Tryb Plazmowy

Spooky Central jest naszego flagowego modelu i centralnej jednostki Systemu Rife'a Spooky2. Ta fajna maszyna ma super plazmę pierwotnie używaną przez Dr. Rife'a.

Jest lubiany przez wielu użytkowników ze względu na jego super skuteczność w poważnych chorobach, takich jak rak i borelioza. Spooky2 Central zawiera cztery tryby: tryb plazmowy, ultradźwiękowy, PEMF i tryb kontaktowy. Tryb plazmowy jest najpotężniejszy spośród wszystkich produktów Rife.

 


Spooky2 Central z Tubą Phanotron

Spooky Central to jedyna znana nam maszyna, która może przesyłać częstotliwości do 3,500,000Hz (3.5MHz) bez potrzeby marnowania i potencjalnie szkodliwej częstotliwości stałej nośnej.

Każdy komponent, który trafia do budynku Spooky Central- w tym odporna obudowa i okablowanie - jest krytycznym zadaniem wojskowym. To sprawia, że urządzenie znakomicie nadaje się do intensywnego użytku klinicznego i laboratoryjnego, jak również do codziennych domowych sytuacji.

Cena wynosi 1520 USD.

Tuba plazmowa (Phanotron tube) Spooky2 została pierwotnie użyta przez dr. Rife'a w jego 100% udanych prób klinicznych raka. Jest wyceniany osobno na 300 USD. Najlepiej jest skoncentrować energię na danym zagadnieniu, na przykład na zlokalizowanym raku.


Tuba plazmowa (Phanotron tube) Spooky2

Prosta tuba plazmowa jest również dostępna osobno i kosztuje 205 USD. Dotyczy to rozproszonych problemów w całym ciele, takich jak rozsiewane patogeny. Możesz wybrać tubę odpowiednio do swoich potrzeb.

Prosta tuba plazmowa Spooky2

Należy pamiętać, że do dostarczania częstotliwości wymagany jest generator częstotliwości Spooky2-XM. Dostępne są dwa zestawy Spooky Central- wersja Triple Generator zestawu Spooky Central zawiera trzy generatory i większość akcesoriów, podczas gdy wersja zestawu Spooky Central Generator X posiada jeden generator XM, jeden GeneratorX plus akcesoria. Jeden generator XM jest następnie używany do napędzania Spooky Central, podczas gdy inne (w tym GeneratorX) używane do nieprzerwanego Detox Remote Mode, wsparcie, biofeedback, itp.

Kup Zestaw Potrójny Centrali Spooky2 dla Raka, Boreliozy, syndromu Moregellonów

Kup Zestaw Spooky2 Central GeneratorX

Zobacz Opinii Spooky2 Central

Przejdźmy do Trybu Zdalnego...