Tryb Plazmowy

Jesteśmy bardzo dumni i szczęśliwi, że możemy ogłosić dostępność Spooky Central (Jednostki Centralnej) naszego flagowego modelu i centralnej jednostki Systemu Rife'a Spooky2.

Opracowana w sekrecie przez dwa ostatni lata, ta zdumiewająca maszyna ma to wszystko – super plazmę, PEMF (pulsujące pole magnetyczne), ultradźwięki i ulepszony Tryb Kontaktu.

Spooky Central
Z lewej na prawej: Cewka PEMF, Jednostka Centralna Spooky (Spooky Central), tuba plazmowa (Phanotron tube), elektrody TENS, przetwornik ultradźwiękowy i generator Spooky2-5M.

Moduł PEMF emituje silne pole magnetyczne o częstotliwości setek razy na sekundę i podaje cewkę „piki” o napięciu 29 V pod koniec każdego impulsu. Pole elektromagnetyczne ma kształt sferyczny i rozciągają się na około 15 cm od cewki. Dlatego cewkę najlepiej stosować do problemów o znanej lokalizacji, element PEMF jest zaprojektowany do współpracy z lampą plazmową, ale można z niego korzystać także bez podłączonego generatora, przy czym nie wolno używać pola magnetycznego osobom z wszczepionym rozrusznikiem serca.

Moduł ultradźwiękowy oferuje dwie “prędkości”; ta “powolna” działa przy podziale częstotliwości generatora przez 256, zaś “szybka” przy jej podziale przez 16. Oba te dzielniki są ósemkowe i są harmonicznymi Fibonacci’ego, co czyni je wyjątkowo znaczące i wydajne. Moduł ultradźwiękowy MOŻE być używany przez osoby z rozrusznikiem serca. Ponieważ dźwięk przenosi się dobrze w wodzie, a my w około 70% składamy się z wody, jest to kolejna ,bardzo wydajna i skuteczna metoda poddawania całego ciała działaniu częstotliwości.

Tryb „kontaktu”, w tym urządzeniu jest odmiennym rozwiązaniem, Centrala” Spooky jest czymś unikatowym. Jest w stanie spowodować odwracalną elektroporację komórek. Otwiera to ścianę komórkową patogenu czy komórki opanowanej przez raka wiele razy na sekundę przy użyciu pików napięcia 320 V. To otwarcie trwa zaledwie pół mikrosekundy (pół milionowej sekundy), umożliwiając emitowanym przez lampę plazmową częstotliwościom bezpośredni dostęp i zniszczenie szkodliwej zawartości komórek.

Jednakże, z powodu składowej magnetycznej związanej z pulsującym charakterem sygnału DC, ten tryb nie powinien być stosowany przez ludzi z rozrusznikiem serca.

Ale to właśnie z lampy plazmowej Jednostki Centralnej (Spooky Central) jest tym, z czego jesteśmy najbardziej dumni. Jest to jedyne urządzenie, o jakim wiemy, będące w stanie przenosić częstotliwości do 3 500 000 Hz (3.5 MHz) bez potrzeby stosowania zbędnej i potencjalnie szkodliwej częstotliwości nośnej.

Wszystkie te możliwości mogą być używane jednocześnie lub osobno.

Wszystkie składniki użyte do budowy Spooky Central, w tym wytrzymała obudowa i obwody wewnętrzne, są jakości typowej dla wysokiej klasy sprzętu wojskowego. Czyni to urządzenie wyjątkowo odpowiednim do wymagających zastosowań klinicznych, badawczych jak również codziennego użycia w warunkach domowych.

Cena wynosi $1,520 dolarów.

Tuba plazmowa (Phanotron tube) Spooky2 (zdjęcie poniżej) była oryginalnie używana przez Dr. Rife’a w jego stuprocentowo skutecznych testach klinicznych raka. Jest sprzedawana osobno w cenie $300 dolarów. Podstawowa Tuba Plasmy Spooky jest dostępna osobno w cenie $205dolarów.

Phanotron Tube
Tuba plazmowa (Phanotron tube) Spooky2

Proszę zwrócić uwagę , że do pracy urządzenia potrzebny jest generator częstotliwości Spooky2-5M. Dostępne są dwa zestawy Centrali Spooky – Zestaw Podstawowy (Essential Kit), który zawierwa dwa generatory i większość akcesoriów oraz Zestaw Zaawansowany, który zawiera cztery generatory i akcesoria. Wtedy jeden z generatorów może sterować Spooky Central, podczas gdy inny jest do stałej detoksykacji i wsparcia w Trybie Zdalnym, etc.

Kup Podstawowy Zestaw Jednostki Centralnej Spooky z Tubą Gazotronu Plazmowego
Kup Zawansowany Zestaw Jednostki Centralnej Spooky z Tubą Gazotronu Plazmowego
Kup Podstawowy Zestaw Jednostki Centralnej Spooky z Prostą Tubą Plazmową
Kup Podstawowy Zestaw Jednostki Centralnej Spooky z Prostą Tubą Plazmową
Kup Jednostkę Centralną Spooky
Kup Tubę Gazotronu Plazmowego
Kup Prostą Tubą Plazmową

Ściągnij Przwodnik Użytkownika Jednostki Centralnej Spooky

Przejdźmy do Trybu Zdalnego...