Spooky2 urodził się w pomyślny dzień - 1 kwietnia 2013 roku. John White, twórca Spooky2, jest badaczem i wynalazcą Rife z doświadczeniem w dziedzinie elektrotechniki, fizyki i informatyki. Od 2008 roku zajmuje się badaniem i opracowywaniem rozwiązań dla poważnych chorób. John specjalizuje się w energetyce, rezonansie, leczeniu skalarnym, terapii biofeedback i terapii PEMF. Z nienasyconym pragnieniem prawdy i wiedzy John współpracował z innymi grupami badawczymi, aby odkryć odpowiedzi na problemy zdrowotne.

Na początku kariery Johna śmierć dziadka Jana wywarła na nim ogromny wpływ. Czuł bezradność, że nie jest w stanie przedłużyć życia tych, których kocha. Późniejsza śmierć Petera Garbetta, jego nauczyciela i mentora, skupiła się na jego determinacji w znalezieniu rozwiązania choroby.

Oryginalny system Spooky2 działał zdalnie, stosując zasady splątania kwantowego, aby wykorzystać udokumentowane naukowo właściwości anteny DNA. Później John zaprojektował inne metody dostarczania częstotliwości leczenia, takie jak kontakt, plazma, PEMF, ultradźwiękowe itp.

Nowy GeneratorX to nie tylko najbardziej zaawansowany generator Rife na świecie, ale także całkowicie zmienia zasady biofeedbacku.

Spooky2 jest obecnie najlepszym na świecie systemem leczenia częstotliwości, obejmującym wiele trybów leczenia, lokalny lub zdalny. To, co zaczęło się jako ziarno pomysłu od jednego człowieka, stało się lasem idei podzielanych przez tysiące.

John kontynuował swoje badania nad kwestiami zdrowotnymi i szukał odpowiedzi, by pomóc ludziom z wyniszczającą chorobą. Zdał sobie sprawę, że większość urządzeń do obróbki dostępnych obecnie na rynku wykorzystuje pola elektryczne lub magnetyczne do wywołania pewnego rodzaju reakcji biologicznej. Jednak pola skalarne są rzadko używane.

James Clark Maxwell, szkocki naukowiec urodzony w 1831 roku, odkrył najpierw pola skalarne. Nikola Tesla opracował wnioski Maxwella i wynalazł maszyny, które udowodniły istnienie tej energii. Energia skalarna ma pewne niezwykłe właściwości, z których jedną jest zdolność uzdrawiania.

Plazma jest obecnie uznawana za najlepszą metodę leczenia częstotliwości. Rura plazmowa emituje sygnały bliskiego pola, które niszczą patogeny. Jest to forma skalarnej energii.

Do głowy Johna przyszła jedna myśl; dlaczego nie możemy zaprojektować maszyny, która łączy pracę dwóch największych ludzi; Royal Raymond Rife i Nikola Tesla. Maszyna, która może wysyłać częstotliwości leczenia z czystymi polami skalarnymi. John chciał również, aby urządzenie było samodzielnym urządzeniem, bez komputera. Po ponad roku badań i rozwoju narodził się Spooky2 Scalar.

Spooky2 Scalar to pierwsze na świecie urządzenie skalarne, które może zapewnić trzy różne metody przekazywania leczących fal skalarnych: czysty skalar, skalar molekularny i skalar Rive.

Wierzymy, że gdyby Royal Rife i Nikola Tesla nadal żyli dzisiaj, byliby dumni z tego, co osiągnął Spooky2.