Istnieje wiele dowodów na to, że maszyny Rife’a są bezpieczniejsze i skuteczniejsze niż inne "sprawdzone" leki na boreliozę. Maszyny Rife są bezpieczne, ponieważ nie ma skutków ubocznych w ciągu 15 lat ich stosowania przeciwko boreliozie . Są skuteczne, ponieważ wiele osób, które je stosują, osiągnęło znaczną poprawę zdrowia, a wiele osób zgłosiło sukces w leczeniu boreliozy i zakażeń przy użyciu maszyny Spooky2 Rife.

·

Czym jest maszyna Rife’a?

Maszyna Rife’a opiera się na regułach opracowanych przez Royala Raymonda Rife’a genialnego naukowca, który żył w ubiegłym wielku w USA. Odkrył on, że za pomocą częstotliwości można eliminować mikroorganizmy.

Przeprowadził on tysiące eksperymentów, dowodząc że rak ma przyczynę wi-rusową, a zniszczenie tego wirusa zwykle prowadzi do uzdrowienia.

Jako ostateczny test, Uniwersytet Południowej Kaliforni powołał Specjalny Medyczny Komitet Badawczy, aby przewieźć pacjentów z terminalnym rakiem ze Szpitala Hrabstwa Pasadena do laboratorium i kliniki w San Diego. Zespół lekarzy i patologów miał za zadanie zbadać zwłoki oraz stan zdrowia pozosta-łych przy życiu pacjentów po upływie 90-ciu dni.

Po 90-ciu dniach Komitet zastał 86,5% pacjentów wyleczonych.

Leczenie oraz badanie zostały wydłużone o kolejne dni i w czasie następnych czterech tygodni pozostali pacjenci także zostali wyleczeni. Całkowita ilość wyleczonych pacjentów wyniosła 100%.

Jak działa maszyna Rife’a?

Nicola Tesla stwierdził, że jeśli chcesz poznać wszechświat, myśl w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji. Wszystko we wszechświecie ma swoją częstotliwość wibracji, zwaną inaczej częstotliwością rezonansową.

Jak działa maszyna Rife’a? Teoria prostymi słowami może być wyjaśniona przy użyciu analogii do śpiewaczki operowej, która za pomocą swego głosu roztrzaskuje kryształową szklankę. Szkło naturalnie wibruje w pewnej częstotliwości, i kiedy śpiewaczka intonuje ciągłą nutę w tej częstotliwości, szkło rozpada się.

W dokładnie ten sam sposób, każdy mikroorganizm (grzyb, bakteria, wirus, pasożyt, ameba, pleśń, itd.) ma swoją własną unikatową i specyficzną czę-stotliwość (inaczej: śmiertelny współczynnik oscylacji). Kiedy transmitujesz więcej tej samej częstotliwości do mikrorganizmu, powoduje ona strukturalne obciążenie i patogen zostaje uszkodzony bądź ginie. Rezonatory Rife’a generu-ją fale rezonansowe, które niszczą szkodliwe patogeny bez żadnej szkody dla użytkownika.