Tryb Zdalny

W marcu 2011 doświadczony eksperymentator Johann Stegmann doświadczył czegoś, co zmieniło jego życie. Jego kolega kupił właśnie nową Maszynę Rife’a i stwierdził, co brzmiało zdumiewająco, że DNA zawarte w paznokciach lub włosach jest w stanie przesyłać częstotliwości bezpośrednio do właściciela owego DNA, jeśli umieści się próbki DNA pomiędzy elektrodami Maszyny. Zbędny jest fizyczny kontakt czy połączenia przewodowe z tą osobą.

Johann był sceptyczny, ale, wraz z kolegą, skorzystali z pomocy Tani, która jest ogromnie wrażliwa energetycznie. Brzmi to zdumiewająco, ale okazało się, że to działa perfekcyjnie.

Johann zaczął szukać wyjaśnienia, i okazało się, że istnieją naukowe podstawy tego zjawiska.

Albert Einstein nazywał to “spooky action at a distance.”, w wolnym tłumaczeniu “działanie upiora na odległość”. Współcześni fizycy nazywają to splątaniem kwantowym (ang. quantum entanglement).Mówiąc najprościej, jeżeli próbkę jakiejś całości (np. ciała) umieścimy w innym miejscu, a następnie będziemy na tę próbkę oddziaływali w jakiś sposób, oddziaływanie to natychmiast ujawni się również na całości, z której pochodzi wspomniana próbka (i vice versa).

Twoje paznokcie są częścią określonej całości, czyli Ciebie. Kiedy więc energia danej częstotliwości jest kierowana na kawałeczek Twojego paznokcia, będzie ona również oddziaływała na całość, czyli Twoje ciało, którego DNA jest identyczne z DNA kawałeczka Twojego paznokcia.


Nadajnik skalarny DNA, wersja Północ Biomagnetyczna v.2.0

Przez osiemnaście miesięcy Johann przeprowadzał eksperymenty i odkrył sposoby monitorowania i weryfikowania efektów oddziaływania emitowanych zdalnie częstotliwości. W każdym przypadku metoda ta działała perfekcyjnie..

W trakcie swoich badań Johann odkrył, że wielu ludzi nie mogło sobie pozwolić na zakup własnej Maszyny Rife’a. Rozpoczął poszukiwanie urządzeń alternatywnych. Połączył siły z projektantem urządzeń technicznych Hankiem Gigandet i razem testowali różne urządzenia. Odkryli, iż energia emitowana przez wiele z nich była prymitywna, nieprzyjemna, nieefektywna. Odkryli jednak także, jak emitować energię, która jest „przyjazna”, przyjemna w odbiorze, powodująca, ze odbierająca ją osoba czuje się dobrze, a jednocześnie skuteczna, jak najlepsze Maszyny Rife’a.

Urządzenie, jakie wówczas wybrali, to generator częstotliwości (DDS) UDB1108S. Całkiem niedrogi generator, lecz oprogramowanie do niego napisane było w języku chińskim, i generator ten nie był odpowiedni do zastosowań Rife. Zamówili więc własne oprogramowanie – RideUSB, lepiej dostosowane do ich potrzeb. Miało jednak to oprogramowanie ograniczenie – mogło wysterować tylko jeden generator jednym komputerem.

Inżynier i programista John White obserwował te działania ze wzrastającym zainteresowaniem
i podekscytowaniem. Po przedyskutowaniu sprawy z Johannem i Hankiem, uzgodnili, że John zabierze się
za napisanie nowego oprogramowania, które miałoby nie tylko funkcjonalność RideUSB, ale także umożliwiałoby wysterowanie do 127 generatorów częstotliwości na jednym komputerze. To oprogramowanie stało się oryginalnym Spooky. Przeznaczone początkowo do pracy w zdalnym Systemie Rife’a, mogło także być użyte do pracy w Trybie Kontakt (elektrodowym), ale także Trybie Plazmowym - po uzupełnieniu jakimś wzmacniaczem.

Jak więc właściwie działa Tryb Zdalny? Cóż, ponieważ DNA ma dwie wiązki spiralnie nawzajem wokół siebie owinięte, działają jako rodzaj anteny będącej w stanie nadawać i odbierać informację przenoszoną energią poprzez przestrzeń nielokalną. Spooky wysyła do fragmentu paznokcia energię częstotliwości, która, odbierana przez DNA w paznokciu, jest następnie niezwłocznie przekazywana przez pole nielokalne organizmowi o identycznym DNA, czyli organizmowi osoby, która umieściła drobny fragment swojego paznokcia w slocie przystawki.

Spooky2 znacznie udoskonala maszynę Rife’a. Generator Spooky2–XM daje większe możliwości w zakresie trybu “kontakt” i trybu plazmowego. Jednak to właśnie tryb zdalny jest tym obszarem, gdzie Spooky2 naprawdę lśni, ponieważ dodaliśmy nowe, ważne własności przystawce skalarnej Spooky Remote.

Fale skalarne są tak potężne, że można ich użyć do kontrolowania pogody, niszczenia miast, wywoływania trzęsienia ziemi lub tsunami. Na szczęście, mogą one być też użyte w konstruktywnych celach.

Używając przystawki skalarnej Spooky Remote, korzysta się z tego, że “bąble” skalarne formowane są właśnie tam, gdzie umieszczamy próbkę DNA. Te fale są trudne do pomierzenia metodami ortodoksyjnymi działają na zasadzie „super-doładowania” dla zarówno częstotliwości audio, jak i dla własnych możliwości transmisyjnych DNA. Wynikowy efekt jest taki, że sygnał, jaki otrzymuje ciało jest wyraźniejszy i mocniejszy, niż w przypadku użycia samego DNA. W rezultacie skuteczność metody użycia Trybu Zdalnego zbliża się do trybów Kontakt i Plazma, umożliwiając zmniejszenie ilości razy odtworzenia programu koniecznych dla osiągnięcia pożądanych rezultatów, jak i czasu trwania pojedynczego programu.

Przestrzeń nielokalna bywa nazywana „ciemną” energią (ponieważ mieści się poza zakresem widma elektromagnetycznego i jako taka nie daje się mierzyć czy obserwować). Nikola Tesla nazywał pole skalarne „umysłem Boga”. Pierwszym człowiekiem, który zademonstrował jej istnienie w realnym świecie, był pracujący dla CIA specjalista od poligrafów Cleve Backster. – podczas eksperymentów nad ludzkimi i roślinnymi komórkami.

Można przeczytać dwustronicowy wywiad z Backsterem tu.

Są też cztery pliki pdf, które można sobie ściągnąć, z artykułami i opracowaniami Bakstera dostępne tu.

Szukamy pod nagłówkiem Artykuły Różne.

Przejdźmy do Zimnego Lasera...