P&Odp

Choroba

Category: Choroba

A: Nie chcemy długoterminowo uruchomić jednej częstotliwości. Powoduje to zmęczenie częstotliwości i może być bolesne. Najlepiej jest mieć co najmniej trzy częstotliwości. Jeśli uruchamiasz ten sam program na wielu generatorach, rozłóż czasy rozpoczęcia, aby uniknąć uruchamiania tej samej częstotliwości na więcej niż jednym generatorze w tym samym czasie.

Category: Choroba

A: 1. Moim zdaniem, że podczas skanowania, wyniki pokazują, co należy najpierw zabić, a nie jak najmniejsze.
Od najmniejszej do największej służy do zbudowania protokołu Morgellons i Lyme i jest najlepszym sposobem, gdy jest wiele patogenów.

2. Istnieje sposób, aby wziąć wyniki GX General Biofeedback Scan i znaleźć od najmniejszej do największej. Musisz użyć Graded Morgellons i Lyme Utility, aby wykonać swój ostatni skan GX i ocenić częstotliwości w oparciu o jeden z 9 kroków protokołu M&L. Musisz pobrać narzędzie, zainstalować je i wykonać następujące czynności:

1. Wybierz najnowszy plik nieprzetworzonych danych skanowania.
2. Wybierz krok protokołu M&L (zacznij od 1, a następnie postęp).
3. Wybierz typ Detect (Angle lub Current).
4. Wybierz opcję Grade Only.
5. Kliknij Build Presets.
6. Sprawdź „Show Log”, aby zobaczyć znaczenie trafień.

Category: Choroba

A: 1. W oprogramowaniu znajdują się protokoły - w szczególności Intensive Care, które mogą być w tym pomóc. Szczegółowe informacje można znaleźć w Przewodniku w folderze w zakładce Presets w oprogramowaniu.

Inną możliwością jest przeszukanie zakładki Programs w poszukiwaniu objawów lub diagnozy i użycie programów, które najlepiej brzmią w preset powłoki(ang. Shell Preset).

Inną opcją, jeśli istnieje wiele programów, które wydają się pomocne, uruchomienie tych w Grade Program Scan, aby znaleźć najlepszy dla twojego ciała. Ponownie, instrukcje w Przewodniku w folderze Biofeedback w zakładce Presets

2. Musisz być również dodanie w podstawowych minerałów, których potrzebuje twóje ciało, aby wspierać funkcję tarczycy..

3.Witamina B Kompleks + Multiwitamina o nazwie Double X od Nutrilite

4. Istnieją 3 klucze do przywrócenia funkcji tarczycy: Najpierw potrzebujesz dużej ilości minerałów, aby rozwiązać wszelkie problemy ze zmęczeniem nadnerczy. Następnie należy odpowiednio uzupełnić roztworem Lugola (jod) i unikać wszelkich substancji chemicznych, takich jak chlor i fluor (w wodzie z kranu) oraz brom (w chlebie). Najważniejszym czynnikiem przywracającym czynność tarczycy jest stymulowanie receptorów, które komunikują się z Podwzgórzem(ang. Hypothalamus), który kontroluje tarczycę.

Category: Choroba

1. FDA nie pozwoli nam powiedzieć, że Spooky może wyleczyć cokolwiek.
To, w czym Spooky dobrze pomaga, to pomoc w zabijaniu patogenów i pomoc ciału w usuwaniu resztek, aby ciało mogło wyleczyć narządy itp...
Istnieją programy "Balance(Równowaga)" i "Normalize(Normalizacja)" dla wielu układów narządów w ciele. Działają one również na rzecz pomocy ciału w przywróceniu tych organów do prawidłowego funkcjonowania.

2. Częstotliwości porywania mogą być skuteczne. Rozważ przeszukiwanie bazy danych w poszukiwaniu „normal”, „normalise” i „normalize” ... zobaczysz po przeszukaniu tych słów.

Category: Choroba

1.Proszę wprowadzić więzadła, ponieważ zwichnięta kostka jest ciągnięta więzadła i oczywiście ból i stan zapalny. Nie zapomnij o wzniesieniu, a dobre stare opakowanie z lodem i owinięcie bandażem ace są wypróbowane i sprawdzone. Tak więc, myślę, że mówię, nawet jeśli Spooky2 robi cuda, to nie znaczy, że można chodzić wszędzie na skręconej kostce podczas biegu zestawy.

2. Przetoczyłem kostkę w poniedziałek o 10:30, natychmiast używałem Rife cały dzień, tryb kontaktu za pomocą programów więzadłowych, w nocy i dziś w trybie zdalnym z leczeniem i regeneracją, teraz chodzę z bardzo małym bólem. Obrzęk spada również teraz. Uważam to za najszybsze uzdrowienie dla tego rodzaju kontuzji, których doświadczyłem (nie mojego pierwszego skręcenia).

Category: Choroba

1. Na liście jest kilka programów krwi. Zacznij od tego. Również pobudza się biała krew. Znajomość korzenia jest naprawdę ważna i zacznij od niego. Wykonanie skanowania BFB i uruchomienie go jest podstawowym początkiem.

2. Naprawdę musisz iść do hematologa i sprawdzić, czy może przepisać kilka zdjęć erytropoetyny, które pobudzą szpik kostny do produkcji czerwonych krwinek. Może również zbadać, dlaczego tak się dzieje, ponieważ istnieje wiele przyczyn, w tym krwawienie wewnętrzne, przewlekła niedokrwistość itp. Jeśli jeszcze nie znasz przyczyny, najpierw ją znajdź.

3. Nowe komórki krwi potrzebują aktywności komórek macierzystych. To jest zawsze tłumione przez wysoki poziom kortyzolu (stres, brak snu przed północą) i alkoholu (nawet małe ilości w ciągu 48 godzin, wyższe kwoty do 28 dni). Więc poszukaj stresu, kortyzolu i detoksykacji.

Category: Choroba

Nie mogę powiedzieć, że jedno jest ważniejsze od drugiego. Każdy z nich ma swoje zalety. Bio-sprzężenie powie ci, jakie częstotliwości powinieneś uruchomić dla swojego ciała, podczas gdy detoksykacja pomoże usunąć toksyny i zmaksymalizować funkcjonowanie narządów detoksykacyjnych. Wszystko zależy od tego, ile masz generatorów i od tego, co chcesz osiągnąć (tj. Jakie problemy chcesz rozwiązać). Protokół Terrain jest tryb zdalny przez 11 dni, więc jeśli masz więcej niż jeden generator XM (lub GenX), możesz rozpocząć Terrain na jednym, a następnie uruchamiać codzienne lub cotygodniowe skany bio-sprzężenie, a następnie uruchamiać wyniki na drugim generatorze. Jeśli masz tylko jeden generator, zacznij od Terrain, a po jego ukończeniu zacznij bio-sprzężenie.

Category: Choroba

A: 1. Pobiegłem, aż do kiedy poczułem się lepiej. Kilka dni. Na przeziębienie użyłem Przetwarzacz próbek i to było w nocy.

2. Uruchamiałem ją każdej nocy na plazmie przez ponad tydzień, a następnie wróciłem do niej na kolejny tydzień i wkrótce zrobię to samo. Zobacz, jak reaguje ciało.

Category: Choroba

PEMF wysyła tylko jedną częstotliwość leczenia, więc brzmi to tak, jakby nie powinno przeszkadzać?

A: Tak, możesz, a PEMF używa stałej częstotliwości 100 Hz, gdy jest używana w jednostce centralnej. Tak jak SC Kontakt. Oba mają skok elektryczny na końcu każdego impulsu magnetycznego. Ten jest 29 voltowy, więc nie będzie się odwoływał do elektroporacji. Stała częstotliwość z falą kwadratową generuje wirtualną fontannę o wyższych harmonicznych, które pomagają w stresie i wyłączają patogeny.

Category: Choroba

A: Pracuję nad tym również, jak miałem ta sytuacja kilka lat temu, i to jest jeden z powodów zawsze uruchomiam spooky2 do konserwacji.

Ja sam wykonuję wszystkie systemy dostarczania częstotliwości Spooky2 z takim stanem, tj. Kontaktem, zdalnym, zimnym laserem, skalarem, plazmą itp. I używam spooky2 srebro koloidalne. Uważam, że jest to bardzo ważne. Piję to codziennie.

Myślę, że inne nazwy to zapalenie osierdzia, Zapalenie mięśnia sercowego z Borelioza lub wysięk osierdziowy.
Uruchomię wszystkie te programy oraz wszystkie programy strep. Lubię też robić bio-sprzezenie, aby zobaczyć, gdzie jestem ... Będę patrzył na wyszukiwanie wsteczne i czasami pojawia się z paciorkowcem lub zapaleniem osierdzia itp ... Całkiem niesamowite.

Idę za tym wszystkim, bo nigdy nie chcę już iść do izby przyjęć. Odkąd robię Spooky2 2014, rozbroiłem prawie wszystko, tak bardzo potężne.
Srebro koloidalne. Doustnie biorę koloidalne srebro. Inny BFBS (nie spooky2) zidentyfikował zarówno gronkowca, jak i paciorkowca. Upewnij się, że kanały korzeniowe nie są zainfekowane. Zmoczyłem tkankę dziąseł z srebrem i uruchomiałem programy dentystyczne. Skończyły mi się syntetyczne antybiotyki i miałem zapalenie wsierdzia wiele razy w przeszłości. Skanuj z innego źródła, wskazując, że stan zapalny spada, ale infekcje wciąż tam są. Robię GX BFBS, aby upewnić się, że celuję w częstotliwości, którego potrzebuję.

Sprawdź częstotliwości Hulda Clark. Myślę, że to 375 kHz. Zwykle bramkuję tę częstotliwość z częstotliwością 7,5 Hz, aby uzyskać lepszą odpowiedź.

Category: Choroba

1. W 36 krajach żyje 5 milionów osób z chorobą Crohna lub wrzodziejące zapalenie okrężnicy bez znanej przyczyny lub wyleczenia.

Jeden z pacjentów Crohna zdiagnozowano Crohna w wieku 47 lat. W końcu zdecydowała się zainwestować w Spooky2 i funkcje zdalne.

Ta strona pokazuje, jak nauczyła się żyć bez leków i jest źródłem informacji dla tych, którzy chcą tworzyć świadomość:
http://www.mycrohnslife.com/search?q=spooky2

2. Stopniowo budowałem swoją kolekcję generatorów i dodawałem rzeczy w ciągu ostatnich 16 miesięcy: oto co uruchamiam i wierzę, że to naprawdę pomaga.
Gen 1 Dla ból pleców, wzrost mięśni, tonik, sztywność, uzdrawiania, regeneracja wzrostu kości, stymulacja, osteoporoza i minerały MW do wzrostu kości.
Gen 2 - Detoks EMF, fluryd, nerki, wątroba, jelita cienkie i limfa.
Gen 3 - Fusobacterium necrophorum, nucleatum i varium od częstotliwości DNA.
Gen 4 - Hemoroidy różne, prostoplazmy odbytnicze.
Gen 5 - Siarczan cynku, problemy z kręgosłupem, terpentyna, zaburzenia autoimmunologiczne.
Gen 6 - Częstotliwości DNA dla bakterii fragilis, candida tropicalis, escherichai coli general i nisin, zwapnienia.
Gen 7 - Częstotliwości DNA dla wirusa cytomegalii i wirusa Epstein Barr, wiroida choroby Crohna.

Użyłem też generatorów, aby pozbyć się nowotworu, który dostałem po nieudanym leczeniu remikadą. Uruchomiam te wszystkie w Remote 24x7, zmieniając paznokieć raz w miesiącu. Więc moje generatory mają około 50% leczenia, wsparcia i detoksykacji oraz 50% zabijania patogenów. Ostatnie cztery - sześć miesięcy były najlepsze od kilku lat. Rok przed Spooky2, byłam w szpitalu 5 razy.

Category: Choroba

Złamane kości - ból minął w minutach
Autor: Susan Courtney (listopad 2016)

Mój syn złamał palec u nogi, grając boso w piłkę nożną. Odnieśliśmy duży sukces z bólem, opuchlizną i szybkim uzdrawianiem używając trybu kontaktu z portem Srebro Koloidalnym(ang. Colloidal Silver) i cewką PEMF w Spooky2 Central. Leczył około 2 razy dziennie przez około tydzień lub dwa.

W ciągu tygodnia dotykał piłkę w domu, ponieważ zwariował i powrócił do poważnego treningu piłki nożnej w ciągu około 2,5 tygodnia. Zdobył zwycięską bramkę w grze piłkę nożną na poziomie złotym 5 tygodni później od pierwszej kontuzji.

Niedawno mój syn zranił się z innym palcem w boso. Myślę, że Bóg specjalnie pozwolił mi na to zranienie. Po zalaniu mój syn poprosił o uruchomianie maszynie, ponieważ odczuwał ból. Więc go podłączyłem. W ciągu kilku minut powiedział, że czuje się lepiej. Byłem w szoku. To było takie szybkie. Gdy maszyna skończyła półtora godzinny program, który wybrałem, on zasypia.

Cierpię z powodu bólu kości ogonowej przez około 2 tygodnie. To była stara kontuzja, która wydawał się być rozpalony albo od reakcji leczniczej, jakoś ponownego urazu, deszczowa pogoda - nie wiem. Wydawało mi się, że kiedy spacerowałem, nie było tak źle. Ale prawie za każdym razem, gdy siadałem lub leżałem, odczuwałam tak wiele bólu i dyskomfortu. To było nieugięte. Przejażdżki samochodem były straszliwe. Modliłem się do Boga, aby zabrał ból, ale On tego nie zrobił. Wierzę, że jest tak, aby on mógł mnie nauczyć czegoś, co mogłoby pomóc innym. Więc jeśli to ci pomoże, po prostu wiedz, że jest Bóg, który troszczy się o ciebie.

Postanowiłam wypróbować preset złamane kości mojego syna na kości ogonowej za pomocą kontaktu. Pamiętaj, że próbowałem czegoś podobnego z plazmy bez żadnych zauważalnych efektów, ale kontakt wydawał się być odpowiedzią. I to było. Mój ból kości ogonowej został złagodzony w ciągu kilku minut. Kilka razy podczas sesji poczułem mrowienie w okolicy kości ogonowej. Z powodu problemów z komputerem moja sesja nie zakończyła się. Oto lista programów, które możesz wypróbować dla swojego bólu kości.

Healing (CONTACT) - JW
Bone Pain and Inflammation (Ból kości i zapalenie)
Bone Trauma (Uraz kości)
Accelerate Injury Healing (przyspieszyć gojenie obrażeń)
Healing Acceleration (Przyspieszenie leczenia)
Bone Fractures (Złamania kości)

Umieszczenie plastry TENS dla złamanych palców. Jeden plastry TENS na na górze palca. Jeden na dole. Nie owinęłam palca. Ponieważ plastry TENS są większe niż palce, po prostu pozwalam mu także usiąść na innych palcach. Następnie umieściłem cewkę PEMF, która działała na Spooky2 Central z ustawioną częstotliwością 100 Hz na palcu i plastry TENS tak jak najbliżej mogłem go zdobyć i związałem go tam wstążką.

Umieszczenie Plastry TENS dla mojej kości ogonowej. Jeden plastry TENS został umieszczony jak najbliżej mojej kości ogonowej, nie będąc w moim tyłku (wiedziałem, że chcesz to wiedzieć). Drugi plastry TENS znajdował się bezpośrednio na moim podbrzuszu. Do leczenia nie użyłem cewki PEMF.

UWAGA: Mój syn powiedział w pewnym momencie, że go piekło i pomyślał, że to ponieważ plastry dotykał trochę krwi, która była jeszcze mokra. Podniosłem róg plastry z krwi i ukłucie zniknęło.

2.Jeśli masz cewkę PEMF będzie propagować szybszą naprawę kości i tkanek.
Możesz spróbować tych:

Złamania kości
CAM: Dźwięki(ang.Tones)
a. Masz zestaw złamań lub dostosuj.
b. Pomarańczowy(ang. Orange) {440} i Cytrynowy(ang. Lemon) {494} blisko do złamania.
c. Niebieski {587} również może być stonowany, jeśli pojawi się swędzenie.

Zdrowe kości
CAM: Herbata
Leczenie: Black Cohosh, Dong Quai, Zielona, Horsetail, Sarsaparilla

Regeneracja kości
CAM: CAFL
Leczenie: 2720, 10000
Uwaga: Połączenie z odpowiednim odżywianiem, zwłaszcza białkiem, i minerałami, zwłaszcza wapniem i magnezem.
D3 jest przydatny w kojarzeniu wapnia z kośćmi. To tylko kilka z moich wpisów z niepublikowanych 600+ szybkich referencji. Istnieje wiele częstotliwości bólu refleksologia pomaga z endorfiny kierunek dla bólu.

Category: Choroba

O ile wiem, chociaż potrzebujemy wapnia, przyjmowanie tabletek nie jest tak wspaniałe i lepiej jest to uzyskać z naszych źródeł pożywienia.. Odsyłam cię do Magnesium Advocacy Group, gdzie wolą, żebyś wydobył wapń z twojego zielonego pokarmu warzywnego. Witamina D w postaci promieni słonecznych i olej z wątroby dorsza Rositas to wszystko, czego potrzebujesz, a nie odpowiednik hormonu. Możesz zobaczyć na to, co mówią bardziej szczegółowo w grupie na temat protokołu podstawowej przyczyny. Co możesz zrobić, to wprowadzić lub znaleźć te elementy w programach masy cząsteczkowej Spooky MW. Klasy spożywczej Boswellia serrata (Frankincense) jest dobrym pomysłem dla mózgu zarówno połykane na podniebieniu i stosowane do skóry na głowie aby absorbuje trans skórnie i używać Spooky2 częstotliwości. Spójrz na Jamesa McGrawa na fb i jego prostym protokole. Podoba mi się to, co mówi o atakowaniu komórek macierzystych, a nie o wzroście. Piołun (artemizyna) też jest fantastyczne i stanowi część protokołu Jima Gordona (także na FB), ponownie spróbowałbym przyjąć i wykonać programy, które można znaleźć.

Category: Choroba

Południk pęcherzyka żółciowego jako centrum kontroli stresu jest zawsze zaangażowany. Może metale ciężkie, prawdopodobnie stres emocjonalny. Odwodnienie może być. Marihuana jako THC ma bardzo duży pozytywny wpływ. CBD pomoże również niektórym. Odtruwanie metali i innych toksyn, nawilżanie jest niezbędne. Tak wiele dróg do Rzymu i Rife działać na pewno. Homeopatia Próbowałbym Spascupreel i Atropina.

Weź Jod, aby pomóc tarczycy, jak również srebro koloidalne i selen. To jest Świetny sposób na detoksykację oprócz maszyn.

CBD można wykorzystać do ataków padaczkowych, moja mama miała niedoczynność tarczycy. Istnieje połączenie glutenu. Leczenie na ratunek Bacha też pomaga. EBV może być podstawową przyczyną czyli można spróbować. Zachowaj ostrożność podczas uruchamiania częstotliwości z padaczką, ponieważ nawet migające światło może spowodować napad lub stres emocjonalny, różne czynniki zależne od osoby.

Category: Choroba

1. W szczepionkach znajduje się dużo patogenów, a nawet Boreliozy. Zrobiłbym dla niej protokół Morgellons i Lyme. Zajmuje się wszystkim, metalami, toksynami, wirusami, pasożytami i innymi patogenami. Rozsądne byłoby również zrobić innych rzeczy razem ze spooky2. Sprawdziłbym, co zrobili inni rodzice, aby wyleczyć swoje dzieci z autyzmu. Nie wiem, czy to są objawy, które ma twoja córka. Ale sposób w jaki toksyczne przeciążenia się pokazują, może być bardzo różny, a sposób leczenia jest prawie taki sam. Są też rzeczy, które możesz zrobić, aby pomóc neuronom w mózgu odrosnąć tak, jak powinien. Ponieważ szczepionki są traumą dla ciała, która może wykluczyć zintegrowane prymitywne odruchy i będzie ujawni się na wiele różnych sposobów. Po prostu wyszukaj prymitywne odruchy i jak je przetestować i zintegrować. Ale najpierw pozbyć się toksycznego przeciążenia i Spooky2 jest do tego doskonały.

2.Wierzę, że musisz wzmocnić zdrowie wszystkich narządów wewnętrznych, takich jak nerki i wątroba, a układ limfatyczny musi być w dobrym stanie, aby wykonywać swoją pracę. Jeśli nawet jeden z nich nie jest, to tak jakby mieć zatkaną toaletę, a toksyny, które próbujesz spłukać, po prostu wracają do ciała. Ludzie nie rozumieją, że potrzebują silnych systemów do obsługi tych protokołów. Zmieniłbym dietę przed wykonaniem jakiegokolwiek detoksu przez dwa tygodnie. Bez soi, bez mleczarni, bez kukurydzy i pszenicy, bez GMO(genetycznie zmodyfikowany organizm) i bez konserwantów. Najpierw przygotuj ciało.

Category: Choroba

1.Moja córka miała te same problemy 4 lata temu i dokonała znakomitego wyzdrowienia. Zacząłem od 4 generatorów, a następnie dostałem Central, Plazma, oprogramowanie do pobierania i potrzebuję komputera, kupiłem odnowione 175.

2.Znany probiotyk / kefir bardzo pomaga w autyzmie jako lęk(ang. Anxiety). Lęk ma wiele wspólnego z jelitem. Twój mózg również ze stresem spowolni krew do jelit. Dlatego tak się mówi.

3.Skalar! Umieszczam terapie homeopatyczne na płytce i mam lepszy sukces w alergiach, niż w GX. Jednak do detoksykacji, zwłaszcza metalom ciężkim, generatory są szybsze. Ale możesz również umieścić substancje, które pomagają w detoksykacji na płytce skalarnej. Skalar leczył moja funkcja nadnerczy szybciej niż cokolwiek innego.

4.Trudno powiedzieć, czego nie potrzebujesz, ale łatwiej powiedzieć, co może być przydatne. Leczenie jest procesem i mogą występować różne czasy w systemie leczenia, gdy użyć różnych ilości i jakości sprzętu można pomagać rozwiązać problemu. Musi być specyficzna dla danej osoby. Możesz zacząć od tylko jednego zestawu zasadniczy, a następnie rozwinąć go, aby objąć więcej pracy zdalnej z kilkoma generatorami XM, a następnie sprawdzić, czy chcesz użyć Central lub Plazma. Chodzi o to, że nie musisz kupować wszystkiego, co uważasz, że potrzebujesz za jednym razem. To piękno systemu Spooky2.

Category: Choroba

1.Wykonaj skanowanie i uruchom je. Muszę powiedzieć, że nie wiem co bym zrobił bez Przetwarzacz próbek z GX. Nakładam śluz na płykti i działa on przez noc i ma ogromna poprawa. Uruchomię również programy antybiotykowe i najlepszych 100 od John Whites.

2.Istnieje program nazywający antybiotyk, który ma wiele najlepszych częstotliwości dla patogenów ogólnych łącznie z wirusami. Mathew spróbuje uruchomić wirusa XMRV w trybie kontaktowym.

3.Wypróbuj komplety SV40 Virus, Adeno Virus lub Sinusitis. Powinieneś poczuć różnicę w ciągu 45 minut. Jeśli tak, uruchomij, aż zaczniesz czuć, że idziesz w dół, a następnie zmień program na inny. Oczywiście, jeśli nie czujesz niczego na pierwszym komplecie, zmień to. Stwierdzam, że muszę zmieniać programy czasami kilka razy dziennie.

4.Użyłem 4 generatorów XM z Remote do uruchomienia Presetów Biofilm w protokole Morgellons i Lyme, aby pozbyć się nawracającej infekcji dróg oddechowych. Zajęło to trochę czasu, aby uruchomić wszystkie w przewodniku, ale infekcja wychodziła i nie wróciła. Minęło około 2 lat, odkąd go uruchomiłem.

Category: Choroba

1.Wszyscy mają własne opinie. Idź z Terrain, nie ma żadnej klauzuli w Rife, która mówi, że musisz najpierw uleczyć swoje jelita. To jest zbyt sztywne.

2.Intuicyjnie, myślę, że protokół Terrain może pomóc leczyć jelita, po prostu pamiętaj, aby iść w tempie, które pozwala twojemu ciału na wygodne odtruwanie.

3.Jeżeli masz praktykującego pomocnika, jest to dla ciebie korzystne. Powiedz im, co robisz i zobacz, jakie badania krwi lub inne testy mogą być wykonane, które dadzą ci wgląd i informację zwrotną na temat Twojego Rifingu

Ponieważ Nieszczelny Jelito tworzy ogólnoustrojowe zapalenie, w celu zmniejszenia stanu zapalnego i wyizolowania objawów, informacji o pasożytach, metalach, toksynach, funkcji tarczycy, funkcji wątroby itp. wskazywałby na inne najcięższe obciążenia w twoim systemie. To może pozwolić ci zdecydować, czy chcesz kierować coś konkretnego, zanim zrobisz cały program Terrain.

Twój lekarz może być w stanie powiedzieć ci, jeśli łatwiej jest monitorować twoje postępy, jeśli skupisz się na konkretnych rzeczach na raz lub po prostu zajmiesz się wszystkim na raz.

4.Osobiście dla mnie musiałem wyciąć gluten z mojej diety, a także urumomię programy Rife dla celiakii.

5.Po prostu zrób to. Z pewnością nie bedzie ci zaszkodzić i pomoże ci to wyczyścić. Zrobiłem Terrain w trybie kontakcie i miałem ogromny „Wyczyszczenie(ang. Detox)” w łazience, poczułem się znacznie lepiej. Musi pomóc przez usunięcie śmieci.

Category: Choroba

Spooky2 zadziałał od razu po włączeniu zasilania. W tej chwili czuję się o 100% lepiej mając Borelioza poza moim systemem. Spooky2 zadziałał, gdy go włączyłem, i potrzebowałem około 6 miesięcy, żeby poczuć się, jakbym byłem poza lasemi i do czystego. Ataki nudności - Herx przestała się tak często zdarzać.

Moje Spooky2 Puls, Wsteczne Wyszukiwania, były na niej dużo nazw boreliozy. Teraz, kiedy robię Spooky2 sesję pulsu, nie ma jednej ani dwóch nazwy z Borelioza. Nie jestem zaskoczony, ponieważ mieszkam w kraju Borelioza, tutaj w Północnej Kalifornii. Jeśli ktoś całuje mnie, który ma boreliozę. Inny sposób, żeby to uzyskać, pies z Borelioza ślini się na mnie, w ten sposób, w kółko, dlaczego Borelioza jest taką epidemią.

Wiedząc, że mam coś, co może rozbroić Borelioza z mózgu i ciała, daje mi tyle spokoju umysłu. Mogę teraz wędrować po lesie i nie bać się kleszczy z Borelioza lub komarów przenoszących boreliozę itp. ... Przeprowadzam częstości boreliozy w celu utrzymania się kilka razy co miesiąc, upewnij się, że Borelioza nie aktywuje w moim ciele.

Kiedyś byłem w łóżku z bólem, chodziłem do izby przyjęć na problemy z niewydolnością narządów co miesiąc, kompletny koszmar. Spooky2 zatrzymał termity z Borelioza żujące się w moim sercu, mózgu, układzie kręgowym, zębowym, uszach oczu, bardzo wdzięczny. Nie byłem w izbie przyjęć z powodu niewydolności narządów, gdy miałem Spooky2, więc to dobry znak. Miałem badanie krwi kilka miesięcy temu, mój lekarz spojrzał na mnie przerażony i powiedział, że czyta 100% dobra, nie ma żadnych problemów. Przez pięć minut zaniemówił, nie wiedząc, dlaczego w raporcie nie ma żadnych czerwonych flag ani problemów.

Modlitwy za miliony cierpiących na tę chorobę, mam nadzieję, że ludzie, którzy mają Boreliozę mogą być ponownie wolne.

Category: Choroba

Proponuję zacząć od protokołu Przygotowawczy(Terrain), chyba że masz pilne objawy, które musisz najpierw rozwiązać. Nie polecam rozpoczynania skanowania, ale może zrobić to później, aby dostroić.

 

Category: Choroba

1. Wyszukaj „plaque” i „artery” na zakladce Programs i sprawdź, czy wszystko jest związane z krwią.

Artery Plaque
9 mins
XTRA
4632
5364
5885

2. K2 to suplement, który pomaga go zmniejszyć.

3. Istnieje również program, który można uruchomić, zwany Atherosclerosis na płytkach za zębach i niedokrwieniu mięśnia sercowego
Oprócz wszystkiego, co robisz, spróbuj czyścić krwi.
Użyj zestawu do zablokowania tętnic
Witamina C - terapia Paulingiem
Bergamotka ze zmianami pokarmowymi Australijscy kardiolodzy mają dowód

Category: Choroba

Skan da ci więcej niż wszystkie zgadujące gry. Ciało nigdy nie kłamie. Mam nadzieję, że kupiłeś akcesoria do skanowania i podzieliłeś skanowania na 4 oddzielne skany będą łatwiejsze dla małego. Następnie uruchomić wyniki, jeśli wybierzesz.

Udar Odzyskiwanie(ang. Stroke Recovery)
Udar mózgu Kontynuacja działań następczych(ang. Stroke Follow Up)
Kapilary pobudzają leczenie.(ang. Capillaries Stimulate Healing)
Hipoksja Mózg(ang. Hypoxia Brain)

Category: Choroba

Leczy się szybciej, jeśli użyjesz preset plazmowy „Healing & Regeneration” w folderze „Heal” lub wersji zdalnej w folderze Miscellaneous/Remote.

Category: Choroba

Wpisz w programie Spookiego,, Muscle Healing Stimulate,,.Robie od 10 min do pół godziny na cewce.

Category: Choroba

Prosze sobie pobrac i zainstalowac Spooky2 software. Tam jest cała masa częstotliwości.

1.Bartonella Quintana 356, 357, 547, 476.3

2.Bartonella Henselae: 364, 379, 645, 786, 840, 842, 844, 846, 848, 850, 857, 967, 6878, 634, 696, 716, 1518

Category: Choroba

Na remote wszystkie streptococcusy jakie tam są na liscie i 24/24 jechac.

Category: Choroba

Zacząłem od dwóch generatorów. Z biegiem czasu zbudowałem swoje generatory.

Jeśli możesz sobie na to pozwolić, dostałbym jeden GX, który ma dwa generatory w jednym, a następnie uzupełnij XM generator. Nie zapomnij Remote i Boost dla każdego dodatkowego generatora.

Jeśli możesz sobie pozwolić na plazmę lub skalar, jest to świetny, ale nadal ich nie mam. Mój Borelioza jest w remisji tylko z generatorami.

Mądrze rozpocznę od jednego generatora XM, jednego Boosta, jednego Uchwyt na Palec Spooky Pulse, jednego kabla Spooky2 TENS oraz plastry TENS. Będziesz miał wystarczająco dużo do czynienia, i powstały super wyniki z Borelioza.

Wiele zależy od finansów i czasu, z którym musisz pracować. Jeśli masz czas na wiele sesji kontaktowych, Plazma lub Skalar mogą być dobre. Mam szczęście, że nadal pracuję na pełny etat, więc chciałem tylko wykonywać zdalne leczenie. Dla mnie GX z szybszą metodą bio-sprzezenie było bardzo ważne. Możesz zacząć od zestawu GX, więc masz wszystkie akcesoria, których potrzebujesz. Gdyby kasy były nadal dostępne, dodałbym dwa kolejne generatory XM z Boostem i Remotami. To da ci cztery generatory zalecane dla szybszej opcji zdalnego leczenia. Naprawdę trzeba najpierw zdecydować, ile czasu / które protokoły leczenia chcesz użyć.

2. Do terapii Rife zabijania: Zestaw Plazma GX Spooky2 . Byłoby dobrze dostosowane do otrzymania 2 zestawów XM Remote.

Urządzenie skalarne jest urządzeniem uzdrawiającym. Naprawia i odbudowuje ciało. Osobiście uważam, że minimum byłoby zacząć od GX i dodać stamtąd.

Category: Choroba

1. Wypróbuj "Meridians-Tripple warmer", pod "Meridians"!
Na (puste) preset uzdrawiania.

2. Stosuj krople jodowe na skórze (najlepiej stopy), aż kolor jodu nie zostanie wchłonięty przez twoje ciało. Wyniki poddane kwarantannie!

3. Tarczyca.

Category: Choroba

Google Catalase. Jest to katalizator rozkładający nadtlenek wodoru(ang. hydrogen peroxide).
Zgodnie z rzeczy, które czytałem, nagromadzenie nadtlenku powoduje siwienie włosów. Z czasem organizm przestaje wytwarzać katalazę, więc włosy stają się szare. Istnieje sposób na wprowadzenie masy cząsteczkowej katalazy i uzyskanie częstotliwości. Nadal uczę się Spooky2, więc nie jestem pewien, jak to zrobić. Ale masa cząsteczkowa katalazy wynosi 232 kDa, według danych google.

Category: Choroba

Chciałbym zacząć od programów przeciwzapalnych( anti-inflammatory ).

Category: Choroba

To nie powinno stanowić problemu, ale zawsze jest osobistym wyborem. Pomocne byłoby wykonanie BFB(Bio-sprzezenie). Znalezienie przyczyny źródłowej jest ważne.

Użyłbym metody Footbath(kąpiel stóp), aby spróbować oczyścić toksyny najpierw, ponieważ zdecydowanie nie chciałbym przeciążać krwioobiegami toksynami. Musimy iść powoli, ponieważ wiele bólów głowy jest związanych z problemami żołądkowymi - czy to jest wolne trawienie, czy też niektóre patogeny w jelitach.

Category: Choroba

Pij ciepłą przegotowaną wodę, cytrynę i miód rano i wieczorem! Rozprasza czerwone krwinki, zamiast zatykać się razem, zwiększyć poziomy PH.