Tryb Plazmowy

Spooky Plasma jest naszego flagowego modelu i centralnej jednostki Systemu Rife'a Spooky2.

 


Z lewej na prawej: Spooky2-XGenerator, Spooky2 Plasma z Tubą Phanotron

Spooky Plasma to jedyna znana nam maszyna, która może przesyłać częstotliwości do 3,500,000Hz (3.5MHz) bez potrzeby marnowania i potencjalnie szkodliwej częstotliwości stałej nośnej.

Każdy komponent, który trafia do budynku Spooky Plasma - w tym odporna obudowa i okablowanie - jest krytycznym zadaniem wojskowym. To sprawia, że urządzenie znakomicie nadaje się do intensywnego użytku klinicznego i laboratoryjnego, jak również do codziennych domowych sytuacji.

Cena wynosi 1300 USD.

Tuba plazmowa (Phanotron tube) Spooky2 została pierwotnie użyta przez dr. Rife'a w jego 100% udanych prób klinicznych raka. Jest wyceniany osobno na 300 USD. Najlepiej jest skoncentrować energię na danym zagadnieniu, na przykład na zlokalizowanym raku.

Phanotron Tube
Tuba plazmowa (Phanotron tube) Spooky2

Prosta tuba plazmowa jest również dostępna osobno i kosztuje 205 USD. Dotyczy to rozproszonych problemów w całym ciele, takich jak rozsiewane patogeny. Możesz wybrać tubę odpowiednio do swoich potrzeb.

Prosta tuba plazmowa Spooky2

Należy pamiętać, że do dostarczania częstotliwości wymagany jest generator częstotliwości Spooky2-XM. Dostępne są trzy zestawy Spooky Plasma - wersja Triple Generator zestawu Spooky Plasma zawiera trzy generatory i większość akcesoriów, podczas gdy wersja zestawu Spooky Plasma Generator X posiada jeden generator XM, jeden GeneratorX plus akcesoria. Jeden generator XM jest następnie używany do napędzania Spooky Plasma, podczas gdy inne (w tym GeneratorX) używane do nieprzerwanego Detox Remote Mode, wsparcie, biofeedback, itp.

Buy Spooky Plasma Triple Generator Kit
Buy Spooky Plasma GeneratorX Kit

Przejdźmy do Trybu Zdalnego...