P&Odp

Choroba

Category: Choroba

1. Nie ma specjalnego programu, ten nerw powinien być stymulowany elektrycznie bezpośrednio (elektrody wewnątrz ciała) w celu regeneracji (https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/?term=vagus%20nerve%20stimulation ) Tylko jeden program ma w programie vagus, ale powinieneś używać tego i wszystkich programów Nerve. Powinieneś wziąć wszystkie programy jelita, nerwowe i gastroparezę.

2. Jeśli nie mogę znaleźć określonego terminu, zwykle wyszukuję w Internecie ogólne terminy, aby sprawdzić, czy są inne terminy wyszukiwania, których mógłbym użyć w oprogramowaniu, aby znaleźć odpowiednie częstotliwości. Na przykład w przypadku nerwu błędnego:

„Nerw błędny, historycznie określany jako nerw pneumogastryczny, jest dziesiątym nerwem czaszkowym lub CN X i łączy się z przywspółczulną kontrolą serca, płuc i przewodu pokarmowego. Nerw błędny zwykle określa się w liczbie pojedynczej. najdłuższy nerw autonomicznego układu nerwowego w ludzkim ciele. Końcowa część nerwu błędnego nazywana jest rdzeniowym dodatkowym jądrem ”.

3. Mogłem niepoprawnie zapamiętywać, ale wydawało mi się, że widziałem program nerwu błędnego w zestawie DH.

4. W eksperymentalnym DH. 0120 po 001 duchowym dobrobycie i 002 łączy 7 czakr.

Category: Choroba

Plamy starcze są łatwo obsługiwane przez urządzenie MiraMate Flash. Złamane naczynka krwionośne nie będą wspomagane przez tę jednostkę, chociaż mogę się mylić. Jeśli jest to jak pająk w kształcie pęknięć, to jest to prawdopodobnie naczynia włosowate, które pękają. Te są wspomagane przez kwercetynę i witaminę C. Również owoce takie jak kiwi, jabłka, grejpfruty. MiraMate jest siostrzaną firmą Spooky2.
W Presetach jest kilka zestawów częstotliwość dla skóry przez Davida Halliday'a (DH). Na pewno warto ich spróbować.

Category: Choroba

Kiedy obciążenie toksyczne jest zbyt duże w organizmie, może ono zacząć uwalniać się przez skórę. Pozbyłem się egzemy usuwając pszenicę, cukier i nabiał z mojej diety. Zaczęła ona powracać, kiedy byłam kilka dni po mojej pierwszej w życiu 11-dniowej sesji Terrain. Pod koniec tych 11 dni, znów zniknęła. Faktycznie, po uruchomieniu tego programu uruchomiłem moją inną maszynę biofeedback i faktycznie pokazała ona wszystkie moje czakry, meridiany, organy w zrównoważonym zakresie ponownie. Składniki odżywcze nadal potrzebują trochę pracy chociaż. Trzymałbym się tego i robił teren i biofeedback. Robię 3-5 dni przerwy przed rozpoczęciem serii ponownie, więc moje ciało ma przerwę.

Category: Choroba

1. Tak, jest co najmniej jeden program "oparzenia radiacyjnego(ang. radiation burn)", również programy na oparzenia może, są różne rzeczy do chemioterapii, a dla komputera spróbuj "EMF", "wrażliwość elektryczna zmniejszyć(ang. electrical sensitive reduce" i detox metali, które sprawiają, że Twoje ciało bardziej wrażliwe.

2. Oparzenia popromienne i detoksykacja popromienna znajdują się w zakładce Programs. Użyłbyś z nimi Leczenie shell preset.

Category: Choroba

1. Możesz użyć Universal Square H-Bomb shell, jeśli chcesz. Obejmuje zarówno podstawy zabijania, jak i leczenia.

2. Leczenie, bo to nie jest jakiś fizyczny sposób na usunięcie z ciała jak rak, pasożyty, grzyby itp......

Category: Choroba

Preset Healing & Regeneration jest moim ulubionym. Użyj wersji plazmowej, jeśli ją posiadasz.

Category: Choroba

1. Wspomniałeś o "oderwaniu się" jako o swoim pierwszym uczuciu... To od razu zaciągnęło mnie do "uziemienia(ang. grounding)". Jest to niezbędny pierwszy krok we wszystkich innych rzeczach, o których wspomniałeś.

Mógłbym to zasugerować (zakładając, że korzystałbyś z Remote):
W tej kolejności:
Pod: Miscellaneous\DH Experimental Frequencies\Remote:
0001 Spiritual Wellbeing (R) - DH
0002 Combined 7 Chakras + Meridians (R) - DH
Pod: Miscellaneous\Bach Flowers\Remote:
Mental and Emotional Exhaustion (R)

2. Spójrzcie na eksperymentalne częstotliwości DH.

3. Zaadresuj wsparcie adrenaliny i wszelkie programy lękowe.

4. PTSD!!! To była dla mnie największa pomoc. Przyjrzyj się również programom lękowym, i możesz uruchamiać programy dla radości, przebaczenia, uziemienia(ang. grounding), rezonansu Schumanna i innych podobnych rzeczy.

Category: Choroba

1.Warto uruchomić gotowy preset „Healing and Regeneration”. Wersję zdalną znajdziesz w Presets \ Miscellaneous \ Remote. Używam wersji plazmowej: Presets \ Heal \ Plasma. Istnieje również wersja kontaktowa.

2.Przyspieszone leczenie, ostry ból, złamania kości, kości stymulują leczenie.

Category: Choroba

1. Spróbuj środka ratunkowego z cewką wokół żądła.

2. Flash działa. Również olejek z drzewa herbacianego lub olejek lawendowy na skalarze.

3. Istnieje lek homeopatyczny o nazwie Apis, którego można szukać w programach. Wystarczy również wyszukać użądlenie pszczoły i zobaczyć, co się pojawi.

Category: Choroba

1. Częstotliwości Schumanna.

2. Poszukaj częstotliwości środowiskowych lub częstotliwości ucha wewnętrznego i sprawdź, czy jakieś wyniki rezonują z tobą, jeśli spróbują uruchomić go na remote.
Bfb i Schumann są najlepszym wyborem.

Category: Choroba

1. Z dobrymi wynikami wykorzystywałem częstotliwości Vagus Nerve Balance i Regeneration.

2. Spróbuj różnych preset, a następnie DH eksperymentalnych częstotliwości.

Category: Choroba

Dla sinusów(ang. sinuses) użyłbym kombinacji plazmy i remote, ale jeśli nie masz plazmy, to uruchom odpowiednie programy na remote długoterminowym. Generalnie, stwierdziliśmy, że remote są bardzo skuteczne, ale rzadko jest to szybka naprawa... wymaga wytrwałości... to maraton, a nie sprint. Inną możliwością jest połączenie kontaktu z remotem.

Można też spróbować zimnego lasera. John White mówi o tym o 0:50 tego filmu.
https://youtu.be/15a95t5x6yw

Category: Choroba

Użyj preset shell o nazwie "Spooky Coil (Generator Direct) - JW". Następnie spróbuj użyć jednego z programów PEMF znajdujących się tutaj: https://www.facebook.com/groups/spooky2/permalink/989710881190815/.

Pobierz ten plik, a następnie skopiuj go na Ten PC, Local Disk (C:), Spooky2. Następnie w zakładce Spooky2 System zaznacz opcję Custom Database #2 (lub #3 lub #4). W oknie dialogowym Open, znajdź bazę danych, którą właśnie zainstalowałeś.

Dla twojego stanu sugeruję PEMF - Circulatory Dysfunction. Innym dobrym programem do ogólnego leczenia jest PEMF - Musculoskeletal pain.

Spróbuj umieścić cewkę pod poduszką podczas snu.

Category: Choroba

Jeśli nie uruchomiliście detoksykacyjnego protokołu Terrain, sugeruje się, aby zacząć od niego. Nie tylko przygotowuje organizm do rifingu, ale także toksyny powodują takie problemy jak skóra. Następnie biofeedback pomoże zidentyfikować, co jej ciało potrzebuje z najlepszych trafień. Można wtedy na jednym z innych generatorów uruchomić programy do jej problemów ze skórą.

Category: Choroba

Możesz spróbować ponownie zaminować ząb.
W Presets/Miscellaneous/Remote jest Overall Dental Health (R) - JK.
W Presets/Miscellaneous/Remote/Experimental jest Halliday Teeth & Gums Decay & Restoration experiment (CUST)
Nie wolno go żuć, gdy jest popękany.

Category: Choroba

1. Depresja może być objawem przewlekłych zakażeń od łagodnych do umiarkowanych, zwłaszcza pasożytniczych (nie tylko duże organizmy żyjące w przewodach żółciowych, ale również mikroorganizmy zamieszkujące zagrożone tkanki). Wszystkie pasożyty mają swoje własne biorytmy i będą reagować na fazy księżycowe, słoneczne, żywieniowe żywiciela ludzkiego.... Z czasem mogą one budować mikrośrodowiska za pomocą swoich produktów ubocznych, które wspierają wiele gatunków. W trakcie interwencji człowieka (zmiany w diecie, interwencje farmakologiczne), niektóre pasożyty mogą wyjść poza swoje normalne środowisko i przetrwać całkiem szczęśliwie w swoich młodych postaciach (nawet rozmnażając się jako takie), aż będą mogły bezpiecznie powrócić do preferowanego przez siebie miejsca lęgowego. Rifing może zakłócić siedlisko obcego organizmu, zmuszając go do zwiększenia aktywności we własnej walce o przetrwanie. Depresja twój męża może być bardzo dobrą odpowiedzią na wściekliznę i przepływ obcego organizmu/działanie pasożytnicze. Zgadzam się z tobą, że jesteś na coś.

2. Tak, na pewno poleciłabym lewatywę dla Hexa - wspaniali ludzie z tych stron mi doradzali - poszli dziś po południu i natychmiast się poprawiła.

3. Uruchomcie uwalnianie endorfiny(ang. endorphin release).

4. Istnieje silna korelacja między ciężką depresją a infekcją patogenami z Borelioza - kiedy Spooky je zabije, może to spowodować, że ludzie poczują się gorzej. Stwierdziłem, że niektóre z bardziej zaawansowanych programów terapeutycznych nadal powodują, że reakcja na boreliozę umiera i czuje się gorzej.

5. Podobny rezultat miałem z Uspokojeniem dla mojej żony. To są te programy, które jej pomogły. Włączyłem też rezonans Schumanna.

Category: Choroba

1. Regeneracja(ang. Regeneration)

2.Uzdrowienie i regeneracja(ang. Healing and Regeneration), wszelkie skrzepy lub nerwy czaszkowe związane z zakrzepicą.

To powinno wystarczyć na jakiś czas.

Category: Choroba

1. Zimny laser, ścięgna i częstotliwości leczenia więzadeł.

2. Przydatny presty: Contact mode- healing- DNA integrity stimulate, muscle growth, solfeggio frequencies, general healing.

Category: Choroba

1. Użycie cewki PEMF może pomóc, przy niskich częstotliwościach jak 9,6 lub 10 Hz.

2. Przyspieszenie leczenia, uraz, stan zapalny i ból stawów

Category: Choroba

Tak, i zimny laser jest na to bardzo skuteczny. Spróbuj napisać swój komentarz.

Category: Choroba

1. Możesz spróbować Song of Spine. To działa. Ale przeważnie natychmiastowe złagodzenie bólu, ale nie trwałe rozwiązanie.Niektóre z częstotliwości czakr również działa, ale jedynym problemem jest to, że możesz mieć jakiś huśtawka nastroju, jeśli używasz czakra freq, jak sądzę, trzeba upewnić się, że wraca do czakry podstawowej, jeśli przestałeś grać. Jestem pacjentem z poślizgiem dysku, najlepszym sposobem leczenia jest nadal ćwiczenie podstawowe .

2. Połączyłam to z laseroterapią, aby uzyskać 85-90% redukcję bólu. Miałam 8 przepuklin i po 2 łzy w obu prawych/lewych MCL w kolanach po ciężkim wypadku samochodowym.

I po około 8 tygodniach, nie używam już niczego.

Category: Choroba

Czy jest to spowodowane przez patogen? Jeśli tak, to zabijając i dodając feather lub chybotanie(ang. wobble). Jeśli nie, to leczenie i bez chybotanie i bez feather. To jest zwykły sposób myślenia. Zabijanie jest bardziej skuteczne, ale leczenie zabije również i będzie łagodniejsze w przypadku nerek. ale to zależy od twoich celów i sytuacji zdrowotnej.

Category: Choroba

1. Na Remote:

Wydaje mi się, że jest pod zaprogramowanym innym zamiast pustej shell. Eksperymentalne częstotliwości DH, remote.
Wyszukiwanie zębów na preset wyszukiwaniu (nie programach) i wybieraj teeth & gums decay & restoration (R) - DH

2. Hydroxyapatite, calcium phosphate dihydrate, osteocalcin, threonine - wszystkie masy cząsteczkowe (MW) w programach.

3. Sprawdźcie remineralizację. Naprawiła dziurę w boku trzonowca w 5 miesięcy na odległość.Sprawdź również, czy nie ma czarnego orzecha włoskiego, ponieważ remineralizuje on również szkliwo.

4. Jest naprawdę dobry nowy preset, DNA> disease> dental.

Category: Choroba

1. Zestaw Zasadniczy GenX na początek jest dobry. Mam chronic Borelioza mam go plus 4 XM i Spooky2 central z plazma.

2. Zacząłbym od GenX i dwóch generatorów XM, więc łącznie 4 do startu dla Borelioza. Uznaję to za minimum, aby zrobić dobry postęp w sprawie Protokołu z Borelioza. W przeciwnym razie, potrzeba tylko wiecznie, aby się przez to przebić.

Oto strona, na której znajdziesz szczegółowe informacje o tym, który zestaw wybrać:
https://www.spooky2.pl/kup-zestaw/

Category: Choroba

1. Uruchomiłbym Biofeedback, żeby zobaczyć, co jej ciało pokazuje, że tego potrzebuje. Następnie można dodać inne programy na górze wyników skanowania.

2. Prowadziłbym kontakt przez 3 godziny. Spójrzcie na stan zapalny i ostry ból. Jeśli chce więcej ulgi, zrób 3 kąpiele stóp 3 dni z rzędu. Woda będzie jasnopomarańczowa, bo pomoże pozbyć się stanu zapalnego.

3. Cewka Spooky2 i przyspieszone leczenie się urazów działa niesamowicie w zaledwie 30 minut.

Category: Choroba

1. Spooky2 Central z zestawem plazmowym i GeneratorX. Używany jest do leczenia raka i Boreliozy.

2. Znalazłem częstotliwość 3132 szczególnie dobrą na raka. Zacząłem o 30 minut i podwajałem czas każdego dnia, o ile detoksykacja nie była zła. Teraz używam go przez 10-12 godzin dziennie. Moje guzy zmniejszyły się o 75% w ciągu 3 miesięcy.

Robię też dużą dawkę witaminy c IVs 2/tydzień i modyfikowanej pektyny cytrusowej 3/dzień.

3. Stosujcie raka piersi, raka kompleksowo, a następnie zróbcie oczyszczenie z pasożytów i detoksykację.

Category: Choroba

Możesz wypróbować presety DNA dla zębów, aby zabić wszelkie bakterie, które mogły zaatakować nerwy powodując stan zapalny. Zaproponujcie uruchomienie go na kilka dni.

Category: Choroba

Odnieśliśmy wielki sukces z prowadzonym protokołem Morgellons and Lyme. Możesz sprawdzić stronę z Lyme, jak również mnóstwo postów o pasożytach. To jest powód, dla którego kupiłem Spooky2 i używam go z powodzeniem od 9 miesięcy. Jeśli jeszcze nie uruchomiłeś Protokól Terrain do detoksykacji, to jest to sugerowane. Przygotowuje ciało na więcej.

Plazma jest najsilniejszy wtedy kontakt a następnie remote. Uruchomiłem remote 24-7. Potem robię plazmę raz do dwóch razy dziennie. Następnie kontaktuję się, gdy mam czas.

Category: Choroba

1. Sugestia: Jeśli znajdziesz w bazie danych ustawioną częstotliwość, przeszukaj wszystkie związane z nią zestawy częstotliwości. Następnie, jeśli korzystasz z GenX, uruchom programy doskonalące na podstawie wyników. Użyj górnych 10 lub 20 częstotliwości. Użyj tego zestawu poprzez kontakt lub plazmę może dwa razy dziennie. Pióro lub chybotanie(ang. Feather or wobble).

2. To jest w programach Morgellons/Lyme, w programach Morgellons/Lyme, w sekcji biofilmu.

Category: Choroba

1. Zależy od tego, czy problem jest patogeniczny, czy też wymaga uzdrowienia. Czy jego tkanka się goi. Kontakt lub skalar. Uzdrawiające się skorupki. Jeśli jego patogen zabija, kontakt lub osocze, zabijając skorupki na kontakt i po prostu blitz go z osoczem.

2. Użyłabym Spooky Central z kontaktem. Kontakt połączony z central będzie działał na stałe z częstotliwością 100 Hz, która jest w zasięgu leczenia. Ma to sprzyjać elektroporacji - przepływowi częstotliwości do obszaru kontaktu. I aby otworzyć komórki, by jak najlepiej odbierać częstotliwość. To działa najlepiej w przypadku raka lub boreliozy, które wymagają zabijania.

Po plazmie, jeśli masz czas, uruchomij kontakt. I oczywiście użyj remote.
Jednym z dobrych programów jest Healing and Regeneration.

3. Uważam, że tryb kontaktowy jest najbardziej efektywny. Nie wyjmuj klejących się Plastry TENs na kościach/kolanach, ponieważ nie jest on tak efektywny. Umieść je po obu stronach kolana. W przypadku bólu, ostry ból jest dobry do biegania i powinien spaść o około 50%, jeśli biegasz w trybie kontaktowym przez 3 godziny. Wykonaj również kąpiel stóp, ponieważ pomaga ona zmniejszyć ilość kwasu moczowego, który może również powodować ból i sztywność stawów. Przyjrzyj się sztywnym kolanom, ponieważ może to być przyczyną. Ponadto należy zająć się stanem zapalnym, ponieważ powoduje on brak przepływu krwi, co zwiększa ilość czasu potrzebnego na leczenie się. Następnie google łzy, mięśni, itp. w zakładce wyszukiwania i uruchomić częstotliwości leczenia z wyszukiwania.

Category: Choroba

1. Osobiście użyłbym tub plazmowej.

2. Miesiąc temu prowadziłem detoksykację Morgellons/Lyme i niektóre leki przeciwnowotworowe podczas noszenia cewnika moczowego. Ciągle widziałam w tubie i worku cewnika coś podobnego do glisty i zdecydowanie tasiemca! Przez lata pracowałem w schroniskach dla zwierząt i u weterynarzy, więc wiem, jak one wyglądają. MD powiedział: oh, prawdopodobnie tylko kawałki mięsa. Rozpadły się bardzo szybko, więc nie mogły ich zatrzymać, ale myślę, że systemy (remote/plazma, jakiś kontakt) sprawiają, że są tak niewygodne, że szukają jakiegoś wyjścia? W każdym razie, to wszystko się teraz skończyło. Żadnych więcej robaków.

3. Protokół Morgellons Lyme odnosi się do wszystkich rodzajów pasożytów. Obecnie robię ten protokół na remote, kontakt, i najpotężniejszą plazmę. W ciągu 9 miesięcy, kiedy miałem Spooky2, nastąpiła znaczna poprawa.

Category: Choroba

1. Drenaż mózgu odbywa się poprzez układ limfatyczny... Najpierw spróbuję wszystkich częstotliwości "limfatycznych"... wraz z "niewydolnością nerek".

2. 40 Hz jest to, co chcesz, lub jak odkryłem poprzez eksperymentowanie - 39,5 hz. Udowodniono, że "włącza" on komórki mikrogleju w mózgu, które pochłaniają gruz i eskortują go z mózgu. Wykazano, że odwraca on demencję u szczurów.

3. Uruchomiłbym protokół Terrain na detoks, a potem Biofeedback, żeby zobaczyć, czego może potrzebować twoje ciało. Ogranicza zgadywanie do minimum. Możesz przeskanować co 4 dni, żeby dalej uderzać, gdy wszystko się zmieni.

Category: Choroba

1. dzikie oregano, srebro koloidalne, jest wiele sposobów na zwalczanie grzybów...

2. Już próbowałeś zrobić biofeedback i pozwolić Spooky znaleźć częstotliwości, których potrzebuje twoje ciało, aby wyleczyć twoje stopy? Próbowałem tylko biofeedbacku kilka tygodni temu i to było takie dobre uczucie!

3. Nie jestem pewna, które częstotliwości są ustawione, ale jestem pewna, że moczenie się z koloidalną srebrną wodą Spooky zabije w końcu każdy grzyb z silnego potu.
Jeśli nie odżywiasz się czysto i zdrowo, kluczowa byłaby również zmiana diety.

Category: Choroba

1. Połóżcie plastry Tens na rękach... spójrzcie na stan zapalny, ostry ból, zapalenie stawów, mięśnie do rozluźnienia, i spójrzcie w górę stawów, a także w pasek wyszukiwania(ang. search bar)

2. Możesz spróbować Zimnego Lasera

3. Wykonajcie skan biofeedback, aby zobaczyć, czego może potrzebować twoje ciało. Po tym, można uruchomić ten skan z rzeczy, takich jak zapalenie, aby zacząć widzieć, czy to pomaga.

Category: Choroba

1. Ból zęba z blizniacze laser w nosie i uszach bardzo mi pomógł.

2. Niedawno pociągnął mnie psi ząb i zostawił mi straszny ból nerwowy, który rozprzestrzenił się na wszystkie zęby po jednej stronie. Włożyłam program Pain Relief (trwający tylko 5 minut) do leczniczej shell i uruchomiłam go bez przerwy na remote. To była ulga po zaledwie 10 minutach. Prowadziłam go przez wiele dni.

3. Olejek eteryczny z goździków na zęby.

Category: Choroba

1. Użyłabym Plazmy, uruchamiając preset Healing and Regeneration.

Ścieżka: Presets > Heal > Plasma > Healing and Regeneration

Wybierz go i przejdź bezpośrednio do generatora plazmy, aby uruchomić. Położyłbym ręce na plazmie lub w jej pobliżu i, ponieważ jest to ustawione na długi czas, robiłbym to etapami. W rzeczywistości sam używałem go do tego samego celu, ponieważ mam pewien stopień artretyzmu w palcach od lat pracy z klawiaturą i projektowania.

2. Być może jesteś zagrożony rozwojem "wibracji Biały Palec" Twój pracodawca być może powinien ocenić, jak długo używasz narzędzi wibracyjnych na swojej zmianie i poziom wibracji te narzędzia produkują.

Jeśli jest to możliwe, możesz dostać rękawice z żelowymi podkładkami, które redukują wibracje docierające do rąk.

Biały palec jest uszkodzeniem nerwów i naczyń krwionośnych, co prowadzi do słabego krążenia.

Category: Choroba

1. Sprawdź w bezpłatnym oprogramowaniu do pobrania. Są dla niego dostępne częstotliwości.

https://youtu.be/fiEYDYugIDg.

2. Cała ta sprawa z nieszczelnym jelitem polega na tym, że jest wiele rzeczy, które to powodują. Więc są inne rzeczy, które musisz zbadać i zrobić na dodatek do swojej Spooky2 pracy. Ale są częstotliwości dla tego tak. Nie możesz po prostu robić "Spooky2" i mieć nadzieję na najlepsze w tak złożonym stanie. Mam nieszczelny jelito na dodatek do wielu innych spraw, więc muszę zająć się tym problemem szeroko. Z kandydatami, drożdżami, pleśnią, "współinfekcjami" można poradzić sobie do pewnego stopnia z Spooky. Potrafię również wykonywać nieszczelne jelita, mogę również robić swoje skany i polować oraz zabijać i skanować i biegać. Mogę również robić swoje oceny i optymalizować skany zestawów, które uważam za odpowiednie dla mnie, ale dostałem się do reszty pakietu również.

Category: Choroba

Wyszukaj 'thyroid' w oprogramowaniu Spooky2 i wybierz presety, zgodnie z którym trybem chcesz.

Category: Choroba

1. Spróbuj Zimnego Lasera. Zrobiłem to z wielkim sukcesem na moje ramię.

2. Możesz uruchomić częstotliwości za pomocą Remote, aby umieścić je w każdej komórce mojego ciała.

3. Plazma.

Category: Choroba

1. Możesz ułatwić sobie życie i uruchomić RX Healing A preset. Znajdziesz go w dwóch miejscach:

Presets > Cancer > DB > Remote > RX Healing A
Ustawienia > Morgellons and Lyme > Remote > RX Healing A
Wystarczy wybrać go w zakładce Presets, a następnie przejść bezpośrednio do zakładki Control, aby go uruchomić. Używam go często, uruchamiając go 24/7 co kilka miesięcy, tylko po to by utrzymać równowagę. Przeczytaj listę programów i myślę, że zgodzisz się, że to warto.

2.Hormone normalize w zakładce Programs.

Category: Choroba

1. Zdecydowanie możesz użyć Remote do leczenia. Laser i PEMF będą działały również na oko, choć przy użyciu lasera, trzymaj oczy zamknięte. Jeśli masz plazmę, możesz również leczyć oko.

2. Koloidalna srebrna płukanka do oczu. Do wykonania roztworu używam zestaw koloidalnego srebra Spooky2. Dobre również na problemy skórne.

3. Są programy stylistyczne, które zadziałały na mnie.

Category: Choroba
 1. Może szukajcie infekcji dentystycznych i szczękowych. Nie można bezpiecznie używać plastry TENS na szyi i głowie. Więc leczcie laserem, PEMF, plazmą lub remote.
 2. Wybierz częstotliwości DH experimental i 0012 odtwarzanie próchnicy zębów pod miscellaneous
Category: Choroba

1. Dodałbym programy dla: pęcherzyka żółciowego, kamicy pęcherzyka żółciowego = kamica żółciowa, problem z żółcią, problem z wątrobą, pasożyty wątrobowe, utworzyłbym preset ze wszystkimi programami i zawiera skanowanie BFB z tym presetem.

2. Coś się dzieje z twoją wątrobą, to nie daje sobie rady. Wołanie o pomoc, może być wypełnione robakami, albo toksynami, albo obydwoma. Detoksykacja wątroby i oset mleczny. Być może częstotliwości dla nich mogą pomóc.

Category: Choroba

1. Zawsze wykonuj Terrain, a skanowanie Biofeedback będzie wybierane w każdych warunkach.

2. Jednym z presetów dla każdego bólu lub napięcia mięśni jest preset Uzdrawiania i Regeneracji(ang. Healing and Regeneration). Możesz użyć wersji plazmowej, jeśli masz czas, ale remote też działa dobrze.
Kontaktowe i zdalne wersje tego preset znajdują się w folderze Miscellaneous, ale z jakiegoś powodu wersja plazmowa znajduje się w folderze Heal.

Category: Choroba

1.Pierwszym programem jest uruchomienie programu Terrain. Możesz użyć tego nieagresywnego, który nie zabija niczego do Herx'a. To tylko oczyszczenie twoich nerek, limfy i wątroby, aby obsłużyć wszystkie inne Rifing.

Jeśli czujesz, że jest to zbyt silne, możesz zacząć z Detox Maintenance na 5-7 dni, a następnie uruchomić Terrain.

Następnie możesz wyszukać palenie(ang. smoking) w programach i przeczytać notatki, które mogą być dla Ciebie najlepsze.

2.Zestawy POChP(ang. COPD) i poprawa oddychania, również robienie wysokiej częstotliwości skanowania na Generatorze X.

3.Jeden z programów nazywa się Nicotine Cravings 2. Jest to jedna częstotliwość, więc musi być uruchomiony z innym programem.

Category: Choroba

1. Koloidalne srebro pomogło mi z moimi zimnymi owrzodzeniami. Spooky2 ma częstotliwość występowania opryszczki wargowej i opryszczki typu simplex. Sam Terrain uczynił cuda na mnie działa.

2. Uruchomij wystarczająco długo. Programy na opryszczkę są bardzo skuteczne.

3. Nie pozwól zwierzętom cię lizać. Mogą rozprzestrzeniać opryszczkę zwykłą bez objawów. Można ją wyleczyć, ale bardzo łatwo jest ponownie się zarazić. Leczcie całą rodzinę w tym samym czasie, łącznie ze zwierzętami domowymi.

Category: Choroba

1. Powiedziałbym, że tak. Ale to zależy po co. To narzędzie z własnymi możliwościami. Wiele osób może zrobić to, czego potrzebuje, tylko poprzez kontakt, ale plazma i central jest potężniejsze i wyrządza więcej szkód większej ilości patogenów, w tym w trudno dostępnych miejscach, do których prąd elektryczny nie może dotrzeć.

2. W zależności od tego, jaki jest Twój problem z płucami lub jak nazywa to BFB.

3. Spooky2 ma kilka programów, które uruchamiam na remote, a czasami na plazmie, ale to trochę trwa, ale czuję się jakbym oczyszczał

4. Dostałem maszynę Plazma, bo chciałem, żeby to było proste. Jest zbudowana jak zbiornik i działa całkiem spokojnie. Tylko delikatny wiatr od wentylatora. Dostałem Phanotron z bawełnianą osłoną. Są tam fabryczne presets dla najczęstszych problemów. Mam też skalar. Prowadzę go i plazmę razem.

5.Ludzie używają swoich urządzeń Spooky2 w złym stanie IMO. To znaczy, że mają leczyć dolegliwości, które powinny być najpierw wyleczone poprzez zmianę stylu życia. Jeśli go wyłączysz i wróci, nie zostaniesz wyleczony. Z tym powiedziane, nie chcę umniejszać twojego cierpienia nawet trochę. Ale chcę, żebyś był w pełni odpowiedzialny. Z moich badań wynika, że GERD i kwaśny refluks są powodowane przez infekcję grzybiczą; od Candida Albicans. Patrz na pracę Douga Kaufmana. Nie wkładaj do ust rzeczy, które karmią Candida; wysoce kwaśne i toksyczne jedzenie (jak fast food i soda), śmieciowe jedzenie, słodzone jedzenie i desery, [wysoka fruktoza] syrop kukurydziany, rafinowane jedzenie, złe węglowodany (chleb, krakersy, pączki, babeczki, ciasto ...), alkohol, kukurydza, białe jedzenie, ziarna GMO, nowoczesna pszenica. Jeśli potrzeba więcej niż 8-stopniowej edukacji, aby zrozumieć listę składników, nie kupuj jej i nie jedz jej. To są również rzeczy, które pasożyty też kochają. Aby potraktować ją bez Spooky2, zmieszaj łyżeczkę surowego octu jabłkowego z matką do wysokiej szklanki wody destylowanej i napoju. Jeśli będziecie tego przestrzegać, wasze ciało samo się wyleczy. Wtedy możesz przejść do używania swojego generatora do innych rzeczy. Mówię wam to wszystko, nie żebyście byli niegrzeczni czy nieczuli, ale dlatego, że chcę was wszystkich w doskonałym, wyjątkowym, zdrowym stanie.

6. Ja widzę skalar jako uzdrowiciela, a plazmę jako zabójcę.

7. Mam Plazma, Kontakt i Remote... Nie miałem ubezpieczenia medycznego przez ostatnie pięć lat, ale dzięki Spooky2, nie potrzebuję go. Dziękuję zespołowi Spooky2. Niech cię Bóg błogosławi.

8. Mam plazmę z prostą tubą i Phantron, dwa GX, 3 Xm i skalar. Myślę, że wszystkie służą swojemu celowi. Prawdopodobnie najbardziej używam Skalar i Gen X (i remote na XM) ze względu na wygodę używania go podczas snu. Wyciągnąłem plazmę tylko kilka razy, ale jest ona skuteczna, gdy to robię. Jedynym powodem, dla którego nie robię tego więcej niż to, jest czas ustawienia i znalezienia czasu w ciągu dnia, aby to zrobić. Ale ja kocham je wszystkie! Nie przestawaj robić BFB. Nie będziesz w stanie jej pomóc, jeśli nie trafisz na odpowiednią częstotliwość.

9.Mam Spooky2 Plasma Phanotron Tube & Plasma tube. Używam jej cały czas do konkretnych spraw. Używam GX i generatora XM do detoksykacji i uruchamiania innych pobranych na nie programów! Jestem bardzo zadowolony z mojej konfiguracji. Wiele głównych problemów zostało w pełni wyjaśnionych. Nawet wrzód mojego psa, który uformował się w jej brzuchu po wypryskaniu, w pełni się zagoił! Nie mam Scalara, ale to też jest cel, żeby go zdobyć!

Category: Choroba

Raz to nie wystarczy. Zazwyczaj uruchamiasz je do momentu ustąpienia objawów lub stwierdzenia, że te częstotliwości nie działają na Ciebie. Na Spooky2 Remote zalecamy uruchomienie 24 godziny na dobę przez co najmniej 3 dni. W trybie Kontakt, prawdopodobnie uruchomisz każdy zestaw kilka razy na sesję, 2 sesje dziennie, przez co najmniej 3 dni (chyba że objawy ustąpią, w którym to momencie możesz przestać).

Category: Choroba

1. Zrobiłbym skan Plastry Tens na jelita, uruchomiłbym go na 4 dni, zrobiłbym kolejny skan, uruchomiłbym go na 4 dni, itd. Jelito jest tam, gdzie to wszystko jest. Ponadto, karmić bakterie kapustą kiszoną, kombuchą, kimchi, inuliną (suplementem), i brać trochę bakterii.

2. Jako zwykły rifer biorę suplement probiotyczny, jak również staram się utrzymać lub zwiększyć moje ogólne spożycie włókien roślinnych.Błonnik jest to, co bakterie probiotyczne jeść, tak aby dać dobre bakterie ich żywności i niektórzy ludzie mówią, że produkty zwierzęce w diecie karmić złe bakterie, więc może więcej żywności na bazie roślin byłoby również korzystne. Jeśli chodzi o częstotliwość, to nie mogę pomóc. Można by jednak skupić się na uzdrowieniu wyściółki jelitowej i zmniejszeniu w jakiś sposób stanu zapalnego, co mogłoby pomóc w stworzeniu łatwiejszego środowiska dla dobra do rozwoju.Mógłbym postawić hipotezę, że niektóre zestawy antyzaparciowe pomagają zmniejszyć ilość złych bakterii, tak aby dobrzy ludzie mogli łatwiej się trzymać.

3.Nosy jelitowe w homeopatii.

Category: Choroba

1. Wykonaj skanowanie Grade dla programów, które chcesz, nawet 1 na raz. Dostaniesz trafienia pokazujące czy wybrałeś coś pasującego do ciała.

2. Musisz najpierw zrobić 11-dniowy Terrain, a następnie uruchomić program Morgellons and Lyme. Zacznij od protokołu Terrain. Znajduje się on w zakładce Presets, pod >Detox, "GUIDE Terrain Protocol - Click Me.pdf. Po zakończeniu tego, wykonaj protokół Morgellons and Lyme.

Protokół Morgellons and Lyme znajduje się w zakładce Presets, pod >Morgellons and Lyme, >Morgellons and Lyme v3.0, "GUIDE M&L - Click Me.pdf". Ten protokół wymaga 2 lub więcej XMs (lub 1 GX), potrzebny jest biofeedback.

Jeśli protokół Morgellons and Lyme jest dla Ciebie zbyt obszerny, możesz go zastąpić poniższym, po zakończeniu protokołu Terrain:
Uruchom programy Contact/Plasma/Scalar i programy Remote dla patogenów, które możesz mieć, tj. Borrelia, Babesia, Bartonella i EBV. Dodatkowo, wykonaj skanowanie biofeedbacku co około 4 dni, a następnie uruchom je na Contact/Plasma/Scalar i Remote.

3. Może zacznij naprawdę od malutkich kroczków. Po pierwsze, chodzi o to, aby móc uruchomić coś dla siebie, co będzie miało pozytywny wpływ na Ciebie. Możesz uruchamiać niekończące się programy z liczbami w nich zawartymi, ale jeśli nie są to liczby, które są "krzyczące trafienie", to uruchamiasz liczby, które nie będą miały żadnego wpływu w żaden sposób (dobry czy zły). Następnie, wiedząc o tym, wymieniłeś około 4 różnych warunków Borrelia, Babesia, Bartonella i EBV. Więc twoim pierwszym maleńkim krokiem będzie szukanie Spooky oprogramowania dla Borrelii. Jest wiele 'Borrelia's', które ładują się na liście, którą zauważyłem i widzę na górze listy tylko 1 liczbę na program. Więc teraz musisz zdecydować - czy chcesz przetestować każdy z nich i zobaczyć czy są one trafienia czy też znasz już pełną nazwę borrelia tego, którego szukasz? Albo... czy wolisz zebrać je w grupę, powiedzmy 5 z nich wszystkich w jedną grupę z listy i dowiedzieć się, czy są jakieś, które mogłyby ci się przydać? Czy wiesz, której borelii szukasz z listy (różne imiona są po niektórych z nich)? Jeśli nie wiesz, który z nich, możesz załadować tylko jeden program, aby rozpocząć ie: pierwszy na liście w 3 minuty i uruchomić "skanowanie Grade". W ten sposób - możesz zobaczyć, czy ten program (pierwszy na liście) ma 'trafienie' z częstotliwości w nim zawartych. Jeśli nie ma trafienia, przejdź do następnego na liście i tak dalej (lub możesz połączyć w pakiet kilka programów jednocześnie) i skanuj całą listę, którą połączyłeś, aby sprawdzić, czy jest coś do uruchomienia. Czy to ma jakiś sens? Proszę, jest tu wiele osób, które mogą Ci pomóc, nie poddawaj się.

Category: Choroba

1. Jeśli Twoja choroba trwała bardzo długo i czujesz, że możesz być obarczony wieloma patogenami, to plazma Spooky2 Central lub Spooky2 Plazma jest doskonałym dodatkiem. Nie tylko uzyskasz głębszą penetrację częstotliwości, ale także, jeśli podczas zabiegu będziesz przebywał w odległości 6 cali od Tuba, otrzymasz wspaniałą, leczniczą energię skalarną, która wprowadza leczniczą energię do Twojego ciała.

2. Zestaw Zasadniczy GeneratorX .Następnie, jeśli gotówka pozwoli na to po pewnym czasie, dodaj kilka zestawów XM Remote, jeśli uważasz, że Plazma jest odpowiednie i kontemplujesz z czasem. Nie ma pośpiechu. Jeden krok na raz.

3. Zestaw Zasadniczy GeneratorX jest świetny. Czy wykonałeś lub wykonałeś jakąś pracę dentystyczną zanim pojawiły się objawy? Jeśli tak, to polecam stosowanie częstotliwości, które są ukierunkowane na infekcje jamy ustnej i może pójdę do dentysty biologicznego. Upewnij się, że zrobią zdjęcie rentgenowskie 3D. Ponadto na Netflix jest świetny film dokumentalny o nazwie przyczyna źródłowa(ang. Root Cause). Właśnie tam znajduję wiele problemów.

Category: Choroba

1. Mój były mąż miał pewne problemy. To była poprzednia diagnoza. Sprawdziłem kilka rzeczy nieświadomie. Uruchomiłam program OCD (w systemie nie jest on nazywany OCD) i kilka częstotliwości wyciszania/drażliwości. To pomogło. Nie wiem, na dłuższą metę z powodu separacji.

2. Toksyny środowiskowe, tj. toksyny w żywności, wodzie, powietrzu, które dostają się do organizmu, mogą powodować zaburzenia psychiczne u dzieci. Uruchomcie program Terrain na Spooky2, żeby wydalić te toksyny.

3. Wiele problemów ze zdrowiem psychicznym, które mogą powodować PANS i PANDAS pochodzi z infekcji. Tak więc, na pewno upiorny może pomóc, jeśli źródłem ich problemów jest infekcja.

4. Powszechnie wiadomo, że problemy ze zdrowiem psychicznym mogą być powodowane przez boreliozę i współzakażenia, więc nie ma powodu, dla którego nie powinny być one leczone przez Spooky2.

5. Zgodnie z TCM emocje są częścią zdrowia i dobrego samopoczucia. Jeśli nasze narządy są niezrównoważone, emocje związane z tymi układami narządowymi również mogą być niezrównoważone. Tak więc, w miarę jak ciało wraca do równowagi, nasze emocje będą się poprawiać.

6.Zgadzam się z innymi plakatami: Zacznijmy od detoksykacji Terrainu - tak wiele problemów ze zdrowiem psychicznym jest powodowanych przez toksyny z naszego środowiska, jedzenie, szczepionki, styl życia.

Category: Choroba

1. Próbowałeś oleju kokosowego?
Rozważ również spróbowanie czystej gumy Terpentyny - Tony Pantallaresco Healing z terpentyną: https://www.youtube.com/watch?v=U7ZPpaGmOw0
i Tony Pantallaresco Cleanse/Extraction z solą + terpentyną
https://www.youtube.com/watch?v=DN508_-TVac

Oto kolejny środek leczniczy na problemy skórne autorstwa Tony Pantalleresco
https://www.youtube.com/watch?v=YdNEOpM778s
Mówi również, że ten środek jest przydatny dla Morgellonów, i żylaków. Dodatkowo, on mówi, że osoby z osteoporozą powinny przyjmować więcej soli i mniej wapnia.

2. Masz Spooky2 Zimny Laser? Spróbowaj. Podobno ultrafiolet jest skuteczny, ale widzę, że niektórzy ludzie też używają czerwonego. PEMF też wydaje się pomocny, jeśli go masz.
Ja też pomagam komuś z egzemą, a MRSA wydaje się pomagać. Nie mogę spróbować światła lub PEMF, ponieważ jest to dalekie.
Olej kokosowy to dobra propozycja, podobnie jak glina bentonitowa. Zawsze sprawdzam Earthclinic.com, aby zobaczyć, co inni robią w innych krajach.
http://www.earthclinic.com/cures/natural-cure-for-eczema-editors-choice.html
Ted ma dobrą opinię na temat naturalnych środków zaradczych i sugeruje przyczynę jako prątkowicę lub grzyb, więc spróbuj tych częstotliwości na Spooky2.
Przepis Teda: 2 łyżki stołowe octu jabłkowego i co najmniej 1/4 łyżeczki sody oczyszczonej w 1/2 lub najlepiej 1 szklankę wody. Przyjmuje się zazwyczaj trzy razy dziennie. Jeśli jednak wystąpią warunki wyprysku, zwykle podniosę środek na sodę z 1/4 łyżeczki do 1/2 łyżeczki sody oczyszczonej plus 2 łyżki ACV w 1 pełnej szklance wody pobieranej co najmniej dwa razy dziennie.
Moją ostatnią sugestią jest, aby uzyskać trochę wody alkalicznej i dać mu przejść, ponieważ kwasowość wydaje się być częścią problemu. Mam wybór, aby uzyskać wody alkalicznej w moim sklepie spożywczym zdrowia przez uzupełnienie galon dzbanki z ich systemu filtracji za dobrą cenę.

3. Mam egzemę. Odchodzi, kiedy spożywam organiczną dietę wegańską lub żywą...wraca, kiedy jestem leniwa i spożywam pokarmy zawierające glifosat. Myślę, że egzema jest spowodowana przez "glifosat" lub "pestycydy" i lub szczepionki, które tworzą środowisko dla inwazji pasożytów/grzybów na skórze w tej chwili. Eksperymentuję z glifosatem o masie cząsteczkowej z zastosowaniem czynnika rozpadu(ang. Apply Disintegrative Factor).

4. Mleko krowie może powodować egzemy, a twoja wątroba może wymagać leczenia. Problemy ze skórą czasami zaczynają się w wątrobie.

5. Miałem zły przypadek, otwarty obolały, bardzo swędzący, na prawie wszystkich czubkach stóp, który nie zniknąłby przez ponad 6 lat. To było straszne, dosłownie próbowałam wszystkiego, co tylko mogłam wymyślić. Przyjaciel zrobił na mnie zdalne Spooky2, co mogło pomóc, ale chiński zielarz spojrzał na mnie i powiedział "toksyczna wątroba". Po użyciu jego ziołowego środka czyszczącego przez miesiąc, znalazłem i zacząłem robić "The Amazing Liver and Gallbladder Flush" Andreasa Moritza co miesiąc przez 16 miesięcy, wypłukał tysiące toksycznych kamieni, i że stan skóry, niesamowicie, w końcu odszedł! Zostałem również poprowadzony do fioletowego promienia, najpierw zacząłem używać starego środka zwanego Gentian Violet do malowania na tym obszarze (plamy i jest bardzo brudny, ale świetny środek antyseptyczny), a następnie udało mi się zdobyć zabytkową maszynę fioletowego promienia na eBayu, a używał promienia również do leczenia tego obszaru. Jak wspomniała Kathy Mazzola, poszukaj problemów z wątrobą.

6. Jednym z presetów w folderze Miscellaneous \ Remote jest Egzema (R) - JK. Oczywiście, biegnie on przez Remote, więc może biec cały czas, aż przyniesie ulgę.
Oczywiście, zawsze monitoruj, aby upewnić się, że osoba pije wystarczającą ilość czystej wody, aby wypłukać toksyny, jak również utrzymując w granicach tolerancji na ból, aby nie było nadmiaru aktywności Herx.

7. Trzy tygodnie temu byliśmy na wakacjach na farmie z moim 6-letnim wnukiem. Miał prawie natychmiastowe złe reakcje alergiczne, zwłaszcza bardzo swędzącą białą wysypkę na rękach. Użyłem kombinacji częstotliwości Spooky2 Rife, modlitwy i organicznego marokańskiego czystego oleju z nasion konopi, który został wcierany na jego ramiona. Wysypka ustąpiła w ciągu pierwszego dnia i nie powróciła. Być może warto spróbować pomóc przy egzemie.

8. Częstotliwości 3 min MW będą się powtarzać aż do momentu zatrzymania przez ciebie. Dobrze jest mieć możliwość kontrolowania generatora w przypadku jakichkolwiek niepożądanych reakcji na leki i jest niepożądana częstotliwość reakcji na leki ustawić można uruchomić obok zbyt, aby zapobiec takiej ewentualności. Następnie można uruchomić częstotliwości wyprysków i częstotliwości gojenia się skóry, aby dodać do wszystkiego innego, co robisz, aby pomóc w tym procesie.

9. Ja również mam ciągłe problemy z egzemą - ale ostatnio znalazłem częstotliwość Spooky2 dla fungoidów grzybicy nowotworowej, która ma następujące wyjaśnienie: Rak skóry przypominający egzemę. Użyj środka do oczyszczania krwi. Inne zastosowania: bezwarunkowa miłość, powrót do porządku duchowego. Teraz spróbuję tego.

10. Moja córka miała świerzb, który wyglądał podobnie. Mógłbyś spróbować tego programu. Jeśli to jest to, będą musieli też głęboko posprzątać dom, prześcieradła, ubrania.

11. Wątroba też jest ściśle związana ze skórą, więc odtrułbym nerki, wątrobę i limfę.

12. Zabijanie grzybów lub bakterii miejscowo zazwyczaj nie wystarcza na egzemę lub łuszczycę, jak to ma miejsce w przypadku grzybów paznokci u stóp i nóg. Problem jest wewnętrzny, gdzie ciało potrzebuje dokładnego oczyszczenia/detoksykacji.
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, uruchom protokół Terrain. Rozważ również zastosowanie leczenie Kontakt lub Plazma w protokole, oprócz samego Remote.
Grzyby i inne patogeny rozwijają się, gdy w organizmie znajduje się wiele martwych i umierających komórek.
Więc w moim modelu zdrowia, jak poprawić teren, aby zmniejszyć ten ładunek martwych/umierających komórek?

Po pierwsze, usunąć rzeczy, które zabijają komórki, czyli toksyny:

 • pestycydy/toksyny w żywności i wodzie
 • toksyny w kosmetykach osobistych
 • toksyny w domowych środkach czyszczących
 • chemikalia w przetworzonej żywności (msg, aspartam, itp.)
 • toksyny w gospodarstwie domowym (materiały budowlane, pleśnie, itp.)
 • leki (zarówno farmaceutyczne, jak i rekreacyjne, w tym alkohol i tytoń)

Nawet jeśli nie zabijasz komórek w swoim organizmie toksynami zewnętrznymi, jeśli dostatecznie uszczuplasz swoją energię, możesz zabijać komórki produktami ubocznymi z procesu metabolicznego. Zatem aby poprawić tę sytuację, usuń rzeczy, które wyczerpują twoją energię:

 • trudne do strawienia pokarmy
 • negatywne emocje i niewyzwolony ból emocjonalny
 • negatywni ludzie i drenujące relacje
 • przepracowanie
 • niewystarczający sen/spoczynek
 • zbyt wiele urządzeń (komputery, telefony, tablety, telewizor, itp.)

W końcu, praktykuj nawyki, które zwiększają twoją energię:

 • medytacja / joga
 • spędzanie czasu w przyrodzie
 • uzyskanie regularnego treningu
 • dostajesz tyle słońca, ile możesz bez poparzenia się.
 • oddychanie czystym, świeżym powietrzem
 • bycie w kochających związkach

13. Znajdź kogoś, kto używa zimnego lasera w swojej praktyce. To całkowicie wyeliminowało moją - a może nawet małe plamki - egzemy.

Category: Choroba

1. Jeśli google remineralizuje zęby, znajdziesz wiele osób, które to zrobiły. Wszystko od ciągnięcia oleju, szczotkowania aktywowanym węglem drzewnym, gliny bentonitowej i huśtawki z minerałami. Jestem pewien, że jeden ze sposobów będzie rezonować z tobą, a następnie dodać Spooky2 dla wsparcia.

2. Dental Jawbone infection i Dental Focci przez około 2-3 tygodnie. Ból zniknął.

3.Ściąganie oleju działa cuda na wiele rzeczy. Tradycyjnie jest to olej sezamowy, ale olej kokosowy też dobrze działa. Przełączaj, ciągnij i prowadź go między zębami przez ok. 20 minut. W pewnym momencie zauważysz zmiany tekstury. Dla mnie to sygnał, że się zepsuł i wykonał swoje zadanie. Upewnij się, że nie plujesz olejem sezamowym do swojej kanalizacji. To *będzie* budować i zatykać twoje rury. Nie odkładam żadnej z nich do odpływu. Albo wypluwam go do pustego słoika z masłem orzechowym, który trzymam pod zlewem, potem wyrzucam, gdy się napełni, albo czyszczę kociołek do śmieci, a następnie ostrożnie wypluwam na kępki, które go pochłaniają, aby nie narobić bałaganu w worku. Obrzydliwe prawdopodobnie, ale to działa skutecznie.

4. Robię również wyciąganie oleju i to naprawdę pomaga w infekcjach dziąseł i zatok, ale częstotliwość regeneracji komórek na Spooky2 rzeczywiście odbudował komórki wokół dwóch lub trzech zębów, które były luźne i były prawie gotowe do wyjścia z mojej kości szczęki. Ta częstotliwość również odbudowała komórki w całym moim organizmie, które były bardzo potrzebne, ponieważ mam boreliozę i Morgellony, a wszystkie towarzyszące im infekcje pogarszały moją kondycję.

5.Olej kokosowy + soda oczyszczona + sól morska + kurkuma + ocet jabłkowy = wszystkie naturalne odwrócenie próchnicy zębów. Częstotliwość Cell Regeneration jest również bardzo korzystna.

6. Rozmawiając z dentystą, wspomniała, że są osoby, które nie wytwarzają kwasów, gdy spożywają cukry z powodu braku paciorkowców(ang. Streptococcal Mutans). Obniżenie kwasowości w jamie ustnej oszczędza zęby - osoby te mają absolutnie minimalne problemy z zębami. Czy pomyślałem, że zamrażanie Streptococcal Mutans drastycznie ograniczyło by aktywność jamy ustnej.

7. Właśnie wyleczenie 6 ubytków DH 1200 eksperymentalna częstotliwość próchnicy zębów i przywrócenie 3 miesięcy oszczędziło mi 3000.

Category: Choroba

Jeśli używasz plazmy, kontakt, PEMF będzie komponent magnetyczny do presetu rezonatora Schumanna.

 

W przypadku korzystania ze Scalar, Remote lub laserowego akcesorii (laser nadgarstkowy lub bliźniaczy) nie będzie komponentu magnetycznego w preset Rezonatora Schumanna.

 

Spooky2 Remote przed wersjami V1.0 i V1.1 wykorzystuje dwie cewki planarne (ścieżka obwodu drukowanego), przy czym pole magnetyczne każdej z nich zanika. Dlatego też pole magnetyczne nie jest propagowane.

 

Spooky2 Remote przed V2.0 nie posiada żadnych cewek planarnych (śladu obwodu drukowanego) i opiera się na efekcie pojemnościowym dla propagacji sygnału.

 

Spooky2 Remote v1.0, v1.1 i v2.0 posiadają zamontowany stały magnes neodymowy, jednak zasięg tego pola magnetycznego jest lokalny dla Remote.

Category: Choroba

Acrochordon lub Skin tags mogą służyć jako marker dla tych osób, których metabolizm węglowodanów jest zaburzony oraz dla tych, które mogą być zagrożone Cukrzycą typu 2. Występowanie znaczników skórnych oraz podwyższony poziom cukru we krwi i insuliny są bezpośrednio związane z występowaniem znaczników skórnych.

Udowodniono rolę Wirusa Brodawczaka Ludzkiego(ang. Human Papiloma) 6 i 11 w patogenezie znaczników skórnych, a więc jego obecność jest również związana z Cukrzycą2.

W bazie danych znajdują się częstotliwości występowania HPV6 i HPV11, ale przygotowałem znacznie szerszy zestaw, a także preset do dostarczania częstotliwości.

Używam MM_InvSawtoothHarmonic, aby oddać do ośmiu bezpośrednich harmonicznych (i znacznie bardziej pośrednich). Presety są dla trybu kontaktowego, plazmowego, zdalnego i laserowego.

Jeśli używa plazmy lub kontaktu, raz dziennie wystarczy, a tryb zdalny może być uruchomiony 24/7.

Należy użyć boost dla trybu kontaktowego i zdalnego.

Jest to całkowicie nowe podejście do zwalczania przyczyn cukrzycy2, a nie tylko jej objawów. Nie należy spodziewać się szybkiego obniżenia poziomu cukru we krwi, jak w przypadku stosowania CAFL w Diabetes2. Te presety służą do leczenia możliwej przyczyny, więc obniżenie poziomu cukru nastąpi naturalnie przy użyciu zestawów.

2. Niedobór minerałów

Dzięki szeroko zakrojonym badaniom wiemy, że podstawową przyczyną cukrzycy typu 2 jest zwykły niedobór minerałów. Dr Wallach odkrył, że organizm potrzebuje 90 niezbędnych składników odżywczych, aby funkcjonować w optymalnym stanie. Osobom cierpiącym na cukrzycę typu 2 brakuje minerałów niezbędnych do wykorzystania przez organizm insuliny, którą organizm nadal produkuje. Dlatego też, zdaniem dr Wallacha, leczenie cukrzycy typu 2 polega na zajęciu się kwestią niedoboru minerałów.

Efekt Rewolucji Wallach

W wywiadzie dla dr. Petera Glidden głównym tematem dyskusji było podejście doktora Wallacha do leczenia cukrzycy. Dr Wallach stwierdził, że podejście naturopatyczne i suplementacja produktami zawierającymi 90 niezbędnych składników odżywczych była w stanie pomóc około 400 diabetykom w samym Los Angeles. Niektórzy pacjenci nie potrzebowali już leków ani zastrzyków z insuliny, a jednocześnie byli w stanie uniknąć dalszych komplikacji. Dlatego dr Wallach kontynuuje edukację ludzi na temat znaczenia minerałów w organizmie.

Dzięki interwencjom medycznego żywienia dr Wallach uważa, że schorzenia przewlekłe, takie jak cukrzyca typu 2, są uleczalne, a nawet odwracalne. Dopóki osoby cierpiące na cukrzycę wiedzą, jak rozwiązać problem niedoboru minerałów, mogą żyć zdrowiej i dłużej.

3. Dołączam dwa presety zgodnie z informacjami przedstawionymi przez Reubena, Michaela i Paula (dziękujęmy).

MM_DiabVitaMiner(R).txt

https://www.spooky2-mall.com/download/MM_DiabVitaMiner(R).zip

Ten jest dla minerałów, zwłaszcza chromu i wanadu, ale także selenu, kwasu tioktycznego, kwasu liponowego, magnezu i boru. Jest do trybu zdalnego, a ja bym go używał 24/7.
MM_Diabetes Microcurrent(C).txt

https://www.spooky2-mall.com/download/MM_Diabetes Microcurrent(C).zip

Ten jest do naśladowania leczenia zaproponowanego przez Paula. Ponieważ Spooky2 ma swoje własne ograniczenia, skomponowałem najbliższy możliwy zabieg. Napięcie sięga tylko 10VPP w danym momencie, w przeciwieństwie do 40V oryginalnego zabiegu. Włączyłem też chybotanie amplitudowe, które odpowiada czasowi trwania cyklu 22:46 min, więc kiedy następuje zmiana polaryzacji, amplituda jest prawie cero, aby zapobiec wstrząsom.

To jest dla trybu kontaktowego. Dokumentacja sugeruje, że musi on być używany około 3,5 godziny dziennie przez prawie tydzień.

Wysoki poziom glukozy we krwi jest bardzo poważną chorobą i musi być nadzorowany przez lekarza medycyny. Własne testy i eksperymenty muszą być przeprowadzane tylko wtedy, gdy poziom glukozy jest pod kontrolą.

Category: Choroba

1.Widzę jeden program dla „Lactose Intolerance”.

Obecnie używam „Hypothalamus Balance”, ponieważ jeden lekarz powiedział mi, że tutaj jest przechowywany „zapis alergii” dla organizmu. Wydaje się, że pomaga to usunąć fałszywe wrażliwości.

Jednak nie zrobi nic w przypadku żywności, która ma naukowy powód do powodowania problemów.

2.Mam wielką tolerancję na sezonowe alergie zarówno ambrozji, jak i pyłku. Ponadto, w zeszłym roku zadawano te pytania i ludzie informowali, że po Rifingu ich ciało wydawało się lepiej zrównoważone, aby móc lepiej obsługiwać gluten. Nie bolą mnie tak źle i mam tyle problemów żołądkowych i jelitowych, co przed Rifingiem. Więc jem więcej glutenu, choć wiem, że nadal powinienem się od niego trzymać. Jakie masz doświadczenie? Czy szukasz już nietolerancji jelit lub glutenu? Nie mam.

3. Jakiś czas temu uruchomiłem pełny protokół Morgellonów, chociaż nie mam Morgellonów. Zajęło się moimi problemami z glutenem. Zrobiłem to, ponieważ wydaje się, że obejmuje wiele rzeczy. Był to długi protokół i gorąco polecany.

4.Prawdopodobnie z powodu patogenów w jej przewodzie Gi, które reagują podczas jedzenia tych pokarmów. Oni (patogeny) żywią się mlekiem, jajkami, glutenem, itp. Zamiast unikać tych pokarmów, staraj się ich unikać podczas zabijania tych robaków. Aby wiedzieć które robaki, wykonaj skany na Spooky2 i zabijaj.

5.Może to wynikać z braku naturalnego wychowania krów w stanach (brak światła słonecznego, ziarna i soi, zamiast trawy, itp.). Najgorsza byłaby próba pozyskania surowego biodynamicznego mleka.

Są do tego dwa programy:

Category: Choroba

Możesz uruchomić programy do obsługi organów w tym samym czasie, gdy Terrain jest uruchomiony.

Sugerowana lista programów do wypróbowania:

- Kidney Function Balance

- Kidneys (PROV)

- Adrenal Gland Balance

- Liver 1

- Liver 2

- Liver - Liver Function Balance

- Inflammation

- Inflammation 1

- Inflammation 2

- Inflammation General

- Lymph stasis

- Lymph circulation

- Acute Pain

- Analgesic Pain Relief

- Cancer Pain

- Morphine (MW) - Experimental, use at own risk.

- Ibuprofen (MW) - Experimental, use at own risk.

- Blood Cleanser Cancer

- Blood Purify 1

- Immune Support Sweep

- Immune System Balance

- Immune System Improve

Category: Choroba

1. Użytkownik decyduje, z czym może sobie poradzić i co jest za dużo. Jest coś dobrego do rozważenia. IE: Ile zdetoksowała w przeszłości? Jeśli jest to jej pierwszy detoks od dłuższego czasu, to po prostu przetwarzanie detox może być wszystko, co może obsłużyć. Ale jeśli ona nie czuje żadnego złego efektu z detoksyku to może być w stanie obsłużyć Plazma w połączeniu. Porada Spooky2 polega na przeprowadzeniu co najmniej jednego (niektóre osoby potrzebują więcej niż jednego) detoksyku Terrain, tak aby ścieżki detoksykacji były otwarte. Niektóre osoby są w stanie poradzić sobie z większą ilością. Niektóre osoby nie mogą. To bardzo ważne, aby osoba ta była dokładnie monitorowana bez względu na to, jakie programy są uruchomione.

Niektórzy ludzie prowadzą programy typu "uzdrowienie" podczas fazy Terrain i może to pomóc w absorpcji. Ale nawet programy lecznicze mogą spowodować, że niektórzy z nich umrą.

Nie mogę powiedzieć wam w ten czy inny sposób, ale daję wam coś do przemyślenia.

2. Jeśli prowadzisz Terrain na mamie i masz wolną wydajność, to może można uruchomić presetów Plazmy obok i CancerTool może być coś do rozważenia, gdzie będzie można użyć pełnego skanowania, Cancer Skan i docelowe ustawienia ukierunkowane na tarczycy, ale również biorąc pod uwagę cały system endokrynologiczny w kolejnych docelowych presetach można dokonać, aby uruchomić swoje presety dla Plazmy / Skalar / Remote / Kontakt / Cewki / Laser. To staje się bardzo proste jeśli masz Central, ponieważ wszystkie twoje przystawki są częścią Central i mogą być używane w połączeniu z Plazmą.

3. Częstotliwości 660 i 050 zmniejszają rozmiar guza. Zabijają grypy powodujące raka, jak również wirus BX i By.

Category: Choroba

Miałem ciekawe doświadczenie. Czyszczenie krwi i pozostałe trzy powyżej programu oczyszczania krwi, lepiej z laserem na nadgarstku, później dostałem wyniki choroby autoimmunologicznej, która wpływa na oczy, ma dla mnie sens, ponieważ myślę, że krew jest „I” i dostaję tylko problem z systemem autoimmunologicznym, jeśli „I” jest słabe. A laser wzmacnia „I”.

Korzystałem z tych programów:

Blood Circulation Sluggish (XTRA)

Blood Cleanser Cancer (XTRA)

Blood Clots (XTRA)

Blood Purification (XTRA)

Blood Purify 1 (CAFL)

Category: Choroba

1. Udało mi się leczyć porażenie Bell córki za pomocą Remote'a. Stosowałem zabijanie i każdy program Bella, a ona zaczęła odnosić sukcesy w ciągu 2 dni.

2. W połowie lat dwudziestych zachorowałam na porażenie Bell po silnym ataku gorączki gruczołowej, którą Amerykanie zwykle nazywają inną nazwą - Zakaźną Mononukleozą lub "mono". To, oczywiście, jest związane z wirusem Epsteina-Barra (EBV).

Gotowe preset dla wirusa EBV znajdziesz w folderze Miscellaneous dla Remote ścieżka jest Presets\Miscellaneous\Remote\Epstein-Bar Virus i możesz to uruchomić, wybierając, a następnie przechodząc bezpośrednio do zakładki Control.

Alternatywnie, możesz wykonać własny preset, wybierając Pusty Kill shell preset, a następnie przejść do zakładki Programs i wyszukać "mono". Wybierz tyle, ile chcesz, utrzymując czas działania poniżej 4 godzin (w rzeczywistości wybrałbym około 2), a następnie przejdź do zakładki Control, aby uruchomić.

3. Facial Toning 2 (CAFL)

Skin + Facial Toning (XTRA)

Arthritis Arthrosis and Parathyroid Disturbances Affecting Calcium Metabolism (CAFL)

Dupuytren's Contracture (CAFL)

Tachycardia (CAFL) Te zdziałają dla mnie cuda. Pomyśl też, że powinien być też "zestaw programów piękności".

Category: Choroba

Znalazłem te programy w programie:

Adrenal Gland Balance (XTRA)

Adrenal Gland Diseases (ETDF)

Adrenal Gland Stimulant 1 (CAFL)

Adrenal Gland Stimulant 2 (CAFL)

Adrenal Gland Stimulant 3 (XTRA)

Cushing Syndrome (ETDF)

i oczywiście istnieje wiele innych powiązanych programów, które dodałbyś robienia regularnych bio-sprzeżenie.

Category: Choroba

1. Jeśli masz trudności z detoksykacją, tym bardziej ważne jest, abyś to zrobił. Być może trzeba będzie zatrzymać się i rozpocząć detoksykację, aby przez nią przejść, a następnie powtórzyć ją, aby uzyskać wystarczająco dużo śmieci, aby móc tolerować życie.

Kamienie żółciowy i nerkowe to odpady, które muszą być przeniesione. Kamienie tworzą się, gdy odpady są tak skoncentrowane, że łączą się ze sobą, więc picie bardziej czystej wody jest bardzo ważne. Pomoże to również w detoksykacji bez stosowania Herksu, więc zacznij pić więcej wody - powinna ona wynosić do 1 uncji na funt masy ciała dziennie.

2. Uruchomiłem programy detoksykacyjne Chemtrail - jako kolejną opcję dla większej ilości detoksykacji. I specjalne programy detoksykacyjne dla nerek, itp. Nutramedix Chanca piedra jest przeznaczony do rozpuszczania kamieni. Można również używać częstotliwości spoiw, co może zmniejszyć obciążenie podczas wyrzucania toksyn. Zostały mi przepisane suplementy do obsługi ścieżek detoksykacyjnych, i jeszcze nie spróbowałem preset korekcję MTHFR - możesz zobaczyć, co to robi dla Ciebie.

3. Istnieje wspaniałe preset "liver flush" i "stone breaker". Jest on tak potężny, niesamowity. Myślę, że trzeba uruchomić program "autointoxication" lub znaleźć inny sposób na szybkie wypróżnienie jelita.

Category: Choroba

1. Czy jest jakiś szczególny powód, dla którego chciałbyś spróbować audio Spooky2 zamiast używać plazmy Spooky2 Central?

Moim zdaniem, głośnik może być bardziej efektywny, ponieważ można go uruchomić na znacznie wyższym poziomie mocy niż słuchawki. Potrzebujesz Plazma, aby uzyskać penetrację w kości i jest etap III lub etap IV raka teraz nie ma czasu, aby eksperymentować z innymi alternatywami

Aby uzyskać więcej szczegółów, sprawdź link:
http://www.spooky2.com/forums/viewtopic.php?f=14&t=5046

2. Homeopatia działa. Sam go używam. W przypadku zaawansowanego raka zaleceniem jest zawsze Plazma. Istnieją dwie jednostki, które wykonują plazmę. Jeden to Spooky2 Central, a drugi to Spooky2 Plasma. Central jest bardziej wszechstronny, ponieważ dodaje kilka metod stosowania częstotliwości Rife'a poza plazmą. Druga jednostka jest po prostu plazmowa i prostsza w użyciu. W każdym razie Sharyn ma doświadczenie w korzystaniu z plazmy i może doradzić w sprawie jej faktycznego wykorzystania w przypadku raka.

Witamina C może pomóc zminimalizować skutki uboczne chemioterapii. W rzeczywistości czyni ją bardziej skuteczną, więc dawka chemioterapii może zostać zmniejszona. Zapytaj o to lekarza.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź link:
https://www.facebook.com/groups/spooky2/permalink/1444023615759537/

Category: Choroba

Myślę, że ostrzeżenia dotyczą bardziej pasożytów, gdy na przykład masz bardzo wysoki ładunek patogenów bakterii odzwierzęcych. Użyłem Spooky2 do zabijania tasiemca, biczyka, tasiemca hakowego i przywry. Przyjmuje także zioła zabijające pasożyty, mimozę pudica i nasiona mimozy pudica. Jeśli już zacząłeś używać środków przeciwpasożytniczych, Rifing nie powinien być zbyt trudny w twoim systemie.

Category: Choroba

1. Spooky2 pomaga dobrze w zabijaniu patogenów i pomaga ciału w usuwaniu gruzu, aby organizm mógł leczyć narządy itp.

Istnieją programy „Balance” i „Normalize” dla wielu układów narządów w ciele. Działają one również, aby pomóc ciału przywrócić te narządy do prawidłowego funkcjonowania.

2. Częstotliwości porywania mogą być równie skuteczne, jeśli nie bardziej. Rozważ przeszukanie bazy danych pod kątem „normal”, „normalise” i „normalize” ... zobaczysz, gdy przeszukasz te słowo.

3. Mój problem jest wrodzony i używam GX do równoważenia energii, detoksykacji itp. Używam również Skalar przez noc i ogromnie pomaga. Możesz nakładać wszelkiego rodzaju nalewki na skalar, takie jak jod, magnez lub liście herbaty touch-me-not. Pewna pani z jednej z moich grup z Indii odwróciła wola rodzica z herbatą i okładem. Przeszła operację tarczycy, co spowodowało, że jej objawy były nieszczęśliwe, więc starała się powstrzymać rodzica przed operacją i zadziałało.

Możesz uruchomić skanowanie BFB, aby uzyskać najlepszy pomysł na rozwiązanie problemu. Także zestawy równoważące hormony. Możesz robić częstotliwości dla określonych minerałów. Czuję się tak, jakby Scalar w nocy naprawdę poprawił mi równowagę i zmniejszył stan zapalny. Mogę odzyskać w porównaniu z samym GX.

Jeśli wyślą ci próbkę paznokcia ... wtedy nosisz rękawiczki i golisz ją, aby założyć płytkę digitizera GX, a następnie możesz uruchomić na nich bio-sprzeżenie. Potrzebowałbyś kolejnej próbki paznokcia, aby zdalnie sterować częstotliwościami.

 

 

Category: Choroba

1. Oto kilka pomysłów programowych, które osobiście bym uruchomił. Uruchomij z Healing Shell.

2. Możesz uruchomić w jednym generatorze problem wszystkich serc, kliknij dwa razy w programie i zobaczysz na dole, jaki program wybierzesz. I iść do kontroli zaznaczyć pole i rozpocząć. Zazwyczaj wybieram co najmniej 4 do 5 programów w jednym numerze w jednym Remote uruchomieniu poniżej 4 godzin 5 program i uruchamiam go w remote, aż do momentu, gdy poczuję się lepiej. Działa cały czas. To niesamowite, jak może to zrobić Spooky2 Remote. To jak magia. Następnie uruchamiam program DH w innym remote pod miscellaneous presetemod 1 do 6 i uruchamiam również zegar Meridian. Meridian jest czakrą we wszystkich ważnych organach. Również uruchomiam w innym odległym przerwie emocjonalnej, wyzwalaniu emocji i emocji, które wiążą wszystkie choroby po uruchomieniu tych 3 podążałem, aby uruchomić równowagę emocji i częstotliwość Solfeggio.

Category: Choroba

Czy masz zaparcia? Czy wykonałeś skanowanie, aby zobaczyć, jakie częstotliwości mogą być potrzebne, aby pomóc usunąć blokady? W moim przypadku blokady wydają się być powodowane przez rzeczy żyjące tam, gdzie nie powinny. Ale jest też zestaw do detoksykacji wątroby, nerek, limfy i układu pokarmowego. Wyszukaj „Detox Liver”, a znajdziesz go. 

Category: Choroba

1.Istnieje coraz więcej dowodów na to, że LLLT lub zimny laser mogą pomóc w stymulowaniu odrastania włosów.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/24343446/

2. Istnieje program dla ubytku słuchu występuje w eksperymentalnych częstotliwościach DH - Hearing Correction [General] (no Meds)..

3.Ludzie dzielą się poradami na temat głuchoty, która dotyczy ucha wewnętrznego lub zaburzenie przezśluzówkowe, również z nerwem słuchowym aka Nerve Deafness. Inną możliwą przyczyną może być Otosklerois lub Otospongiosis.
https://www.healthguidance.org/entry/12049/1/causes-of-nerve-deafness.html

Rozważ szukanie postów na temat głuchoty nerwowej, neuropatii obwodowej, stwardnienia rozsianego, Mieliny.
https://www.healthguidance.org/entry/12049/1/causes-of-nerve-deafness.html

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź link:
https://www.spooky2.com/forums/viewtopic.php?f=18&t=9647

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź link:
https://www.facebook.com/groups/spooky2/permalink/1385523501609549/

Category: Choroba

1.GX i Spooky2 Central z phanotronem. Mam cały sprzęt Spooky2 i rozwiązałem wiele problemów. Jeśli masz kasy na Skalar jako dodatek, możesz spać w polu skalarnym w nocy. Istnieje wiele innych korzyści z tego sprzętu.

2. Będziesz potrzebował Spooky2 Central z plazmą/phanotronem i używać Scalar jako dodatek do swojego leczenia i uzyskać bardzo potrzebny odpoczynek.

Fale skalarne leczą się i siedząc w „polu” otrzymujesz korzyść. Dodanie GeneratoraX do miksu oznacza, że wysyłasz częstotliwości Rife przez Skalar, gdy jesteś w polu.

Musisz siedzieć / spać w polu skalarnym, aby uzyskać maksymalne korzyści lecznicze. Możesz „proxy(prokurent)” swoje DNA, umieszczając go na środku pola lub cewki.

Skalar ma opcję dwuprzewodowej długości, i ciekawe jest, im dalszy jest odbiornik i nadajnik, tym większe jest pole typu Zeppelin. Musisz tylko być na polu, aby otrzymać uzdrowienie. Dodanie Scalar Digitizer i Generatora X oznacza, że możesz wykonywać bio-sprzeżenie gdy leżąc na polu i jest to bardzo szybki bio-sprzeżenie, co jest wspaniałe.

Category: Choroba

1.Niektórzy używają Remote do leczenia roślin pod kątem chorób oraz do zabijania grzybów, pleśni i pozostałych. Nie jestem pewien, ale myślę, że do tego można użyć presety środowiskowe(ang. environmental presets). Jeśli znasz patogen, możesz użyć liścia w Remote, a następnie leczyć roślinę w ten sposób.

2.Niektórzy uzyskali świetne wyniki, umieszczając rośliny w polu skalarnym.

3.Jeśli masz maszynę radioniczną i używasz jej na remote, zalecam używanie biodynamicznych opryskiwaczy polowych i preparatów kompostowych do pielęgnacji gleby i ogrodu. Najlepsze w historii! Po prostu zastosuj je i po 3 latach ogród jest wyleczony.

4.Używam zimnego lasera do nadrukowania(ang, imprint) wody za pomocą Planet-Jupiter (ALT) i rezonansu Schumanna (CAFL). Wydaje się, że działa.

Category: Choroba

1. Jeden z naszych użytkowników dzieli się swoimi doświadczeniami dotyczącymi wzrostu i koloru włosów z Spooky2 Remote. Proszę sprawdzić ten film:
https://youtu.be/50bTc0YXCBw
2. Częstotliwości 528 ciągły. Przyjaciel zrobił to. Naturalny kolor wraca od korzeni do końcówek. Wygląda to niezwykłe, kiedy to się dzieje.
3. Przestań jeść skrobię, mleko i makaron. Pozostałe kolorowe włosy nie zmienią koloru na siwy.

Category: Choroba

A: Nie chcemy długoterminowo uruchomić jednej częstotliwości. Powoduje to zmęczenie częstotliwości i może być bolesne. Najlepiej jest mieć co najmniej trzy częstotliwości. Jeśli uruchamiasz ten sam program na wielu generatorach, rozłóż czasy rozpoczęcia, aby uniknąć uruchamiania tej samej częstotliwości na więcej niż jednym generatorze w tym samym czasie.

Category: Choroba

A: 1. Moim zdaniem, że podczas skanowania, wyniki pokazują, co należy najpierw zabić, a nie jak najmniejsze.
Od najmniejszej do największej służy do zbudowania protokołu Morgellons i Lyme i jest najlepszym sposobem, gdy jest wiele patogenów.

2. Istnieje sposób, aby wziąć wyniki GX General Biofeedback Scan i znaleźć od najmniejszej do największej. Musisz użyć Graded Morgellons i Lyme Utility, aby wykonać swój ostatni skan GX i ocenić częstotliwości w oparciu o jeden z 9 kroków protokołu M&L. Musisz pobrać narzędzie, zainstalować je i wykonać następujące czynności:

1. Wybierz najnowszy plik nieprzetworzonych danych skanowania.
2. Wybierz krok protokołu M&L (zacznij od 1, a następnie postęp).
3. Wybierz typ Detect (Angle lub Current).
4. Wybierz opcję Grade Only.
5. Kliknij Build Presets.
6. Sprawdź „Show Log”, aby zobaczyć znaczenie trafień.

Category: Choroba

A: 1. W oprogramowaniu znajdują się protokoły - w szczególności Intensive Care, które mogą być w tym pomóc. Szczegółowe informacje można znaleźć w Przewodniku w folderze w zakładce Presets w oprogramowaniu.

Inną możliwością jest przeszukanie zakładki Programs w poszukiwaniu objawów lub diagnozy i użycie programów, które najlepiej brzmią w preset powłoki(ang. Shell Preset).

Inną opcją, jeśli istnieje wiele programów, które wydają się pomocne, uruchomienie tych w Grade Program Scan, aby znaleźć najlepszy dla twojego ciała. Ponownie, instrukcje w Przewodniku w folderze Biofeedback w zakładce Presets

2. Musisz być również dodanie w podstawowych minerałów, których potrzebuje twóje ciało, aby wspierać funkcję tarczycy..

3.Witamina B Kompleks + Multiwitamina o nazwie Double X od Nutrilite

4. Istnieją 3 klucze do przywrócenia funkcji tarczycy: Najpierw potrzebujesz dużej ilości minerałów, aby rozwiązać wszelkie problemy ze zmęczeniem nadnerczy. Następnie należy odpowiednio uzupełnić roztworem Lugola (jod) i unikać wszelkich substancji chemicznych, takich jak chlor i fluor (w wodzie z kranu) oraz brom (w chlebie). Najważniejszym czynnikiem przywracającym czynność tarczycy jest stymulowanie receptorów, które komunikują się z Podwzgórzem(ang. Hypothalamus), który kontroluje tarczycę.

Category: Choroba

1. FDA nie pozwoli nam powiedzieć, że Spooky może wyleczyć cokolwiek.
To, w czym Spooky dobrze pomaga, to pomoc w zabijaniu patogenów i pomoc ciału w usuwaniu resztek, aby ciało mogło wyleczyć narządy itp...
Istnieją programy "Balance(Równowaga)" i "Normalize(Normalizacja)" dla wielu układów narządów w ciele. Działają one również na rzecz pomocy ciału w przywróceniu tych organów do prawidłowego funkcjonowania.

2. Częstotliwości porywania mogą być skuteczne. Rozważ przeszukiwanie bazy danych w poszukiwaniu „normal”, „normalise” i „normalize” ... zobaczysz po przeszukaniu tych słów.

Category: Choroba

1.Proszę wprowadzić więzadła, ponieważ zwichnięta kostka jest ciągnięta więzadła i oczywiście ból i stan zapalny. Nie zapomnij o wzniesieniu, a dobre stare opakowanie z lodem i owinięcie bandażem ace są wypróbowane i sprawdzone. Tak więc, myślę, że mówię, nawet jeśli Spooky2 robi cuda, to nie znaczy, że można chodzić wszędzie na skręconej kostce podczas biegu zestawy.

2. Przetoczyłem kostkę w poniedziałek o 10:30, natychmiast używałem Rife cały dzień, tryb kontaktu za pomocą programów więzadłowych, w nocy i dziś w trybie zdalnym z leczeniem i regeneracją, teraz chodzę z bardzo małym bólem. Obrzęk spada również teraz. Uważam to za najszybsze uzdrowienie dla tego rodzaju kontuzji, których doświadczyłem (nie mojego pierwszego skręcenia).

Category: Choroba

1. Na liście jest kilka programów krwi. Zacznij od tego. Również pobudza się biała krew. Znajomość korzenia jest naprawdę ważna i zacznij od niego. Wykonanie skanowania BFB i uruchomienie go jest podstawowym początkiem.

2. Naprawdę musisz iść do hematologa i sprawdzić, czy może przepisać kilka zdjęć erytropoetyny, które pobudzą szpik kostny do produkcji czerwonych krwinek. Może również zbadać, dlaczego tak się dzieje, ponieważ istnieje wiele przyczyn, w tym krwawienie wewnętrzne, przewlekła niedokrwistość itp. Jeśli jeszcze nie znasz przyczyny, najpierw ją znajdź.

3. Nowe komórki krwi potrzebują aktywności komórek macierzystych. To jest zawsze tłumione przez wysoki poziom kortyzolu (stres, brak snu przed północą) i alkoholu (nawet małe ilości w ciągu 48 godzin, wyższe kwoty do 28 dni). Więc poszukaj stresu, kortyzolu i detoksykacji.

Category: Choroba

Nie mogę powiedzieć, że jedno jest ważniejsze od drugiego. Każdy z nich ma swoje zalety. Bio-sprzężenie powie ci, jakie częstotliwości powinieneś uruchomić dla swojego ciała, podczas gdy detoksykacja pomoże usunąć toksyny i zmaksymalizować funkcjonowanie narządów detoksykacyjnych. Wszystko zależy od tego, ile masz generatorów i od tego, co chcesz osiągnąć (tj. Jakie problemy chcesz rozwiązać). Protokół Terrain jest tryb zdalny przez 11 dni, więc jeśli masz więcej niż jeden generator XM (lub GenX), możesz rozpocząć Terrain na jednym, a następnie uruchamiać codzienne lub cotygodniowe skany bio-sprzężenie, a następnie uruchamiać wyniki na drugim generatorze. Jeśli masz tylko jeden generator, zacznij od Terrain, a po jego ukończeniu zacznij bio-sprzężenie.

Category: Choroba

A: 1. Pobiegłem, aż do kiedy poczułem się lepiej. Kilka dni. Na przeziębienie użyłem Przetwarzacz próbek i to było w nocy.

2. Uruchamiałem ją każdej nocy na plazmie przez ponad tydzień, a następnie wróciłem do niej na kolejny tydzień i wkrótce zrobię to samo. Zobacz, jak reaguje ciało.

Category: Choroba

PEMF wysyła tylko jedną częstotliwość leczenia, więc brzmi to tak, jakby nie powinno przeszkadzać?

A: Tak, możesz, a PEMF używa stałej częstotliwości 100 Hz, gdy jest używana w jednostce centralnej. Tak jak SC Kontakt. Oba mają skok elektryczny na końcu każdego impulsu magnetycznego. Ten jest 29 voltowy, więc nie będzie się odwoływał do elektroporacji. Stała częstotliwość z falą kwadratową generuje wirtualną fontannę o wyższych harmonicznych, które pomagają w stresie i wyłączają patogeny.

Category: Choroba

A: Pracuję nad tym również, jak miałem ta sytuacja kilka lat temu, i to jest jeden z powodów zawsze uruchomiam spooky2 do konserwacji.

Ja sam wykonuję wszystkie systemy dostarczania częstotliwości Spooky2 z takim stanem, tj. Kontaktem, zdalnym, zimnym laserem, skalarem, plazmą itp. I używam spooky2 srebro koloidalne. Uważam, że jest to bardzo ważne. Piję to codziennie.

Myślę, że inne nazwy to zapalenie osierdzia, Zapalenie mięśnia sercowego z Borelioza lub wysięk osierdziowy.
Uruchomię wszystkie te programy oraz wszystkie programy strep. Lubię też robić bio-sprzezenie, aby zobaczyć, gdzie jestem ... Będę patrzył na wyszukiwanie wsteczne i czasami pojawia się z paciorkowcem lub zapaleniem osierdzia itp ... Całkiem niesamowite.

Idę za tym wszystkim, bo nigdy nie chcę już iść do izby przyjęć. Odkąd robię Spooky2 2014, rozbroiłem prawie wszystko, tak bardzo potężne.
Srebro koloidalne. Doustnie biorę koloidalne srebro. Inny BFBS (nie spooky2) zidentyfikował zarówno gronkowca, jak i paciorkowca. Upewnij się, że kanały korzeniowe nie są zainfekowane. Zmoczyłem tkankę dziąseł z srebrem i uruchomiałem programy dentystyczne. Skończyły mi się syntetyczne antybiotyki i miałem zapalenie wsierdzia wiele razy w przeszłości. Skanuj z innego źródła, wskazując, że stan zapalny spada, ale infekcje wciąż tam są. Robię GX BFBS, aby upewnić się, że celuję w częstotliwości, którego potrzebuję.

Sprawdź częstotliwości Hulda Clark. Myślę, że to 375 kHz. Zwykle bramkuję tę częstotliwość z częstotliwością 7,5 Hz, aby uzyskać lepszą odpowiedź.

Category: Choroba

1. W 36 krajach żyje 5 milionów osób z chorobą Crohna lub wrzodziejące zapalenie okrężnicy bez znanej przyczyny lub wyleczenia.

Jeden z pacjentów Crohna zdiagnozowano Crohna w wieku 47 lat. W końcu zdecydowała się zainwestować w Spooky2 i funkcje zdalne.

Ta strona pokazuje, jak nauczyła się żyć bez leków i jest źródłem informacji dla tych, którzy chcą tworzyć świadomość:
http://www.mycrohnslife.com/search?q=spooky2

2. Stopniowo budowałem swoją kolekcję generatorów i dodawałem rzeczy w ciągu ostatnich 16 miesięcy: oto co uruchamiam i wierzę, że to naprawdę pomaga.
Gen 1 Dla ból pleców, wzrost mięśni, tonik, sztywność, uzdrawiania, regeneracja wzrostu kości, stymulacja, osteoporoza i minerały MW do wzrostu kości.
Gen 2 - Detoks EMF, fluryd, nerki, wątroba, jelita cienkie i limfa.
Gen 3 - Fusobacterium necrophorum, nucleatum i varium od częstotliwości DNA.
Gen 4 - Hemoroidy różne, prostoplazmy odbytnicze.
Gen 5 - Siarczan cynku, problemy z kręgosłupem, terpentyna, zaburzenia autoimmunologiczne.
Gen 6 - Częstotliwości DNA dla bakterii fragilis, candida tropicalis, escherichai coli general i nisin, zwapnienia.
Gen 7 - Częstotliwości DNA dla wirusa cytomegalii i wirusa Epstein Barr, wiroida choroby Crohna.

Użyłem też generatorów, aby pozbyć się nowotworu, który dostałem po nieudanym leczeniu remikadą. Uruchomiam te wszystkie w Remote 24x7, zmieniając paznokieć raz w miesiącu. Więc moje generatory mają około 50% leczenia, wsparcia i detoksykacji oraz 50% zabijania patogenów. Ostatnie cztery - sześć miesięcy były najlepsze od kilku lat. Rok przed Spooky2, byłam w szpitalu 5 razy.

Category: Choroba

Złamane kości - ból minął w minutach
Autor: Susan Courtney (listopad 2016)

Mój syn złamał palec u nogi, grając boso w piłkę nożną. Odnieśliśmy duży sukces z bólem, opuchlizną i szybkim uzdrawianiem używając trybu kontaktu z portem Srebro Koloidalnym(ang. Colloidal Silver) i cewką PEMF w Spooky2 Central. Leczył około 2 razy dziennie przez około tydzień lub dwa.

W ciągu tygodnia dotykał piłkę w domu, ponieważ zwariował i powrócił do poważnego treningu piłki nożnej w ciągu około 2,5 tygodnia. Zdobył zwycięską bramkę w grze piłkę nożną na poziomie złotym 5 tygodni później od pierwszej kontuzji.

Niedawno mój syn zranił się z innym palcem w boso. Myślę, że Bóg specjalnie pozwolił mi na to zranienie. Po zalaniu mój syn poprosił o uruchomianie maszynie, ponieważ odczuwał ból. Więc go podłączyłem. W ciągu kilku minut powiedział, że czuje się lepiej. Byłem w szoku. To było takie szybkie. Gdy maszyna skończyła półtora godzinny program, który wybrałem, on zasypia.

Cierpię z powodu bólu kości ogonowej przez około 2 tygodnie. To była stara kontuzja, która wydawał się być rozpalony albo od reakcji leczniczej, jakoś ponownego urazu, deszczowa pogoda - nie wiem. Wydawało mi się, że kiedy spacerowałem, nie było tak źle. Ale prawie za każdym razem, gdy siadałem lub leżałem, odczuwałam tak wiele bólu i dyskomfortu. To było nieugięte. Przejażdżki samochodem były straszliwe. Modliłem się do Boga, aby zabrał ból, ale On tego nie zrobił. Wierzę, że jest tak, aby on mógł mnie nauczyć czegoś, co mogłoby pomóc innym. Więc jeśli to ci pomoże, po prostu wiedz, że jest Bóg, który troszczy się o ciebie.

Postanowiłam wypróbować preset złamane kości mojego syna na kości ogonowej za pomocą kontaktu. Pamiętaj, że próbowałem czegoś podobnego z plazmy bez żadnych zauważalnych efektów, ale kontakt wydawał się być odpowiedzią. I to było. Mój ból kości ogonowej został złagodzony w ciągu kilku minut. Kilka razy podczas sesji poczułem mrowienie w okolicy kości ogonowej. Z powodu problemów z komputerem moja sesja nie zakończyła się. Oto lista programów, które możesz wypróbować dla swojego bólu kości.

Healing (CONTACT) - JW
Bone Pain and Inflammation (Ból kości i zapalenie)
Bone Trauma (Uraz kości)
Accelerate Injury Healing (przyspieszyć gojenie obrażeń)
Healing Acceleration (Przyspieszenie leczenia)
Bone Fractures (Złamania kości)

Umieszczenie plastry TENS dla złamanych palców. Jeden plastry TENS na na górze palca. Jeden na dole. Nie owinęłam palca. Ponieważ plastry TENS są większe niż palce, po prostu pozwalam mu także usiąść na innych palcach. Następnie umieściłem cewkę PEMF, która działała na Spooky2 Central z ustawioną częstotliwością 100 Hz na palcu i plastry TENS tak jak najbliżej mogłem go zdobyć i związałem go tam wstążką.

Umieszczenie Plastry TENS dla mojej kości ogonowej. Jeden plastry TENS został umieszczony jak najbliżej mojej kości ogonowej, nie będąc w moim tyłku (wiedziałem, że chcesz to wiedzieć). Drugi plastry TENS znajdował się bezpośrednio na moim podbrzuszu. Do leczenia nie użyłem cewki PEMF.

UWAGA: Mój syn powiedział w pewnym momencie, że go piekło i pomyślał, że to ponieważ plastry dotykał trochę krwi, która była jeszcze mokra. Podniosłem róg plastry z krwi i ukłucie zniknęło.

2.Jeśli masz cewkę PEMF będzie propagować szybszą naprawę kości i tkanek.
Możesz spróbować tych:

Złamania kości
CAM: Dźwięki(ang.Tones)
a. Masz zestaw złamań lub dostosuj.
b. Pomarańczowy(ang. Orange) {440} i Cytrynowy(ang. Lemon) {494} blisko do złamania.
c. Niebieski {587} również może być stonowany, jeśli pojawi się swędzenie.

Zdrowe kości
CAM: Herbata
Leczenie: Black Cohosh, Dong Quai, Zielona, Horsetail, Sarsaparilla

Regeneracja kości
CAM: CAFL
Leczenie: 2720, 10000
Uwaga: Połączenie z odpowiednim odżywianiem, zwłaszcza białkiem, i minerałami, zwłaszcza wapniem i magnezem.
D3 jest przydatny w kojarzeniu wapnia z kośćmi. To tylko kilka z moich wpisów z niepublikowanych 600+ szybkich referencji. Istnieje wiele częstotliwości bólu refleksologia pomaga z endorfiny kierunek dla bólu.

Category: Choroba

O ile wiem, chociaż potrzebujemy wapnia, przyjmowanie tabletek nie jest tak wspaniałe i lepiej jest to uzyskać z naszych źródeł pożywienia.. Odsyłam cię do Magnesium Advocacy Group, gdzie wolą, żebyś wydobył wapń z twojego zielonego pokarmu warzywnego. Witamina D w postaci promieni słonecznych i olej z wątroby dorsza Rositas to wszystko, czego potrzebujesz, a nie odpowiednik hormonu. Możesz zobaczyć na to, co mówią bardziej szczegółowo w grupie na temat protokołu podstawowej przyczyny. Co możesz zrobić, to wprowadzić lub znaleźć te elementy w programach masy cząsteczkowej Spooky MW. Klasy spożywczej Boswellia serrata (Frankincense) jest dobrym pomysłem dla mózgu zarówno połykane na podniebieniu i stosowane do skóry na głowie aby absorbuje trans skórnie i używać Spooky2 częstotliwości. Spójrz na Jamesa McGrawa na fb i jego prostym protokole. Podoba mi się to, co mówi o atakowaniu komórek macierzystych, a nie o wzroście. Piołun (artemizyna) też jest fantastyczne i stanowi część protokołu Jima Gordona (także na FB), ponownie spróbowałbym przyjąć i wykonać programy, które można znaleźć.

Category: Choroba

Południk pęcherzyka żółciowego jako centrum kontroli stresu jest zawsze zaangażowany. Może metale ciężkie, prawdopodobnie stres emocjonalny. Odwodnienie może być. Marihuana jako THC ma bardzo duży pozytywny wpływ. CBD pomoże również niektórym. Odtruwanie metali i innych toksyn, nawilżanie jest niezbędne. Tak wiele dróg do Rzymu i Rife działać na pewno. Homeopatia Próbowałbym Spascupreel i Atropina.

Weź Jod, aby pomóc tarczycy, jak również srebro koloidalne i selen. To jest Świetny sposób na detoksykację oprócz maszyn.

CBD można wykorzystać do ataków padaczkowych, moja mama miała niedoczynność tarczycy. Istnieje połączenie glutenu. Leczenie na ratunek Bacha też pomaga. EBV może być podstawową przyczyną czyli można spróbować. Zachowaj ostrożność podczas uruchamiania częstotliwości z padaczką, ponieważ nawet migające światło może spowodować napad lub stres emocjonalny, różne czynniki zależne od osoby.

Category: Choroba

1. W szczepionkach znajduje się dużo patogenów, a nawet Boreliozy. Zrobiłbym dla niej protokół Morgellons i Lyme. Zajmuje się wszystkim, metalami, toksynami, wirusami, pasożytami i innymi patogenami. Rozsądne byłoby również zrobić innych rzeczy razem ze spooky2. Sprawdziłbym, co zrobili inni rodzice, aby wyleczyć swoje dzieci z autyzmu. Nie wiem, czy to są objawy, które ma twoja córka. Ale sposób w jaki toksyczne przeciążenia się pokazują, może być bardzo różny, a sposób leczenia jest prawie taki sam. Są też rzeczy, które możesz zrobić, aby pomóc neuronom w mózgu odrosnąć tak, jak powinien. Ponieważ szczepionki są traumą dla ciała, która może wykluczyć zintegrowane prymitywne odruchy i będzie ujawni się na wiele różnych sposobów. Po prostu wyszukaj prymitywne odruchy i jak je przetestować i zintegrować. Ale najpierw pozbyć się toksycznego przeciążenia i Spooky2 jest do tego doskonały.

2.Wierzę, że musisz wzmocnić zdrowie wszystkich narządów wewnętrznych, takich jak nerki i wątroba, a układ limfatyczny musi być w dobrym stanie, aby wykonywać swoją pracę. Jeśli nawet jeden z nich nie jest, to tak jakby mieć zatkaną toaletę, a toksyny, które próbujesz spłukać, po prostu wracają do ciała. Ludzie nie rozumieją, że potrzebują silnych systemów do obsługi tych protokołów. Zmieniłbym dietę przed wykonaniem jakiegokolwiek detoksu przez dwa tygodnie. Bez soi, bez mleczarni, bez kukurydzy i pszenicy, bez GMO(genetycznie zmodyfikowany organizm) i bez konserwantów. Najpierw przygotuj ciało.

Category: Choroba

1.Moja córka miała te same problemy 4 lata temu i dokonała znakomitego wyzdrowienia. Zacząłem od 4 generatorów, a następnie dostałem Central, Plazma, oprogramowanie do pobierania i potrzebuję komputera, kupiłem odnowione 175.

2.Znany probiotyk / kefir bardzo pomaga w autyzmie jako lęk(ang. Anxiety). Lęk ma wiele wspólnego z jelitem. Twój mózg również ze stresem spowolni krew do jelit. Dlatego tak się mówi.

3.Skalar! Umieszczam terapie homeopatyczne na płytce i mam lepszy sukces w alergiach, niż w GX. Jednak do detoksykacji, zwłaszcza metalom ciężkim, generatory są szybsze. Ale możesz również umieścić substancje, które pomagają w detoksykacji na płytce skalarnej. Skalar leczył moja funkcja nadnerczy szybciej niż cokolwiek innego.

4.Trudno powiedzieć, czego nie potrzebujesz, ale łatwiej powiedzieć, co może być przydatne. Leczenie jest procesem i mogą występować różne czasy w systemie leczenia, gdy użyć różnych ilości i jakości sprzętu można pomagać rozwiązać problemu. Musi być specyficzna dla danej osoby. Możesz zacząć od tylko jednego zestawu zasadniczy, a następnie rozwinąć go, aby objąć więcej pracy zdalnej z kilkoma generatorami XM, a następnie sprawdzić, czy chcesz użyć Central lub Plazma. Chodzi o to, że nie musisz kupować wszystkiego, co uważasz, że potrzebujesz za jednym razem. To piękno systemu Spooky2.

Category: Choroba

1.Wykonaj skanowanie i uruchom je. Muszę powiedzieć, że nie wiem co bym zrobił bez Przetwarzacz próbek z GX. Nakładam śluz na płykti i działa on przez noc i ma ogromna poprawa. Uruchomię również programy antybiotykowe i najlepszych 100 od John Whites.

2.Istnieje program nazywający antybiotyk, który ma wiele najlepszych częstotliwości dla patogenów ogólnych łącznie z wirusami. Mathew spróbuje uruchomić wirusa XMRV w trybie kontaktowym.

3.Wypróbuj komplety SV40 Virus, Adeno Virus lub Sinusitis. Powinieneś poczuć różnicę w ciągu 45 minut. Jeśli tak, uruchomij, aż zaczniesz czuć, że idziesz w dół, a następnie zmień program na inny. Oczywiście, jeśli nie czujesz niczego na pierwszym komplecie, zmień to. Stwierdzam, że muszę zmieniać programy czasami kilka razy dziennie.

4.Użyłem 4 generatorów XM z Remote do uruchomienia Presetów Biofilm w protokole Morgellons i Lyme, aby pozbyć się nawracającej infekcji dróg oddechowych. Zajęło to trochę czasu, aby uruchomić wszystkie w przewodniku, ale infekcja wychodziła i nie wróciła. Minęło około 2 lat, odkąd go uruchomiłem.

Category: Choroba

1.Wszyscy mają własne opinie. Idź z Terrain, nie ma żadnej klauzuli w Rife, która mówi, że musisz najpierw uleczyć swoje jelita. To jest zbyt sztywne.

2.Intuicyjnie, myślę, że protokół Terrain może pomóc leczyć jelita, po prostu pamiętaj, aby iść w tempie, które pozwala twojemu ciału na wygodne odtruwanie.

3.Jeżeli masz praktykującego pomocnika, jest to dla ciebie korzystne. Powiedz im, co robisz i zobacz, jakie badania krwi lub inne testy mogą być wykonane, które dadzą ci wgląd i informację zwrotną na temat Twojego Rifingu

Ponieważ Nieszczelny Jelito tworzy ogólnoustrojowe zapalenie, w celu zmniejszenia stanu zapalnego i wyizolowania objawów, informacji o pasożytach, metalach, toksynach, funkcji tarczycy, funkcji wątroby itp. wskazywałby na inne najcięższe obciążenia w twoim systemie. To może pozwolić ci zdecydować, czy chcesz kierować coś konkretnego, zanim zrobisz cały program Terrain.

Twój lekarz może być w stanie powiedzieć ci, jeśli łatwiej jest monitorować twoje postępy, jeśli skupisz się na konkretnych rzeczach na raz lub po prostu zajmiesz się wszystkim na raz.

4.Osobiście dla mnie musiałem wyciąć gluten z mojej diety, a także urumomię programy Rife dla celiakii.

5.Po prostu zrób to. Z pewnością nie bedzie ci zaszkodzić i pomoże ci to wyczyścić. Zrobiłem Terrain w trybie kontakcie i miałem ogromny „Wyczyszczenie(ang. Detox)” w łazience, poczułem się znacznie lepiej. Musi pomóc przez usunięcie śmieci.

Category: Choroba

Spooky2 zadziałał od razu po włączeniu zasilania. W tej chwili czuję się o 100% lepiej mając Borelioza poza moim systemem. Spooky2 zadziałał, gdy go włączyłem, i potrzebowałem około 6 miesięcy, żeby poczuć się, jakbym byłem poza lasemi i do czystego. Ataki nudności - Herx przestała się tak często zdarzać.

Moje Spooky2 Puls, Wsteczne Wyszukiwania, były na niej dużo nazw boreliozy. Teraz, kiedy robię Spooky2 sesję pulsu, nie ma jednej ani dwóch nazwy z Borelioza. Nie jestem zaskoczony, ponieważ mieszkam w kraju Borelioza, tutaj w Północnej Kalifornii. Jeśli ktoś całuje mnie, który ma boreliozę. Inny sposób, żeby to uzyskać, pies z Borelioza ślini się na mnie, w ten sposób, w kółko, dlaczego Borelioza jest taką epidemią.

Wiedząc, że mam coś, co może rozbroić Borelioza z mózgu i ciała, daje mi tyle spokoju umysłu. Mogę teraz wędrować po lesie i nie bać się kleszczy z Borelioza lub komarów przenoszących boreliozę itp. ... Przeprowadzam częstości boreliozy w celu utrzymania się kilka razy co miesiąc, upewnij się, że Borelioza nie aktywuje w moim ciele.

Kiedyś byłem w łóżku z bólem, chodziłem do izby przyjęć na problemy z niewydolnością narządów co miesiąc, kompletny koszmar. Spooky2 zatrzymał termity z Borelioza żujące się w moim sercu, mózgu, układzie kręgowym, zębowym, uszach oczu, bardzo wdzięczny. Nie byłem w izbie przyjęć z powodu niewydolności narządów, gdy miałem Spooky2, więc to dobry znak. Miałem badanie krwi kilka miesięcy temu, mój lekarz spojrzał na mnie przerażony i powiedział, że czyta 100% dobra, nie ma żadnych problemów. Przez pięć minut zaniemówił, nie wiedząc, dlaczego w raporcie nie ma żadnych czerwonych flag ani problemów.

Modlitwy za miliony cierpiących na tę chorobę, mam nadzieję, że ludzie, którzy mają Boreliozę mogą być ponownie wolne.

Category: Choroba

Proponuję zacząć od protokołu Przygotowawczy(Terrain), chyba że masz pilne objawy, które musisz najpierw rozwiązać. Nie polecam rozpoczynania skanowania, ale może zrobić to później, aby dostroić.

 

Category: Choroba

1. Wyszukaj „plaque” i „artery” na zakladce Programs i sprawdź, czy wszystko jest związane z krwią.

Artery Plaque
9 mins
XTRA
4632
5364
5885

2. K2 to suplement, który pomaga go zmniejszyć.

3. Istnieje również program, który można uruchomić, zwany Atherosclerosis na płytkach za zębach i niedokrwieniu mięśnia sercowego
Oprócz wszystkiego, co robisz, spróbuj czyścić krwi.
Użyj zestawu do zablokowania tętnic
Witamina C - terapia Paulingiem
Bergamotka ze zmianami pokarmowymi Australijscy kardiolodzy mają dowód

Category: Choroba

Skan da ci więcej niż wszystkie zgadujące gry. Ciało nigdy nie kłamie. Mam nadzieję, że kupiłeś akcesoria do skanowania i podzieliłeś skanowania na 4 oddzielne skany będą łatwiejsze dla małego. Następnie uruchomić wyniki, jeśli wybierzesz.

Udar Odzyskiwanie(ang. Stroke Recovery)
Udar mózgu Kontynuacja działań następczych(ang. Stroke Follow Up)
Kapilary pobudzają leczenie.(ang. Capillaries Stimulate Healing)
Hipoksja Mózg(ang. Hypoxia Brain)

Category: Choroba

Leczy się szybciej, jeśli użyjesz preset plazmowy „Healing & Regeneration” w folderze „Heal” lub wersji zdalnej w folderze Miscellaneous/Remote.

Category: Choroba

Wpisz w programie Spookiego,, Muscle Healing Stimulate,,.Robie od 10 min do pół godziny na cewce.

Category: Choroba

Prosze sobie pobrac i zainstalowac Spooky2 software. Tam jest cała masa częstotliwości.

1.Bartonella Quintana 356, 357, 547, 476.3

2.Bartonella Henselae: 364, 379, 645, 786, 840, 842, 844, 846, 848, 850, 857, 967, 6878, 634, 696, 716, 1518

Category: Choroba

Na remote wszystkie streptococcusy jakie tam są na liscie i 24/24 jechac.

Category: Choroba

Zacząłem od dwóch generatorów. Z biegiem czasu zbudowałem swoje generatory.

Jeśli możesz sobie na to pozwolić, dostałbym jeden GX, który ma dwa generatory w jednym, a następnie uzupełnij XM generator. Nie zapomnij Remote i Boost dla każdego dodatkowego generatora.

Jeśli możesz sobie pozwolić na plazmę lub skalar, jest to świetny, ale nadal ich nie mam. Mój Borelioza jest w remisji tylko z generatorami.

Mądrze rozpocznę od jednego generatora XM, jednego Boosta, jednego Uchwyt na Palec Spooky Pulse, jednego kabla Spooky2 TENS oraz plastry TENS. Będziesz miał wystarczająco dużo do czynienia, i powstały super wyniki z Borelioza.

Wiele zależy od finansów i czasu, z którym musisz pracować. Jeśli masz czas na wiele sesji kontaktowych, Plazma lub Skalar mogą być dobre. Mam szczęście, że nadal pracuję na pełny etat, więc chciałem tylko wykonywać zdalne leczenie. Dla mnie GX z szybszą metodą bio-sprzezenie było bardzo ważne. Możesz zacząć od zestawu GX, więc masz wszystkie akcesoria, których potrzebujesz. Gdyby kasy były nadal dostępne, dodałbym dwa kolejne generatory XM z Boostem i Remotami. To da ci cztery generatory zalecane dla szybszej opcji zdalnego leczenia. Naprawdę trzeba najpierw zdecydować, ile czasu / które protokoły leczenia chcesz użyć.

2. Do terapii Rife zabijania: Zestaw Plazma GX Spooky2 . Byłoby dobrze dostosowane do otrzymania 2 zestawów XM Remote.

Urządzenie skalarne jest urządzeniem uzdrawiającym. Naprawia i odbudowuje ciało. Osobiście uważam, że minimum byłoby zacząć od GX i dodać stamtąd.

Category: Choroba

1. Wypróbuj "Meridians-Tripple warmer", pod "Meridians"!
Na (puste) preset uzdrawiania.

2. Stosuj krople jodowe na skórze (najlepiej stopy), aż kolor jodu nie zostanie wchłonięty przez twoje ciało. Wyniki poddane kwarantannie!

3. Tarczyca.

Category: Choroba

Google Catalase. Jest to katalizator rozkładający nadtlenek wodoru(ang. hydrogen peroxide).
Zgodnie z rzeczy, które czytałem, nagromadzenie nadtlenku powoduje siwienie włosów. Z czasem organizm przestaje wytwarzać katalazę, więc włosy stają się szare. Istnieje sposób na wprowadzenie masy cząsteczkowej katalazy i uzyskanie częstotliwości. Nadal uczę się Spooky2, więc nie jestem pewien, jak to zrobić. Ale masa cząsteczkowa katalazy wynosi 232 kDa, według danych google.

Category: Choroba

Chciałbym zacząć od programów przeciwzapalnych( anti-inflammatory ).

Category: Choroba

To nie powinno stanowić problemu, ale zawsze jest osobistym wyborem. Pomocne byłoby wykonanie BFB(Bio-sprzezenie). Znalezienie przyczyny źródłowej jest ważne.

Użyłbym metody Footbath(kąpiel stóp), aby spróbować oczyścić toksyny najpierw, ponieważ zdecydowanie nie chciałbym przeciążać krwioobiegami toksynami. Musimy iść powoli, ponieważ wiele bólów głowy jest związanych z problemami żołądkowymi - czy to jest wolne trawienie, czy też niektóre patogeny w jelitach.

Category: Choroba

Pij ciepłą przegotowaną wodę, cytrynę i miód rano i wieczorem! Rozprasza czerwone krwinki, zamiast zatykać się razem, zwiększyć poziomy PH.