Energia skalarna została odkryta wiele lat temu, ale od tego czasu w znacznym stopniu została zapomniana. Nawet dziś energia skalarna jest źle rozumiana, niedoceniana i niedostatecznie wykorzystywana. Trzeba spojrzeć w przeszłość, aby zrozumieć przyszłość.

Odkrycie energii skalarnej

James Clark Maxwell, szkocki naukowiec urodzony w 1831 roku, odkrył najpierw energię skalarną. Maxwell wniósł wielki wkład w dziedzinie fizyki matematycznej. Sformułował teorie promieniowania elektromagnetycznego i pól elektromagnetycznych. Nikola Tesla opracował wnioski Maxwella i wynalazł maszyny, które udowodniły istnienie Skalarnej Energii.

Jakie są fale skalarne?

W latach dziewięćdziesiątych Nicola Tesla odkrył falę podłużną elektromagnetyczną. Może wykonywać bezstratną transmisję energii na duże odległości, przechodzić przez solidne metalowe przedmioty bez utraty energii i transportować energię bez potrzeby stosowania przewodów. Tesla nie wyjaśnił, jak zadziałało w tym patencie, ani nie nadał mu nazwy. W XXI wieku nosi on nazwę fal skalarnych. Fale skalarne są natychmiastowymi falami podłużnymi, które obejmują pole. Nie rozprzestrzeniają się wzdłuż osi lub mają kierunek, w przeciwieństwie do fal elektromagnetycznych, które są poprzeczne i poruszają się wzdłuż osi w znanym kierunku. Fale elektromagnetyczne są falami "wektorowymi", których moc maleje na odległość i przechodząc przez solidne metalowe obiekty.

Dodatkowo fale skalarne oferują specjalną cechę, której Tesla nie opisuje w swoim patencie, który koncentruje się na transporcie energii. Fale te są również w stanie przekazywać informacje. Ta informacja może pochodzić z substancji leczniczej.

Korzyści z energii skalarnej

Według wielu badań naukowych, energia skalarna przynosi korzyści ludziom, zwierzętom i roślinom. Oto kilka korzyści zdrowotnych płynących z energii skalarnej:

  • Zwiększa energię komórki. Zwiększa poziomy energii. Otwiera czakrę.
  • Spowalnia starzenie. Poprawia krążenie ciała.
  • Łagodzi wysokie ciśnienie krwi. Unclumps komórek krwi.
  • Zmniejsza ból i stany zapalne.
  • Pomaga przy zapaleniu stawów i urazach. Przyspiesza metabolizm i gospodarkę wagową.
  • Pobudza naszą naturalną funkcję odpornościową do niszczenia wirusów i bakterii.
  • Przyspiesza naturalne uzdrawianie.
  • Poprawia przepuszczalność ścian komórkowych.
  • Zwiększa absorpcję składników odżywczych w komórkach i detoksykację odpadów.
  • Normalizuje komórki rakowe. Chroni nasze ciało przed rakiem.
  • Zarządza stresem.
  • Poprawia jakość snu.
  • Leczy nerwy.
  • Pomaga w depresji.
  • Czyści umysł.
  • Poprawia ostrość i koncentrację.
  • Poprawia pamięć.
  • Łagodzi migrenę.
  • Zmniejsza szkodliwe działanie pola elektromagnetycznego (EMF) z telefonów komórkowych, komputerów, Wi-Fi itd.
  • Naprawia DNA.
  • Chroni DNA przed uszkodzeniem. Poprawia zdrowie i wzrost roślin.

Unikalne cechy skalary Spooky2

Większość tak zwanych urządzeń skalarnych wykorzystuje efekt placebo. Jednak pola produkowane przez Spooky2 Scalar są silne i mierzalne. Używamy obwodów analogowych w celu zapewnienia czystego sygnału, a sygnał może być albo modulowany molekularnie, albo częstotliwościowo z wykorzystaniem niskich lub wysokich częstotliwości.

Nadajnik skalarny Spooky2 nie tylko przekazuje energię, ale także pobiera energię z eteru. Eter to "przestrzeń" wokół jądra i elektronów cząsteczek. Niektórzy ludzie myślą o eteru jako "powietrzu", ale samo powietrze składa się z cząsteczek. Wyobraź sobie zdjęcie cząsteczki na białej kartce papieru. Biały reprezentuje eter. W kosmosie bardzo niewiele cząsteczek unosi się w rozległych przestrzeniach próżni, ale istnieje obfitość eteru.

Fale skalarne nie są falami elektromagnetycznymi. Gdyby to była fala, straci ona władzę nad odległością. Ponieważ jednak jest to pole skalarne, eter zwiększa moc pola.

Kiedy Scalar Spooky2 jest uruchomiony, nie widzisz, że wiele się dzieje. Możesz nacisnąć lampę strojenia, a zobaczysz, że nadchodzi światło strojenia, wskazujące przepływ energii między nadajnikiem i odbiornikiem. Możesz wskazać energię, umieszczając świetlówkę na cewce wyjściowej. Rura zacznie świecić.

Spooky2 Scalar to pierwsze skalarne urządzenie do przetwarzania, które zapewnia trzy różne metody przekazywania leczących skalarnych fal: czysty skalar, skalar cząsteczkowy i Rarowy skalar. Możesz wybrać, który z nich najlepiej pasuje do Twoich potrzeb.

Spooky2 Scalar ma zarówno nadawcę, jak i odbiorcę. Nadawca jest dostrojony do odbiornika, dzięki czemu są doskonale połączone. Między nimi

jest tylko jeden przewód. Pole skalarne jest wytwarzane tylko wtedy, gdy oba urządzenia są dostrojone. Wiążą się z opłatami, stając się faktycznie jednym bytem; jeden przekazuje regularne sygnały elektryczne, a drugi zwraca sygnały w postaci pola skalarnego. Pokrywy stają się anteną nadawczą energii skalarnej, a pomiędzy nimi jest pole skalarne. Ścieżka powrotu to przestrzeń między pokrywkami. Pole skalarne porusza się we wszystkich kierunkach, ale odbiornik absorbuje tę energię, podobnie jak zjonizowany gaz w kuli plazmowej. Palec pochłania energię, a strumień elektronów przechodzi przez szkło do palca. Kiedy to nastąpi, energia staje się bardziej skupiona. Osoba poddawana leczeniu znajduje się pomiędzy nadawcą a odbiorcą, a także staje się odbiornikiem dostrojonym.

Spooky2 Scalar może być używany w ten sposób, ale jest więcej opcji. Jeśli substancja jest umieszczona na odbiorniku, modulacja molekularna zmienia powracające pole skalarne. Zmodulowana informacja wywołuje zmiany biologiczne, tak jakbyś miał substancję wewnątrz twojego ciała.

Badania naukowe dowiodły, że sama informacja może spowodować zniszczenie patogenów. Zatrucie komórkami nowotworowymi na cewce odbiornika wywoła śmierć komórek rakowych w twoim ciele. Informacje o umierających komórkach przekazywane są do wewnętrznych komórek rakowych, a one także umierają.

Produkty zdrowotne lub leki można również umieścić na cewce odbiornika. Twoje ciało ma wtedy działanie związku.