utrzymuje rafinować pierwszych wyników skanowania i działa automatycznie, dopóki nie zostanie zatrzymany ręcznie lub nie zostaną wykryte żadne trafienia.

Category: Biofeedback Scan

1.Tak, możesz, ale sugerujemy, abyś uruchomił dwa zestawy tych samych częstotliwości w odstępie 5 minut od siebie. Wszystko w tym samym czasie może być zbyt silne. Na przykład, jeśli chcesz korzystać z tych samych częstotliwości w kontakcie i zdalnie(ang.Remote) w tym samym czasie, zalecamy najpierw zaczynać kontakt, poczekać 5 minut, a następnie uruchomić zdalnie( ang.Remote). Możesz też rozpocząć zdalnie najpierw, i za 5 minut uruchomić kontakt.

2.Łączenie lasera + plazmy + kontakt daje efekt synergistyczny. Laser odżywia zdrową tkankę za pomocą spójnego światła. Poprawia to wyniki kontaktu i plazmy zarówno w aplikacjach uzdrawiających, jak i zapping. Kombinacja rzeczywiście zmniejszyłaby reakcję alarmową organizmu.

Category: Biofeedback Scan

Na zakładce „Settings” znajdziesz opcję „Wstrzymaj generatory podczas bio-sprzezenie (ang:Pause generators during biofeedback)” - odznacz, jeśli nie chcesz spauzować twoje generatory .

Category: Biofeedback Scan

Przejdź do zakładki „System” i odznacz „Display GX Current and Angle”. Po zaznaczeniu tego pola wykres pokazuje, czy robisz BFB, czy nie.

Category: Biofeedback Scan

To oznacza, że linia bazowa działa dobrze dla Ciebie. Większość wirusów ma częstotliwość 800 kHz lub mniej. Tylko niektóre bardzo małe wirusy są powyżej tej częstotliwości. Dlatego uważam, że większość wyników skanowania pochodzi już ze środowiska (WIFI, radio, telewizja, telefon komórkowy itp.). Również stary skan 18 MHz został zredukowany do 1.8 MHz w nowym oprogramowaniu (20190116), ponieważ wyższe częstotliwości pochodzą głównie z elektroniki. Nie musisz się martwić, wyniki skanowania są bardziej dokładne po użyciu linii bazowej.

 

Category: Biofeedback Scan

Najnowszym Spooky2 20190116 jest funkcja Baseline i zmiany w oprogramowaniu BFB, pomagają wyeliminować hałas, który wytwarza fałszywe uderzenia i sprawia, że wyniki skanowania są bardziej dokładne.

 

Category: Biofeedback Scan

Nie. Skanowanie generatora XM wymaga metody dostarczania częstotliwości i urządzenia Spooky2 Pulse do pomiaru tętna. Możesz użyć Spooky2 Remote, aby dostarczyć częstotliwości, ale nadal musisz nosić klips na ucho, aby zmierzyć tętno. Dlatego nie można wykonać zdalnego skanowania za pomocą generatora XM.

Category: Biofeedback Scan

Uzyskaj najwyższy dowód alkoholu (najmniejszej ilości wody), którą możesz znaleźć. To może zająć trochę wysiłku do mycia, jesli próbki wyschły zbyt długo. Wiec oczyść je od razu po użyciu.

Category: Biofeedback Scan

Możesz użyć Spooky2 Pulse, aby robić skanowanie bio-sprzeżenie, korzystając z funkcji reverse lookup i sprawdzić, czy choroba wciąż znajduje się na liście.

Ale proszę zauważyć, że wynik może działać tylko jako odniesienie. Zalecamy wykonanie dokładnej kontroli w szpitalu.

Choroba

Category: Choroba

1. Nie ma specjalnego programu, ten nerw powinien być stymulowany elektrycznie bezpośrednio (elektrody wewnątrz ciała) w celu regeneracji (https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/?term=vagus%20nerve%20stimulation ) Tylko jeden program ma w programie vagus, ale powinieneś używać tego i wszystkich programów Nerve. Powinieneś wziąć wszystkie programy jelita, nerwowe i gastroparezę.

2. Jeśli nie mogę znaleźć określonego terminu, zwykle wyszukuję w Internecie ogólne terminy, aby sprawdzić, czy są inne terminy wyszukiwania, których mógłbym użyć w oprogramowaniu, aby znaleźć odpowiednie częstotliwości. Na przykład w przypadku nerwu błędnego:

„Nerw błędny, historycznie określany jako nerw pneumogastryczny, jest dziesiątym nerwem czaszkowym lub CN X i łączy się z przywspółczulną kontrolą serca, płuc i przewodu pokarmowego. Nerw błędny zwykle określa się w liczbie pojedynczej. najdłuższy nerw autonomicznego układu nerwowego w ludzkim ciele. Końcowa część nerwu błędnego nazywana jest rdzeniowym dodatkowym jądrem ”.

3. Mogłem niepoprawnie zapamiętywać, ale wydawało mi się, że widziałem program nerwu błędnego w zestawie DH.

4. W eksperymentalnym DH. 0120 po 001 duchowym dobrobycie i 002 łączy 7 czakr.

Category: Choroba

Plamy starcze są łatwo obsługiwane przez urządzenie MiraMate Flash. Złamane naczynka krwionośne nie będą wspomagane przez tę jednostkę, chociaż mogę się mylić. Jeśli jest to jak pająk w kształcie pęknięć, to jest to prawdopodobnie naczynia włosowate, które pękają. Te są wspomagane przez kwercetynę i witaminę C. Również owoce takie jak kiwi, jabłka, grejpfruty. MiraMate jest siostrzaną firmą Spooky2.
W Presetach jest kilka zestawów częstotliwość dla skóry przez Davida Halliday'a (DH). Na pewno warto ich spróbować.

Category: Choroba

Kiedy obciążenie toksyczne jest zbyt duże w organizmie, może ono zacząć uwalniać się przez skórę. Pozbyłem się egzemy usuwając pszenicę, cukier i nabiał z mojej diety. Zaczęła ona powracać, kiedy byłam kilka dni po mojej pierwszej w życiu 11-dniowej sesji Terrain. Pod koniec tych 11 dni, znów zniknęła. Faktycznie, po uruchomieniu tego programu uruchomiłem moją inną maszynę biofeedback i faktycznie pokazała ona wszystkie moje czakry, meridiany, organy w zrównoważonym zakresie ponownie. Składniki odżywcze nadal potrzebują trochę pracy chociaż. Trzymałbym się tego i robił teren i biofeedback. Robię 3-5 dni przerwy przed rozpoczęciem serii ponownie, więc moje ciało ma przerwę.

Category: Choroba

1. Tak, jest co najmniej jeden program "oparzenia radiacyjnego(ang. radiation burn)", również programy na oparzenia może, są różne rzeczy do chemioterapii, a dla komputera spróbuj "EMF", "wrażliwość elektryczna zmniejszyć(ang. electrical sensitive reduce" i detox metali, które sprawiają, że Twoje ciało bardziej wrażliwe.

2. Oparzenia popromienne i detoksykacja popromienna znajdują się w zakładce Programs. Użyłbyś z nimi Leczenie shell preset.

Category: Choroba

1. Możesz użyć Universal Square H-Bomb shell, jeśli chcesz. Obejmuje zarówno podstawy zabijania, jak i leczenia.

2. Leczenie, bo to nie jest jakiś fizyczny sposób na usunięcie z ciała jak rak, pasożyty, grzyby itp......

Category: Choroba

Preset Healing & Regeneration jest moim ulubionym. Użyj wersji plazmowej, jeśli ją posiadasz.

Category: Choroba

1. Wspomniałeś o "oderwaniu się" jako o swoim pierwszym uczuciu... To od razu zaciągnęło mnie do "uziemienia(ang. grounding)". Jest to niezbędny pierwszy krok we wszystkich innych rzeczach, o których wspomniałeś.

Mógłbym to zasugerować (zakładając, że korzystałbyś z Remote):
W tej kolejności:
Pod: Miscellaneous\DH Experimental Frequencies\Remote:
0001 Spiritual Wellbeing (R) - DH
0002 Combined 7 Chakras + Meridians (R) - DH
Pod: Miscellaneous\Bach Flowers\Remote:
Mental and Emotional Exhaustion (R)

2. Spójrzcie na eksperymentalne częstotliwości DH.

3. Zaadresuj wsparcie adrenaliny i wszelkie programy lękowe.

4. PTSD!!! To była dla mnie największa pomoc. Przyjrzyj się również programom lękowym, i możesz uruchamiać programy dla radości, przebaczenia, uziemienia(ang. grounding), rezonansu Schumanna i innych podobnych rzeczy.

Category: Choroba

1.Warto uruchomić gotowy preset „Healing and Regeneration”. Wersję zdalną znajdziesz w Presets \ Miscellaneous \ Remote. Używam wersji plazmowej: Presets \ Heal \ Plasma. Istnieje również wersja kontaktowa.

2.Przyspieszone leczenie, ostry ból, złamania kości, kości stymulują leczenie.

Category: Choroba

1. Spróbuj środka ratunkowego z cewką wokół żądła.

2. Flash działa. Również olejek z drzewa herbacianego lub olejek lawendowy na skalarze.

3. Istnieje lek homeopatyczny o nazwie Apis, którego można szukać w programach. Wystarczy również wyszukać użądlenie pszczoły i zobaczyć, co się pojawi.

Category: Choroba

1. Częstotliwości Schumanna.

2. Poszukaj częstotliwości środowiskowych lub częstotliwości ucha wewnętrznego i sprawdź, czy jakieś wyniki rezonują z tobą, jeśli spróbują uruchomić go na remote.
Bfb i Schumann są najlepszym wyborem.

Category: Choroba

1. Z dobrymi wynikami wykorzystywałem częstotliwości Vagus Nerve Balance i Regeneration.

2. Spróbuj różnych preset, a następnie DH eksperymentalnych częstotliwości.

Category: Choroba

Dla sinusów(ang. sinuses) użyłbym kombinacji plazmy i remote, ale jeśli nie masz plazmy, to uruchom odpowiednie programy na remote długoterminowym. Generalnie, stwierdziliśmy, że remote są bardzo skuteczne, ale rzadko jest to szybka naprawa... wymaga wytrwałości... to maraton, a nie sprint. Inną możliwością jest połączenie kontaktu z remotem.

Można też spróbować zimnego lasera. John White mówi o tym o 0:50 tego filmu.
https://youtu.be/15a95t5x6yw

Category: Choroba

Użyj preset shell o nazwie "Spooky Coil (Generator Direct) - JW". Następnie spróbuj użyć jednego z programów PEMF znajdujących się tutaj: https://www.facebook.com/groups/spooky2/permalink/989710881190815/.

Pobierz ten plik, a następnie skopiuj go na Ten PC, Local Disk (C:), Spooky2. Następnie w zakładce Spooky2 System zaznacz opcję Custom Database #2 (lub #3 lub #4). W oknie dialogowym Open, znajdź bazę danych, którą właśnie zainstalowałeś.

Dla twojego stanu sugeruję PEMF - Circulatory Dysfunction. Innym dobrym programem do ogólnego leczenia jest PEMF - Musculoskeletal pain.

Spróbuj umieścić cewkę pod poduszką podczas snu.

Category: Choroba

Jeśli nie uruchomiliście detoksykacyjnego protokołu Terrain, sugeruje się, aby zacząć od niego. Nie tylko przygotowuje organizm do rifingu, ale także toksyny powodują takie problemy jak skóra. Następnie biofeedback pomoże zidentyfikować, co jej ciało potrzebuje z najlepszych trafień. Można wtedy na jednym z innych generatorów uruchomić programy do jej problemów ze skórą.

Category: Choroba

Możesz spróbować ponownie zaminować ząb.
W Presets/Miscellaneous/Remote jest Overall Dental Health (R) - JK.
W Presets/Miscellaneous/Remote/Experimental jest Halliday Teeth & Gums Decay & Restoration experiment (CUST)
Nie wolno go żuć, gdy jest popękany.

Category: Choroba

1. Depresja może być objawem przewlekłych zakażeń od łagodnych do umiarkowanych, zwłaszcza pasożytniczych (nie tylko duże organizmy żyjące w przewodach żółciowych, ale również mikroorganizmy zamieszkujące zagrożone tkanki). Wszystkie pasożyty mają swoje własne biorytmy i będą reagować na fazy księżycowe, słoneczne, żywieniowe żywiciela ludzkiego.... Z czasem mogą one budować mikrośrodowiska za pomocą swoich produktów ubocznych, które wspierają wiele gatunków. W trakcie interwencji człowieka (zmiany w diecie, interwencje farmakologiczne), niektóre pasożyty mogą wyjść poza swoje normalne środowisko i przetrwać całkiem szczęśliwie w swoich młodych postaciach (nawet rozmnażając się jako takie), aż będą mogły bezpiecznie powrócić do preferowanego przez siebie miejsca lęgowego. Rifing może zakłócić siedlisko obcego organizmu, zmuszając go do zwiększenia aktywności we własnej walce o przetrwanie. Depresja twój męża może być bardzo dobrą odpowiedzią na wściekliznę i przepływ obcego organizmu/działanie pasożytnicze. Zgadzam się z tobą, że jesteś na coś.

2. Tak, na pewno poleciłabym lewatywę dla Hexa - wspaniali ludzie z tych stron mi doradzali - poszli dziś po południu i natychmiast się poprawiła.

3. Uruchomcie uwalnianie endorfiny(ang. endorphin release).

4. Istnieje silna korelacja między ciężką depresją a infekcją patogenami z Borelioza - kiedy Spooky je zabije, może to spowodować, że ludzie poczują się gorzej. Stwierdziłem, że niektóre z bardziej zaawansowanych programów terapeutycznych nadal powodują, że reakcja na boreliozę umiera i czuje się gorzej.

5. Podobny rezultat miałem z Uspokojeniem dla mojej żony. To są te programy, które jej pomogły. Włączyłem też rezonans Schumanna.

Category: Choroba

1. Regeneracja(ang. Regeneration)

2.Uzdrowienie i regeneracja(ang. Healing and Regeneration), wszelkie skrzepy lub nerwy czaszkowe związane z zakrzepicą.

To powinno wystarczyć na jakiś czas.

Category: Choroba

1. Zimny laser, ścięgna i częstotliwości leczenia więzadeł.

2. Przydatny presty: Contact mode- healing- DNA integrity stimulate, muscle growth, solfeggio frequencies, general healing.

Category: Choroba

1. Użycie cewki PEMF może pomóc, przy niskich częstotliwościach jak 9,6 lub 10 Hz.

2. Przyspieszenie leczenia, uraz, stan zapalny i ból stawów

Category: Choroba

Tak, i zimny laser jest na to bardzo skuteczny. Spróbuj napisać swój komentarz.

Category: Choroba

1. Możesz spróbować Song of Spine. To działa. Ale przeważnie natychmiastowe złagodzenie bólu, ale nie trwałe rozwiązanie.Niektóre z częstotliwości czakr również działa, ale jedynym problemem jest to, że możesz mieć jakiś huśtawka nastroju, jeśli używasz czakra freq, jak sądzę, trzeba upewnić się, że wraca do czakry podstawowej, jeśli przestałeś grać. Jestem pacjentem z poślizgiem dysku, najlepszym sposobem leczenia jest nadal ćwiczenie podstawowe .

2. Połączyłam to z laseroterapią, aby uzyskać 85-90% redukcję bólu. Miałam 8 przepuklin i po 2 łzy w obu prawych/lewych MCL w kolanach po ciężkim wypadku samochodowym.

I po około 8 tygodniach, nie używam już niczego.

Category: Choroba

Czy jest to spowodowane przez patogen? Jeśli tak, to zabijając i dodając feather lub chybotanie(ang. wobble). Jeśli nie, to leczenie i bez chybotanie i bez feather. To jest zwykły sposób myślenia. Zabijanie jest bardziej skuteczne, ale leczenie zabije również i będzie łagodniejsze w przypadku nerek. ale to zależy od twoich celów i sytuacji zdrowotnej.

Category: Choroba

1. Na Remote:

Wydaje mi się, że jest pod zaprogramowanym innym zamiast pustej shell. Eksperymentalne częstotliwości DH, remote.
Wyszukiwanie zębów na preset wyszukiwaniu (nie programach) i wybieraj teeth & gums decay & restoration (R) - DH

2. Hydroxyapatite, calcium phosphate dihydrate, osteocalcin, threonine - wszystkie masy cząsteczkowe (MW) w programach.

3. Sprawdźcie remineralizację. Naprawiła dziurę w boku trzonowca w 5 miesięcy na odległość.Sprawdź również, czy nie ma czarnego orzecha włoskiego, ponieważ remineralizuje on również szkliwo.

4. Jest naprawdę dobry nowy preset, DNA> disease> dental.

Category: Choroba

1. Zestaw Zasadniczy GenX na początek jest dobry. Mam chronic Borelioza mam go plus 4 XM i Spooky2 central z plazma.

2. Zacząłbym od GenX i dwóch generatorów XM, więc łącznie 4 do startu dla Borelioza. Uznaję to za minimum, aby zrobić dobry postęp w sprawie Protokołu z Borelioza. W przeciwnym razie, potrzeba tylko wiecznie, aby się przez to przebić.

Oto strona, na której znajdziesz szczegółowe informacje o tym, który zestaw wybrać:
https://www.spooky2.pl/kup-zestaw/

Category: Choroba

1. Uruchomiłbym Biofeedback, żeby zobaczyć, co jej ciało pokazuje, że tego potrzebuje. Następnie można dodać inne programy na górze wyników skanowania.

2. Prowadziłbym kontakt przez 3 godziny. Spójrzcie na stan zapalny i ostry ból. Jeśli chce więcej ulgi, zrób 3 kąpiele stóp 3 dni z rzędu. Woda będzie jasnopomarańczowa, bo pomoże pozbyć się stanu zapalnego.

3. Cewka Spooky2 i przyspieszone leczenie się urazów działa niesamowicie w zaledwie 30 minut.

Category: Choroba

1. Spooky2 Central z zestawem plazmowym i GeneratorX. Używany jest do leczenia raka i Boreliozy.

2. Znalazłem częstotliwość 3132 szczególnie dobrą na raka. Zacząłem o 30 minut i podwajałem czas każdego dnia, o ile detoksykacja nie była zła. Teraz używam go przez 10-12 godzin dziennie. Moje guzy zmniejszyły się o 75% w ciągu 3 miesięcy.

Robię też dużą dawkę witaminy c IVs 2/tydzień i modyfikowanej pektyny cytrusowej 3/dzień.

3. Stosujcie raka piersi, raka kompleksowo, a następnie zróbcie oczyszczenie z pasożytów i detoksykację.

Category: Choroba

Możesz wypróbować presety DNA dla zębów, aby zabić wszelkie bakterie, które mogły zaatakować nerwy powodując stan zapalny. Zaproponujcie uruchomienie go na kilka dni.

Category: Choroba

Odnieśliśmy wielki sukces z prowadzonym protokołem Morgellons and Lyme. Możesz sprawdzić stronę z Lyme, jak również mnóstwo postów o pasożytach. To jest powód, dla którego kupiłem Spooky2 i używam go z powodzeniem od 9 miesięcy. Jeśli jeszcze nie uruchomiłeś Protokól Terrain do detoksykacji, to jest to sugerowane. Przygotowuje ciało na więcej.

Plazma jest najsilniejszy wtedy kontakt a następnie remote. Uruchomiłem remote 24-7. Potem robię plazmę raz do dwóch razy dziennie. Następnie kontaktuję się, gdy mam czas.

Category: Choroba

1. Sugestia: Jeśli znajdziesz w bazie danych ustawioną częstotliwość, przeszukaj wszystkie związane z nią zestawy częstotliwości. Następnie, jeśli korzystasz z GenX, uruchom programy doskonalące na podstawie wyników. Użyj górnych 10 lub 20 częstotliwości. Użyj tego zestawu poprzez kontakt lub plazmę może dwa razy dziennie. Pióro lub chybotanie(ang. Feather or wobble).

2. To jest w programach Morgellons/Lyme, w programach Morgellons/Lyme, w sekcji biofilmu.

Category: Choroba

1. Zależy od tego, czy problem jest patogeniczny, czy też wymaga uzdrowienia. Czy jego tkanka się goi. Kontakt lub skalar. Uzdrawiające się skorupki. Jeśli jego patogen zabija, kontakt lub osocze, zabijając skorupki na kontakt i po prostu blitz go z osoczem.

2. Użyłabym Spooky Central z kontaktem. Kontakt połączony z central będzie działał na stałe z częstotliwością 100 Hz, która jest w zasięgu leczenia. Ma to sprzyjać elektroporacji - przepływowi częstotliwości do obszaru kontaktu. I aby otworzyć komórki, by jak najlepiej odbierać częstotliwość. To działa najlepiej w przypadku raka lub boreliozy, które wymagają zabijania.

Po plazmie, jeśli masz czas, uruchomij kontakt. I oczywiście użyj remote.
Jednym z dobrych programów jest Healing and Regeneration.

3. Uważam, że tryb kontaktowy jest najbardziej efektywny. Nie wyjmuj klejących się Plastry TENs na kościach/kolanach, ponieważ nie jest on tak efektywny. Umieść je po obu stronach kolana. W przypadku bólu, ostry ból jest dobry do biegania i powinien spaść o około 50%, jeśli biegasz w trybie kontaktowym przez 3 godziny. Wykonaj również kąpiel stóp, ponieważ pomaga ona zmniejszyć ilość kwasu moczowego, który może również powodować ból i sztywność stawów. Przyjrzyj się sztywnym kolanom, ponieważ może to być przyczyną. Ponadto należy zająć się stanem zapalnym, ponieważ powoduje on brak przepływu krwi, co zwiększa ilość czasu potrzebnego na leczenie się. Następnie google łzy, mięśni, itp. w zakładce wyszukiwania i uruchomić częstotliwości leczenia z wyszukiwania.

Category: Choroba

1. Osobiście użyłbym tub plazmowej.

2. Miesiąc temu prowadziłem detoksykację Morgellons/Lyme i niektóre leki przeciwnowotworowe podczas noszenia cewnika moczowego. Ciągle widziałam w tubie i worku cewnika coś podobnego do glisty i zdecydowanie tasiemca! Przez lata pracowałem w schroniskach dla zwierząt i u weterynarzy, więc wiem, jak one wyglądają. MD powiedział: oh, prawdopodobnie tylko kawałki mięsa. Rozpadły się bardzo szybko, więc nie mogły ich zatrzymać, ale myślę, że systemy (remote/plazma, jakiś kontakt) sprawiają, że są tak niewygodne, że szukają jakiegoś wyjścia? W każdym razie, to wszystko się teraz skończyło. Żadnych więcej robaków.

3. Protokół Morgellons Lyme odnosi się do wszystkich rodzajów pasożytów. Obecnie robię ten protokół na remote, kontakt, i najpotężniejszą plazmę. W ciągu 9 miesięcy, kiedy miałem Spooky2, nastąpiła znaczna poprawa.

Category: Choroba

1. Drenaż mózgu odbywa się poprzez układ limfatyczny... Najpierw spróbuję wszystkich częstotliwości "limfatycznych"... wraz z "niewydolnością nerek".

2. 40 Hz jest to, co chcesz, lub jak odkryłem poprzez eksperymentowanie - 39,5 hz. Udowodniono, że "włącza" on komórki mikrogleju w mózgu, które pochłaniają gruz i eskortują go z mózgu. Wykazano, że odwraca on demencję u szczurów.

3. Uruchomiłbym protokół Terrain na detoks, a potem Biofeedback, żeby zobaczyć, czego może potrzebować twoje ciało. Ogranicza zgadywanie do minimum. Możesz przeskanować co 4 dni, żeby dalej uderzać, gdy wszystko się zmieni.

Category: Choroba

1. dzikie oregano, srebro koloidalne, jest wiele sposobów na zwalczanie grzybów...

2. Już próbowałeś zrobić biofeedback i pozwolić Spooky znaleźć częstotliwości, których potrzebuje twoje ciało, aby wyleczyć twoje stopy? Próbowałem tylko biofeedbacku kilka tygodni temu i to było takie dobre uczucie!

3. Nie jestem pewna, które częstotliwości są ustawione, ale jestem pewna, że moczenie się z koloidalną srebrną wodą Spooky zabije w końcu każdy grzyb z silnego potu.
Jeśli nie odżywiasz się czysto i zdrowo, kluczowa byłaby również zmiana diety.

Category: Choroba

1. Połóżcie plastry Tens na rękach... spójrzcie na stan zapalny, ostry ból, zapalenie stawów, mięśnie do rozluźnienia, i spójrzcie w górę stawów, a także w pasek wyszukiwania(ang. search bar)

2. Możesz spróbować Zimnego Lasera

3. Wykonajcie skan biofeedback, aby zobaczyć, czego może potrzebować twoje ciało. Po tym, można uruchomić ten skan z rzeczy, takich jak zapalenie, aby zacząć widzieć, czy to pomaga.

Category: Choroba

1. Ból zęba z blizniacze laser w nosie i uszach bardzo mi pomógł.

2. Niedawno pociągnął mnie psi ząb i zostawił mi straszny ból nerwowy, który rozprzestrzenił się na wszystkie zęby po jednej stronie. Włożyłam program Pain Relief (trwający tylko 5 minut) do leczniczej shell i uruchomiłam go bez przerwy na remote. To była ulga po zaledwie 10 minutach. Prowadziłam go przez wiele dni.

3. Olejek eteryczny z goździków na zęby.

Category: Choroba

1. Użyłabym Plazmy, uruchamiając preset Healing and Regeneration.

Ścieżka: Presets > Heal > Plasma > Healing and Regeneration

Wybierz go i przejdź bezpośrednio do generatora plazmy, aby uruchomić. Położyłbym ręce na plazmie lub w jej pobliżu i, ponieważ jest to ustawione na długi czas, robiłbym to etapami. W rzeczywistości sam używałem go do tego samego celu, ponieważ mam pewien stopień artretyzmu w palcach od lat pracy z klawiaturą i projektowania.

2. Być może jesteś zagrożony rozwojem "wibracji Biały Palec" Twój pracodawca być może powinien ocenić, jak długo używasz narzędzi wibracyjnych na swojej zmianie i poziom wibracji te narzędzia produkują.

Jeśli jest to możliwe, możesz dostać rękawice z żelowymi podkładkami, które redukują wibracje docierające do rąk.

Biały palec jest uszkodzeniem nerwów i naczyń krwionośnych, co prowadzi do słabego krążenia.

Category: Choroba

1. Sprawdź w bezpłatnym oprogramowaniu do pobrania. Są dla niego dostępne częstotliwości.

https://youtu.be/fiEYDYugIDg.

2. Cała ta sprawa z nieszczelnym jelitem polega na tym, że jest wiele rzeczy, które to powodują. Więc są inne rzeczy, które musisz zbadać i zrobić na dodatek do swojej Spooky2 pracy. Ale są częstotliwości dla tego tak. Nie możesz po prostu robić "Spooky2" i mieć nadzieję na najlepsze w tak złożonym stanie. Mam nieszczelny jelito na dodatek do wielu innych spraw, więc muszę zająć się tym problemem szeroko. Z kandydatami, drożdżami, pleśnią, "współinfekcjami" można poradzić sobie do pewnego stopnia z Spooky. Potrafię również wykonywać nieszczelne jelita, mogę również robić swoje skany i polować oraz zabijać i skanować i biegać. Mogę również robić swoje oceny i optymalizować skany zestawów, które uważam za odpowiednie dla mnie, ale dostałem się do reszty pakietu również.

Category: Choroba

Wyszukaj 'thyroid' w oprogramowaniu Spooky2 i wybierz presety, zgodnie z którym trybem chcesz.

Category: Choroba

1. Spróbuj Zimnego Lasera. Zrobiłem to z wielkim sukcesem na moje ramię.

2. Możesz uruchomić częstotliwości za pomocą Remote, aby umieścić je w każdej komórce mojego ciała.

3. Plazma.

Category: Choroba

1. Możesz ułatwić sobie życie i uruchomić RX Healing A preset. Znajdziesz go w dwóch miejscach:

Presets > Cancer > DB > Remote > RX Healing A
Ustawienia > Morgellons and Lyme > Remote > RX Healing A
Wystarczy wybrać go w zakładce Presets, a następnie przejść bezpośrednio do zakładki Control, aby go uruchomić. Używam go często, uruchamiając go 24/7 co kilka miesięcy, tylko po to by utrzymać równowagę. Przeczytaj listę programów i myślę, że zgodzisz się, że to warto.

2.Hormone normalize w zakładce Programs.

Category: Choroba

1. Zdecydowanie możesz użyć Remote do leczenia. Laser i PEMF będą działały również na oko, choć przy użyciu lasera, trzymaj oczy zamknięte. Jeśli masz plazmę, możesz również leczyć oko.

2. Koloidalna srebrna płukanka do oczu. Do wykonania roztworu używam zestaw koloidalnego srebra Spooky2. Dobre również na problemy skórne.

3. Są programy stylistyczne, które zadziałały na mnie.

Category: Choroba
 1. Może szukajcie infekcji dentystycznych i szczękowych. Nie można bezpiecznie używać plastry TENS na szyi i głowie. Więc leczcie laserem, PEMF, plazmą lub remote.
 2. Wybierz częstotliwości DH experimental i 0012 odtwarzanie próchnicy zębów pod miscellaneous
Category: Choroba

1. Dodałbym programy dla: pęcherzyka żółciowego, kamicy pęcherzyka żółciowego = kamica żółciowa, problem z żółcią, problem z wątrobą, pasożyty wątrobowe, utworzyłbym preset ze wszystkimi programami i zawiera skanowanie BFB z tym presetem.

2. Coś się dzieje z twoją wątrobą, to nie daje sobie rady. Wołanie o pomoc, może być wypełnione robakami, albo toksynami, albo obydwoma. Detoksykacja wątroby i oset mleczny. Być może częstotliwości dla nich mogą pomóc.

Category: Choroba

1. Zawsze wykonuj Terrain, a skanowanie Biofeedback będzie wybierane w każdych warunkach.

2. Jednym z presetów dla każdego bólu lub napięcia mięśni jest preset Uzdrawiania i Regeneracji(ang. Healing and Regeneration). Możesz użyć wersji plazmowej, jeśli masz czas, ale remote też działa dobrze.
Kontaktowe i zdalne wersje tego preset znajdują się w folderze Miscellaneous, ale z jakiegoś powodu wersja plazmowa znajduje się w folderze Heal.

Category: Choroba

1.Pierwszym programem jest uruchomienie programu Terrain. Możesz użyć tego nieagresywnego, który nie zabija niczego do Herx'a. To tylko oczyszczenie twoich nerek, limfy i wątroby, aby obsłużyć wszystkie inne Rifing.

Jeśli czujesz, że jest to zbyt silne, możesz zacząć z Detox Maintenance na 5-7 dni, a następnie uruchomić Terrain.

Następnie możesz wyszukać palenie(ang. smoking) w programach i przeczytać notatki, które mogą być dla Ciebie najlepsze.

2.Zestawy POChP(ang. COPD) i poprawa oddychania, również robienie wysokiej częstotliwości skanowania na Generatorze X.

3.Jeden z programów nazywa się Nicotine Cravings 2. Jest to jedna częstotliwość, więc musi być uruchomiony z innym programem.

Category: Choroba

1. Koloidalne srebro pomogło mi z moimi zimnymi owrzodzeniami. Spooky2 ma częstotliwość występowania opryszczki wargowej i opryszczki typu simplex. Sam Terrain uczynił cuda na mnie działa.

2. Uruchomij wystarczająco długo. Programy na opryszczkę są bardzo skuteczne.

3. Nie pozwól zwierzętom cię lizać. Mogą rozprzestrzeniać opryszczkę zwykłą bez objawów. Można ją wyleczyć, ale bardzo łatwo jest ponownie się zarazić. Leczcie całą rodzinę w tym samym czasie, łącznie ze zwierzętami domowymi.

Category: Choroba

1. Powiedziałbym, że tak. Ale to zależy po co. To narzędzie z własnymi możliwościami. Wiele osób może zrobić to, czego potrzebuje, tylko poprzez kontakt, ale plazma i central jest potężniejsze i wyrządza więcej szkód większej ilości patogenów, w tym w trudno dostępnych miejscach, do których prąd elektryczny nie może dotrzeć.

2. W zależności od tego, jaki jest Twój problem z płucami lub jak nazywa to BFB.

3. Spooky2 ma kilka programów, które uruchamiam na remote, a czasami na plazmie, ale to trochę trwa, ale czuję się jakbym oczyszczał

4. Dostałem maszynę Plazma, bo chciałem, żeby to było proste. Jest zbudowana jak zbiornik i działa całkiem spokojnie. Tylko delikatny wiatr od wentylatora. Dostałem Phanotron z bawełnianą osłoną. Są tam fabryczne presets dla najczęstszych problemów. Mam też skalar. Prowadzę go i plazmę razem.

5.Ludzie używają swoich urządzeń Spooky2 w złym stanie IMO. To znaczy, że mają leczyć dolegliwości, które powinny być najpierw wyleczone poprzez zmianę stylu życia. Jeśli go wyłączysz i wróci, nie zostaniesz wyleczony. Z tym powiedziane, nie chcę umniejszać twojego cierpienia nawet trochę. Ale chcę, żebyś był w pełni odpowiedzialny. Z moich badań wynika, że GERD i kwaśny refluks są powodowane przez infekcję grzybiczą; od Candida Albicans. Patrz na pracę Douga Kaufmana. Nie wkładaj do ust rzeczy, które karmią Candida; wysoce kwaśne i toksyczne jedzenie (jak fast food i soda), śmieciowe jedzenie, słodzone jedzenie i desery, [wysoka fruktoza] syrop kukurydziany, rafinowane jedzenie, złe węglowodany (chleb, krakersy, pączki, babeczki, ciasto ...), alkohol, kukurydza, białe jedzenie, ziarna GMO, nowoczesna pszenica. Jeśli potrzeba więcej niż 8-stopniowej edukacji, aby zrozumieć listę składników, nie kupuj jej i nie jedz jej. To są również rzeczy, które pasożyty też kochają. Aby potraktować ją bez Spooky2, zmieszaj łyżeczkę surowego octu jabłkowego z matką do wysokiej szklanki wody destylowanej i napoju. Jeśli będziecie tego przestrzegać, wasze ciało samo się wyleczy. Wtedy możesz przejść do używania swojego generatora do innych rzeczy. Mówię wam to wszystko, nie żebyście byli niegrzeczni czy nieczuli, ale dlatego, że chcę was wszystkich w doskonałym, wyjątkowym, zdrowym stanie.

6. Ja widzę skalar jako uzdrowiciela, a plazmę jako zabójcę.

7. Mam Plazma, Kontakt i Remote... Nie miałem ubezpieczenia medycznego przez ostatnie pięć lat, ale dzięki Spooky2, nie potrzebuję go. Dziękuję zespołowi Spooky2. Niech cię Bóg błogosławi.

8. Mam plazmę z prostą tubą i Phantron, dwa GX, 3 Xm i skalar. Myślę, że wszystkie służą swojemu celowi. Prawdopodobnie najbardziej używam Skalar i Gen X (i remote na XM) ze względu na wygodę używania go podczas snu. Wyciągnąłem plazmę tylko kilka razy, ale jest ona skuteczna, gdy to robię. Jedynym powodem, dla którego nie robię tego więcej niż to, jest czas ustawienia i znalezienia czasu w ciągu dnia, aby to zrobić. Ale ja kocham je wszystkie! Nie przestawaj robić BFB. Nie będziesz w stanie jej pomóc, jeśli nie trafisz na odpowiednią częstotliwość.

9.Mam Spooky2 Plasma Phanotron Tube & Plasma tube. Używam jej cały czas do konkretnych spraw. Używam GX i generatora XM do detoksykacji i uruchamiania innych pobranych na nie programów! Jestem bardzo zadowolony z mojej konfiguracji. Wiele głównych problemów zostało w pełni wyjaśnionych. Nawet wrzód mojego psa, który uformował się w jej brzuchu po wypryskaniu, w pełni się zagoił! Nie mam Scalara, ale to też jest cel, żeby go zdobyć!

Category: Choroba

Raz to nie wystarczy. Zazwyczaj uruchamiasz je do momentu ustąpienia objawów lub stwierdzenia, że te częstotliwości nie działają na Ciebie. Na Spooky2 Remote zalecamy uruchomienie 24 godziny na dobę przez co najmniej 3 dni. W trybie Kontakt, prawdopodobnie uruchomisz każdy zestaw kilka razy na sesję, 2 sesje dziennie, przez co najmniej 3 dni (chyba że objawy ustąpią, w którym to momencie możesz przestać).

Category: Choroba

1. Zrobiłbym skan Plastry Tens na jelita, uruchomiłbym go na 4 dni, zrobiłbym kolejny skan, uruchomiłbym go na 4 dni, itd. Jelito jest tam, gdzie to wszystko jest. Ponadto, karmić bakterie kapustą kiszoną, kombuchą, kimchi, inuliną (suplementem), i brać trochę bakterii.

2. Jako zwykły rifer biorę suplement probiotyczny, jak również staram się utrzymać lub zwiększyć moje ogólne spożycie włókien roślinnych.Błonnik jest to, co bakterie probiotyczne jeść, tak aby dać dobre bakterie ich żywności i niektórzy ludzie mówią, że produkty zwierzęce w diecie karmić złe bakterie, więc może więcej żywności na bazie roślin byłoby również korzystne. Jeśli chodzi o częstotliwość, to nie mogę pomóc. Można by jednak skupić się na uzdrowieniu wyściółki jelitowej i zmniejszeniu w jakiś sposób stanu zapalnego, co mogłoby pomóc w stworzeniu łatwiejszego środowiska dla dobra do rozwoju.Mógłbym postawić hipotezę, że niektóre zestawy antyzaparciowe pomagają zmniejszyć ilość złych bakterii, tak aby dobrzy ludzie mogli łatwiej się trzymać.

3.Nosy jelitowe w homeopatii.

Category: Choroba

1. Wykonaj skanowanie Grade dla programów, które chcesz, nawet 1 na raz. Dostaniesz trafienia pokazujące czy wybrałeś coś pasującego do ciała.

2. Musisz najpierw zrobić 11-dniowy Terrain, a następnie uruchomić program Morgellons and Lyme. Zacznij od protokołu Terrain. Znajduje się on w zakładce Presets, pod >Detox, "GUIDE Terrain Protocol - Click Me.pdf. Po zakończeniu tego, wykonaj protokół Morgellons and Lyme.

Protokół Morgellons and Lyme znajduje się w zakładce Presets, pod >Morgellons and Lyme, >Morgellons and Lyme v3.0, "GUIDE M&L - Click Me.pdf". Ten protokół wymaga 2 lub więcej XMs (lub 1 GX), potrzebny jest biofeedback.

Jeśli protokół Morgellons and Lyme jest dla Ciebie zbyt obszerny, możesz go zastąpić poniższym, po zakończeniu protokołu Terrain:
Uruchom programy Contact/Plasma/Scalar i programy Remote dla patogenów, które możesz mieć, tj. Borrelia, Babesia, Bartonella i EBV. Dodatkowo, wykonaj skanowanie biofeedbacku co około 4 dni, a następnie uruchom je na Contact/Plasma/Scalar i Remote.

3. Może zacznij naprawdę od malutkich kroczków. Po pierwsze, chodzi o to, aby móc uruchomić coś dla siebie, co będzie miało pozytywny wpływ na Ciebie. Możesz uruchamiać niekończące się programy z liczbami w nich zawartymi, ale jeśli nie są to liczby, które są "krzyczące trafienie", to uruchamiasz liczby, które nie będą miały żadnego wpływu w żaden sposób (dobry czy zły). Następnie, wiedząc o tym, wymieniłeś około 4 różnych warunków Borrelia, Babesia, Bartonella i EBV. Więc twoim pierwszym maleńkim krokiem będzie szukanie Spooky oprogramowania dla Borrelii. Jest wiele 'Borrelia's', które ładują się na liście, którą zauważyłem i widzę na górze listy tylko 1 liczbę na program. Więc teraz musisz zdecydować - czy chcesz przetestować każdy z nich i zobaczyć czy są one trafienia czy też znasz już pełną nazwę borrelia tego, którego szukasz? Albo... czy wolisz zebrać je w grupę, powiedzmy 5 z nich wszystkich w jedną grupę z listy i dowiedzieć się, czy są jakieś, które mogłyby ci się przydać? Czy wiesz, której borelii szukasz z listy (różne imiona są po niektórych z nich)? Jeśli nie wiesz, który z nich, możesz załadować tylko jeden program, aby rozpocząć ie: pierwszy na liście w 3 minuty i uruchomić "skanowanie Grade". W ten sposób - możesz zobaczyć, czy ten program (pierwszy na liście) ma 'trafienie' z częstotliwości w nim zawartych. Jeśli nie ma trafienia, przejdź do następnego na liście i tak dalej (lub możesz połączyć w pakiet kilka programów jednocześnie) i skanuj całą listę, którą połączyłeś, aby sprawdzić, czy jest coś do uruchomienia. Czy to ma jakiś sens? Proszę, jest tu wiele osób, które mogą Ci pomóc, nie poddawaj się.

Category: Choroba

1. Jeśli Twoja choroba trwała bardzo długo i czujesz, że możesz być obarczony wieloma patogenami, to plazma Spooky2 Central lub Spooky2 Plazma jest doskonałym dodatkiem. Nie tylko uzyskasz głębszą penetrację częstotliwości, ale także, jeśli podczas zabiegu będziesz przebywał w odległości 6 cali od Tuba, otrzymasz wspaniałą, leczniczą energię skalarną, która wprowadza leczniczą energię do Twojego ciała.

2. Zestaw Zasadniczy GeneratorX .Następnie, jeśli gotówka pozwoli na to po pewnym czasie, dodaj kilka zestawów XM Remote, jeśli uważasz, że Plazma jest odpowiednie i kontemplujesz z czasem. Nie ma pośpiechu. Jeden krok na raz.

3. Zestaw Zasadniczy GeneratorX jest świetny. Czy wykonałeś lub wykonałeś jakąś pracę dentystyczną zanim pojawiły się objawy? Jeśli tak, to polecam stosowanie częstotliwości, które są ukierunkowane na infekcje jamy ustnej i może pójdę do dentysty biologicznego. Upewnij się, że zrobią zdjęcie rentgenowskie 3D. Ponadto na Netflix jest świetny film dokumentalny o nazwie przyczyna źródłowa(ang. Root Cause). Właśnie tam znajduję wiele problemów.

Category: Choroba

1. Mój były mąż miał pewne problemy. To była poprzednia diagnoza. Sprawdziłem kilka rzeczy nieświadomie. Uruchomiłam program OCD (w systemie nie jest on nazywany OCD) i kilka częstotliwości wyciszania/drażliwości. To pomogło. Nie wiem, na dłuższą metę z powodu separacji.

2. Toksyny środowiskowe, tj. toksyny w żywności, wodzie, powietrzu, które dostają się do organizmu, mogą powodować zaburzenia psychiczne u dzieci. Uruchomcie program Terrain na Spooky2, żeby wydalić te toksyny.

3. Wiele problemów ze zdrowiem psychicznym, które mogą powodować PANS i PANDAS pochodzi z infekcji. Tak więc, na pewno upiorny może pomóc, jeśli źródłem ich problemów jest infekcja.

4. Powszechnie wiadomo, że problemy ze zdrowiem psychicznym mogą być powodowane przez boreliozę i współzakażenia, więc nie ma powodu, dla którego nie powinny być one leczone przez Spooky2.

5. Zgodnie z TCM emocje są częścią zdrowia i dobrego samopoczucia. Jeśli nasze narządy są niezrównoważone, emocje związane z tymi układami narządowymi również mogą być niezrównoważone. Tak więc, w miarę jak ciało wraca do równowagi, nasze emocje będą się poprawiać.

6.Zgadzam się z innymi plakatami: Zacznijmy od detoksykacji Terrainu - tak wiele problemów ze zdrowiem psychicznym jest powodowanych przez toksyny z naszego środowiska, jedzenie, szczepionki, styl życia.

Category: Choroba

1. Próbowałeś oleju kokosowego?
Rozważ również spróbowanie czystej gumy Terpentyny - Tony Pantallaresco Healing z terpentyną: https://www.youtube.com/watch?v=U7ZPpaGmOw0
i Tony Pantallaresco Cleanse/Extraction z solą + terpentyną
https://www.youtube.com/watch?v=DN508_-TVac

Oto kolejny środek leczniczy na problemy skórne autorstwa Tony Pantalleresco
https://www.youtube.com/watch?v=YdNEOpM778s
Mówi również, że ten środek jest przydatny dla Morgellonów, i żylaków. Dodatkowo, on mówi, że osoby z osteoporozą powinny przyjmować więcej soli i mniej wapnia.

2. Masz Spooky2 Zimny Laser? Spróbowaj. Podobno ultrafiolet jest skuteczny, ale widzę, że niektórzy ludzie też używają czerwonego. PEMF też wydaje się pomocny, jeśli go masz.
Ja też pomagam komuś z egzemą, a MRSA wydaje się pomagać. Nie mogę spróbować światła lub PEMF, ponieważ jest to dalekie.
Olej kokosowy to dobra propozycja, podobnie jak glina bentonitowa. Zawsze sprawdzam Earthclinic.com, aby zobaczyć, co inni robią w innych krajach.
http://www.earthclinic.com/cures/natural-cure-for-eczema-editors-choice.html
Ted ma dobrą opinię na temat naturalnych środków zaradczych i sugeruje przyczynę jako prątkowicę lub grzyb, więc spróbuj tych częstotliwości na Spooky2.
Przepis Teda: 2 łyżki stołowe octu jabłkowego i co najmniej 1/4 łyżeczki sody oczyszczonej w 1/2 lub najlepiej 1 szklankę wody. Przyjmuje się zazwyczaj trzy razy dziennie. Jeśli jednak wystąpią warunki wyprysku, zwykle podniosę środek na sodę z 1/4 łyżeczki do 1/2 łyżeczki sody oczyszczonej plus 2 łyżki ACV w 1 pełnej szklance wody pobieranej co najmniej dwa razy dziennie.
Moją ostatnią sugestią jest, aby uzyskać trochę wody alkalicznej i dać mu przejść, ponieważ kwasowość wydaje się być częścią problemu. Mam wybór, aby uzyskać wody alkalicznej w moim sklepie spożywczym zdrowia przez uzupełnienie galon dzbanki z ich systemu filtracji za dobrą cenę.

3. Mam egzemę. Odchodzi, kiedy spożywam organiczną dietę wegańską lub żywą...wraca, kiedy jestem leniwa i spożywam pokarmy zawierające glifosat. Myślę, że egzema jest spowodowana przez "glifosat" lub "pestycydy" i lub szczepionki, które tworzą środowisko dla inwazji pasożytów/grzybów na skórze w tej chwili. Eksperymentuję z glifosatem o masie cząsteczkowej z zastosowaniem czynnika rozpadu(ang. Apply Disintegrative Factor).

4. Mleko krowie może powodować egzemy, a twoja wątroba może wymagać leczenia. Problemy ze skórą czasami zaczynają się w wątrobie.

5. Miałem zły przypadek, otwarty obolały, bardzo swędzący, na prawie wszystkich czubkach stóp, który nie zniknąłby przez ponad 6 lat. To było straszne, dosłownie próbowałam wszystkiego, co tylko mogłam wymyślić. Przyjaciel zrobił na mnie zdalne Spooky2, co mogło pomóc, ale chiński zielarz spojrzał na mnie i powiedział "toksyczna wątroba". Po użyciu jego ziołowego środka czyszczącego przez miesiąc, znalazłem i zacząłem robić "The Amazing Liver and Gallbladder Flush" Andreasa Moritza co miesiąc przez 16 miesięcy, wypłukał tysiące toksycznych kamieni, i że stan skóry, niesamowicie, w końcu odszedł! Zostałem również poprowadzony do fioletowego promienia, najpierw zacząłem używać starego środka zwanego Gentian Violet do malowania na tym obszarze (plamy i jest bardzo brudny, ale świetny środek antyseptyczny), a następnie udało mi się zdobyć zabytkową maszynę fioletowego promienia na eBayu, a używał promienia również do leczenia tego obszaru. Jak wspomniała Kathy Mazzola, poszukaj problemów z wątrobą.

6. Jednym z presetów w folderze Miscellaneous \ Remote jest Egzema (R) - JK. Oczywiście, biegnie on przez Remote, więc może biec cały czas, aż przyniesie ulgę.
Oczywiście, zawsze monitoruj, aby upewnić się, że osoba pije wystarczającą ilość czystej wody, aby wypłukać toksyny, jak również utrzymując w granicach tolerancji na ból, aby nie było nadmiaru aktywności Herx.

7. Trzy tygodnie temu byliśmy na wakacjach na farmie z moim 6-letnim wnukiem. Miał prawie natychmiastowe złe reakcje alergiczne, zwłaszcza bardzo swędzącą białą wysypkę na rękach. Użyłem kombinacji częstotliwości Spooky2 Rife, modlitwy i organicznego marokańskiego czystego oleju z nasion konopi, który został wcierany na jego ramiona. Wysypka ustąpiła w ciągu pierwszego dnia i nie powróciła. Być może warto spróbować pomóc przy egzemie.

8. Częstotliwości 3 min MW będą się powtarzać aż do momentu zatrzymania przez ciebie. Dobrze jest mieć możliwość kontrolowania generatora w przypadku jakichkolwiek niepożądanych reakcji na leki i jest niepożądana częstotliwość reakcji na leki ustawić można uruchomić obok zbyt, aby zapobiec takiej ewentualności. Następnie można uruchomić częstotliwości wyprysków i częstotliwości gojenia się skóry, aby dodać do wszystkiego innego, co robisz, aby pomóc w tym procesie.

9. Ja również mam ciągłe problemy z egzemą - ale ostatnio znalazłem częstotliwość Spooky2 dla fungoidów grzybicy nowotworowej, która ma następujące wyjaśnienie: Rak skóry przypominający egzemę. Użyj środka do oczyszczania krwi. Inne zastosowania: bezwarunkowa miłość, powrót do porządku duchowego. Teraz spróbuję tego.

10. Moja córka miała świerzb, który wyglądał podobnie. Mógłbyś spróbować tego programu. Jeśli to jest to, będą musieli też głęboko posprzątać dom, prześcieradła, ubrania.

11. Wątroba też jest ściśle związana ze skórą, więc odtrułbym nerki, wątrobę i limfę.

12. Zabijanie grzybów lub bakterii miejscowo zazwyczaj nie wystarcza na egzemę lub łuszczycę, jak to ma miejsce w przypadku grzybów paznokci u stóp i nóg. Problem jest wewnętrzny, gdzie ciało potrzebuje dokładnego oczyszczenia/detoksykacji.
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, uruchom protokół Terrain. Rozważ również zastosowanie leczenie Kontakt lub Plazma w protokole, oprócz samego Remote.
Grzyby i inne patogeny rozwijają się, gdy w organizmie znajduje się wiele martwych i umierających komórek.
Więc w moim modelu zdrowia, jak poprawić teren, aby zmniejszyć ten ładunek martwych/umierających komórek?

Po pierwsze, usunąć rzeczy, które zabijają komórki, czyli toksyny:

 • pestycydy/toksyny w żywności i wodzie
 • toksyny w kosmetykach osobistych
 • toksyny w domowych środkach czyszczących
 • chemikalia w przetworzonej żywności (msg, aspartam, itp.)
 • toksyny w gospodarstwie domowym (materiały budowlane, pleśnie, itp.)
 • leki (zarówno farmaceutyczne, jak i rekreacyjne, w tym alkohol i tytoń)

Nawet jeśli nie zabijasz komórek w swoim organizmie toksynami zewnętrznymi, jeśli dostatecznie uszczuplasz swoją energię, możesz zabijać komórki produktami ubocznymi z procesu metabolicznego. Zatem aby poprawić tę sytuację, usuń rzeczy, które wyczerpują twoją energię:

 • trudne do strawienia pokarmy
 • negatywne emocje i niewyzwolony ból emocjonalny
 • negatywni ludzie i drenujące relacje
 • przepracowanie
 • niewystarczający sen/spoczynek
 • zbyt wiele urządzeń (komputery, telefony, tablety, telewizor, itp.)

W końcu, praktykuj nawyki, które zwiększają twoją energię:

 • medytacja / joga
 • spędzanie czasu w przyrodzie
 • uzyskanie regularnego treningu
 • dostajesz tyle słońca, ile możesz bez poparzenia się.
 • oddychanie czystym, świeżym powietrzem
 • bycie w kochających związkach

13. Znajdź kogoś, kto używa zimnego lasera w swojej praktyce. To całkowicie wyeliminowało moją - a może nawet małe plamki - egzemy.

Category: Choroba

1. Jeśli google remineralizuje zęby, znajdziesz wiele osób, które to zrobiły. Wszystko od ciągnięcia oleju, szczotkowania aktywowanym węglem drzewnym, gliny bentonitowej i huśtawki z minerałami. Jestem pewien, że jeden ze sposobów będzie rezonować z tobą, a następnie dodać Spooky2 dla wsparcia.

2. Dental Jawbone infection i Dental Focci przez około 2-3 tygodnie. Ból zniknął.

3.Ściąganie oleju działa cuda na wiele rzeczy. Tradycyjnie jest to olej sezamowy, ale olej kokosowy też dobrze działa. Przełączaj, ciągnij i prowadź go między zębami przez ok. 20 minut. W pewnym momencie zauważysz zmiany tekstury. Dla mnie to sygnał, że się zepsuł i wykonał swoje zadanie. Upewnij się, że nie plujesz olejem sezamowym do swojej kanalizacji. To *będzie* budować i zatykać twoje rury. Nie odkładam żadnej z nich do odpływu. Albo wypluwam go do pustego słoika z masłem orzechowym, który trzymam pod zlewem, potem wyrzucam, gdy się napełni, albo czyszczę kociołek do śmieci, a następnie ostrożnie wypluwam na kępki, które go pochłaniają, aby nie narobić bałaganu w worku. Obrzydliwe prawdopodobnie, ale to działa skutecznie.

4. Robię również wyciąganie oleju i to naprawdę pomaga w infekcjach dziąseł i zatok, ale częstotliwość regeneracji komórek na Spooky2 rzeczywiście odbudował komórki wokół dwóch lub trzech zębów, które były luźne i były prawie gotowe do wyjścia z mojej kości szczęki. Ta częstotliwość również odbudowała komórki w całym moim organizmie, które były bardzo potrzebne, ponieważ mam boreliozę i Morgellony, a wszystkie towarzyszące im infekcje pogarszały moją kondycję.

5.Olej kokosowy + soda oczyszczona + sól morska + kurkuma + ocet jabłkowy = wszystkie naturalne odwrócenie próchnicy zębów. Częstotliwość Cell Regeneration jest również bardzo korzystna.

6. Rozmawiając z dentystą, wspomniała, że są osoby, które nie wytwarzają kwasów, gdy spożywają cukry z powodu braku paciorkowców(ang. Streptococcal Mutans). Obniżenie kwasowości w jamie ustnej oszczędza zęby - osoby te mają absolutnie minimalne problemy z zębami. Czy pomyślałem, że zamrażanie Streptococcal Mutans drastycznie ograniczyło by aktywność jamy ustnej.

7. Właśnie wyleczenie 6 ubytków DH 1200 eksperymentalna częstotliwość próchnicy zębów i przywrócenie 3 miesięcy oszczędziło mi 3000.

Category: Choroba

Jeśli używasz plazmy, kontakt, PEMF będzie komponent magnetyczny do presetu rezonatora Schumanna.

 

W przypadku korzystania ze Scalar, Remote lub laserowego akcesorii (laser nadgarstkowy lub bliźniaczy) nie będzie komponentu magnetycznego w preset Rezonatora Schumanna.

 

Spooky2 Remote przed wersjami V1.0 i V1.1 wykorzystuje dwie cewki planarne (ścieżka obwodu drukowanego), przy czym pole magnetyczne każdej z nich zanika. Dlatego też pole magnetyczne nie jest propagowane.

 

Spooky2 Remote przed V2.0 nie posiada żadnych cewek planarnych (śladu obwodu drukowanego) i opiera się na efekcie pojemnościowym dla propagacji sygnału.

 

Spooky2 Remote v1.0, v1.1 i v2.0 posiadają zamontowany stały magnes neodymowy, jednak zasięg tego pola magnetycznego jest lokalny dla Remote.

Category: Choroba

Acrochordon lub Skin tags mogą służyć jako marker dla tych osób, których metabolizm węglowodanów jest zaburzony oraz dla tych, które mogą być zagrożone Cukrzycą typu 2. Występowanie znaczników skórnych oraz podwyższony poziom cukru we krwi i insuliny są bezpośrednio związane z występowaniem znaczników skórnych.

Udowodniono rolę Wirusa Brodawczaka Ludzkiego(ang. Human Papiloma) 6 i 11 w patogenezie znaczników skórnych, a więc jego obecność jest również związana z Cukrzycą2.

W bazie danych znajdują się częstotliwości występowania HPV6 i HPV11, ale przygotowałem znacznie szerszy zestaw, a także preset do dostarczania częstotliwości.

Używam MM_InvSawtoothHarmonic, aby oddać do ośmiu bezpośrednich harmonicznych (i znacznie bardziej pośrednich). Presety są dla trybu kontaktowego, plazmowego, zdalnego i laserowego.

Jeśli używa plazmy lub kontaktu, raz dziennie wystarczy, a tryb zdalny może być uruchomiony 24/7.

Należy użyć boost dla trybu kontaktowego i zdalnego.

Jest to całkowicie nowe podejście do zwalczania przyczyn cukrzycy2, a nie tylko jej objawów. Nie należy spodziewać się szybkiego obniżenia poziomu cukru we krwi, jak w przypadku stosowania CAFL w Diabetes2. Te presety służą do leczenia możliwej przyczyny, więc obniżenie poziomu cukru nastąpi naturalnie przy użyciu zestawów.

2. Niedobór minerałów

Dzięki szeroko zakrojonym badaniom wiemy, że podstawową przyczyną cukrzycy typu 2 jest zwykły niedobór minerałów. Dr Wallach odkrył, że organizm potrzebuje 90 niezbędnych składników odżywczych, aby funkcjonować w optymalnym stanie. Osobom cierpiącym na cukrzycę typu 2 brakuje minerałów niezbędnych do wykorzystania przez organizm insuliny, którą organizm nadal produkuje. Dlatego też, zdaniem dr Wallacha, leczenie cukrzycy typu 2 polega na zajęciu się kwestią niedoboru minerałów.

Efekt Rewolucji Wallach

W wywiadzie dla dr. Petera Glidden głównym tematem dyskusji było podejście doktora Wallacha do leczenia cukrzycy. Dr Wallach stwierdził, że podejście naturopatyczne i suplementacja produktami zawierającymi 90 niezbędnych składników odżywczych była w stanie pomóc około 400 diabetykom w samym Los Angeles. Niektórzy pacjenci nie potrzebowali już leków ani zastrzyków z insuliny, a jednocześnie byli w stanie uniknąć dalszych komplikacji. Dlatego dr Wallach kontynuuje edukację ludzi na temat znaczenia minerałów w organizmie.

Dzięki interwencjom medycznego żywienia dr Wallach uważa, że schorzenia przewlekłe, takie jak cukrzyca typu 2, są uleczalne, a nawet odwracalne. Dopóki osoby cierpiące na cukrzycę wiedzą, jak rozwiązać problem niedoboru minerałów, mogą żyć zdrowiej i dłużej.

3. Dołączam dwa presety zgodnie z informacjami przedstawionymi przez Reubena, Michaela i Paula (dziękujęmy).

MM_DiabVitaMiner(R).txt

https://www.spooky2-mall.com/download/MM_DiabVitaMiner(R).zip

Ten jest dla minerałów, zwłaszcza chromu i wanadu, ale także selenu, kwasu tioktycznego, kwasu liponowego, magnezu i boru. Jest do trybu zdalnego, a ja bym go używał 24/7.
MM_Diabetes Microcurrent(C).txt

https://www.spooky2-mall.com/download/MM_Diabetes Microcurrent(C).zip

Ten jest do naśladowania leczenia zaproponowanego przez Paula. Ponieważ Spooky2 ma swoje własne ograniczenia, skomponowałem najbliższy możliwy zabieg. Napięcie sięga tylko 10VPP w danym momencie, w przeciwieństwie do 40V oryginalnego zabiegu. Włączyłem też chybotanie amplitudowe, które odpowiada czasowi trwania cyklu 22:46 min, więc kiedy następuje zmiana polaryzacji, amplituda jest prawie cero, aby zapobiec wstrząsom.

To jest dla trybu kontaktowego. Dokumentacja sugeruje, że musi on być używany około 3,5 godziny dziennie przez prawie tydzień.

Wysoki poziom glukozy we krwi jest bardzo poważną chorobą i musi być nadzorowany przez lekarza medycyny. Własne testy i eksperymenty muszą być przeprowadzane tylko wtedy, gdy poziom glukozy jest pod kontrolą.

Category: Choroba

1.Widzę jeden program dla „Lactose Intolerance”.

Obecnie używam „Hypothalamus Balance”, ponieważ jeden lekarz powiedział mi, że tutaj jest przechowywany „zapis alergii” dla organizmu. Wydaje się, że pomaga to usunąć fałszywe wrażliwości.

Jednak nie zrobi nic w przypadku żywności, która ma naukowy powód do powodowania problemów.

2.Mam wielką tolerancję na sezonowe alergie zarówno ambrozji, jak i pyłku. Ponadto, w zeszłym roku zadawano te pytania i ludzie informowali, że po Rifingu ich ciało wydawało się lepiej zrównoważone, aby móc lepiej obsługiwać gluten. Nie bolą mnie tak źle i mam tyle problemów żołądkowych i jelitowych, co przed Rifingiem. Więc jem więcej glutenu, choć wiem, że nadal powinienem się od niego trzymać. Jakie masz doświadczenie? Czy szukasz już nietolerancji jelit lub glutenu? Nie mam.

3. Jakiś czas temu uruchomiłem pełny protokół Morgellonów, chociaż nie mam Morgellonów. Zajęło się moimi problemami z glutenem. Zrobiłem to, ponieważ wydaje się, że obejmuje wiele rzeczy. Był to długi protokół i gorąco polecany.

4.Prawdopodobnie z powodu patogenów w jej przewodzie Gi, które reagują podczas jedzenia tych pokarmów. Oni (patogeny) żywią się mlekiem, jajkami, glutenem, itp. Zamiast unikać tych pokarmów, staraj się ich unikać podczas zabijania tych robaków. Aby wiedzieć które robaki, wykonaj skany na Spooky2 i zabijaj.

5.Może to wynikać z braku naturalnego wychowania krów w stanach (brak światła słonecznego, ziarna i soi, zamiast trawy, itp.). Najgorsza byłaby próba pozyskania surowego biodynamicznego mleka.

Są do tego dwa programy:

Category: Choroba

Możesz uruchomić programy do obsługi organów w tym samym czasie, gdy Terrain jest uruchomiony.

Sugerowana lista programów do wypróbowania:

- Kidney Function Balance

- Kidneys (PROV)

- Adrenal Gland Balance

- Liver 1

- Liver 2

- Liver - Liver Function Balance

- Inflammation

- Inflammation 1

- Inflammation 2

- Inflammation General

- Lymph stasis

- Lymph circulation

- Acute Pain

- Analgesic Pain Relief

- Cancer Pain

- Morphine (MW) - Experimental, use at own risk.

- Ibuprofen (MW) - Experimental, use at own risk.

- Blood Cleanser Cancer

- Blood Purify 1

- Immune Support Sweep

- Immune System Balance

- Immune System Improve

Category: Choroba

1. Użytkownik decyduje, z czym może sobie poradzić i co jest za dużo. Jest coś dobrego do rozważenia. IE: Ile zdetoksowała w przeszłości? Jeśli jest to jej pierwszy detoks od dłuższego czasu, to po prostu przetwarzanie detox może być wszystko, co może obsłużyć. Ale jeśli ona nie czuje żadnego złego efektu z detoksyku to może być w stanie obsłużyć Plazma w połączeniu. Porada Spooky2 polega na przeprowadzeniu co najmniej jednego (niektóre osoby potrzebują więcej niż jednego) detoksyku Terrain, tak aby ścieżki detoksykacji były otwarte. Niektóre osoby są w stanie poradzić sobie z większą ilością. Niektóre osoby nie mogą. To bardzo ważne, aby osoba ta była dokładnie monitorowana bez względu na to, jakie programy są uruchomione.

Niektórzy ludzie prowadzą programy typu "uzdrowienie" podczas fazy Terrain i może to pomóc w absorpcji. Ale nawet programy lecznicze mogą spowodować, że niektórzy z nich umrą.

Nie mogę powiedzieć wam w ten czy inny sposób, ale daję wam coś do przemyślenia.

2. Jeśli prowadzisz Terrain na mamie i masz wolną wydajność, to może można uruchomić presetów Plazmy obok i CancerTool może być coś do rozważenia, gdzie będzie można użyć pełnego skanowania, Cancer Skan i docelowe ustawienia ukierunkowane na tarczycy, ale również biorąc pod uwagę cały system endokrynologiczny w kolejnych docelowych presetach można dokonać, aby uruchomić swoje presety dla Plazmy / Skalar / Remote / Kontakt / Cewki / Laser. To staje się bardzo proste jeśli masz Central, ponieważ wszystkie twoje przystawki są częścią Central i mogą być używane w połączeniu z Plazmą.

3. Częstotliwości 660 i 050 zmniejszają rozmiar guza. Zabijają grypy powodujące raka, jak również wirus BX i By.

Category: Choroba

Miałem ciekawe doświadczenie. Czyszczenie krwi i pozostałe trzy powyżej programu oczyszczania krwi, lepiej z laserem na nadgarstku, później dostałem wyniki choroby autoimmunologicznej, która wpływa na oczy, ma dla mnie sens, ponieważ myślę, że krew jest „I” i dostaję tylko problem z systemem autoimmunologicznym, jeśli „I” jest słabe. A laser wzmacnia „I”.

Korzystałem z tych programów:

Blood Circulation Sluggish (XTRA)

Blood Cleanser Cancer (XTRA)

Blood Clots (XTRA)

Blood Purification (XTRA)

Blood Purify 1 (CAFL)

Category: Choroba

1. Udało mi się leczyć porażenie Bell córki za pomocą Remote'a. Stosowałem zabijanie i każdy program Bella, a ona zaczęła odnosić sukcesy w ciągu 2 dni.

2. W połowie lat dwudziestych zachorowałam na porażenie Bell po silnym ataku gorączki gruczołowej, którą Amerykanie zwykle nazywają inną nazwą - Zakaźną Mononukleozą lub "mono". To, oczywiście, jest związane z wirusem Epsteina-Barra (EBV).

Gotowe preset dla wirusa EBV znajdziesz w folderze Miscellaneous dla Remote ścieżka jest Presets\Miscellaneous\Remote\Epstein-Bar Virus i możesz to uruchomić, wybierając, a następnie przechodząc bezpośrednio do zakładki Control.

Alternatywnie, możesz wykonać własny preset, wybierając Pusty Kill shell preset, a następnie przejść do zakładki Programs i wyszukać "mono". Wybierz tyle, ile chcesz, utrzymując czas działania poniżej 4 godzin (w rzeczywistości wybrałbym około 2), a następnie przejdź do zakładki Control, aby uruchomić.

3. Facial Toning 2 (CAFL)

Skin + Facial Toning (XTRA)

Arthritis Arthrosis and Parathyroid Disturbances Affecting Calcium Metabolism (CAFL)

Dupuytren's Contracture (CAFL)

Tachycardia (CAFL) Te zdziałają dla mnie cuda. Pomyśl też, że powinien być też "zestaw programów piękności".

Category: Choroba

Znalazłem te programy w programie:

Adrenal Gland Balance (XTRA)

Adrenal Gland Diseases (ETDF)

Adrenal Gland Stimulant 1 (CAFL)

Adrenal Gland Stimulant 2 (CAFL)

Adrenal Gland Stimulant 3 (XTRA)

Cushing Syndrome (ETDF)

i oczywiście istnieje wiele innych powiązanych programów, które dodałbyś robienia regularnych bio-sprzeżenie.

Category: Choroba

1. Jeśli masz trudności z detoksykacją, tym bardziej ważne jest, abyś to zrobił. Być może trzeba będzie zatrzymać się i rozpocząć detoksykację, aby przez nią przejść, a następnie powtórzyć ją, aby uzyskać wystarczająco dużo śmieci, aby móc tolerować życie.

Kamienie żółciowy i nerkowe to odpady, które muszą być przeniesione. Kamienie tworzą się, gdy odpady są tak skoncentrowane, że łączą się ze sobą, więc picie bardziej czystej wody jest bardzo ważne. Pomoże to również w detoksykacji bez stosowania Herksu, więc zacznij pić więcej wody - powinna ona wynosić do 1 uncji na funt masy ciała dziennie.

2. Uruchomiłem programy detoksykacyjne Chemtrail - jako kolejną opcję dla większej ilości detoksykacji. I specjalne programy detoksykacyjne dla nerek, itp. Nutramedix Chanca piedra jest przeznaczony do rozpuszczania kamieni. Można również używać częstotliwości spoiw, co może zmniejszyć obciążenie podczas wyrzucania toksyn. Zostały mi przepisane suplementy do obsługi ścieżek detoksykacyjnych, i jeszcze nie spróbowałem preset korekcję MTHFR - możesz zobaczyć, co to robi dla Ciebie.

3. Istnieje wspaniałe preset "liver flush" i "stone breaker". Jest on tak potężny, niesamowity. Myślę, że trzeba uruchomić program "autointoxication" lub znaleźć inny sposób na szybkie wypróżnienie jelita.

Category: Choroba

1. Czy jest jakiś szczególny powód, dla którego chciałbyś spróbować audio Spooky2 zamiast używać plazmy Spooky2 Central?

Moim zdaniem, głośnik może być bardziej efektywny, ponieważ można go uruchomić na znacznie wyższym poziomie mocy niż słuchawki. Potrzebujesz Plazma, aby uzyskać penetrację w kości i jest etap III lub etap IV raka teraz nie ma czasu, aby eksperymentować z innymi alternatywami

Aby uzyskać więcej szczegółów, sprawdź link:
http://www.spooky2.com/forums/viewtopic.php?f=14&t=5046

2. Homeopatia działa. Sam go używam. W przypadku zaawansowanego raka zaleceniem jest zawsze Plazma. Istnieją dwie jednostki, które wykonują plazmę. Jeden to Spooky2 Central, a drugi to Spooky2 Plasma. Central jest bardziej wszechstronny, ponieważ dodaje kilka metod stosowania częstotliwości Rife'a poza plazmą. Druga jednostka jest po prostu plazmowa i prostsza w użyciu. W każdym razie Sharyn ma doświadczenie w korzystaniu z plazmy i może doradzić w sprawie jej faktycznego wykorzystania w przypadku raka.

Witamina C może pomóc zminimalizować skutki uboczne chemioterapii. W rzeczywistości czyni ją bardziej skuteczną, więc dawka chemioterapii może zostać zmniejszona. Zapytaj o to lekarza.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź link:
https://www.facebook.com/groups/spooky2/permalink/1444023615759537/

Category: Choroba

Myślę, że ostrzeżenia dotyczą bardziej pasożytów, gdy na przykład masz bardzo wysoki ładunek patogenów bakterii odzwierzęcych. Użyłem Spooky2 do zabijania tasiemca, biczyka, tasiemca hakowego i przywry. Przyjmuje także zioła zabijające pasożyty, mimozę pudica i nasiona mimozy pudica. Jeśli już zacząłeś używać środków przeciwpasożytniczych, Rifing nie powinien być zbyt trudny w twoim systemie.

Category: Choroba

1. Spooky2 pomaga dobrze w zabijaniu patogenów i pomaga ciału w usuwaniu gruzu, aby organizm mógł leczyć narządy itp.

Istnieją programy „Balance” i „Normalize” dla wielu układów narządów w ciele. Działają one również, aby pomóc ciału przywrócić te narządy do prawidłowego funkcjonowania.

2. Częstotliwości porywania mogą być równie skuteczne, jeśli nie bardziej. Rozważ przeszukanie bazy danych pod kątem „normal”, „normalise” i „normalize” ... zobaczysz, gdy przeszukasz te słowo.

3. Mój problem jest wrodzony i używam GX do równoważenia energii, detoksykacji itp. Używam również Skalar przez noc i ogromnie pomaga. Możesz nakładać wszelkiego rodzaju nalewki na skalar, takie jak jod, magnez lub liście herbaty touch-me-not. Pewna pani z jednej z moich grup z Indii odwróciła wola rodzica z herbatą i okładem. Przeszła operację tarczycy, co spowodowało, że jej objawy były nieszczęśliwe, więc starała się powstrzymać rodzica przed operacją i zadziałało.

Możesz uruchomić skanowanie BFB, aby uzyskać najlepszy pomysł na rozwiązanie problemu. Także zestawy równoważące hormony. Możesz robić częstotliwości dla określonych minerałów. Czuję się tak, jakby Scalar w nocy naprawdę poprawił mi równowagę i zmniejszył stan zapalny. Mogę odzyskać w porównaniu z samym GX.

Jeśli wyślą ci próbkę paznokcia ... wtedy nosisz rękawiczki i golisz ją, aby założyć płytkę digitizera GX, a następnie możesz uruchomić na nich bio-sprzeżenie. Potrzebowałbyś kolejnej próbki paznokcia, aby zdalnie sterować częstotliwościami.

 

 

Category: Choroba

1. Oto kilka pomysłów programowych, które osobiście bym uruchomił. Uruchomij z Healing Shell.

2. Możesz uruchomić w jednym generatorze problem wszystkich serc, kliknij dwa razy w programie i zobaczysz na dole, jaki program wybierzesz. I iść do kontroli zaznaczyć pole i rozpocząć. Zazwyczaj wybieram co najmniej 4 do 5 programów w jednym numerze w jednym Remote uruchomieniu poniżej 4 godzin 5 program i uruchamiam go w remote, aż do momentu, gdy poczuję się lepiej. Działa cały czas. To niesamowite, jak może to zrobić Spooky2 Remote. To jak magia. Następnie uruchamiam program DH w innym remote pod miscellaneous presetemod 1 do 6 i uruchamiam również zegar Meridian. Meridian jest czakrą we wszystkich ważnych organach. Również uruchomiam w innym odległym przerwie emocjonalnej, wyzwalaniu emocji i emocji, które wiążą wszystkie choroby po uruchomieniu tych 3 podążałem, aby uruchomić równowagę emocji i częstotliwość Solfeggio.

Category: Choroba

Czy masz zaparcia? Czy wykonałeś skanowanie, aby zobaczyć, jakie częstotliwości mogą być potrzebne, aby pomóc usunąć blokady? W moim przypadku blokady wydają się być powodowane przez rzeczy żyjące tam, gdzie nie powinny. Ale jest też zestaw do detoksykacji wątroby, nerek, limfy i układu pokarmowego. Wyszukaj „Detox Liver”, a znajdziesz go. 

Category: Choroba

1.Istnieje coraz więcej dowodów na to, że LLLT lub zimny laser mogą pomóc w stymulowaniu odrastania włosów.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/24343446/

2. Istnieje program dla ubytku słuchu występuje w eksperymentalnych częstotliwościach DH - Hearing Correction [General] (no Meds)..

3.Ludzie dzielą się poradami na temat głuchoty, która dotyczy ucha wewnętrznego lub zaburzenie przezśluzówkowe, również z nerwem słuchowym aka Nerve Deafness. Inną możliwą przyczyną może być Otosklerois lub Otospongiosis.
https://www.healthguidance.org/entry/12049/1/causes-of-nerve-deafness.html

Rozważ szukanie postów na temat głuchoty nerwowej, neuropatii obwodowej, stwardnienia rozsianego, Mieliny.
https://www.healthguidance.org/entry/12049/1/causes-of-nerve-deafness.html

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź link:
https://www.spooky2.com/forums/viewtopic.php?f=18&t=9647

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź link:
https://www.facebook.com/groups/spooky2/permalink/1385523501609549/

Category: Choroba

1.GX i Spooky2 Central z phanotronem. Mam cały sprzęt Spooky2 i rozwiązałem wiele problemów. Jeśli masz kasy na Skalar jako dodatek, możesz spać w polu skalarnym w nocy. Istnieje wiele innych korzyści z tego sprzętu.

2. Będziesz potrzebował Spooky2 Central z plazmą/phanotronem i używać Scalar jako dodatek do swojego leczenia i uzyskać bardzo potrzebny odpoczynek.

Fale skalarne leczą się i siedząc w „polu” otrzymujesz korzyść. Dodanie GeneratoraX do miksu oznacza, że wysyłasz częstotliwości Rife przez Skalar, gdy jesteś w polu.

Musisz siedzieć / spać w polu skalarnym, aby uzyskać maksymalne korzyści lecznicze. Możesz „proxy(prokurent)” swoje DNA, umieszczając go na środku pola lub cewki.

Skalar ma opcję dwuprzewodowej długości, i ciekawe jest, im dalszy jest odbiornik i nadajnik, tym większe jest pole typu Zeppelin. Musisz tylko być na polu, aby otrzymać uzdrowienie. Dodanie Scalar Digitizer i Generatora X oznacza, że możesz wykonywać bio-sprzeżenie gdy leżąc na polu i jest to bardzo szybki bio-sprzeżenie, co jest wspaniałe.

Category: Choroba

1.Niektórzy używają Remote do leczenia roślin pod kątem chorób oraz do zabijania grzybów, pleśni i pozostałych. Nie jestem pewien, ale myślę, że do tego można użyć presety środowiskowe(ang. environmental presets). Jeśli znasz patogen, możesz użyć liścia w Remote, a następnie leczyć roślinę w ten sposób.

2.Niektórzy uzyskali świetne wyniki, umieszczając rośliny w polu skalarnym.

3.Jeśli masz maszynę radioniczną i używasz jej na remote, zalecam używanie biodynamicznych opryskiwaczy polowych i preparatów kompostowych do pielęgnacji gleby i ogrodu. Najlepsze w historii! Po prostu zastosuj je i po 3 latach ogród jest wyleczony.

4.Używam zimnego lasera do nadrukowania(ang, imprint) wody za pomocą Planet-Jupiter (ALT) i rezonansu Schumanna (CAFL). Wydaje się, że działa.

Category: Choroba

1. Jeden z naszych użytkowników dzieli się swoimi doświadczeniami dotyczącymi wzrostu i koloru włosów z Spooky2 Remote. Proszę sprawdzić ten film:
https://youtu.be/50bTc0YXCBw
2. Częstotliwości 528 ciągły. Przyjaciel zrobił to. Naturalny kolor wraca od korzeni do końcówek. Wygląda to niezwykłe, kiedy to się dzieje.
3. Przestań jeść skrobię, mleko i makaron. Pozostałe kolorowe włosy nie zmienią koloru na siwy.

Category: Choroba

A: Nie chcemy długoterminowo uruchomić jednej częstotliwości. Powoduje to zmęczenie częstotliwości i może być bolesne. Najlepiej jest mieć co najmniej trzy częstotliwości. Jeśli uruchamiasz ten sam program na wielu generatorach, rozłóż czasy rozpoczęcia, aby uniknąć uruchamiania tej samej częstotliwości na więcej niż jednym generatorze w tym samym czasie.

Category: Choroba

A: 1. Moim zdaniem, że podczas skanowania, wyniki pokazują, co należy najpierw zabić, a nie jak najmniejsze.
Od najmniejszej do największej służy do zbudowania protokołu Morgellons i Lyme i jest najlepszym sposobem, gdy jest wiele patogenów.

2. Istnieje sposób, aby wziąć wyniki GX General Biofeedback Scan i znaleźć od najmniejszej do największej. Musisz użyć Graded Morgellons i Lyme Utility, aby wykonać swój ostatni skan GX i ocenić częstotliwości w oparciu o jeden z 9 kroków protokołu M&L. Musisz pobrać narzędzie, zainstalować je i wykonać następujące czynności:

1. Wybierz najnowszy plik nieprzetworzonych danych skanowania.
2. Wybierz krok protokołu M&L (zacznij od 1, a następnie postęp).
3. Wybierz typ Detect (Angle lub Current).
4. Wybierz opcję Grade Only.
5. Kliknij Build Presets.
6. Sprawdź „Show Log”, aby zobaczyć znaczenie trafień.

Category: Choroba

A: 1. W oprogramowaniu znajdują się protokoły - w szczególności Intensive Care, które mogą być w tym pomóc. Szczegółowe informacje można znaleźć w Przewodniku w folderze w zakładce Presets w oprogramowaniu.

Inną możliwością jest przeszukanie zakładki Programs w poszukiwaniu objawów lub diagnozy i użycie programów, które najlepiej brzmią w preset powłoki(ang. Shell Preset).

Inną opcją, jeśli istnieje wiele programów, które wydają się pomocne, uruchomienie tych w Grade Program Scan, aby znaleźć najlepszy dla twojego ciała. Ponownie, instrukcje w Przewodniku w folderze Biofeedback w zakładce Presets

2. Musisz być również dodanie w podstawowych minerałów, których potrzebuje twóje ciało, aby wspierać funkcję tarczycy..

3.Witamina B Kompleks + Multiwitamina o nazwie Double X od Nutrilite

4. Istnieją 3 klucze do przywrócenia funkcji tarczycy: Najpierw potrzebujesz dużej ilości minerałów, aby rozwiązać wszelkie problemy ze zmęczeniem nadnerczy. Następnie należy odpowiednio uzupełnić roztworem Lugola (jod) i unikać wszelkich substancji chemicznych, takich jak chlor i fluor (w wodzie z kranu) oraz brom (w chlebie). Najważniejszym czynnikiem przywracającym czynność tarczycy jest stymulowanie receptorów, które komunikują się z Podwzgórzem(ang. Hypothalamus), który kontroluje tarczycę.

Category: Choroba

1. FDA nie pozwoli nam powiedzieć, że Spooky może wyleczyć cokolwiek.
To, w czym Spooky dobrze pomaga, to pomoc w zabijaniu patogenów i pomoc ciału w usuwaniu resztek, aby ciało mogło wyleczyć narządy itp...
Istnieją programy "Balance(Równowaga)" i "Normalize(Normalizacja)" dla wielu układów narządów w ciele. Działają one również na rzecz pomocy ciału w przywróceniu tych organów do prawidłowego funkcjonowania.

2. Częstotliwości porywania mogą być skuteczne. Rozważ przeszukiwanie bazy danych w poszukiwaniu „normal”, „normalise” i „normalize” ... zobaczysz po przeszukaniu tych słów.

Category: Choroba

1.Proszę wprowadzić więzadła, ponieważ zwichnięta kostka jest ciągnięta więzadła i oczywiście ból i stan zapalny. Nie zapomnij o wzniesieniu, a dobre stare opakowanie z lodem i owinięcie bandażem ace są wypróbowane i sprawdzone. Tak więc, myślę, że mówię, nawet jeśli Spooky2 robi cuda, to nie znaczy, że można chodzić wszędzie na skręconej kostce podczas biegu zestawy.

2. Przetoczyłem kostkę w poniedziałek o 10:30, natychmiast używałem Rife cały dzień, tryb kontaktu za pomocą programów więzadłowych, w nocy i dziś w trybie zdalnym z leczeniem i regeneracją, teraz chodzę z bardzo małym bólem. Obrzęk spada również teraz. Uważam to za najszybsze uzdrowienie dla tego rodzaju kontuzji, których doświadczyłem (nie mojego pierwszego skręcenia).

Category: Choroba

1. Na liście jest kilka programów krwi. Zacznij od tego. Również pobudza się biała krew. Znajomość korzenia jest naprawdę ważna i zacznij od niego. Wykonanie skanowania BFB i uruchomienie go jest podstawowym początkiem.

2. Naprawdę musisz iść do hematologa i sprawdzić, czy może przepisać kilka zdjęć erytropoetyny, które pobudzą szpik kostny do produkcji czerwonych krwinek. Może również zbadać, dlaczego tak się dzieje, ponieważ istnieje wiele przyczyn, w tym krwawienie wewnętrzne, przewlekła niedokrwistość itp. Jeśli jeszcze nie znasz przyczyny, najpierw ją znajdź.

3. Nowe komórki krwi potrzebują aktywności komórek macierzystych. To jest zawsze tłumione przez wysoki poziom kortyzolu (stres, brak snu przed północą) i alkoholu (nawet małe ilości w ciągu 48 godzin, wyższe kwoty do 28 dni). Więc poszukaj stresu, kortyzolu i detoksykacji.

Category: Choroba

Nie mogę powiedzieć, że jedno jest ważniejsze od drugiego. Każdy z nich ma swoje zalety. Bio-sprzężenie powie ci, jakie częstotliwości powinieneś uruchomić dla swojego ciała, podczas gdy detoksykacja pomoże usunąć toksyny i zmaksymalizować funkcjonowanie narządów detoksykacyjnych. Wszystko zależy od tego, ile masz generatorów i od tego, co chcesz osiągnąć (tj. Jakie problemy chcesz rozwiązać). Protokół Terrain jest tryb zdalny przez 11 dni, więc jeśli masz więcej niż jeden generator XM (lub GenX), możesz rozpocząć Terrain na jednym, a następnie uruchamiać codzienne lub cotygodniowe skany bio-sprzężenie, a następnie uruchamiać wyniki na drugim generatorze. Jeśli masz tylko jeden generator, zacznij od Terrain, a po jego ukończeniu zacznij bio-sprzężenie.

Category: Choroba

A: 1. Pobiegłem, aż do kiedy poczułem się lepiej. Kilka dni. Na przeziębienie użyłem Przetwarzacz próbek i to było w nocy.

2. Uruchamiałem ją każdej nocy na plazmie przez ponad tydzień, a następnie wróciłem do niej na kolejny tydzień i wkrótce zrobię to samo. Zobacz, jak reaguje ciało.

Category: Choroba

PEMF wysyła tylko jedną częstotliwość leczenia, więc brzmi to tak, jakby nie powinno przeszkadzać?

A: Tak, możesz, a PEMF używa stałej częstotliwości 100 Hz, gdy jest używana w jednostce centralnej. Tak jak SC Kontakt. Oba mają skok elektryczny na końcu każdego impulsu magnetycznego. Ten jest 29 voltowy, więc nie będzie się odwoływał do elektroporacji. Stała częstotliwość z falą kwadratową generuje wirtualną fontannę o wyższych harmonicznych, które pomagają w stresie i wyłączają patogeny.

Category: Choroba

A: Pracuję nad tym również, jak miałem ta sytuacja kilka lat temu, i to jest jeden z powodów zawsze uruchomiam spooky2 do konserwacji.

Ja sam wykonuję wszystkie systemy dostarczania częstotliwości Spooky2 z takim stanem, tj. Kontaktem, zdalnym, zimnym laserem, skalarem, plazmą itp. I używam spooky2 srebro koloidalne. Uważam, że jest to bardzo ważne. Piję to codziennie.

Myślę, że inne nazwy to zapalenie osierdzia, Zapalenie mięśnia sercowego z Borelioza lub wysięk osierdziowy.
Uruchomię wszystkie te programy oraz wszystkie programy strep. Lubię też robić bio-sprzezenie, aby zobaczyć, gdzie jestem ... Będę patrzył na wyszukiwanie wsteczne i czasami pojawia się z paciorkowcem lub zapaleniem osierdzia itp ... Całkiem niesamowite.

Idę za tym wszystkim, bo nigdy nie chcę już iść do izby przyjęć. Odkąd robię Spooky2 2014, rozbroiłem prawie wszystko, tak bardzo potężne.
Srebro koloidalne. Doustnie biorę koloidalne srebro. Inny BFBS (nie spooky2) zidentyfikował zarówno gronkowca, jak i paciorkowca. Upewnij się, że kanały korzeniowe nie są zainfekowane. Zmoczyłem tkankę dziąseł z srebrem i uruchomiałem programy dentystyczne. Skończyły mi się syntetyczne antybiotyki i miałem zapalenie wsierdzia wiele razy w przeszłości. Skanuj z innego źródła, wskazując, że stan zapalny spada, ale infekcje wciąż tam są. Robię GX BFBS, aby upewnić się, że celuję w częstotliwości, którego potrzebuję.

Sprawdź częstotliwości Hulda Clark. Myślę, że to 375 kHz. Zwykle bramkuję tę częstotliwość z częstotliwością 7,5 Hz, aby uzyskać lepszą odpowiedź.

Category: Choroba

1. W 36 krajach żyje 5 milionów osób z chorobą Crohna lub wrzodziejące zapalenie okrężnicy bez znanej przyczyny lub wyleczenia.

Jeden z pacjentów Crohna zdiagnozowano Crohna w wieku 47 lat. W końcu zdecydowała się zainwestować w Spooky2 i funkcje zdalne.

Ta strona pokazuje, jak nauczyła się żyć bez leków i jest źródłem informacji dla tych, którzy chcą tworzyć świadomość:
http://www.mycrohnslife.com/search?q=spooky2

2. Stopniowo budowałem swoją kolekcję generatorów i dodawałem rzeczy w ciągu ostatnich 16 miesięcy: oto co uruchamiam i wierzę, że to naprawdę pomaga.
Gen 1 Dla ból pleców, wzrost mięśni, tonik, sztywność, uzdrawiania, regeneracja wzrostu kości, stymulacja, osteoporoza i minerały MW do wzrostu kości.
Gen 2 - Detoks EMF, fluryd, nerki, wątroba, jelita cienkie i limfa.
Gen 3 - Fusobacterium necrophorum, nucleatum i varium od częstotliwości DNA.
Gen 4 - Hemoroidy różne, prostoplazmy odbytnicze.
Gen 5 - Siarczan cynku, problemy z kręgosłupem, terpentyna, zaburzenia autoimmunologiczne.
Gen 6 - Częstotliwości DNA dla bakterii fragilis, candida tropicalis, escherichai coli general i nisin, zwapnienia.
Gen 7 - Częstotliwości DNA dla wirusa cytomegalii i wirusa Epstein Barr, wiroida choroby Crohna.

Użyłem też generatorów, aby pozbyć się nowotworu, który dostałem po nieudanym leczeniu remikadą. Uruchomiam te wszystkie w Remote 24x7, zmieniając paznokieć raz w miesiącu. Więc moje generatory mają około 50% leczenia, wsparcia i detoksykacji oraz 50% zabijania patogenów. Ostatnie cztery - sześć miesięcy były najlepsze od kilku lat. Rok przed Spooky2, byłam w szpitalu 5 razy.

Category: Choroba

Złamane kości - ból minął w minutach
Autor: Susan Courtney (listopad 2016)

Mój syn złamał palec u nogi, grając boso w piłkę nożną. Odnieśliśmy duży sukces z bólem, opuchlizną i szybkim uzdrawianiem używając trybu kontaktu z portem Srebro Koloidalnym(ang. Colloidal Silver) i cewką PEMF w Spooky2 Central. Leczył około 2 razy dziennie przez około tydzień lub dwa.

W ciągu tygodnia dotykał piłkę w domu, ponieważ zwariował i powrócił do poważnego treningu piłki nożnej w ciągu około 2,5 tygodnia. Zdobył zwycięską bramkę w grze piłkę nożną na poziomie złotym 5 tygodni później od pierwszej kontuzji.

Niedawno mój syn zranił się z innym palcem w boso. Myślę, że Bóg specjalnie pozwolił mi na to zranienie. Po zalaniu mój syn poprosił o uruchomianie maszynie, ponieważ odczuwał ból. Więc go podłączyłem. W ciągu kilku minut powiedział, że czuje się lepiej. Byłem w szoku. To było takie szybkie. Gdy maszyna skończyła półtora godzinny program, który wybrałem, on zasypia.

Cierpię z powodu bólu kości ogonowej przez około 2 tygodnie. To była stara kontuzja, która wydawał się być rozpalony albo od reakcji leczniczej, jakoś ponownego urazu, deszczowa pogoda - nie wiem. Wydawało mi się, że kiedy spacerowałem, nie było tak źle. Ale prawie za każdym razem, gdy siadałem lub leżałem, odczuwałam tak wiele bólu i dyskomfortu. To było nieugięte. Przejażdżki samochodem były straszliwe. Modliłem się do Boga, aby zabrał ból, ale On tego nie zrobił. Wierzę, że jest tak, aby on mógł mnie nauczyć czegoś, co mogłoby pomóc innym. Więc jeśli to ci pomoże, po prostu wiedz, że jest Bóg, który troszczy się o ciebie.

Postanowiłam wypróbować preset złamane kości mojego syna na kości ogonowej za pomocą kontaktu. Pamiętaj, że próbowałem czegoś podobnego z plazmy bez żadnych zauważalnych efektów, ale kontakt wydawał się być odpowiedzią. I to było. Mój ból kości ogonowej został złagodzony w ciągu kilku minut. Kilka razy podczas sesji poczułem mrowienie w okolicy kości ogonowej. Z powodu problemów z komputerem moja sesja nie zakończyła się. Oto lista programów, które możesz wypróbować dla swojego bólu kości.

Healing (CONTACT) - JW
Bone Pain and Inflammation (Ból kości i zapalenie)
Bone Trauma (Uraz kości)
Accelerate Injury Healing (przyspieszyć gojenie obrażeń)
Healing Acceleration (Przyspieszenie leczenia)
Bone Fractures (Złamania kości)

Umieszczenie plastry TENS dla złamanych palców. Jeden plastry TENS na na górze palca. Jeden na dole. Nie owinęłam palca. Ponieważ plastry TENS są większe niż palce, po prostu pozwalam mu także usiąść na innych palcach. Następnie umieściłem cewkę PEMF, która działała na Spooky2 Central z ustawioną częstotliwością 100 Hz na palcu i plastry TENS tak jak najbliżej mogłem go zdobyć i związałem go tam wstążką.

Umieszczenie Plastry TENS dla mojej kości ogonowej. Jeden plastry TENS został umieszczony jak najbliżej mojej kości ogonowej, nie będąc w moim tyłku (wiedziałem, że chcesz to wiedzieć). Drugi plastry TENS znajdował się bezpośrednio na moim podbrzuszu. Do leczenia nie użyłem cewki PEMF.

UWAGA: Mój syn powiedział w pewnym momencie, że go piekło i pomyślał, że to ponieważ plastry dotykał trochę krwi, która była jeszcze mokra. Podniosłem róg plastry z krwi i ukłucie zniknęło.

2.Jeśli masz cewkę PEMF będzie propagować szybszą naprawę kości i tkanek.
Możesz spróbować tych:

Złamania kości
CAM: Dźwięki(ang.Tones)
a. Masz zestaw złamań lub dostosuj.
b. Pomarańczowy(ang. Orange) {440} i Cytrynowy(ang. Lemon) {494} blisko do złamania.
c. Niebieski {587} również może być stonowany, jeśli pojawi się swędzenie.

Zdrowe kości
CAM: Herbata
Leczenie: Black Cohosh, Dong Quai, Zielona, Horsetail, Sarsaparilla

Regeneracja kości
CAM: CAFL
Leczenie: 2720, 10000
Uwaga: Połączenie z odpowiednim odżywianiem, zwłaszcza białkiem, i minerałami, zwłaszcza wapniem i magnezem.
D3 jest przydatny w kojarzeniu wapnia z kośćmi. To tylko kilka z moich wpisów z niepublikowanych 600+ szybkich referencji. Istnieje wiele częstotliwości bólu refleksologia pomaga z endorfiny kierunek dla bólu.

Category: Choroba

O ile wiem, chociaż potrzebujemy wapnia, przyjmowanie tabletek nie jest tak wspaniałe i lepiej jest to uzyskać z naszych źródeł pożywienia.. Odsyłam cię do Magnesium Advocacy Group, gdzie wolą, żebyś wydobył wapń z twojego zielonego pokarmu warzywnego. Witamina D w postaci promieni słonecznych i olej z wątroby dorsza Rositas to wszystko, czego potrzebujesz, a nie odpowiednik hormonu. Możesz zobaczyć na to, co mówią bardziej szczegółowo w grupie na temat protokołu podstawowej przyczyny. Co możesz zrobić, to wprowadzić lub znaleźć te elementy w programach masy cząsteczkowej Spooky MW. Klasy spożywczej Boswellia serrata (Frankincense) jest dobrym pomysłem dla mózgu zarówno połykane na podniebieniu i stosowane do skóry na głowie aby absorbuje trans skórnie i używać Spooky2 częstotliwości. Spójrz na Jamesa McGrawa na fb i jego prostym protokole. Podoba mi się to, co mówi o atakowaniu komórek macierzystych, a nie o wzroście. Piołun (artemizyna) też jest fantastyczne i stanowi część protokołu Jima Gordona (także na FB), ponownie spróbowałbym przyjąć i wykonać programy, które można znaleźć.

Category: Choroba

Południk pęcherzyka żółciowego jako centrum kontroli stresu jest zawsze zaangażowany. Może metale ciężkie, prawdopodobnie stres emocjonalny. Odwodnienie może być. Marihuana jako THC ma bardzo duży pozytywny wpływ. CBD pomoże również niektórym. Odtruwanie metali i innych toksyn, nawilżanie jest niezbędne. Tak wiele dróg do Rzymu i Rife działać na pewno. Homeopatia Próbowałbym Spascupreel i Atropina.

Weź Jod, aby pomóc tarczycy, jak również srebro koloidalne i selen. To jest Świetny sposób na detoksykację oprócz maszyn.

CBD można wykorzystać do ataków padaczkowych, moja mama miała niedoczynność tarczycy. Istnieje połączenie glutenu. Leczenie na ratunek Bacha też pomaga. EBV może być podstawową przyczyną czyli można spróbować. Zachowaj ostrożność podczas uruchamiania częstotliwości z padaczką, ponieważ nawet migające światło może spowodować napad lub stres emocjonalny, różne czynniki zależne od osoby.

Category: Choroba

1. W szczepionkach znajduje się dużo patogenów, a nawet Boreliozy. Zrobiłbym dla niej protokół Morgellons i Lyme. Zajmuje się wszystkim, metalami, toksynami, wirusami, pasożytami i innymi patogenami. Rozsądne byłoby również zrobić innych rzeczy razem ze spooky2. Sprawdziłbym, co zrobili inni rodzice, aby wyleczyć swoje dzieci z autyzmu. Nie wiem, czy to są objawy, które ma twoja córka. Ale sposób w jaki toksyczne przeciążenia się pokazują, może być bardzo różny, a sposób leczenia jest prawie taki sam. Są też rzeczy, które możesz zrobić, aby pomóc neuronom w mózgu odrosnąć tak, jak powinien. Ponieważ szczepionki są traumą dla ciała, która może wykluczyć zintegrowane prymitywne odruchy i będzie ujawni się na wiele różnych sposobów. Po prostu wyszukaj prymitywne odruchy i jak je przetestować i zintegrować. Ale najpierw pozbyć się toksycznego przeciążenia i Spooky2 jest do tego doskonały.

2.Wierzę, że musisz wzmocnić zdrowie wszystkich narządów wewnętrznych, takich jak nerki i wątroba, a układ limfatyczny musi być w dobrym stanie, aby wykonywać swoją pracę. Jeśli nawet jeden z nich nie jest, to tak jakby mieć zatkaną toaletę, a toksyny, które próbujesz spłukać, po prostu wracają do ciała. Ludzie nie rozumieją, że potrzebują silnych systemów do obsługi tych protokołów. Zmieniłbym dietę przed wykonaniem jakiegokolwiek detoksu przez dwa tygodnie. Bez soi, bez mleczarni, bez kukurydzy i pszenicy, bez GMO(genetycznie zmodyfikowany organizm) i bez konserwantów. Najpierw przygotuj ciało.

Category: Choroba

1.Moja córka miała te same problemy 4 lata temu i dokonała znakomitego wyzdrowienia. Zacząłem od 4 generatorów, a następnie dostałem Central, Plazma, oprogramowanie do pobierania i potrzebuję komputera, kupiłem odnowione 175.

2.Znany probiotyk / kefir bardzo pomaga w autyzmie jako lęk(ang. Anxiety). Lęk ma wiele wspólnego z jelitem. Twój mózg również ze stresem spowolni krew do jelit. Dlatego tak się mówi.

3.Skalar! Umieszczam terapie homeopatyczne na płytce i mam lepszy sukces w alergiach, niż w GX. Jednak do detoksykacji, zwłaszcza metalom ciężkim, generatory są szybsze. Ale możesz również umieścić substancje, które pomagają w detoksykacji na płytce skalarnej. Skalar leczył moja funkcja nadnerczy szybciej niż cokolwiek innego.

4.Trudno powiedzieć, czego nie potrzebujesz, ale łatwiej powiedzieć, co może być przydatne. Leczenie jest procesem i mogą występować różne czasy w systemie leczenia, gdy użyć różnych ilości i jakości sprzętu można pomagać rozwiązać problemu. Musi być specyficzna dla danej osoby. Możesz zacząć od tylko jednego zestawu zasadniczy, a następnie rozwinąć go, aby objąć więcej pracy zdalnej z kilkoma generatorami XM, a następnie sprawdzić, czy chcesz użyć Central lub Plazma. Chodzi o to, że nie musisz kupować wszystkiego, co uważasz, że potrzebujesz za jednym razem. To piękno systemu Spooky2.

Category: Choroba

1.Wykonaj skanowanie i uruchom je. Muszę powiedzieć, że nie wiem co bym zrobił bez Przetwarzacz próbek z GX. Nakładam śluz na płykti i działa on przez noc i ma ogromna poprawa. Uruchomię również programy antybiotykowe i najlepszych 100 od John Whites.

2.Istnieje program nazywający antybiotyk, który ma wiele najlepszych częstotliwości dla patogenów ogólnych łącznie z wirusami. Mathew spróbuje uruchomić wirusa XMRV w trybie kontaktowym.

3.Wypróbuj komplety SV40 Virus, Adeno Virus lub Sinusitis. Powinieneś poczuć różnicę w ciągu 45 minut. Jeśli tak, uruchomij, aż zaczniesz czuć, że idziesz w dół, a następnie zmień program na inny. Oczywiście, jeśli nie czujesz niczego na pierwszym komplecie, zmień to. Stwierdzam, że muszę zmieniać programy czasami kilka razy dziennie.

4.Użyłem 4 generatorów XM z Remote do uruchomienia Presetów Biofilm w protokole Morgellons i Lyme, aby pozbyć się nawracającej infekcji dróg oddechowych. Zajęło to trochę czasu, aby uruchomić wszystkie w przewodniku, ale infekcja wychodziła i nie wróciła. Minęło około 2 lat, odkąd go uruchomiłem.

Category: Choroba

1.Wszyscy mają własne opinie. Idź z Terrain, nie ma żadnej klauzuli w Rife, która mówi, że musisz najpierw uleczyć swoje jelita. To jest zbyt sztywne.

2.Intuicyjnie, myślę, że protokół Terrain może pomóc leczyć jelita, po prostu pamiętaj, aby iść w tempie, które pozwala twojemu ciału na wygodne odtruwanie.

3.Jeżeli masz praktykującego pomocnika, jest to dla ciebie korzystne. Powiedz im, co robisz i zobacz, jakie badania krwi lub inne testy mogą być wykonane, które dadzą ci wgląd i informację zwrotną na temat Twojego Rifingu

Ponieważ Nieszczelny Jelito tworzy ogólnoustrojowe zapalenie, w celu zmniejszenia stanu zapalnego i wyizolowania objawów, informacji o pasożytach, metalach, toksynach, funkcji tarczycy, funkcji wątroby itp. wskazywałby na inne najcięższe obciążenia w twoim systemie. To może pozwolić ci zdecydować, czy chcesz kierować coś konkretnego, zanim zrobisz cały program Terrain.

Twój lekarz może być w stanie powiedzieć ci, jeśli łatwiej jest monitorować twoje postępy, jeśli skupisz się na konkretnych rzeczach na raz lub po prostu zajmiesz się wszystkim na raz.

4.Osobiście dla mnie musiałem wyciąć gluten z mojej diety, a także urumomię programy Rife dla celiakii.

5.Po prostu zrób to. Z pewnością nie bedzie ci zaszkodzić i pomoże ci to wyczyścić. Zrobiłem Terrain w trybie kontakcie i miałem ogromny „Wyczyszczenie(ang. Detox)” w łazience, poczułem się znacznie lepiej. Musi pomóc przez usunięcie śmieci.

Category: Choroba

Spooky2 zadziałał od razu po włączeniu zasilania. W tej chwili czuję się o 100% lepiej mając Borelioza poza moim systemem. Spooky2 zadziałał, gdy go włączyłem, i potrzebowałem około 6 miesięcy, żeby poczuć się, jakbym byłem poza lasemi i do czystego. Ataki nudności - Herx przestała się tak często zdarzać.

Moje Spooky2 Puls, Wsteczne Wyszukiwania, były na niej dużo nazw boreliozy. Teraz, kiedy robię Spooky2 sesję pulsu, nie ma jednej ani dwóch nazwy z Borelioza. Nie jestem zaskoczony, ponieważ mieszkam w kraju Borelioza, tutaj w Północnej Kalifornii. Jeśli ktoś całuje mnie, który ma boreliozę. Inny sposób, żeby to uzyskać, pies z Borelioza ślini się na mnie, w ten sposób, w kółko, dlaczego Borelioza jest taką epidemią.

Wiedząc, że mam coś, co może rozbroić Borelioza z mózgu i ciała, daje mi tyle spokoju umysłu. Mogę teraz wędrować po lesie i nie bać się kleszczy z Borelioza lub komarów przenoszących boreliozę itp. ... Przeprowadzam częstości boreliozy w celu utrzymania się kilka razy co miesiąc, upewnij się, że Borelioza nie aktywuje w moim ciele.

Kiedyś byłem w łóżku z bólem, chodziłem do izby przyjęć na problemy z niewydolnością narządów co miesiąc, kompletny koszmar. Spooky2 zatrzymał termity z Borelioza żujące się w moim sercu, mózgu, układzie kręgowym, zębowym, uszach oczu, bardzo wdzięczny. Nie byłem w izbie przyjęć z powodu niewydolności narządów, gdy miałem Spooky2, więc to dobry znak. Miałem badanie krwi kilka miesięcy temu, mój lekarz spojrzał na mnie przerażony i powiedział, że czyta 100% dobra, nie ma żadnych problemów. Przez pięć minut zaniemówił, nie wiedząc, dlaczego w raporcie nie ma żadnych czerwonych flag ani problemów.

Modlitwy za miliony cierpiących na tę chorobę, mam nadzieję, że ludzie, którzy mają Boreliozę mogą być ponownie wolne.

Category: Choroba

Proponuję zacząć od protokołu Przygotowawczy(Terrain), chyba że masz pilne objawy, które musisz najpierw rozwiązać. Nie polecam rozpoczynania skanowania, ale może zrobić to później, aby dostroić.

 

Category: Choroba

1. Wyszukaj „plaque” i „artery” na zakladce Programs i sprawdź, czy wszystko jest związane z krwią.

Artery Plaque
9 mins
XTRA
4632
5364
5885

2. K2 to suplement, który pomaga go zmniejszyć.

3. Istnieje również program, który można uruchomić, zwany Atherosclerosis na płytkach za zębach i niedokrwieniu mięśnia sercowego
Oprócz wszystkiego, co robisz, spróbuj czyścić krwi.
Użyj zestawu do zablokowania tętnic
Witamina C - terapia Paulingiem
Bergamotka ze zmianami pokarmowymi Australijscy kardiolodzy mają dowód

Category: Choroba

Skan da ci więcej niż wszystkie zgadujące gry. Ciało nigdy nie kłamie. Mam nadzieję, że kupiłeś akcesoria do skanowania i podzieliłeś skanowania na 4 oddzielne skany będą łatwiejsze dla małego. Następnie uruchomić wyniki, jeśli wybierzesz.

Udar Odzyskiwanie(ang. Stroke Recovery)
Udar mózgu Kontynuacja działań następczych(ang. Stroke Follow Up)
Kapilary pobudzają leczenie.(ang. Capillaries Stimulate Healing)
Hipoksja Mózg(ang. Hypoxia Brain)

Category: Choroba

Leczy się szybciej, jeśli użyjesz preset plazmowy „Healing & Regeneration” w folderze „Heal” lub wersji zdalnej w folderze Miscellaneous/Remote.

Category: Choroba

Wpisz w programie Spookiego,, Muscle Healing Stimulate,,.Robie od 10 min do pół godziny na cewce.

Category: Choroba

Prosze sobie pobrac i zainstalowac Spooky2 software. Tam jest cała masa częstotliwości.

1.Bartonella Quintana 356, 357, 547, 476.3

2.Bartonella Henselae: 364, 379, 645, 786, 840, 842, 844, 846, 848, 850, 857, 967, 6878, 634, 696, 716, 1518

Category: Choroba

Na remote wszystkie streptococcusy jakie tam są na liscie i 24/24 jechac.

Category: Choroba

Zacząłem od dwóch generatorów. Z biegiem czasu zbudowałem swoje generatory.

Jeśli możesz sobie na to pozwolić, dostałbym jeden GX, który ma dwa generatory w jednym, a następnie uzupełnij XM generator. Nie zapomnij Remote i Boost dla każdego dodatkowego generatora.

Jeśli możesz sobie pozwolić na plazmę lub skalar, jest to świetny, ale nadal ich nie mam. Mój Borelioza jest w remisji tylko z generatorami.

Mądrze rozpocznę od jednego generatora XM, jednego Boosta, jednego Uchwyt na Palec Spooky Pulse, jednego kabla Spooky2 TENS oraz plastry TENS. Będziesz miał wystarczająco dużo do czynienia, i powstały super wyniki z Borelioza.

Wiele zależy od finansów i czasu, z którym musisz pracować. Jeśli masz czas na wiele sesji kontaktowych, Plazma lub Skalar mogą być dobre. Mam szczęście, że nadal pracuję na pełny etat, więc chciałem tylko wykonywać zdalne leczenie. Dla mnie GX z szybszą metodą bio-sprzezenie było bardzo ważne. Możesz zacząć od zestawu GX, więc masz wszystkie akcesoria, których potrzebujesz. Gdyby kasy były nadal dostępne, dodałbym dwa kolejne generatory XM z Boostem i Remotami. To da ci cztery generatory zalecane dla szybszej opcji zdalnego leczenia. Naprawdę trzeba najpierw zdecydować, ile czasu / które protokoły leczenia chcesz użyć.

2. Do terapii Rife zabijania: Zestaw Plazma GX Spooky2 . Byłoby dobrze dostosowane do otrzymania 2 zestawów XM Remote.

Urządzenie skalarne jest urządzeniem uzdrawiającym. Naprawia i odbudowuje ciało. Osobiście uważam, że minimum byłoby zacząć od GX i dodać stamtąd.

Category: Choroba

1. Wypróbuj "Meridians-Tripple warmer", pod "Meridians"!
Na (puste) preset uzdrawiania.

2. Stosuj krople jodowe na skórze (najlepiej stopy), aż kolor jodu nie zostanie wchłonięty przez twoje ciało. Wyniki poddane kwarantannie!

3. Tarczyca.

Category: Choroba

Google Catalase. Jest to katalizator rozkładający nadtlenek wodoru(ang. hydrogen peroxide).
Zgodnie z rzeczy, które czytałem, nagromadzenie nadtlenku powoduje siwienie włosów. Z czasem organizm przestaje wytwarzać katalazę, więc włosy stają się szare. Istnieje sposób na wprowadzenie masy cząsteczkowej katalazy i uzyskanie częstotliwości. Nadal uczę się Spooky2, więc nie jestem pewien, jak to zrobić. Ale masa cząsteczkowa katalazy wynosi 232 kDa, według danych google.

Category: Choroba

Chciałbym zacząć od programów przeciwzapalnych( anti-inflammatory ).

Category: Choroba

To nie powinno stanowić problemu, ale zawsze jest osobistym wyborem. Pomocne byłoby wykonanie BFB(Bio-sprzezenie). Znalezienie przyczyny źródłowej jest ważne.

Użyłbym metody Footbath(kąpiel stóp), aby spróbować oczyścić toksyny najpierw, ponieważ zdecydowanie nie chciałbym przeciążać krwioobiegami toksynami. Musimy iść powoli, ponieważ wiele bólów głowy jest związanych z problemami żołądkowymi - czy to jest wolne trawienie, czy też niektóre patogeny w jelitach.

Category: Choroba

Pij ciepłą przegotowaną wodę, cytrynę i miód rano i wieczorem! Rozprasza czerwone krwinki, zamiast zatykać się razem, zwiększyć poziomy PH.

Częstotliwość

Category: Częstotliwość

1. W bazie danych jest ich kilka. Również krwiobieg może być jednym z nich do rozważenia.

2. Często może to być spowodowane przez toksyczną wątrobę, więc dodałbym detoksykację/wsparcie wątroby.

3.Z książki "Częstotliwości Rifingu(ang. The frequencies of Rifing)"

4. Uruchomić częstotliwość miedzi i limfy pod terrain. Uruchomić również częstotliwości dla kolagenu.

5. Zgłosiłem sukces na moich żylakach z plazmą. Programy których używam to Phlebitis varicose veins(ETDF), varicose 1 (CAFL), varicose veins 2. Czasami zdarza mi się mieć niewydolność żylną.

Category: Częstotliwość

1. Raz powinno wystarczyć, chyba że minęło już kilka miesięcy od ich uruchomienia.

2. Szukałem odpowiedzi na twoje pytanie i w końcu dostałem ją na "Forum". #001 i #002 Wystarczy, że zrobisz to raz. Proszę iść i sprawdzić "Forum", żeby potwierdzić. Próbuję kilku częstotliwości DH, nie mogę jeszcze dokładnie określić wyniku. Niektóre dyskusje są pozytywne dla częstotliwości DH na "Forum".

Category: Częstotliwość
 • Istnieją programy obiegowe. Wpisz go na zakładce Programs i Search.
 • Uważam, że biofeedbacki pomagają określić, na jakich częstotliwościach uruchomić, aby pomóc Twojemu organizmowi. Wyszukuję również objawy medyczne, aby znaleźć terminy medyczne, które następnie wyszukuję w Spooky2.
Category: Częstotliwość

Uważam, że pomocne jest dodanie wszystkich programów do wykrywania zarazków, które mogą powodować zatory, niż skanowanie Grade. Potem uruchamiam to albo sam albo jako Hunt i Kill w nocy. Zazwyczaj dodaję wszystkie zapalenie płuc, przeziębienie, grypę, zator w klatce piersiowej, zapalenie oskrzeli itp. Nawet gdy dodaję głupią ilość programów, skanowanie Grade jest dość szybkie.

Category: Częstotliwość

Zrobiłem to samo w zeszłym roku. Uruchomiałem Zapalny i przyspieszyłem leczenie, ustawienia ostry ból. Moja skończyła się częściowym rozdarciem, więc 10 tygodni w szynie na nodze. Możesz założyć Plastry Tens po obu stronach kolana, ale nie na stawie. Uruchom Biofeedback i zobacz, co się pojawi.

Category: Częstotliwość
 • Wypróbuj w Preset Collections/Miscellaneous/Bach Flowers/Remote/Mental and Emotional Exhaustion (R).
 • Użyj także presety eksperymentalnych DH.
Category: Częstotliwość
 • Szukaj znieczulenia, bólu, itp. Uważam, że istnieje program znieczulenia Detox.
 • Mam drobną operację - usunąłem pęcherzyk żółciowy 9 października (w zeszłym miesiącu) użyłem cewki PEMF-> Wound->Healing acceleration wydaje się działać dobrze, aby przyspieszyć rany (4 małe otwory na brzuchu). Ból - dość szybko ustępuje. Od czasu do czasu stosowałam również Remote - Healing and Regeneration. Jestem już w pełni zregenerowana z wiekiem powyżej 60 lat. Mam nadzieję, że to pomoże.
 • Częstotliwość występowania ostrego bólu w programie Spooky2 jest bardzo skuteczna w uśmierzaniu bólu. Zabijałem bóle kamieni nerkowych tą częstotliwością.
 • Patrzeć w górę przeciwbólowego, uśmierzać ból, endorfiny uwalniać, uzdrawiać, ostry ból, kość stymuluje leczenie, mięśnie relaksują, sedacja i ból, Schumann rezonans, etc. Możesz również skorzystać z uruchomienia niektórych częstotliwości lęku lub depresji, może niektóre serotoniny, jak również (przewlekły ból może powodować lęk i depresję). Możesz również po prostu wpisać w wyszukiwarce rzeczy takie jak "szyja" lub "kręgosłup" lub "ból", a znajdziesz wszystkie rodzaje rzeczy, których możesz spróbować.
 • Osobiście odkryłam, że uruchamianie częstotliwości dla kreatywności, kreatywnej wizualizacji, stymulacji psychicznej itp. pomogło mi mieć więcej pomysłów na częstotliwości do spróbowania. Kiedy poczujesz się trochę lepiej, spróbuj również niektórych z nich.
Category: Częstotliwość
 • Częstotliwości biegania dla niektórych lub wszystkich może pomóc teren, złagodzenie bólu przeciwbólowego, stan zapalny.
 • Wpisz zapalenie stawów i kliknij na różne listy. Można zauważyć notatki na rzeczy, które często powodują problemy. Po Terrain, to jest dobre miejsce na początek.
 • Obrzęk i stan zapalny stawów często może być spowodowany przez infekcję bakteryjną. Nawet najlepszy reumatolog nie potrafi postawić diagnozy. Leczyć CRP, to w programach lub zlecić swój poziom badanych przez lekarza, jak również wiele stawów i programów zapalnych. Istnieje wiele podejść, spróbuj sprawdzić, które Ci odpowiada. Programy detoksykacyjne również będą pomocne.
 • Program oczyszczania krwi. (Blood purify program)
Category: Częstotliwość

Programy DNA działają z określonymi, bardzo wysokimi częstotliwościami DNA w celu stymulowania naprawy DNA i leczenia, w przeciwieństwie do Rife, który działa bardziej na zabijanie patogenów i leczenie komórek i struktur.
Istnieją programy "C" dla każdego kraju, niektóre nawet na poziomie państwowym. Istnieje również wiele innych programów wspomagających, takich jak wsparcie immunologiczne i detoksykacja.
Mam nadzieję, że to pomoże.

Category: Częstotliwość

Użyłbym kilku postaci: askorbinianu, L-treonianu, glicynianu, węglanu, jabłczanu.

Można by wybrać je wszystkie. Poza tym, jest kilka programów do rozwiązywania problemów z nogami.

Category: Częstotliwość

Spróbuj wyszukać częstotliwości związane z zatokami, zatorami. Przydarzyło mi się to po lotach.Możesz także użyć bliźniaczego zimnego lasera i włożyć światło do uszu.

Category: Częstotliwość

W bazie danych programu znajdują się 44 wyniki "stresu oksydacyjnego", z których większość to MW, ale zawiera również dwa XTRA. Musisz przeczytać notatki do różnych programów, aby określić, który z nich jest najbardziej odpowiedni dla Ciebie.

Category: Częstotliwość

Przyczyna jest najważniejszą rzeczą do rozważenia: "Poziom estrogenów i progesteronu spada, co oznacza, że zwiększa się wpływ androgenów, męskich hormonów. Inne czynniki, takie jak stres, dieta i dziedziczność, mogą przyczynić się do utraty włosów. Proces starzenia się włosów może oznaczać, że niektóre kobiety doświadczają wypadania włosów według wzorca kobiecego".

W folderze Cancer\DB znajdują się pewne wspaniałe presety dotyczące leczenia i wsparcia. Jeśli używasz remote, poszukaj presety RX i przeczytaj listę dołączonych programów. Musiałbyś uruchomić odpowiednie preset długoterminowe, ale sądzę, że warto.

Możesz również wykonać własne preset z programów związanych z hormonami, stresem, itd. w zależności od tego, co uważasz za najbardziej odpowiednie.
Regularne skanowanie biofeedback, a następnie jego wyniki, to dobry pomysł, ale niekoniecznie wskaże powód przerzedzenia włosów, ponieważ celuje tylko w dziesięć najbardziej potrzebnych organizmowi częstotliwości.

Category: Częstotliwość

Resztki dymu nie zawierają DNA do zabicia, więc zamiatanie konwergentne(ang. converge sweep) na to nic nie poradzi. Najlepiej będzie przeprowadzić detoksykację lub protokół Terrain na sobie i swojej rodzinie.

Category: Częstotliwość

1. Tak. Używając cewki PEMF, można umieścić częstotliwość w pigułkach cukrowych lub w wodzie.

2. Może szukać laserowego odcisku w wodzie(ang. imprinting into water). Jest to możliwe. W sekcji preset znajdują się Bach Flower Remedies. W sekcji Programs znajdują się olejki eteryczne, srebro koloidalne, itp.

Category: Częstotliwość

1.Wyszukaj 5G na zakładce Presets. Jeśli nie zainstalowałeś "DH Experimental Frequencies" po zainstalowaniu Spooky. Zainstaluj Spooky ponownie, tym razem zaznaczając tę opcję.

2.Istnieje program EMF detox. Należy również użyć programu do rezonansu Schumanna. Rezonans Schumanna jest częstotliwością ziemi. Grounding or Earthing jest wtedy, gdy zdejmiesz buty i będziesz chodził po trawie, piasku lub nawet wodzie. To zresetuje ciało. Wszystkie EMF jest jak elektryczne, telefony komórkowe, światła florescentne, 5g, wifi są opodatkowane na nasze ciała. Chodzenie po ziemi każdego dnia zabiera te wszystkie ładunki dodatnie z naszych ciał i do ziemi.

Category: Częstotliwość

1. Wszystko, co stymuluje lub normalizuje układ odpornościowy, lub inne układy tak, aby organizm funkcjonował jak najlepiej.

Proszę zrozumieć, że nikt nie jest w stanie ochronić się przed wszystkim. Życie nie polega na ochronie przed wszystkim, polega na pokonywaniu tego, co potrafimy i poddaniu się temu, czego nie potrafimy pokonać.

2. Tak, wspieraj system odpornościowy dużą ilością witaminy D3 tylko po to, aby mieć pewność, że dostają dobrą witaminę i nie pozwól im wymieniać się maskami z innymi dziećmi.

Category: Częstotliwość

Możesz pobrać próbkę i uruchomić preset spectrum sweep.

Category: Częstotliwość

1. Program Lyme & Morgellons traktuje to wszystko i to w określonej kolejności.

2. Tak, po prostu postępuj zgodnie z protokołem L & M, który jest w nim zawarty.

3. Jeśli stosujesz się do protokołu Lyme Morgellons, robisz to dokładnie w takiej kolejności, w jakiej powinieneś. Został on zaprojektowany specjalnie po to, by zabijać od najmniejszego do największego, aby spowodować najmniejszy problem dla gospodarza.

Category: Częstotliwość

Tak, bezpieczne jest używanie standardowego Terrain (bez rtęci ujemnej) do detoksykacji metali ciężkich. Częstotliwości nie będą miały wpływu na amalgamaty, ale będą usuwać rtęć z tkanki.

Category: Częstotliwość

1. Uruchomiłem kilka częstotliwości, aby wzmocnić system odpornościowy dla mnie i kilku innych osób, kiedy epidemia rozpoczęła się tutaj we Włoszech. Robiłem to przez co najmniej dwa miesiące, bez żadnych problemów.

2. Znalazłem, tak. Ale znalazłem też "przerwy", która może obejmować uruchomienie grupy częstotliwości dla olejków eterycznych. Co ciekawe, częstotliwość Frankincense'a, pojawia się w moich skanach biofeedback raka. Ciekawe, nie? Ta sama częstotliwość.

3. Biofeedback przeprowadzam co 4-5 dni, więc mogę zająć się bieżącymi problemami. Słyszałem, że niektórzy mówią, że są wyczerpane częstotliwością. Przestaję tylko wtedy, gdy Herx staje się zbyt dużo. Każdy jest inny, słuchaj swojego ciała.

4. Jedyne programy, które uruchamiam bez przerwy, to utrzymanie detoksykacji i normalizacja/równowaga systemów ciała. Wszystko inne działa przez pewien czas, potem czeka na wyniki lub dodatkową potrzebę.

Category: Częstotliwość

1. Programy "Obesity".

2. Istnieje gotowe fabryczne preset dla zarządzania wagą:

Presets > Miscellaneous > Remote > Weight Management - PM
Wystarczy zaznaczyć go i przejść bezpośrednio do zakładki Control, aby uruchomić.

Category: Częstotliwość

1. Spoiwa, takie jak aktywowany węgiel drzewny, pomagają organizmowi w przetwarzaniu toksyn, które zostały wymieszane w celu wyeliminowania ich przez upiorny lub inny sposób. Pomaga zmniejszyć herx podczas używania Spooky, aby dostać się do korzeni przyczyn.

2. Może być lepiej iść wolniej, jest również łagodniejsza forma terrain, z niższą amplitudą.

3. Prowadzimy chemiczne, heavy metal & bacteria, kiedy ja herx żle. Aby pozbyć się rzeczy który pracował nad Spooky2. Potem wątroba.

Category: Częstotliwość

Baza danych DNA jest jak baza danych BP na sterydach. Wydałem dokument wyjaśniający, jak są one obliczane, aby zapobiec opatentowaniu tej metody przez kogokolwiek. Twoje komentarze są podobne do wielu, które otrzymuję. Ludzie patrzą na liczbę programów nowych baz danych DNA i myślą, że się skurczyły. Nic nie może być dalej od prawdy. W rzeczywistości jest dużo więcej prawdziwych wpisów, ale powtórzenia zostały usunięte, a metoda łączenia ich w programy została znacznie ulepszona.

W jednym czasie Spooky miał w sumie 55.000 programów. Gdybym użył tego samego algorytmu do łączenia programów DNA, byłoby ich znacznie więcej niż 60.000. Ale my skupiamy się na programach, które rzeczywiście coś robią, zamiast po prostu pompować te liczby. Częściowo sekwencjonowane genomy, miRNA, mRNA, piRNA, niekodujące, niefunkcjonalne, contigs, allele itp. zostały usunięte. Została tylko dobroć. Dzięki temu baza danych jest bardziej precyzyjna i dokładna.

Być może zauważyłeś, że współczynnik tkankowy jest wyłączony w najnowszych wersjach ustawień DNA i MW. Zmiana paradygmatu ma miejsce między chwilą obecną a kolejnym oficjalnym wydaniem, kiedy zajmujemy się tym, w jaki sposób powinien być stosowany jakikolwiek czynnik korygujący. Teraz wiemy, jak najlepiej stosować częstotliwości i wkrótce będziemy zmieniać ustawienia, aby dopasować je do potrzeb. Obecnie piszę to z pięknej chińskiej wioski, która ma niewiele wspólnego z technologią. Kiedy wrócimy do naszego zwykłego tupetu, włożę wszystko, czego się nauczyliśmy, do nowego zestawu presetów.

Zobaczysz, jak bardzo są one bardziej efektywne. I masz rację. Czynnik Tkankowy jest nieprawidłowo stosowany. Rzeczy się zmieniają, ale wszystko spakuję na początku przyszłego tygodnia.

Również w przyszłym tygodniu skompletuję zupełnie nową bazę danych DNA z pasożytami, takimi jak robaki. Przetwarzanie ogromnej ilości informacji wymaga czasu, więc proszę o cierpliwość.

Category: Częstotliwość

1. Nasze ciała będą używać tylko częstotliwości, których potrzebuje. Reszta będzie przez nas rozpływać się.

2. Terapia Rife dewitalizuje patogeny. To nie daje ci patogenu. Kształt fali wibruje i pogarsza stan patogenów, dopóki nie umrą.

Tylko MW masy cząsteczkowej daje ci tę substancję.

Detoksykacja wigluje toksynę z kryjówki do dróg detoks, z których ma zostać wydalona. I właśnie dlatego nasze ścieżki detoksykacyjne muszą pozostać otwarte.

3. Jeśli w środku znajdują się jakieś patogeny o częstotliwości rezonansowej, są one zdewitalizowane. Jeśli nie ma nic, co rezonuje z częstotliwością patogenu, częstotliwość ta jest po prostu "zmarnowana". Innymi słowy, częstotliwość może być użyta jako (głównie) środek zapobiegawczy, jeśli patogen jest obecny i możesz być narażony, ponieważ jak tylko jest obecny w obszarze narażonym na częstotliwości, to będzie działać. Możesz mieć pewne objawy, ale wyciszone, ponieważ patogen jest usuwany tak szybko, jak to możliwe.

Category: Częstotliwość

W trybie zdalnym zamierza się uruchamiać program 24/7 z programami nie dłuższymi niż 4 godziny, po czym powtarza się on ponownie. Programy 4-godzinne powtarzałyby się wtedy 6x w ciągu 24 godzin. Programy 2-godzinne powtarzałyby się wtedy 12x w ciągu 24 godzin, co niektórzy twierdzą, że powtarzanie programów 2-godzinnych jest bardziej efektywne niż 4-godzinnych.

W przypadku zabicia na jednym remote, inny remote musi uruchomić Detox / Detox Maintenance na innym remote 24/7.

W przypadku wykonywania preset dotyczących raka, zalecam wydrukowanie pliku pdf w oprogramowaniu i postępować zgodnie z instrukcjami (znajduje się on w presetach sekcji poświęconej rakowi w programie spooky2).

Category: Częstotliwość

Kiedyś w bazie danych Spooky2 był program na poważne bóle głowy, a następnie włączono go do wycofania nikotyny,z tymi częstotliwościami działał genialnie.

Category: Częstotliwość

Wyszukaj komórkę macierzystą (stem cell) w zakładce Presets.

Category: Częstotliwość

1. Proszę przejść do zakładki Settings. Tam, po lewej stronie, można ustawić częstotliwość lub amplitudę chybotania (ang. wobble).

2. Po wybraniu opcji "shell" i zaznaczeniu jej na niebiesko, automatycznie dostosuje ona stronę ustawień dla danej funkcji (zabijanie lub leczenie) oraz metodę wyjścia (plazma, kontakt, remote, skalar, itp.). Następnie, po wybraniu programu, można przejść do strony z ustawieniami i zastosować feathering lub chybotanie, a następnie usunąć lub wybrać (jeśli to konieczne) ramping dla każdej częstotliwości.

Category: Częstotliwość

1. Gdybym był w takiej sytuacji, najpierw uruchomiłbym programy jelitowe, żeby je wzmocnić przez długi czas. i przyjrzeć się też rzeczy stronie psychologicznej .

2. po prostu spróbuj zestawu na remote (łagodniejszego) i trzymaj go krótko. Potem zwiększają się w miarę upływu dni, a ty stajesz się coraz lepszy

3. Spróbowałbym częstotliwości Presets Miscellaneous DH experimental na remote lub kontakt...

4. 0336 bioregulatory peptydowe układu pokarmowego korekta
0048 Waga żołądka i układu pokarmowego
Uruchom nr 0001 i 0002 poprzednio

5. Detox / Detox Maintenance jest bardziej delikatny. Ponadto, gdy jest bardzo czuła, można zmniejszyć amplitudę na zakładce settings do 2,5 V zamiast 5 lub 10 V.

6. Nie zapomnij o programie witamin i minerałów, który jest bardzo ważny dla stanów zapalnych jelit i może nietolerancji laktozy i glutenu, próbuję programu nietolerancji laktozy i to jest dla mnie dobra pomoc

Category: Częstotliwość

Bezpłatne oprogramowanie Spooky2 zawiera 14 presetów:


A bezpłatne oprogramowanie Spooky2 zawiera 7 programów dla Epstein-Barr: Choroby autoimmunologiczne (ang. Autoimmune Diseases). Mogą być one wywoływane przez Enterowirusy, takie jak wirus Coxsackie B, EPSTEIN - wirus BARR, Cytomegalovirus, Parvovirus B19, HIV oraz przez bakterię Mycobacterium tuberculosis.

Category: Częstotliwość

1. Przez 2 tygodnie prowadziłam kombinację wszystkich różnych programów, a następnie kolejny zestaw przez kolejne 2 tygodnie, w połączeniu z czarnym olejem z nasion i wysokiej jakości miodem manuka udało mi się oczyścić pylori mojego syna.

2. Uruchomiłem tylko ton HC dla niego przez 3 minuty jako 20% duty cycle, aby go wyeliminować. Raz.

3. Chociaż Spooky2 ma preset dla h-pylori, który działa, problem polega na tym, że wszystkie wody gruntowe zawierają h-pylori. Więc następnym razem, gdy napijesz się wody, zostaniesz ponownie zarażony i nic nie wydaje się działać, ponieważ nieświadomie zarażasz się ponownie każdego dnia. Chlorowanie nie zabija h-pylori, więc woda miejska również zawiera h-pylori i tańsze marki odtworzonych soków owocowych i wody butelkowanej. Jedynym rozwiązaniem jest zagotowanie wody. Nie potrzeba dużo ciepła, aby zabić h-pylori, więc wystarczy zagotować ją tylko przez krótki okres czasu. Lekarze nie powiedzą ci, że ponownie zarażasz się wodą pitną, ponieważ czerpią zyski ze sprzedaży leków. Większość ludzi nie zaraża się h-pylori, tylko niewielki procent ludzi to robi. Jeśli jednak w wodzie znajduje się ogromna ilość h-pylori, osoby, które normalnie nie są zarażone h-pylori, mogą dostać tymczasową infekcję.

4. Mój wybór padłby na Manuel Mallo preset na helicobacter pylori. Jeśli to możliwe, należy pić tylko wodę destylowaną, aby uniknąć ponownego zakażenia tego i innych patogenów. (Mamy własną gorzelnię.) Wytrwajcie przy zamiataniu, a otrzymacie, miejmy nadzieję, rezultaty.

Presets > Frequency Sweeps > Remote > Helicobactor Pylori Stepped Sweep (R) – MM.

5.W sweep znajduje się preset, ale jeśli chcesz je dostosować, po prostu wpisz pylori. To też działa! Moja żona miała to źle, ale po 6 tygodniach już go nie ma. Użyłem naszego NLS, żeby ją zeskanować i nie pojawiła się.

Category: Częstotliwość

1. Mam Lupus SLE, Sjogren's, Fibromyalgia, i Raynauds.
Mam dobre wyniki stosując Spooky2 GX i 2 generatory XM wraz z dietą AIP w celu wyeliminowania stanu zapalnego. Udało mi się obniżyć poziom mojego ANA. Na pół, bez żadnych leków. Nie mogę żyć bez moich systemów Spooky2.

2. Przeszukując bazę danych programów Hashimoto's, pojawia się 6 programów, 5 na niedoczynność tarczycy i 1 na zapalenie tarczycy.
Jest preset częstotliwość DH Experimental dla korekcji Hashimoto.
Częstotliwości Terrain i Detox pomoże Twojemu ciału uzyskać czystość. Jeśli dostajesz Spooky2 Scalar lub Plasma, oba te urządzenia dostarczają uzdrawiających energii dla tarczycy (lub dowolnego organu).
3.Ponadto, istnieją tony programów i ustawień oraz protokołów dla różnych patogenów.
Biofeedback znajdzie częstotliwości patogenów w Twoim organizmie. Zdobądź GeneratorX, jeśli Cię na to stać, bo łatwiej i szybciej zrobisz skanowanie biofeedbacku.
4. Mam Hashimoto's i Sjogren's. Ludzie z nim mają go w różnym stopniu. Anthony Williams, autor Medium Medycznego, mówi, że choroba autoimmunologiczna jest naprawdę jednym z 66 wirusów Epsteina Barra. Kiedy próbuję uruchomić programy EBV, mam najgorszy czas na to. Nie mogę ich uruchomić na długo. Stworzyłem program, który koncentruje się na odbudowie mojego organizmu na poziomie komórkowym i uważam, że prowadzenie go jest najbardziej skuteczne. Mam generator dedykowany właśnie do tego programu.

Oto program komórkowy, który uruchamiam i który pomaga mi w zaburzeniach autoimmunologicznych. Odczuwam małą różnicę. Na innym generatorze, uruchamiam Sjogren's, aby utrzymać je poniżej 4 godzin. Możesz wyciągnąć każdy z nich w zakładce Programy, żeby zobaczyć ich opis i zobaczyć, czy dobrze ci pasuje.

Uruchomienie 24/7:

ATP Generate (XTRA)

Carnitine Disorders (ETDF)

Mitochondrial ABC transporters (MW)

Glutathione (MW)

Cell redox homeostasis (MW)

Respiratory Chain Deficiencies Mitochondrial (ETDF)

Intracellular oxygen transport (MW)

Electrolyte Levels (CAFL)

Minerals - Potassium (XTRA)

40KHz General (XTRA)

Oxygenate Cells (XTRA)

Hypothalamus Balance (XTRA)

Hypothalamus Function Balance (XTRA)

Endorphin Release (XTRA)

Vitamag Complete program (CAFL)

Category: Częstotliwość

1. Przyjrzyj się częstotliwości DH Experimental, 1-6, i DH presety dla lęku, PTSD, autyzmu, depresji.

2. Przejdź do zakładki Programs i wpisz albo "obsessive" albo "OCPD", co oznacza "Obsessive-Compulsive Personality Disorder", a wymyślisz Anankastic Personality Disorder, co jest tą samą rzeczą. Nie zapomnij zamieścić go w odpowiednim Shell (Pusty) Preset przed uruchomieniem.

Category: Częstotliwość

1. Od tygodnia używam programu DH 0080 eyes balance & short distance correction. Jest on w łańcuchu z innymi programami, więc działa raz dziennie. Widzę dużą różnicę w ciągu zaledwie kilku dni. Nie wiem, jak długo potrwa poprawa, kiedy przestanę go uruchamiać, ale to niesamowite.

2. Poprawiałam się z poprawą wzroku (korekta na odległość) w częstotliwości eksperymentalnej DH. Nie potrzebuję już okularów do legalnej jazdy. Planuję uruchomić go bardziej, aby sprawdzić, czy uda mi się wrócić do 20/20. Pierwszej nocy, kiedy go uruchomiłem, obudziłem się i mogłem zobaczyć budzik, nie ruszając się do krawędzi łóżka.

Idź do Różnych(ang. Miscellaneous), następnie DH eksperymentalnych częstotliwości, a następnie Remote lub Kontakt są to, co zrobiłem, a następnie przewiń w dół do równowagi oczu i długodystansowej korekcji. To jest 10 godzin i 11 minut.

3. Zajęło mi to tylko kilka tygodni. Tak, wzrok się poprawił. Po detoksykacji 11 dni i uruchomieniu preset zdrowie oczu na Remote.

Category: Częstotliwość

1. Rife marzył o tym, że pewnego dnia częstotliwości raka będą nadawane przez radio, wieże i ludzie będą leczeni podczas jazdy do pracy.

2. Tak. Skutecznie też. Może z akcesoriami radionicznymi. Myślę, że radionika nadaje, ale nie jestem pewna, czy to jest to, o co chodzi.

3. Prosta teoria technologii radiowej transmisji miałaby zastosowanie.
Stacje radiowe już nadają sygnał akustyczny na niesłyszalnej fali nośnej. W przypadku częstotliwości Rife stwierdził, że konkretna częstotliwość jest skuteczna przeciwko konkretnemu wirusowi lub patogenowi, ale spowodowałoby to jej rozpad w połączeniu z drugą częstotliwością oddzieloną przez 11 harmoniczną.
On i jego asystent laboratoryjny nieumyślnie usunęli przypadkowo wszystkie swoje próbki laboratoryjne podczas eksperymentów z anteną RF zamontowaną pod podłogą. Powiedział, że zrezygnował z RF, ponieważ antena miała tendencję do nagrzewania się. Ale można było nadawać z komercyjnej stacji radiowej i nasycać całe miasta częstotliwościami Rife, które przechodziłyby przez ciało i wykonywały swoją pracę. Ale jak można by za to oskarżyć ludzi?

4. Za pomocą urządzenia radionicznego można: https://www.berkanalabs.com/spooky-radionics/.

5.Tak, masz rację. Napisz wiadomość na kartce papieru i umieść ją na płycie wyjściowej Radionics. Następnie uruchom odpowiednie częstotliwości. Mam wszystko gotowe, ale dla mnie nie jest w porządku wysyłanie częstotliwości do osób, które nie są zatwierdzone.

Category: Częstotliwość

1. Nie ma specjalnego programu, ten nerw powinien być bezpośrednio stymulowany elektrostymulacyjnie (elektrody wewnątrz ciała) w celu regeneracji
(https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/?term=vagus%20nerve%20stimulation)
Tylko jeden program ma wagus w programie, ale należy używać tego i wszystkich programów Nerve. Powinieneś wziąć wszystkie jelita, programy nerwowe i gastropresję.

2. Jeśli nie mogę znaleźć konkretnego terminu, zwykle robię ogólne wyszukiwanie online, aby sprawdzić, czy są inne terminy, których mógłbym użyć w programie do znalezienia odpowiednich częstotliwości. Na przykład, w przypadku Nerwów błędnych(ang, Vagus Nerve):

"Nerw błędny, historycznie cytowany jako nerw pneumogastryczny, jest dziesiątym nerwem czaszkowym lub CN X i łączy się z kontrolą parasympatyczną serca, płuc i przewodu pokarmowego. Nerwy błędne są zwykle określane w liczbie pojedynczej. Jest to najdłuższy nerw autonomicznego układu nerwowego w organizmie człowieka. Końcowa część nerwu błędnego jest znana jako jądro akcesoryjne rdzenia kręgowego."

3. Być może źle pamiętam, ale wydawało mi się, że widziałem program nerwu błędnego w zestawie DH.

Category: Częstotliwość

1. "Wystarczająco skuteczny" jest czysto spekulacyjny.
Jej specyficzne zastosowanie częstotliwości, napięcia i offsetu wydaje się być bardzo skuteczne w niektórych zastosowaniach - w przeciwnym razie nie wykorzystałaby go nadal skutecznie. Powinniśmy być ostrożni podczas korzystania z offsetu, którego używała, ponieważ są ludzie, którzy dostają "poparzenia" w punktach kontaktowych podczas korzystania z offsetu.

2. Jest to ogólny detoksykator, który neutralizuje ładunek statyczny nieprzyjemności w twoim ciele. Więc nie dostanie wszystkiego, ale zmniejszy obciążenie patogenem, przyspieszając w ten sposób leczenie.

Category: Częstotliwość

1. "MW BP DNA (C) - JW", i "MW BP DNA (R) - JW".

2. Stwierdzam, że 528, jak fala znakowa, działa dobrze. Używam to z falą kwadratową 7.5Hz.

Disease

Category: Disease

1. Odkryłem, że bieganie częstotliwości drożdży poprzez kontakt zaatakowało drożdże w płucach i drogach oddechowych. Podobnie z pleśnią oraz zestawami pleśni i grzybów. Szczere zestawy Albicansów zaatakowały blokady w przewodzie pokarmowym. Zestawy antybiotyków pomogły również usunąć śluz zakaźny z przewodu pokarmowego. Kontakt i plazma to dobra droga. Spójrz również na skalar, aby dodać uzdrowienie do własnych komórek ciała. jeśli chcesz pójść tanio, 2 zestaw zasadniczy XM jest dobrym startowym.

2. Przeszukałem bazę danych w poszukiwaniu Candida i zwróciło 256 częstotliwości, a to nie obejmuje częstotliwości MW (masy cząsteczkowej).Zrobiłbyś kilka rzeczy, aby pracować z Candida (lub cokolwiek innego, co znajdziesz w swoim biofeedbacku). Zaczynasz od 11-dniowego protokołu Terrain, a następnie przechodzisz do Biofeedbacku, który prowadzisz, aby pozbyć się wszystkich patogenów i pasożytów, nie tylko Candida.Możesz także ocenić skan na Candida, aby znaleźć częstotliwości, które będą działać z twoim ciałem.

3. Kup zestaw XM 2 generatory dla Borelioza i Morgellons - biofeedback jest naprawdę korzystny. Zacznij tam i rozwiń później. https://www.spooky2.pl/product/spooky2-essential-kit-for-cancer-lyme-and-morgellons/

4. Korzystam z obsługi Candida LoPower, Candida HiPower i Candida Organ support i zauważam różnicę w mojej skórze. Mój trądzik różowaty jest lepszy i mój wyprysk zniknął! Pieczenie i ból w przełyku są również lepsze.

5. Aby każde leczenie Candida było skuteczne, musisz wyciąć cukier i ziarna, ponieważ się z nich odżywia. Musisz również dostarczyć jelitowi pożytecznych bakterii z jogurtu i kiszonej kapusty.

6. Traktuję mnie i członków mojej rodziny za przeżębienie, wirusa żołądka, problemy ze snem, paciorkowce, stres, opryszczkę itp. Świetnie działa!

Przestaliśmy kupować melatoninę dla mojego syna, przestaliśmy kupować witaminę C i wszelkiego rodzaju leki lub suplementy.Moja rodzina też była sceptyczna, teraz proszą Spooky2 o pomoc we wszystkim.

Category: Disease

1. Wypróbuj niektóre z poniższych programów używając jednego z presetu powłoki leczniczej(ang. Healing Shell preset) dla Remote lub Kontact:

Kidney Function Balance (Równowaga Funkcji Nerek)

Kidney Function Normalize Stimulate (Funkcja Nerek Normalizuje Stymulację)

Liver Function Balance (Równowaga Funkcji Wątroby)

Zobacz (lub wyszukaj) preset w >Miscellaneous, >DH Experimental Frequencies:

0061 Kidney Balance & Correction ( równowaga i korekcja nerek)

0063 Liver Balance & Correction [General] (równowaga i korekcja wątroby)

0327 Increase Kidneys Peptide Bio-regulators Correction and Balance [Specific] (no Meds) (zwiększa korektę bioregulatorów peptydu nerkowego i równowagę)

0329 Increase Liver Peptide Bio-regulators Correction and Balance [Specific] (no Meds) (zwiększa korektę bioregulatorów peptydu wątrobowego i równowagę)

2. Jeśli masz problemy z nerkami / wątrobą, rozsądnie byłoby zachować ostrożność i skrócić czas działania oraz poziomy mocy / napięcia, aby zminimalizować obciążenie tych narządów podczas uruchamiania zestawów detoksykacyjnych.

Jest jakaś sugestia, proszę to sprawdzić:

1. Zmniejszyć dwell o 1/3.

2. Skrócić czas leczenia

3. Zobaczyć, jak sobie z tym radzą.

Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić link:

https://www.facebook.com/groups/spooky2/permalink/1366761623485737/

GeneratorX

Category: GeneratorX

Włącz brakujący generator (gen), a następnie przejdź do „Utils” w górnym menu i wybierz „Rescan Devices”. Powinien odebrać inny generator. Jeśli to nie zadziała, będziesz musiał ponownie uruchomić oprogramowanie, niestety. Pozostaw generatory włączone. Uruchom ponownie oprogramowanie i powinno odebrać wszystkie generatory. Jednak po uruchomieniu oprogramowania wróć do górnego menu i wybierz „Global”, a następnie „Resume” i wszystko powinno być kontynuowane od miejsca, w którym zostało przerwane (ale sprawdź wszystkie programy, aby się upewnić).

Category: GeneratorX

Ustawienia, które są niezbędne do uruchomienia wszystkich różnych typów sprzętu, są zapisywane w trybie offline, ale istnieje wiele ustawień, które nie są zapisywane. Zapisywana jest częstotliwość Out 1, amplituda, offset, kształt fali Out 1, dwell, duty i częstotliwość bramkowania(ang. gating). Out 2 jest automatycznie ustawiany na Inverse + Sync, odrzucając wszelkie inne wybrane ustawienia.

W trybie offline nie są obsługiwane następujące parametry: phase, wobble, schedule, ramping, output shadowing, parametry out 2 .

Category: GeneratorX

Nie, nie możesz uruchomić łańcuchów(ang. Chain). Powinieneś przesuwać każde z nich ręcznie. Dlatego nie można automatycznie poruszać się w Terrain na Generatorze X w trybie samodzielnym.

Category: GeneratorX

Dla częstotliwości poniżej 5 MHz, one są takie same. Ale GenX może przejść na 40 MHz. Ale zdajesz sobie sprawę, że potrzebujesz tylko jednego GeneratoraX, reszta Twoich generatorów może być XM. GeneratorX zapewnia doskonały biofeedback.

Category: GeneratorX

1. Kupiłem niezbędny zestaw GX. Zależy to od tego, co cię boli, ponieważ każda warunek/choroba ma różne metody leczenia, a następnie istnieją osobiste preferencje do tego, co jest dla Ciebie najlepsze.

Na przykład, mam Borelioza, więc nie mam żadnego pożytku z cewki PEMF (ponieważ mój stan wymaga ogólnego leczenia ciała, a nie konkretnie jednego obszaru, w którym cewka PEMF mogłaby pomóc).

Pracuję również z rękami, a ponieważ moje leczenie wymagają intensywnych sesji terapeutycznych, cylindry ręczne są dla mnie zbyt uciążliwe.

W ten sposób zdecyduję, czego potrzebujesz.

2. Mam zestaw. Głównie używam cewki, plastry TENS i Boost. To wszystko na razie. Świetnie sobie z tym radzę. Planuję kupić kolejną maszynę w ciągu najbliższych kilku miesięcy, ponieważ robi cuda z klientami! Łatwy w użyciu. Podstawowe informacje są wystarczające, aby zrobić to, co chcesz. Nie wkraczam w skomplikowane sprawy. Uwielbiam to!

3. Mam wszystkie akcesoria i głównie używam remote, ale myślę, że dobrze jest mieć je pod ręką.

Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić link:
https://www.facebook.com/groups/spooky2/permalink/1387773721384527/

Category: GeneratorX

A: 1. Tak. Za pomocą generatora X możesz umieszczać na nim programy bez zamiatania(ang. non-sweep) i pozwolić mu działać bez połączenia z komputerem. Jednak mam zarówno laptop, jak i GX, aby mógł uzyskać przepływ powietrza pod spodem (tj. Aby zapobiec nadmiernemu nagrzaniu). Jedynym problemem związanym z niektórymi programami jest to, że są one polecane jako zamiatanie(ang. Sweep), aby trafić w możliwość mutacji.

2. 32 z 78 presetów ma w sobie Zamiatanie(ang. Sweeps). Jeśli nie używasz żadnego z tych 32, wszystko powinno być OK. Następujące preset mają Zamiatania(ang. Sweeps): R08, R09, R14, R15, R16, R17, R19, R22, R27, R28, R29, R30, R31, R36, R37, R38, R39, R40, R41, R43, R44, R46, R47, R48, R54, R64, R65, R69, R70, R71, R73, R78.

Category: GeneratorX

GeneratorX nie wydaje sygnałów dźwiękowych jak XM.

Przed podłączeniem kabla USB upewnij się, że generator GX jest włączony.

W prawym górnym rogu wyświetlacza GX znajduje się symbol USB.

Jeśli jest czerwony, jest podłączony, ale nie jest rozpoznawany przez oprogramowanie. Kiedy zmieni kolor na biały, wszystko jest dobrze.

Zwykle system operacyjny jest przyczyną, dlaczego generator nie jest widoczny.

Gdy podłączysz kabla do komputera, system operacyjny powinien wykryć i zainstalować Dual RS232 Interface.

Category: GeneratorX

1.Może pracować w trybie offline, ale nie za wszystko. Na przykład nie może pracować z upierzenie (ang. feathering), chybotanie (wobbles) lub zamiatanie(ang. sweeps), gdy jest w trybie samodzielnym / offline. W tym celu musisz podłączyć GeneratorX do laptopa. Również w przypadku „Terrain” (rzeczy, którą robimy przed rozpoczęciem prawidłowej pracy uzdrawiającej) tryb zdalny, musisz ręcznie przesuwać presety każdego dnia w trybie offline, twoje 11 dni będą miały potencjał 16 dni, ale nadal będzie to 11 dni, gdy podłączony do komputera lub laptopa.

2.Musisz podłączyć komputer, aby uruchomić oprogramowanie i pobrać programy do GeneratorX, aby używać go jako samodzielnego. Uważam też, że powinieneś połączyć się z komputerem w celu skanowania bio-sprzezenie, ponieważ wyniki są przechowywane na komputerze, a nie na GeneratorX. Dla pełnej funkcjonalności mobilnej, laptop byłby łatwiejszy.

Category: GeneratorX

Generatory działają inaczej w trybie Online (Z komputerem) i Offline (Samodzielny). Dlatego Spooky2 ma oddzielne preset Offline. W trybie offline Out 2 zawsze będzie Inverse + Sync (odwrotność + Synchronizacja) do Out 1.

Category: GeneratorX

Lepiej mieć co najmniej jeden GenX, a następnie kupić dodatkowe generatory XM, jak ich potrzebujesz.

GeneratorX i XM-Generator można uruchamiać jednocześnie.

Category: GeneratorX

Musisz umieszczać drugiego GX na oddzielnym komputerze. Oprogramowanie może obsługiwać tylko jedno skanowanie GX naraz. Komputer nie może pobrać drugiego oprogramowania.

Lub mieć jeden port przeznaczony do skanowania różnych osób i uruchamiania wyników na jednym z 3 otwartych portów GX (jeśli oba są na tym samym komputerze). To bedzie zmienil akcesoriów w GX łatwiej.

Category: GeneratorX

Częstotliwości Solfeggio są w oprogramowaniu Spooky2 i  można je uruchomić na GenX używając tego oprogramowania, lub można załadować częstotliwości Solfeggio do GX w pamięci 30 programu, a następnie nie będziesz musiał używać komputera. Jednakże, jeśli nie masz komputera, częstotliwości Solfeggio nie mogą wbudowac w GenX.

Category: GeneratorX

Mozesz  robic skanowanie Grade  związanych z zapaleniem skóry i innymi chorobami skóry cotydzień. Przeprowadzaj również badania nad innymi przyczynami cielesnymi podrażnień skóry przez alternatywny zdrowie i na tej  wykonuj skanowanie. Przydałaby się też detoksykacja.
Używamy programów wyprysków(Eczema). Ale rób również inne leczenie za pomocą srebro koloidalne ... i oliwy z oliwek oraz środków homeopatycznych.
Biorąc pod uwagę jedzenie. Nie jedz żadnych produktów mlecznych ani sojowych.

Category: GeneratorX

Jeden na każdy generator, ale nie dla tej samej osoby. Byłoby lepiej wykorzystać jedną typ kontaktu i jedną typ zdalną w tym samym czasie i na różnych generatorach.

Category: GeneratorX

W przypadku skanów biofeedback zawsze mówimy że powinny wstrzymać inne generatory.

Ponieważ Przetwarzacz Próbek nie skanuje ciała bezpośrednio, ale skanuje krew ślinę lub tkankę w PP (Przetwarzacz Próbek) , możesz skanować z PP gdy inne generatory są uruchomiony.

Aby uzyskać najdokładniejszą analizę, najlepiej uwolnić się od wszelkich możliwych wpływów elektrycznych / magnetycznych. Usuwam zegarek i wyłączam urządzenia (np. TV) jak to możliwe. Staraj się zawsze być świadomym, że istnieje połączenie kwantowe między próbką a tobą.

Category: GeneratorX

Spróbuj poniższych sposobów, aby znaleźć miejsca do umieszczenia plastry.

Lepiej jest, aby plastry były jak najbliżej miejscu problemowego, więc więcej komórek patogenów jest przekazywanych przez sygnał.

1. Podziel miejcu zainteresowania. Na przykład możesz podzielić wątroba na część przednią i tylną. Jeśli na nerki, możesz podzielić na dwie części z lewej i prawej strony.

2. Skan rdzenia. Umieść plastry  po lewej i prawej stronie tułowia, w połowie między biodrami i barkami.

3. W miejcu głowy i szyi nie umieszczaj bezpośrednio. Użyj z tylu obu ramion.

Category: GeneratorX

Byłoby lepiej używać Out 1 bezpośrednio.

Port CS ma przewodowo wbudowany rezystor o oporności 1k Ohm, który zmieni charakterystykę skanowania.

Używać port Out 1 bezpośrednio będzie dostarczać użytecznych danych.

Category: GeneratorX

1. Zrobiłem to bez żadnych problemów. Jeśli pytają, możesz im powiedzieć, że to jest dla sztywności mięśni, więc mogą zrozumieć.  Nie ma się o co martwić. Najprostsza odpowiedź jest najlepsza.

2. Upewnij się, że masz kabel zasilający wraz z tobą w torbie podręcznej. Podróżowałem z moim GX tutaj w USA kilka razy bez żadnych problemów.

Category: GeneratorX

Jeśli używasz Spooky Pulse do skanowania, to jest ważny aby być jak najbardziej zrelaksowanym, aby uzyskać dokładny wynik. Czytanie lub oglądanie telewizji może spowodować skurcz tętna, co może mieć wpływ na skanowanie.

Jeśli korzystasz GX do skanowania, z pewnością możesz czytać lub oglądać telewizję. Skanowanie GX potrzebuje tylko 12 minut, więc uważam, że to świetny czas, aby zamknąć oczy i trochę zrelaksować.

Inni

Category: Inni

1. Zastanawiałam się nad tym i doszłam do wniosku, że lepiej tego nie robić. Nie pozwala to ciału na detoksykację i prawidłowe leczenie, jeśli w tym samym czasie skupia się na trawieniu, a my nie jedlibyśmy podczas wykonywania innego rodzaju holistycznego leczenia, np. akupunktury, która może mieć podobny wpływ na organizm. Prawdopodobnie nawet najlepiej odczekać pół godziny lub godzinę, jeśli robi się to po jedzeniu.

2. Jestem certyfikowanym praktykiem biofeedback i to jest moja myśl o jedzeniu podczas terapii kontaktowej... Kiedy umieszczasz w swoich ustach pokarmy lub płyny inne niż H2o, wprowadzasz wzorce częstotliwości. Więc jeśli naprawdę musisz jeść, powinieneś być bardzo wybredny w swoich wyborach żywieniowych. Dosłownie, serce może "pingować(ang. ping)" częstotliwość jedzenia natychmiast. Większość z nas (mam na myśli prawie WSZYSTKICH) ma ochotę na jedzenie, kiedy naprawdę potrzebujemy wody. Jest to nawyk, który rozwinął się, kiedy byliśmy młodsi i dlatego większość ludzi jest odwodniona. Brak lub skrócenie naszego "okna żywieniowego" pozwala ciału szybciej się leczyć. Wierzę, że 80% ludzkiej energii (silnika) jest potrzebne do trawienia. W każdym razie; Aby dodać moje 2 centy na temat korzystania z telefonu... Jest to fala o stałej częstotliwości, którą twoje ciało rozpoznaje i zazwyczaj stara się ignorować. Moja sugestia to umieszczenie telefonu na stojaku z dala od ciała i używanie rysika do "przewijania(ang. scroll)".

Category: Inni

1. Nie ma porównania między tymi dwoma urządzeniami. Spooky2 jest znacznie lepszy, osiąga wyższe częstotliwości, ma darmowe pliki do pobrania i aktualizacje, robi więcej i jest bardziej ekonomiczny. Spooky2 ma więcej urządzeń, które współpracują z jego generatorami. Generatory robią Biofeedback i skanują szybciej. GenX może zarówno uruchomić technologię skalarną jak i zrobić cyfrowy biofeedback.

2. Jeśli True Rife mówi, że są "jedynymi", którzy mogą wysyłać częstotliwości "głęboko do narządów", byłbym zaniepokojony poziomem uczciwości.
Uzdrawianie jest procesem wielopłaszczyznowym. To nie jest tylko sprzęt, który cię tam doprowadzi. Posiadanie najlepszego sprzętu, na jaki cię stać, jest dobrym wyborem. Posiadanie odpowiedniego typu sprzętu dla twojej sytuacji jest dobrym wyborem. (Niektóre warunki dobrze radzą sobie ze zdalną transmisją częstotliwości, inne z kontaktem, a jeszcze inne z transmisją plazmową). Posiadanie sprzętu, którego będziesz UŻYWAŁ jest ważne.
Poświęć trochę czasu, aby zorientować się, jak działa sprzęt (porównaj opcje transmisji Spooky z innymi urządzeniami).
Weź pod uwagę dwie inne rzeczy (o których przekonałem się z czasem, że mogą być cennymi czynnikami):
Wsparcie (zarówno dla sprzętu, jak i Twojej podróży). Spooky2 ma doskonały personel obsługi klienta i dużą społeczność użytkowników.
Wartość odsprzedaży. Ludzie zawsze kupują i sprzedają sprzęt Spooky.
Spooky2 ma krzywą uczenia się ze względu na rozbudowaną funkcjonalność oprogramowania (które jest stale aktualizowane i ulepszane w oparciu o aktualną naukę i opinie użytkowników) ORAZ liczne akcesoria, które będzie obsługiwać.

Category: Inni

Myślę, że ostrzeżenia odnoszą się bardziej do zwalczania pasożytów, kiedy masz również bardzo wysoki ładunek patogenów, na przykład bakterii odzwierzęcych. Używałem Spooky2 do zabijania tasiemca, włosogłówki, tęgoryjca i grypy. Również poprzez spożywanie ziół zabijających pasożyty, mimoza pudica(ang. mimosa pudica) i nasiona mimoza pudica. Jeśli już zacząłeś używać leków przeciwpasożytniczych, to Rifing nie powinien być zbyt ciężki dla twojego systemu.

Category: Inni

1. Nie ma zalecanego minimum ani maksimum. Zależy to od leczonej osoby i tego, co u niej występuje.

Jeśli częstotliwości używane nie trafiają w żadne patogeny, można je zostawić na cały dzień.

2. Robię tyle, ile trzeba, aż dostanę reakcji Herx i wtedy przełączam na programy Detox, aby wesprzeć mój system.

Jak na razie wszystko działa bardzo dobrze i czuję się jaśniejszy umysł i ogólnie zdrowszy.

Spooky2 pomógł mi z kilkoma problemami, ale jak na razie, kiedy używam programów na łuszczycę, sprawia, że moja skóra swędzi i powoduje dodatkowe zaostrzenia, więc twoje wyniki mogą się różnić.

Category: Inni

1. Zazwyczaj jeden uruchamia Detox Maintenance (DM) na czas trwania uruchomionych preset zabijania. Oznacza to, że możesz prowadzić DM przez długi czas, przez kilka dni lub tygodni, w zależności od tego, jak długo się leczysz.

2. Prowadziłem ją bez przerwy przez półtora roku.

3. Zostawiam swoje uruchamianie bez przerwy, poza tym, kiedy robię skanowanie. Kiedy przeprowadzam skanowanie na zabijania, to na pewno przeprowadzam konserwację detoksykacji na remote.

Category: Inni

1. Spooky2-mall.com posiada dział dla nowych użytkowników. To da ci przewagę.
Kiedy będziesz gotowy, możesz pobrać oprogramowanie za darmo, aby zobaczyć, jakie to wspaniałe. Może wyszukać w jego zakładce preset i zakładce programs, dla warunki które mogą cię zainteresować. Pobierz "full installer" na stronie spooky2.com/spooky2.pl.

2. Jestem zupełnie nowy. Zacząłem od mojego Zestaw Zasadniczy GeneratorX tydzień temu. Gorąco polecam przeszukiwanie postów w tej grupie. Możesz się wiele nauczyć patrząc wstecz na to, o co prosili inni ludzie. Ponadto, w zależności od tego jaką dolegliwość starasz się leczyć, możesz również dołączyć do tych grup FB. Na przykład, ja leczę między innymi Borelioza, więc jestem w grupie Spooky2 Rife for Lyme.

3. Zaczęłam od video tutoriali i przewodnika QuickStart. Obecnie dostępnych jest wiele setek filmów. Zabawa z oprogramowaniem i wirtualnym generatorem pozwala na wypróbowanie oprogramowania. Tylko dzięki doświadczeniu "hands-on" można zacząć nabierać pewności siebie. Istnieje krzywa uczenia się, więc bądź cierpliwy. Nic wartego zachodu nie jest łatwe, to prawdziwe powiedzenie, przynajmniej przez 99% czasu.

Category: Inni

Dwukrotne przejście przez 20-częstotliwościowy program poprzez kontakt w ciągu dnia jest mniej więcej takie samo, jak dopuszczenie do ciągłej pracy zdalnej. Odpowiada to około 12 razy większej mocy w stosunku do czasu spędzonego na kontakcie, ale mniej więcej równowadze w stosunku do dni kalendarzowych wykorzystywanych na konkretny 1-godzinny program.

Category: Inni

1. Jeśli pominiesz Terrain, Twoje ciało może być zbyt toksyczne, aby częstotliwości były dobrze wchłaniane.
Może się też zdarzyć, że zachorujesz bardziej, ponieważ każdemu przeprowadzonemu leczeniu będzie towarzyszył wylew toksyn, ale ścieżki detoksykacyjne nie są zoptymalizowane - lub w ogóle pobudzone, więc mogą nie działać dobrze. Uwalnianie dodatkowych toksyn do krwi, bez możliwości radzenia sobie z nimi przez drogi detoksykacyjne, może prowadzić do ekstremalnych chorób.

2. Powoli poruszaj się w Terrain - po prostu zatrzymaj się, gdy trzeba, aby organizm mógł nadrobić zaległości. Kiedy poczujesz się lepiej, biegnij przez chwilę, aż zaczniesz czuć, że to wystarczy, a następnie zatrzymaj się ponownie... W ten sposób zrobisz to tak, jak możesz.

Category: Inni

1. Faktem jest, że mając do czynienia z rzeczami zdalnie, możemy dostarczyć wiele zestawów częstotliwości jednocześnie, których nie możemy uzyskać podczas uruchomienia kontaktu lub plazmy. Dlatego często chcemy, aby więcej generatorów XM pomagało w tym procesie. Również nasze osobiste doświadczenia z różnymi metodami dostarczania pokazują nam sposób, w jaki pracują one z naszym ciałem, dlatego też tworzymy obraz tego, jaka metoda jest najlepsza. Również czasami nie jest wygodnie używać jednej metody, więc musimy użyć innej metody dostarczania. Jest to proces uczenia się i rozwoju z technologią.

2.Mniej więcej - 1 generator na każdy warunek. Mam na sobie 6-7 generatorów pracujących na różnych warunkach.

1. autoimmunologiczne
2. energia na dzień / sen w nocy
3. Rezonator Schumanna lub Kundalini (program back)
4. Terrain lub inna detoksykacja
5. Program do zabijania
6. BFB na generatorze GenX
Mam też jeden XM lub 2, które pomagają moim psom lub zabijają pluskwy w czasie wiosennej jesieni. Mam też XM do robienia srebra koloidalnego lub do uruchamiania zimnego lasera nadgarstkowego. Zestawy XM to tylko 166 dolarów, więc są na tyle tanie, że można je mieć kilka.

Category: Inni
 • To jest w porządku. Oczywiście uwzględnienie godzin, w których nie działa, zajmie więcej czasu.
 • Tak, możesz. Przejdź do „Global stop” w panelu Control. Następnie rano przejdź do „Global resume” i będzie kontynuowane od miejsca, w którym zostało przerwane. Używam go cały czas.
Category: Inni

Niskie częstotliwości, wysoka amplituda i duże plastry Tens dadzą ci "szum(ang. Buzz)", ale są na to sposoby. Użyj portu srebra koloidalnego, przyklej do plastry Tens o regularnych rozmiarach, zmniejsz amplitudę i tym podobne.

Category: Inni

1. Podczas karmienia piersią nie uruchomiałbym Terrain ani detoksykacji. Powinniście być w stanie uruchomić częstotliwości leczące. Może nie będą * tak * skuteczne, jak mogłyby być, ale bezpieczniejsze dla dziecka.

2. Nie wykonywałbym intensywnej detoksykacji podczas karmienia piersią, ponieważ toksyny mogą pojawiać się w mleku.

Tak, możesz teraz skutecznie rifing, ale nie używaj detoksu ani żadnych zabijających częstotliwości. Należy również pamiętać, że niektóre programy lecznicze mogą coś zabić po drodze, ale nie będzie to tak złe, jak uruchamianie programów detoksykacyjnych.

Witaminy i programy energetyczne byłyby w porządku.
Na remote - dziecko dzieli 50% twojego DNA, więc może otrzymać 50% mocy tego, co ty rifing.
Kontakt, laser nadgarstkowy, plazma, skalar, wszystkie produkty Miramate mają bezpośredni wpływ na osobę, na którą są aplikowane.
Plazma - wiedz, że odległość może osiągnąć. Jeśli dziecko będzie w sąsiednim pokoju, będzie odbierać częstotliwości dalekiego pola.

Category: Inni

Potencjalnie możesz użyć cewki PEMF do naładowania szklanki wody z potrzebnymi częstotliwościami. Jest wideo na www.spooky2videos.com. Proszę, sprawdź to.

Po prostu używasz częstotliwości MW, użyj presetu cewki i ustaw na niej szklankę wody, jeśli dobrze pamiętam.Istnieją pewne środki ostrożności, takie jak używanie szkła zamiast metalu lub plastiku. Ale nie pamiętaj wszystkiego i nie używaj wody destylowanej na początek.

Category: Inni

Nie sądzę, aby w presetach PEMF lub lasera było coś, co ograniczałoby funkcjonalność w trybie autonomicznym.
Cewka jest najlepsza poprzez boost.
Wydaje mi się, że laser jest najlepszy bez boost.
Instrukcje dla obu znajdują się w sekcji Notes po prawej stronie strony, gdy wybierasz preset powłoki(ang. Shell preset) dla tego trybu.

Category: Inni

Po pierwsze, upewnij się, że "zakodowałeś(ang. Encase)" wyniki skanowania w odpowiedniej powłoce(ang. shell)... tj. zdalnej, kontaktowej, plazmowej, itp. Załóżmy, że planujesz uruchomić wyniki w remote:
(1) Przejdź do zakładki Presets \ Shell (Empty) Presets \ Remote \ wybierz jedną z shell zabijających lub Uniwersalny kwadrat H-Bomba.
(2) Przejdź do zakładki Programs, wyszukaj wyniki skanowania, kliknij je dwukrotnie w okienku Loaded Programs.
(3) Przejdź do zakładki Control, kliknij overwrite generator, wybierz swój generator i kliknij start.
Wyniki skanowania można uruchamiać w sposób ciągły, zdalnie, aż do następnego skanowania. Niektóre osoby skanują co kilka dni przed wymianą na najnowsze, inne częściej, a jeszcze inne co tydzień. Jeśli wybierzesz remote preset shell, będzie ona automatycznie zapętlana do momentu kliknięcia przycisku Stop.

Category: Inni

Wiele remotów może być używanych jednocześnie bez hałasu lub utraty skuteczności, nawet do 20 na raz, ale są dwa środki ostrożności: 1) jeśli wykonujesz kilka razy jeden leczenie, rozłóż je w czasie o 5 minut, tak aby między powtarzającymi się częstotliwościami były dwie minuty odpoczynku i 2) jeśli wykonujesz dużo częstotliwości zabijania, pozwól, aby Twój herksing i uczucia były wskazówką, kiedy zmniejszyć liczbę używanych częstotliwości zabijania.

Category: Inni

Jeśli dokonasz niewłaściwego wyboru pomiędzy Uzdrawianiem a Zabijaniem, nie będzie to miało większego znaczenia ani nie zniweczy twojego leczenia. Ze wszystkich rozważanych spraw, najważniejszą rzeczą jest znalezienie odpowiedniej częstotliwości.

Jeśli chodzi o różne rodzaje leczenia kontaktowego, po prostu znajdź ten, który jest dla Ciebie najwygodniejszy. Chcesz uruchomić kontakt na porcie High PWR Spooky Boost jak możliwe. Ponadto, jeśli to możliwe, pomaga to mieć częstotliwość nośną(ang. carrier) powyżej 1 MHz. Zobacz tę stronę, aby dowiedzieć się, jak to zrobić: http://www.spooky2tools.com/dynamic-carrier-for-contact/

Category: Inni

Istnieją częstotliwości, które nie stanowiłyby problemu, ale są też takie, które nigdy nie osiągnęłyby celu w odległości 10 metrów więcej. Zależałoby to również od wielkości użytego drutu, czy był on skręcony, albo ekranowany, itp.

Category: Inni

Sprawdź ponownie generator połączenia kabla USB (XM) do portu USB komputera. Jest to słabe połączenie kabla USB. Po ponownym sprawdzeniu połączenia zamknij i otwórz ponownie bazę danych, a zobaczysz, że czerwony kolor zmienia się na czarny. jak widzę wygląda na to, że generator stracił połączenie z komputerem.

Category: Inni

1. Uruchomić pluskwy na spectrum sweep. To trwa 1-3 tygodnie. Zabija tylko pluskwy z tego samego DNA, więc po 5-7 dniach dostaniesz kolejną próbkę do dodania do Remote'a.

Żywieniowa Ziemia Diatomaceous(ang. Diatomaceous Earth) to całkowicie naturalny proszek do suszenia. Wysusza pluskwy. Przeszukaj ją w Internecie.

2. Bardzo szybko pozbyliśmy się pluskiewek po tym, jak, niestety, niektóre z nich wychowaliśmy po pobycie w pokoju rodziców, kiedy nasze dziecko było na NICU. Używaliśmy tylko naturalnych produktów i to było naprawdę łatwe! Można dostać materac i poszewki na poduszki na pluskwy - a następnie małe uchwyty do wkładania ziemi diabetycznej, która zabija je do łóżek zespołowych. W przypadku łóżek z ramami, umieściliśmy sznurek klejący w niewłaściwy sposób wokół wszystkich nóg, a następnie proszek DE wokół wszystkich materacy, na których siedział na ramie. Zajęło to tylko tydzień lub mniej i nie poczuliśmy ich ani nie zobaczyliśmy ich ponownie!

3. Cimexa jest najlepszy. To w 100 procentach krzemionka. Bądź z nią bardzo ostrożny i nie kładź jej na kanapie, tylko na obwodzie pokoju, wokół nóg kanapy, spryskaj ją bardzo ostrożnie środkiem do odkurzania żarówek. Nie wpuszczaj jej tam przez kilka godzin, żeby się uspokoiła. To działa lepiej niż cokolwiek innego. Próbowałem tego wszystkiego. DE był do bani, a ty potrzebujesz tego dużo. Cimexa tylko troszeczkę, jeśli przejdą przez nią po śmierci w mniej niż 3 dni. Robiłem z nimi eksperymenty i badałem to. Rozpyliłem też truciznę. Ale jeśli nie chcesz trucizny, cimexa jest najlepszą opcją.

Category: Inni

1. Tryb zdalny to super opcja dla Ciebie. Włóż swoje DNA do kapsuły Remote i zaczynaj. Tryb zimnego lasera to kolejny interesujący tryb Spooky2, który wykorzystuje światło laserowe do wprowadzania częstotliwości do krwi.

2. Mam implanty ślimakowe(ang. cochlear) i używam ich wszystkich bez żadnych problemów.

Category: Inni

1. Wierzę, że możesz zrobić łańcuch programów i fal. Wyszukaj lekcję na preset łańcuchuna w stronie internetowej.

2. Używaj preset lub ustawień ręcznych, które odtwarzają częstotliwości MW normalnie.

Category: Inni

1. Blisko pola w obrębie 6 stóp(ang: foot), daleko pole 30 stóp.
Ściany nie zrobiłyby żadnej różnicy, ponieważ Plazma przenika zarówno drewno jak i plastik.

2. Trzymałem swoje około 2 stóp od łóżka. Sprawiło, że mijałem dużo błota z Candida.

Category: Inni

Zalecane jest zakończenie detoksykacji, która przygotowuje ciało przed dodaniem czegokolwiek. W ten sposób możesz również obserwować reakcję herksa i wiedzieć, na którym etapie ona występuje.

Category: Inni

Dodawaj jeden generator na raz do tego koncentratora USB i zobacz, do ilu generatorów ten koncentrator działa dobrze. Występuje tutaj wyraźna kwestia obecnego spadku i stąd laptop nie otrzymuje uzgadniania. Znajdź więc optymalną liczbę generatorów za pomocą paska USB. Następnie podłącz kolejny pasek USB i wykonaj tę samą procedurę, dodając pozostałe generatory. To powinno rozwiązać problem.

Category: Inni

GeneratorX to 2 generatory w jednym. Biofeedback jest znacznie szybszy i lepszy. Może działać na wyższych częstotliwościach i może uruchamiać niektóre programy bez uruchomionego komputera.

Category: Inni

Offset to ustawienie, które przesuwa sygnał wyjściowy tak, że nie jest on zrównoważony powyżej i poniżej linii zerowej. Wprowadza ono przesunięcie(ang. Shift) DC, które wpływa na patogeny i ciało w inny, bardziej intensywny sposób.

Category: Inni

Bycie tutaj teraz jest miejscem, w którym znajduje się większość informacji, a im więcej oglądasz i czytasz, tym lepiej. Przejdź do spooky2videos.com, aby uzyskać większą przejrzystość.

Category: Inni
 1. Możesz użyć laptopa w aluminiowej obudowie. Generatory nie lubią metalu, więc nie umieszczaj ich na metalowych półkach i nie pozwól im się dotykać.
 2. Nie ma problemu z obudową komputera. Jak tylko częstotliwość uderzy w paznokieć w remote, nie jest problem. Na wszelki wypadek, nadal umieszczam je na drewnianych półkach.
Category: Inni

1. Jeśli to tylko ty, nie musisz używać żadnej taśmy. Albo użyj papieru toaletowego. Taśma ma oddzielać paznokcie i umożliwiać ich datowanie.

2. Możesz wpaść do kiosku lub sklepu z artykułami biurowymi i kupić paczkę małych papierowych etykiet. Próbki paznokci należy zakleić pomiędzy dwoma takimi etykietami lub po prostu zawinąć je w jedną etykietę.

Category: Inni

1. Znam systemy elektroniczne i nie ma powodu, dla którego miałbym to robić. To tylko system dostarczania niskiej częstotliwości. Twoja sieć WLAN wpłynęłaby na ciebie bardziej.

2. Wystarczy wyłączyć WIFI na komputerze, aby zredukować to wraz z wszelkimi urządzeniami przenośnymi. Dobrze jest biegać przez całą noc. Jeśli przejdziesz do menu w lewym górnym rogu, znajdziesz "Units", a w nim włączysz lub wyłączysz wyświetlacz GeneratorX. Dobrze, ponieważ jest bardzo jasny i to sprawi, że będziesz czuwać.

3. Używam swojego każdej nocy w sypialni na nocne sesje kontaktowe lub sesje plazmowe. Nie przejmuj się tym i korzystaj z niego dalej.

Category: Inni

1. Można używać wszystkich wyjść jednostki Centralnej jednocześnie.

NIE zaleca się jednoczesnego korzystania z trybu normalnego Kontaktu i plazmy.

Kontakt z jednostką centralną ma pomóc w otwieraniu komórek, aby umożliwić łatwiejsze wejście energii plazmy. Zamiast specjalnie zabijać samemu.

Category: Inni

1. Remote może mieć również wpływ na nią. Naprawdę ciężko jest wiedzieć z całą pewnością, dopóki czegoś nie uruchomisz.

2.Masz to samo DNA, ale różne geny są wyrażone, więc nie jesteś dokładnie taki sam. To powiedziawszy, prawdopodobnie będzie jakiś efekt, być może ten sam dokładny efekt, na nią też. Istnieje protokół Terrain, który pozostawia część detoksykującą rtęć na zewnątrz. Więc, mógłbyś go uruchomić. Mogłaby wziąć suplement, który pomógłby wydobyć rtęć.

Category: Inni

Obrońca Windows nie pozwala, aby jego praca przebiegała płynnie.
Proszę umieścić Spooky2 w jego wykluczeniach.

Category: Inni

Jeśli częstotliwość ze skanowania odpowiada dowolnej częstotliwości lub oktawie po sprawdzeniu, w programie zostanie on umieszczony w raporcie odwrotnego wyszukiwania. Nie ma nic, co wskazywałoby na to, że dołączony program jest odpowiedni dla skanowanej osoby.

Category: Inni

1. Słyszałem, jak ludzie mówili, że korzystali tylko na słuchaniu częstotliwości. Niektórzy robią to przed dostaniem Spooky2.

Być może to, co najlepsze, to pójście za sytuacją z różnych dróg - Dźwięku, remote Spooky2, kontaktu Spooky2 itp.

Nie wiem też, co to jest binauralny dudnienie.

2.Tak zacząłem, słuchałem Rife na YouTube, w zasadzie to ma efekty, w zależności od tego czy częstotliwość rezonuje. Więc dostałem maszynę Spooky2 i skalar to w zasadzie częstotliwości produkowane "na żywo", więc to jest bardziej wydajne. Jak zespół na żywo i słuchanie czegoś w radiu.

Category: Inni

1. Niewiele mniej, ale tak. Byłoby to mniej skuteczne. Przyjrzałem się nastawieniom na leczenie kontra zabijanie i różnica nie wydaje się znacząca. To było dla trybu zdalnego. IMO, skuteczność i działanie zależą od częstotliwości. Są grupy badające efekty fal na zabijanie kontra zabijanie. Spooky2 ma możliwość generowania wszystkich rodzajów fal tylko poprzez wybranie różnych składników, które zostaną zmieszane razem. Fala kwadratowa jest nadal domyślnym wyborem.

2. Wszystko zależy od siły robaka i zdolności naszego ciała do radzenia sobie z nim - a więc nie koniecznie mniej skutecznie.

3. Czasami nasze ciało jest słabe i nie jest w stanie poradzić sobie z ustawieniami zabijania. Większość ludzi potrafi.
Niektórzy chcą bardziej łagodnego sposobu zabijania. Być może mają pracę i muszą ją kontynuować.
Więc to, czy zdecydujemy się leczyć ustawienia, wiedząc, że to również zabije, czy też wybierzemy ustawienia zabijania, zależy od wielu czynników.

4.Kształt fali może być i jest mniej szkodliwa dla nerek. W razie wątpliwości użyj preset leczniczego.

Category: Inni

1. Uczysz się w robocie. Wiem, że na początku jest to frustrujące, ale kiedy zaczynasz od filmów na YouTube i wpisów na blogu, w końcu zwalniasz i adsorbujesz i to klika. Nie daj się zwieść tym wszystkim dzwonkom i gwizdkom. Zacznij od uruchomienia programu i pracuj aż do biofeedbacku itp. To wymaga czasu. Potrzeba również czasu, aby pozwolić maszynie wykonać pracę. Więc nie ma potrzeby się spieszyć.

2. Wykonanie protokołu "Terrain" po przeczytaniu pliku PDF w folderze dla Terrain bardzo pomoże i nie tylko dostarczy organizmowi niezbędnej detoksykacji, której potrzebuje przed właściwym rifingiem, ale także zapewni podstawowy trening w zakresie obsługi systemu i tego, czego można się spodziewać. Prowadząc to badanie szeroko, spooky2videos.com jest doskonałym źródłem informacji. Następnie zbuduj swój własny protokół w oparciu o skanowanie (naprawdę ważne!) i istniejące wcześniej zestawy częstotliwości. Następnie obserwuj postępy.

3.Moja sugestia to co najmniej jeden GX i urządzenie Skalar. Jestem najgorszą osobą na świecie w dziedzinie technologii i czuję się bardzo komfortowo z tą technologią. Te filmy są bardzo pomocne!

4.Byłem tam gdzie ty byłeś przez ponad rok... niepewny. Mam zestaw GeneratorX od 2 tygodni. Przynajmniej nie jestem technikiem, ale teraz szybko przechodzę przez presety i wybór programu shell. Ekrany wyglądają na przytłaczające, ale kiedy już to zrobisz, to ma sens, co robisz. Przewodnik poprowadzi Cię przez to miejsce, a ta strona z funkcją "search" dostarczy Ci wielu przeszłych dyskusji na temat, którego szukasz. Pomocna jest strona internetowa Spooky2. Jeśli pomoc jest nadal potrzebna, ludzie tutaj są szybcy, aby pomóc. Wciąż się uczę, ale szybko. Ukończyłem początkowo zalecany program detoksykacji (Terrain), a teraz pracuję z moją córką nad jej astmą, synem na trądzik. Nie czuję się wcale przytłoczony i tak się cieszę, że poszedłem do przodu z zakupem. Po prostu zrób to.

Category: Inni

1. Odpowiedzialnie, musisz im wytłumaczyć, że protokół terenowy detoksykuje ich nerki, limfę wątrobową i główne organy, aby móc poradzić sobie z zabijaniem. Jeśli zdecydują się pominąć ten ważny krok, to w końcu to od nich zależy.

2. Nie widzę problemu w uruchomieniu energii, snu, tlenu i częstotliwości, które nie zabijają, ale wspieranie ciała.

3. Wyjaśniłem, że najpierw należy przeprowadzić detoksykację Terrain. Pomyślałem jednak, że sprawdzę podwójnie i zobaczę, czy są jakieś remote, które można zrobić bez wykonywania 11-dniowego detoksu.

4. Jeśli nie jest to poważna choroba, to można się z tym pogodzić. Ostatecznie, mimo że skorzystaliby z Terrainu nawet na migrenę.

5. Tak - ale wtedy nie było detoksykacji przed remote - w moim rozumieniu, nie każdy potrzebuje detoksykacji(=terrain) - to naprawdę zależy od wieku i ustawienia Twojego przyjaciela!

Category: Inni

1. Przez 3 tygodnie musisz prowadzić monitoring środowiska.

2. Wygląda na to, że zabija tylko owady z najbliższej rodziny. Rozszerzeni krewni w całym mieście lub kopiec obok mają inne DNA.

3. Każdego tygodnia zbieram nowe owady - każdy owad i wkładam je do pilota wraz z innymi krewniakami. Wtedy widzę redukcję wszystkich owadów. Pewnego razu poświęciłem generator/remote do uruchomienia tego zamiatania dla wszystkich owadów, które widziałem. Całkiem ciekawe.

4. Trochę to trwa, ale to działa. Zawsze mnie nękały i prowadzę to przez kilka tygodni, a potem już ich nie ma.

5. Mam jeden generator XM działający 24/7, przeznaczony do zwalczania czarnych mrówek. Jest on ustawiony na Frequency Sweeps > Remote > Spooky Spectrum Sweep. W odstępach czasu, dodaję mrówki z różnych kolonii, które pojawiają się na naszych balkonach, i to zdecydowanie eliminuje je.

Category: Inni

Może, ponieważ jest przeznaczony do rozluźniania toksyn i stymulowania ścieżek detoksykacyjnych. Ścieżki, które zaczynają działać lepiej, mogą być niewygodne, a jeśli nie działają dużo, toksyny wstrząśnięte luzem mogą być więcej niż te ścieżki mogą usunąć.

Category: Inni

1.Under >Miscellaneous, >DH Experimental Frequencies, dla każdego z trybów transmisji jest “0175 Protection from 5G Emissions [Specific] (no Meds) (0175 Ochrona przed emisjami 5G [Specyficzne] (bez Meds))”. Przeczytaj uwagi na presetów, które powinieneś uruchomić przed uruchomieniem tego presetu (zazwyczaj DH 0001-0006).

2.Tak, dostępnych jest kilka zestawów. Oto miła grupa:
EMF Stress Reduction
Detox EMF (XTRA)
Electrical Sensitivity Reduce (XTRA)
DNA Heal (XTRA)
S-adenosyl-L-methionine, S-adenosyl-L-homocysteine, 5-methylcytosine (MW)
Radiation Burns 2 (XTRA)
Resveratrol (MW)
Planuję uruchomić powyższą grupę, gdy dostanę swój zestaw XM Remote. Nie mamy 5G, ale mój miernik EMF mówi, że smog EMF zwiększył się w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Mamy 8 wież komórkowych wokół domu, wszystkie w promieniu 2 mil. Jedna jest tylko 0,32 mili stąd. Mam też wysokonapięciową linię zasilającą oddaloną o 170 stóp.

Category: Inni

1. Nie wykonuj sesji kontaktowej, podczas której energia elektryczna przepływająca między plastrami lub elektrodami TENS przechodzi przez serce. Jeśli masz rozrusznik serca, nie używaj okresu Spooky2.

2. Nie można powiedzieć, że uruchomienie programów stymulacji serca jest bezpieczne i nie będzie miało żadnych negatywnych skutków. Jeśli złoże wapnia ulegnie zmianie, to Ty będziesz za to odpowiedzialny - czy dobrze, że się rozpuściło, czy źle, że spowodowało atak serca. Ale nie słyszałem o żadnych negatywnych skutkach tego rodzaju. Ale trzeba by postępować ostrożnie.

Category: Inni

Istnieje wiele poważnych wad Bluetooth, ale żadna z nich nie pozwoli włamać się do twojego komputera. To powiedziawszy, wyłącz Bluetooth, jeśli go nie używasz, ponieważ jest to po prostu dodatkowy szum EMF w twoim otoczeniu.

Spooky2 nie może być używany do blokowania Bluetooth, a jeśli tak, naraziłoby Cię to na jeszcze więcej niepotrzebnego hałasu EMF.

Category: Inni

1.Jest to wspólne dla protokołu Terrain. Ale przypuszczam, że preset Daily Wellness mogą również powodować detoksykację. Zrób sobie teraz przerwę, jeśli jej potrzebujesz, ale kontynuuj ją, ponieważ podejrzewam, że ten preset robi dla ciebie dobre rzeczy. Zdecydowanie zranic podczas usuwanie toksyn z organizmu.

2.Trudno jest przewidzieć, co spowoduje detoksykację i leczenie, ale zajmuje dużo energii, gdy ciało leczy.

Rób, co musisz zrobić.

Category: Inni

1. Woda może dostać się do cylindrów, zwłaszcza jeśli otwór dostanie się pod wodę.

Można ją uruchomić kilka razy. Ciało da ci znać, kiedy to wystarczy.

2. Tak, to normalne.

3. Zazwyczaj po prostu zdejmuję dolne pokrywy stalowych cylindrów, kiedy skończę z kąpielą stóp i pozwalam im odpłynąć i wyschnąć.

Category: Inni

Tak, jeśli między plastrami TENS znajduje się koronawirus, a plastry TENS są w odległości mniejszej niż 10-12 cali.

Category: Inni

1. Moje osobiste doświadczenia z reakcjami Herx z Rifingiem i zappingiem sugerują, że zmęczenie, mdłości, bóle głowy, przeziębienie lub objawy grypy (zazwyczaj krótkotrwałe, czasami nawet do 30 minut, a może nawet kilku godzin), uczucie głodu i tym podobne są częstymi objawami, które otrzymywałem. Jeśli zabijasz coś, co chce żyć z uzależniających rzeczy (śmieciowe jedzenie, cukier, wysoki indeks glikemiczny lub żywności o wysokim ładunku glikemicznym, kofeina, nikotyna, napoje alkoholowe i tym podobne) można hipotetycznie dostać coś, co czuje się prawie jak narkotyk wycofać. Może to obejmować bycie emocjonalnie drapiącym i krótkotrwałym jak palacz, który nie może otrzymać swojej poprawki, kiedy jej potrzebuje.

2. Jeśli okaże się, że masz depresję, biegnij na 10000. To spowoduje uwolnienie endorfiny w twoim organizmie. Czasami wezmę 8-ouncyjną szklankę świeżego soku z marchewki, aby dać mojemu ciału to, czego potrzebuje do wytworzenia endorfin.

Category: Inni

1. Tak, jak homeopatia, czasami może się pogorszyć, zanim się poprawi się na krótki czas. To wskazuje, że to działa.

2. Oczywiście! Czasami nic nie zauważysz, a na innych dostaniesz wyraźną reakcję, w tym taki czy inny dyskomfort. Jeśli jednak nie zauważysz niczego podczas ich uruchamiania, nie oznacza to, że częstotliwości nie działają.

Category: Inni

1. Musisz leczyć je jak eksperymentalne z czymkolwiek związanym z Spooky2. Ale miałem z nich pewne efekty poprzez kontakt i tryb zdalny, więc oni coś robią. Myślę, że musi odbyć się jakaś debata na temat tego, na co one wpływają i jak, ponieważ sam nie jestem do końca pewien. I efekt nie był tak głęboki, jak w rzeczywistości biorąc lek. Ale kiedy przechodzą przez powłokę MW, te rzeczy wydają się mieć efekt. Nie przestawajcie brać tego, co przepisał lekarz. Nie jestem lekarzem.

2. Zacząłem używać ich bardzo ostrożnie i z sukcesem. Na przykład, nasz koń upadł i miał kontuzje na obu przednich nogach, jedną dość głęboką, ale nie tak, że trzeba było je szyć. Zaczęło się od infekcji, zapalenia, programów leczniczych na Spooky2. Obie nogi strasznie opuchły i dostały obrzęków w stawach. Stanąłem przed decyzją, aby dostać się do weterynarza, ale zdecydowałem, że staram się korzystać z częstotliwości kortykosterolu i antybiotyku, który w tej sytuacji lekarz dawałby przez zastrzyk. W ciągu jednego dnia trzy razy na odległość używałem tych dwóch częstotliwości przez godzinę. Przez resztę dnia uruchamiam pozostałe programy. Następnego dnia, znacznie lepiej. Przez dwa dni tak było, a potem infekcja zniknęła i był to normalny proces leczenia się ran. Więc, używam ich pomiędzy i ostrożnie. Raz zapomniałem wyłączyć środek przeciwbólowy samemu. Bóle zniknęły, ale po 3 godzinach miałem silny ból głowy, więc przypomniałem sobie.

Category: Inni

1. Nie. Ale zastanawiam się, czy jesteś odwodniony. Upewnij się, że pijesz dużo i dużo wody. Odwodnienie wpłynie na skórę i sprawi, że będziesz wyglądał na starszego.

2. Doświadczyłem dokładnie odwrotnie. Może być tak, że detoksykacja, Herxing itp. powodują, że wyglądasz na zmęczoną i zmęczoną, ale to mija.

Nigdy nie dowiesz się, czemu zapobiegasz.

3. Brzmi to tak, jakbyś przechodził ciężką detoksykację, która może pokazać się w skórze, ale gdy już to zrobisz, skóra powinna się znowu poprawić.
Zgodnie z sugestią, należy pić jak najwięcej wody, aby pomóc w spłukaniu toksyn.

4. Odpowiedzią nie zawsze jest picie większej ilości wody. Prawdziwą odpowiedzią jest to, w jaki sposób komórki zatrzymują wodę, która jest spożywana. Ile dobrej jakości organicznych minerałów/elektrolitów bierzesz w ciągu dnia. Bo jeśli potas (ang. Potassium) jest niski, nie będziesz miał wystarczająco dużo wody wewnątrz komórki. Sód i potas są w ciągłej walce o to, dokąd płynie woda.

5. Nie wiem na pewno, ale może prowadzenie "detoksykacji" mogłoby zmobilizować toksyny, których jest za dużo dla twojego organizmu. Może połączenie z segregatorami, sauna na podczerwień i kąpiele stóp na przykład, i podtrzymywanie limfy.

6. Kiedy jestem w ciężkim detoksykacji lub uzdrowieniu, moja twarz nie będzie wyglądać tak zdrowo lub tak nawodniona jak normalnie. Może to dlatego, że moje ciało kieruje krew z dala od głowy, aby nie zatruć mózgu.

Category: Inni

1. Nie jestem pewien, ale można spróbować częstotliwości MW dla kofeiny przebiegać przez skorupę MW. tylko krótkie zastosowanie!. Ale może brakuje ci motywacji, bo jesteś toksyczny? Może długoterminowy bieg Terrain przez Remote lub przejście przez protokół Morgellons and Lyme przez plazmę lub kontakt i Remote pomogłoby? Czy może to być problem żywieniowy? Może preset Daily Wellness można pomóc? Czy to z powodu braku snu? może preset bezsenność mogą być korzystne? Może to łagodny problem nastroju, w którym to przypadku długo na efekty antydepresyjne może być przydatne? może to z powodu pleśni i przerostu drożdży w przewodzie pokarmowym i może być rozwiązany za pomocą zestawów drożdży i pleśni? Może po prostu masz za dużo gunk w systemie i potrzebujesz czegoś, co dadzą elektrony i zdewitalizują ładunek statyczny nagromadzony w ciele dziury i dlatego musisz zrobić Hulda Clark styl zapping za pomocą generatora XM, kabel BNC z krokodylich spinaczy i miedziane uchwyty owinięte mokrym ręcznikiem kuchennym (30.000 Hz, 9v, 100% offsetu dodatniego, 50% duty cycle, fala kwadratowa, 7 minut podłączony, 20 minut odpoczynku w kółko przez 4 godziny). Można powiedzieć, że jesteś beznadziejny i słaby, brak motywacji i tym podobne. Ale to jest stan nienaturalny i może mieć wiele przyczyn i trzeba iść na ścieżkę uzdrowienia, aby wypracować, jakie są przyczyny, a następnie, aby wypracować, co właściwa metoda adresowania to powinno być. i dla niczego nie Spooky2, musisz porozmawiać z lekarzem, farmaceutą, dietetykiem, alergologiem lub naturopatą.

2. Preset Daily Wellness. Lepszy sen, więcej energii w ciągu dnia. Uruchomiłem go na koleżankę i zauważyła w dniu 2, że ona była bardzo zmotywowana do rozpoczęcia pisania kolejnego albumu po odcinku blokady pisarskiej.

3. Hipnoza(ang. Hypnosis) może działać poprzez pracę z podświadomością.
4. Cierpię na zespół chronicznego zmęczenia(ang. Chronic Fatigue Syndrome). Więc wiem, co dla mnie działa. Kiedy staje się „leniwy”, bardzo często staje się toksyczny - w moim przypadku z lipopolisacharydów (LPS) bakterii Gram-ujemnych i Candida itp. W połączeniu z niskim poziomem serotoniny. Niektóre LPS mogą być bardzo silnymi truciznami. Kiedy flora jelitowa jest w bardzo niezrównoważonym stanie, nie może wytwarzać wystarczającej ilości szczęśliwego hormonu serotoniny. 95% serotoniny powstaje w jelitach. Nick Dewey dał ci bardzo dobrą odpowiedź - w zasadzie musiałbyś wykluczyć wszystko, co mogłoby cię zmęczyć. W moim przypadku odciskana woda plazmowa z częstotliwością oczyszczania krwi 3,92 daje mi doskonałe wyniki w ciągu kilku godzin. W ciągu dnia lub 2 jestem całkowicie „funkcjonujący” po wypiciu litra lub 2. Możesz także odcisnąć wodę za pomocą generatora XM, ale nie wiem, jak mocna. Zabijanie patogenów lub detoksykacja metali ciężkich i tak dalej sprawi, że będziesz jeszcze bardziej toksyczny, jeśli twoje ciało nie będzie w stanie wystarczająco szybko pozbyć się “odpadów”.

5. Prowadzę kombinację

Energy (Energia)

Motivation (Motywacja)

Frequency fatigue (Zmęczenie częstotliwości)

Joy (Radość)

Balance (Równowaga)

Aroma life (Życie aromatyczne)

Niacin (Niacyna)

B12

Java flex

Helichrysum

Oxygenate cell (Komórka tlenowa)

Oxygen (Tlen)

Well being (type sense of)

Wraz z innymi rzeczami na dzień

6. Podoba mi się 10Hz. Energetyzuje mitochondria i zachęca je do rozmnażania się. Używam 10Hz z cewką PEMF, aby energetyzować również wodę.

Category: Inni
1. Zrobiłem to na remote z ustawioną falą na preset: Heal / Remote / Kundalini, paznokcie w Remote.
Emotions and Sleep 1 (XTRA)

Emotions and Sleep 2 (XTRA)

Emotions and Sleep 3 (XTRA)

Emotions General Aid (XTRA)

Calming 1 (XTRA)

Calming 4 (XTRA)

Calming (CAFL)

Balancing of Body (XTRA)

Brain Beta Stimulate (XTRA)

Clarity of Thought/Mental Function Stimulate (XTRA)

Concentration and Creative Thinking (XTRA)

Concentration Improve (XTRA)

Connecting and Relationships (XTRA)

Control of Events (XTRA)

Creative Thought (XTRA)

Creative Visualization (XTRA)

Creativity (XTRA)

Emotional Balance 1 (XTRA)

Emotional Patterns Release (XTRA)

Emotional Spectrum (XTRA)

Emotional Ties to Diseases (CAFL)

Energy Vitality (CAFL)

Fear 1 (XTRA)

Forgiveness (XTRA)

Grounding (XTRA)

Harmony (XTRA)

Interconnectedness Whole-brain (XTRA)

Intuition Awakening (XTRA)

Irritability and Whining (XTRA)

Joy (XTRA)

King's Chamber 438 (XTRA)

Language Accelerated Retention (XTRA)

Meditation Induce (XTRA)

Memory and Test-taking Improve (XTRA)

Memory Long-term (XTRA)

Miraculous Windfall of Money (XTRA)

Problem-solving 2 (XTRA)

Relaxation State Of (XTRA)

Relaxation to Produce (CAFL)

Rhythms of Life (XTRA)

Self Respect (XTRA)

Self-assembly of Body (XTRA)

Unsociable Behavior (CAFL)

Well-being Sense of (XTRA)

Wellness (CAFL)

Działa bardzo dobrze.

2.Preset: DH_ Positive Affirmations and Emotions (CUST) (Remote) - działa świetnie - często używam tego dla moich klientów w mojej praktyce.
3.Oprócz eksperymentalnych preset DH, niektóre z zestawów kwiatów Bacha są w rzeczywistości całkiem dobre. Jestem z tobą w porządku, ponieważ mam wiele problemów emocjonalnych i muszę działać, aby spróbować moderować cały proces. Co dziwne, zestawy i chemikalia marihuany mogą działać jako krótkoterminowe rozwiązanie break-fix, kiedy jesteś zdesperowany, aby czuć się nieco inaczej. Uruchom je przez kontakt, aby uzyskać lepszy efekt.
4.Preset/healing/Remote/ Schumann rezonans i jest również częstotliwość Kundalini.
Category: Inni

1. Możesz użyć tuby plazmowej. Zakres energii dla dalekiego pola jest ogromny.
2. Możesz wysłać 7,83 z GeneratorX do Skalara, który ma odbiornik i nadajnik na obu końcach domu, używając kabla o długim łączu. I dowolną inną częstotliwość, zawiera Nogiera i 40,000.

Category: Inni

Plazma zabije pleśń, niezależnie od tego, czy ją zobaczysz, czy nie.

Aby zabić pleśń, musisz umieścić próbkę na Remote.

Nie można zabijać pleśni na ścianach lub w ich wnętrzu poprzez kontakt.

Można zabić pleśń w ciele za pomocą kontaktu.

Kąpiel stóp została specjalnie zalecana w celu uwolnienia toksyn pleśniowych do eliminacji.

Category: Inni

W zależności od szczepionki - podczas szczepienia wstrzykuje się wirus do organizmu - niektóre są rozebrane na kawałki, inne są pełnym wirusem. Niektóre wirusy, jak np. wirus ospy wietrznej, nigdy nie opuszczą twojego organizmu. Ukrywa się on obok komórek nerwowych, które mają niski przepływ krwi, a tym samym niską odporność i czekają na ponowne pojawienie się (jak gonty). Więc to zależy od tego, co to jest znalezienie, a następnie trzeba wiedzieć, jak ta konkretna szczepionka jest wykonana, aby rozeznać, że to od szczepionki lub nie.

Category: Inni

Tylko w zakresie mocy EMF:

- Plazma jest potężniejsza niż Kontakt

- Kontakt jest potężniejszy niż Zdalny lub Scalar

- Cewka PEMF w centrali o większej mocy niż cewka PEMF w XM lub GX

- Laser (nadgarstkowy lub bliźniaczy) mocniejszy niż Remote

- Laser nadgarstkowy jest mocniejszy niż laser bliźniaczy

- Skalar jest potężniejszy niż Remote

- Kontakt za pomocą Boost, High Power Output o większej mocy niż Colloidal Silver Output.

Tylko w zakresie skalarnym:

- Plazma w pobliżu pola silniejsza niż w polu dalekim

- Jednostka skalarna jest znacznie silniejsza niż zdalna

- Jednostka skalarna znacznie silniejsza niż laser

- Laser silniejszy niż zdalny

Tylko pod względem fotonów:

- Plazma silniejsza niż laser

W kwestii zabijania patogenów:

- Plazma bardziej skuteczna

- Kontakt bardziej efektywny niż zdalny lub skalar

- Laser, nie wiem.

Uwaga. Jeśli częstotliwość nie mieści się w zakresie MOR patogenu, to wszystkie powyższe porównania stają się bez znaczenia.

Jeśli chodzi o Healing narządów w czasie:

Wszystkie tryby transmisji będą dostarczać energię do komórek.

- Plazma jest najszybsza

- Kontakt jest szybszy niż zdalne lub skalarne

- Scalar kontra Remote? - Używam Remote'a do wielu programów, które dają mi obserwowalne wyniki.

Używam Scalar do odciśnięcia witamin, olejków eterycznych i ziół do wody, podczas gdy ja śpię w polu skalarnym każdej nocy. Leczoną wodę piję w ciągu dnia.

Jeśli chodzi o wygodę:

Wolę Remote i Scalar.

Przy dokonywaniu tych porównań należy pamiętać o różnych czynnikach, które mogą mieć wpływ na wyniki. W niektórych przypadkach może się okazać, że laser nadgarstkowy może być bardziej skuteczny w uruchamianiu programu "Blood Cleanser Cancer" niż inne tryby transmisji.

Może się również okazać, że zastosowanie stałego nośnika o częstotliwości 1MHz lub wyższej może dać lepsze wyniki w porównaniu z nieużywaniem go.

Może się również okazać, że jeden konkretny kształt fali może dawać lepsze wyniki w porównaniu z innymi kształtu fali.

Może się również okazać, że zmiana czasu dwell może dać lepsze wyniki niż domyślna wartość 3 minut na każdy krok częstotliwości.

Może się również okazać, że użycie częstotliwości bramkowania 3,6 Hz może dać lepsze rezultaty.

Może się również okazać, że użycie różnych typów harmonicznych może dać lepsze rezultaty.

Może się okazać, że użycie różnych mnożników (ang. multipliers) częstotliwości może dać lepsze wyniki.

Może się okazać, że użycie różnych mnożników (ang. multipliers) kształt fali może dać lepsze wyniki.

Może się okazać, że niższe lub wyższe poziomy amplitudy (napięcia) działają lepiej w trybie zdalnym.

Category: Inni

1. Uruchamianie częstotliwości wyników BFB sprawia, że mój partner jest „zaindyczony”. W takich przypadkach wstrzymuję na chwilę remote. Zwykle staram się uruchamiać inne remoty z częstotliwościami leczenia obok i zawsze mam Detox Maintenance na 24/7. Więc jeśli doświadczałem „większego niepokoju”, o którym wspomniałeś, zdecydowanie szukałbym jednego z uspokajających zdalnych preset lub tworzyłem własne z różnych programów.

2. Powodują to toksyny. Nie pamiętam już dokładnych mechanizmów. Zostało wspomniane na ostatnim szczycie lękowym. Istnieje bardzo wysoki związek między mikrobiomem i jego metabolitami / toksynami a lękiem lub byciem „nerwowym”.

Category: Inni

1. Łaknienie cukru może być oznaką problemu Candida - w oprogramowaniu Spooky2 możesz uruchomić programy eliminacji Candida - wiele osób ma Herx z eliminacją Candida, więc pij dużo wody, uruchom program konserwacji detoksykacji. Upewnij się również, że w tym czasie ograniczasz spożycie cukru - alkohol, niektóre owoce, białe ziemniaki, słodycze itp. Pasożyty mogą również spowodować apetyt na jedzenie, w zależności od pasożyta istnieją różne rzeczy, które możesz uruchomić, ale najpełniejszym będzie protokół Borelioza i Morgellons.

2. 111 Hz wydaje się działać dobrze przy każdym uzależnieniu / pragnieniu. Dodałem też program dopaminy i receptora dopaminy.

Category: Inni

1. Główną siłą Spooky2 i Rife jest zabijanie patogenów. Istnieje pewna zdolność poprzez porywanie (ang. Entrainment) do leczenia i poprawy funkcjonowania organizmu. Przeszukaj bazę danych programu w poszukiwaniu regeneracji i/lub leczenia. Również w tym celu należy przeszukać również presety.

Również w presetach poszukaj napięcia w komórce. Istnieją presety zwiększające napięcie komórki w celu poprawy jej funkcjonowania.

2. Zestawy detoksykacyjne dostają dużo śmieci z części ciała, które w innym przypadku mogłyby zablokować zdolność twojego organizmu do tworzenia nowych komórek i do pracy na optymalnym poziomie wydajności.

Category: Inni

1. Nie, niezupełnie. Ale wyeliminowałem niektóre jedzenie. Od czasu używania Spooky2 do zapalenia nie musiałem codziennie brać kurkumy, ale założyłem program przeciwzapalny na obrzęk, zauważyłem moje reakcje na niektóre programy, które często uruchamiam, jest szybszy.

2. Tak, stosuję suplementy, zioła, dietę, sauny, wodę z wprowadzniem częstotliwości (ang. imprinted water), pliki audio, Spooky2, a dodatkowo energetyzujące metody leczenia i duchowe metody leczenia.

3. Wiele częstotliwości suplementów ziołowych i olejków eterycznych, które należy stosować zamiast tego.

Category: Inni

1. Podaje częstotliwość mineralną lub witaminową za pomocą Remote wraz z DNA lub plazma.

2. Częstotliwości MW oznaczają, że otrzymujesz częstotliwość energetyczną substancji w oparciu o jej masę cząsteczkową.

Category: Inni

1. Nie ma zalecanego minimum ani maksimum. Zależy to od osoby leczonej i tego, co ona ma.

Jeśli używane częstotliwości nie uderzają w żadne patogeny, możesz to zostawić na cały dzień.

2. Robię tyle, ile potrzeba, aż dostanę reakcje Herxa, a następnie przełączę go na programy Detox, aby wspierać mój system.

Potem wszystko działa bardzo dobrze i czuję się bardziej przejrzysty i ogólnie zdrowszy.

Spooky2 pomógł mi z kilkoma problemami, ale do tej pory, gdy używam programów Łuszczyca, powoduje swędzenie skóry i powoduje dodatkowe zaostrzenia, więc wyniki mogą się różnić.

Category: Inni

1. Myślę, że potrzebujesz próbki termitów i użyj remote, a następnie użyj zamiatarki(ang.sweep) w ustawienie środowisku, aby zaatakować patogen przez wiele dni lub tygodni, a następnie albo odejdą, albo umrą. Jeśli nie zostaniesz całkowicie wyeliminowany, otrzymasz znaczną redukcję populacji. Nie próbowałem tego, ale widziałem raporty na ten temat pracujące dla mrówek.

2. Wykorzystaliśmy nasz skalar, aby pozbyć się termitów.

3. Mieliśmy ogromną inwazję termitów rojowych. (Mają skrzydła). Użyliśmy trucizny termitowej na cewce odbiornika skalarnego. Należy zachować szczególną ostrożność. Trucizna przedostaje się do wszystkiego, co znajduje się w polu skalarnym, zawiera ludzi, roślin, zwierząt domowych, jedzenie, wody, witamin leczniczych itp. Pole przechodzi przez ściany i metal. Po raz pierwszy dostał wszystkie oprócz jaj. Nie widziałem żadnego przez 2 tygodnie. Kiedy zobaczyłem młode, robiłem to 3 razy w ciągu 2 tygodni. Minęły miesiące, a nie widziałem żadnego.

Category: Inni

1. Miscellaneous/DH Experimental, przeczytaj notatki i znajdź alkohol.

2.Myślę, że żyje pasożyt w tobie. Spróbuję uruchomić pasożytnicze częstotliwości. Mówię to, ponieważ nie piłem przez 17 lat. (To było w 1999 roku) miałam chłopaka. Nie robiłam żadnych zmian, dopiero on zaczął mnie zdradzać z dziewczyną z Hondurasu. Miałam ochotę na alkohol. Zauważyłam, że zanim się zorientowałam, że on oszukuje. Pozbyłam się go i nie ma żadnych zachcianek ponowniei potem bez alkoholu przez następne 20 lat.

3.Candida przyczynia się do uzależnienia od alkoholu. To tylko sugestia, aby uruchomić protokół Candida.

4.Terapia aminokwasami jest bardzo dobra. Zwiększa produkcję dopaminy, której 30% z nas brakuje od urodzenia, z czego 90% ma jakąś formę uzależniającej osobowości. Może to być uzależnienie od telefonu lub hazardu do narkotyków i alkoholu. Wiele uzależnień od heroiny ma dobre wyniki w terapii aminokwasowej, gdy jest podawana dożylnie, ale może być OK, po prostu je konsumując. Ale tak, jeśli produkujesz więcej dopaminy, możesz zobaczyć dobre wyniki.

5. Odkryłem, że biegnący presety pasożytnicze i wszystko, co dotyczy zdrowia wątroby wraz z duchowym dobrobytem i meridianem czakry, zdawało się gwałtownie zmniejszać spożycie alkoholu. Zmniejszone pragnienie.

6."Depression and Schizophrenia (R) - MM" mogą być korzystne.

7.Kiedy byłem trzeźwy 16 lat temu, zrzuciłem dużo białych odchodów i nie wiedziałem, co to jest. Teraz myślę, że niektóre z nich to były pasożyty, które karmiły cukry i drożdże, które wkładałem do organizmu. Pasożyty mogły uczynić mój umysł bardziej mglistym i w ten sposób utrudniły mi podejmowanie racjonalnych decyzji w odniesieniu do pierwszego napoju. Dlatego wszystko, co ogranicza pasożyty, grzyby, drożdże i detoksyny jest dobrym posunięciem.

8. Bardzo łatwe. Dawki masowe kwasu nikotynowego w postaci witaminy B3 powszechnie znanej jako Niacyna. Nie używaj nie spłukującego typu i nie używaj Nikotynoamidowego wariantu B3. Wraz z tym podjąć B6. Byłoby to bardzo pomocne, gdybyś uruchomił Spooky protokołu Remote poprzez program, z presetem powłoki Remote(ang remote shell preset). Przyjrzyj się Dr Abramowi Hofferowi i jego terapii Niacyną. Zrobiłbym 500mg i zwiększyłbym go do 2000mg dziennie. Hoffer może zalecić wyższe dawki. Pomnóż swój kilogram wagi przez .3 i będzie to oznaczało ile wody potrzebujesz do picia. np. 90 kilogramów oznacza 2.7 litra dziennie.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź link:
https://www.facebook.com/groups/spooky2/permalink/1386654361496463/

Category: Inni

1. 375 kHz bramkowane przy 7,5 Hz pomoże. (Rezonans atmosfery ziemskiej bramkowany przez rezonans ziemskiego kryształu(ang. Earth atmosphere resonance gated by crystal earth resonance)).

2. Jeśli spojrzysz na cały problem 5G i innych form „elektrosmogu” z perspektywy rezonansu, to są one szkodliwe dla ciebie tylko wtedy, gdy znajdujesz się w zasięgu, który pozwala ci być w rezonansie z nim. Jeśli możesz zwiększyć swoją wibrację wystarczająco wysoko, te częstotliwości nie mogą mieć wpływu na ciebie. Zwykle odbywa się to za pomocą emocji, a nie myśli. Czyste, pozytywne emocje miłości, współczucia, radości, przebaczenia itp. Nie tylko chronią cię przed szkodliwymi częstotliwościami, mogą leczyć. Negatywne emocje, takie jak smutek, złość, uraza, nienawiść, zazdrość itp. obniżają wibracje i wprowadzają cię w rezonans ze szkodliwymi częstotliwościami, które mogą mieć wpływ na twoją fizyczną skórę. Nie chodzi tu tylko o zanieczyszczenie EMF/RF. Toksyny w żywności, powietrzu i wodzie nie mogą wpływać na Ciebie, jeśli wibrujesz zbyt szybko dla nich. Choroba nie mogą istnieć u osoby, która wibruje na poziomie, na którym nie ma efektu. Dlatego często widzisz ludzi w tej samej społeczności, narażonych na te same toksyny, ale choroby i objawy objawiają się inaczej u każdej osoby. Nasze stany emocjonalne odgrywają znacznie większą rolę w stanie naszego zdrowia niż ludzie są skłonni przyznać.

3. Medytacja jest podstawowym narzędziem, które ludzie mają do dyspozycji, aby to osiągnąć, jednak większość ludzi wcale nie medytuje, a większość z tych, którzy mają ekstremalne trudności z osiągnięciem wyższych stanów, ponieważ robią to z umysłem, a za mało z serce. Sprawdź książkę „Becoming Supernatural” napisany przez dr Joe Dispenza. Ciągle powiem ludziom, że kocham technologię Spooky2, ale musisz skorzystać z różnych zasobów. Nie ma najlepszego sposobu, aby uwolnić cię od wszystkich chorób. Mentalne, emocjonalne, duchowe i fizyczne. Jeśli nie pracujesz jednocześnie nad wszystkimi tymi częściami ludzkiego doświadczenia, będziesz miał ograniczone i zwykle tymczasowe korzyści.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź link:

https://www.facebook.com/groups/spooky2/permalink/1285386404956593/

4. Używam Schumanna 7.83 do przeciwdziałania zakłóceniom elektromagnetycznym i to naprawdę pomaga!

5. Częstotliwość Schuhmanna jest wykorzystywana do nagrywania muzyki w celu zneutralizowania efektów ubocznych EMF(ang. EMF side effects), na przykład gdy trzymasz rękę przy głośniku, ta ingerencja znika. Jestem w 99% pewien, że neutralizuje promieniowanie elektromagnetyczne. Miałem inne doświadczenie. Chcę tego użyć u pacjentów w domu, aby mogli leczyć szybciej. Czy masz pomysł, jak to zrobić? Chcę go uruchamiać 24/7. I nie mam jednej osoby, której muszę wysłać.
Jestem pewien, że Spooky2 w połączeniu z radioniką(ang. Radionics) może to zrobić. Ale brakuje mi wiedzy. Nauczyłem się tylko trochę medycznych. Każdy powinien uruchomić to w swoim domu. I myślę, że możemy zneutralizować wieże 5G z tym rownież. Ale w tym celu musimy ustawić więcej niż 1 osobę w określonej lokalizacji.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź link:

https://www.facebook.com/groups/spooky2/permalink/1364123347082898/

Category: Inni

1.Jeśli wierzysz w energie, możesz zdobyć lampę solną i spojrzeć w rozmazywanie; wiele informacji w internecie, bardzo łatwe do zrobienia i zdobycia; Wierzę, że pomaga. Być może uda ci się zdobyć trochę roślin w biurze i sposoby / metody w Google, aby wyciągnij trochę złej energii / aury.. Gdzieś, gdzie idzie wielu chorych, a lekarz sprzątałby miejsce, ponieważ energia była ciężka. Również osobiście w mojej podróży czułam na mnie ciężką energię. Nie potrafię tego mówić, ale ciemne zimno i przerażające uczucie. Nigdy nie wiemy, jaki wpływ ma energia na ludzi, ponieważ nie możemy tego zobaczyć, ale czujemy to i jest to bardzo realne w tym sensie. Być może użyj mocy słowa i pomyśl, by poprosić wszystkich, aby wyszli. I zaprosimy miłość do tego miejsca.

2.„Negatywna energia” jest często związana z toksycznością w organizmie. Tak więc, oprócz wszystkich emocjonalnie równoważących zestawów częstotliwości i wszystkiego, co ma związek z duchową stroną rzeczy, dobrze byłoby zrobić tyle presetów detoksykacji, ile się da i protokół Morgellons + Lyme. Dodaj do tego zestawy odżywcze.

3.Dlaczego nie masz testera mięśni, aby przetestować przestrzeń, ciebie, twoje ubrania, a następnie możesz użyć częstotliwości, aby to wyczyścić. Zwykle jest to infekcja (np. Pleśń itp.), Chemikalia, metale ciężkie, radioaktywny umysł i różnego rodzaju promieniowanie (Wi-Fi, Bluetooth, EMF itp.).

Category: Inni

Nie przeszkadzają maszynie Rife Spooky2. Aby być skutecznym, bez telefonów komórkowych podczas programu Spooky2 i Bio-sprzezenie.

Category: Inni

1. Problemem może być wirus lub wadliwy sprzęt. Spróbowałbym przywrócić pierwotne ustawienia czynnika, które wymazałyby wszystko, co umieściłeś na komputerze i przywróciły go do stanu, kiedy był nowy. Możesz nie chcieć tego robić, jeśli masz kilka rzeczy na swoim komputerze, które chcesz zachować jak programy itp.

2. Najpierw po prostu zamknę i ponownie uruchomię komputer. Czasami jest to wszystko, co jest konieczne do przywrócenia „utraconej” pamięci z wycieków pamięci systemu Windows. Jeśli to nie rozwiąże problemu, uruchomię test pamięci, aby sprawdzić, czy cała pamięć w komputerze działa poprawnie. Następnie, jeśli nadal występuje problem, szukałbym wirusów lub złośliwego oprogramowania / innych problemów, które mogą wysyłać zwodnicze wiadomości, aby spróbować kupić usługi bezpieczeństwa itp.

 

Category: Inni

Reguluję głośność dla wygody. Podoba mi się kształt fali impulsowej dla większości tonów generujących fale prostokątne. Jeśli ton jest samodzielny, którego używam do leczenia i nie zabijania, użyję fali sinusoidalnej.

Category: Inni

Nie z oprogramowania ...
Jest to dostępne na stronie Downloads(Pobieranie) -
Programy Spooky2 A – Z Oct 2016.

http://www.spooky2.com/downloadsPage/index.html

Category: Inni

Tak, jeśli używasz tylko jednej częstotliwości przez długi czas. To kolejny powód, dlaczego używamy "feathering" i "wobble".

Patogeny nie mogą stać się „odporne”. Po prostu musisz znaleźć nową częstotliwość. To jest miejsce, w którym "feathering" i "wobble" częstotliwości wziąć udział w  bio-sprzezenie.

A niektóre mikroorganizmy zmieniają się z powodu pleomorfizmu.

Category: Inni

1. Nie znam innego sposobu, poza usunięciem zaznaczenia wszystkich baz danych, sprawdz tylko MW, następnie załadować każdego programu MW z zakładki programs, następnie przejść do zakładki preset, zaznaczyć program i skopiować. Ale to straszne zadanie przy 13 290 programach MW.

2. Nie sądzę, żeby można było to zrobić, ponieważ te częstotliwości są faktycznie sklasyfikowane.

Category: Inni

1. Wypróbuj i zobacz. Niektórzy korzystają z tego.

2. To zależy od tego, co dzieje się w zdrowiu. Osobiście po prostu uruchomiam Terrain i nie myślę ze powinienem powtarzac kilaka razy.

Ponadto sugeruje się, że prowadzenie Terrain dla osób z poważnymi problemami zdrowotnymi nie zawsze jest świetnym pomysłem. Gdybym był ja, uruchamiałbym Detox Maintenance 24/7 (długoterminowo) na remote, wraz z dużą ilością presetów wsparcia.