Kup akcesoria

Można bardzo rozbudować możliwości Spooky2 dodając wszystkie poniższe akcesoria. Czy chcesz szukać częstotliwości wskazujące anomalie w organizmie, zastosować super-doładowanie transmisji zdalnej, czy po prostu dodać zestaw elektrod rurkowych do zastosowania w Trybie Kontakt, Spooky2 Ci to umożliwi.

Kliknij dowolne ze zdjęć by otworzyć dany przedmiot w na stronie Spooky2-Mall.

Spooky Boost 3.1


Spooky Boost v3.1

Ta sprytna przejściówka podłączana jest do obu wyjść Twojego generatora Spooky2-XM udostępnia sześć niezależnych wyjść.

Wyjścia Out 1 oraz Out 2 podają nieprzetworzony sygnał bezpośrednio z generatora. Można ich użyć, aby podłączyć dwa zestawy Spooky Elektrod Ręcznych (ang. hand cylinder) - zobacz poniżej, lub jeden do rąk i drugi zestaw do stóp (ang. footplates). Jest też możliwe podłączenie oryginalnego kabla Spooky Boost aby otrzymać dwa dodatkowe wyjścia, ale amplituda będzie dzielona; nie rekomendujemy tego.

Wyjście Srebro Koloidalne (ang. Colloidal Silver) ma dodatkowe układy elektroniczne, które miksuje i przetwarza zsumowane wyjścia generatora dla najlepszego wytworzenia srebra koloidalnego najwyższej jakości. Można także użyć tego wyjścia do podłączenia pojedynczego zestawu elektrod do zabiegu w Trybie Kontaktu, np. używając Spooky Elektrod Ręcznych (and. hand cylinders) – to dostarcza sygnał osłabiony. Jeżeli wolisz sygnał o pełnej amplitudzie, to możesz wykorzystać wyjście wysokiej mocy (ang. High PoWeR Contact).

Wyjście BN jest skonfigurowane do podłączenia doń przystawki Spooky Remote v.2.0, podczas gdy Spooky Remote MN podłączamy do Magnetic North.

Dlaczego warto zastosować Spooky Boost 3.1. Ten moduł może czterokrotnie zwiększyć moc sygnału w Trybie Kontaktu.

W Trybie Zdalnym Spooky Boost 3.1 umożliwia zmieszanie dwóch przebiegów sygnałów/częstotliwości i transmitowanie przebiegu wynikowego poprzez jedną przystawkę Trybu Zdalnego Spooky Remote.

Dla osób korzystających z Trybu Plazma, dodatkowa moc, jaką dostarcza przystawka Spooky Boost 3.1, może oznaczać możliwość bezpośredniego wysterowania niektórych wzmacniaczy. Moduł Spooky Centrala należy podłączać tylko do wyjść Out 1 i Out 2.

Boost 3.1 jest standardowo zawarty w prawie każdym z naszych zestawów.

KUP Spooky Boost 3.1

Spooky Uchwyty Cylindryczne z Węglowej Gumy

Spooky Conductive Carbonized Rubber Hand Cylinders
Spooky przewodzące Uchwyty Cylindryczne z Przewodzącej Gumy

Ręczne elektrody cylindryczne w innych komercyjnych zestawach są wykonane z miedzi jakości przemysłowej lub z tub nierdzewnej stali. Elektrody w Spooky Uchwytach Cylindrycznych są wykonane z wysokiej jakości przewodzącej elektryczność gumy. A ich pomarszczony projekt zwiększa kontakt ze skórą i komfort.

Podłącz elektrody do Spooky Modułu Rozszerzeń 3.0 lub bezpośrednio do generatora Spooky2-XM jeżeli wolisz mniejszą moc. Podłączenie wymaga Spooky Przewód TENS, które należy zakupić osobno. Te uchwyty cylindryczne są zawarte w prawie każdym naszym zestawie.

KUP Spooky Uchwyty Cylindryczne z Węglowej Gumy

Spooky Duże Plastry Tens

Duże Plastry Tens Spooky2

Duże Plastry Tens Spooky2 to samoprzylepne elektrody wielokrotnego użytku o standardowej średnicy 50 mm i wtyczce 2 mm. 20 sztuk w jednej torbie. Nowo opracowany film węglowy o wyjątkowo niskich wartościach impedancji zapewnia wydajne przekazywanie impulsów stymulacyjnych.

Połączenie wymaga kabla Spooky2 TENS, który należy zakupić osobno. Podkładki i kabel TENS są dostarczane w pakiecie w prawie wszystkich naszych zestawach.

KUP Spooky2 Duże Plastry Tens

Spooky Pulse

Spooky PulseEar ClipFinger Clip
Od lewej do prawej: Spooky Pulse, uchwyt na ucho i uchwyt na palec

Znalezienie w ciele częstotliwości korespondujących z wirusami, bakteriami i pasożytami jest bardzo proste z użyciem tego małego urządzenia.
Podłącz Spooky Pulse (Przystawkę do Biofeedbacku) z jednej strony do komputera a z drugiej do ucha , lub, jeśli zdecydowałeś się na zakup wersji przeznaczonej do założenia na palec, przymocuj uchwyt do palca. Naciśnij któryś czerwony przycisk Kanału w Spooky2 aby otworzyć odpowiedni Panel Kontroli. Wprowadź zakres częstotliwości, jaki chcesz zbadać, w okienka częstotliwości Start i Finish. Następnie wprowadź Initial Step Size (Początkowy Rozmiar Kroku) do wyszukiwania, liczbę miejsc po przecinku określającą pożądaną przez Ciebie dokładność, ilość „trafień” jaka Cię interesuje, i w końcu kliknij przycisk Scan (skanuj). Lub po prostu wybierz gotowy zestaw ustawień dla bio-sprzężenia (ang. Biofeedback) i następnie wprowadź własne korekty w ustawieniach.
.
Teraz weź elektrody, połóż się, zamknij oczy i kompletnie się zrelaksuj. Spooky2 zbada reakcje Twojego ciała przemiatając zakres częstotliwości, jaki wybrałeś, rejestrując wszelkie “trafienia” i echa. Po zakończeniu przemiatania, automatycznie dokonuje przemiatania wokół zarejestrowanych “trafień” aby znaleźć dokładniejsze częstotliwości, czyli te, które powodują najwyraźniejsze reakcje. Te częstotliwości są rejestrowane w pamięci, i możesz, jeśli zechcesz, zapisać je we własnym pliku użytkownika lub w prywatnej bazie danych po zakończeniu skanowania.

W celu przeprowadzenia biofeedbacku (sczytania biologicznej reakcji zwrotnej) nie musisz używać trzymanych w dłoniach elektrod rurkowych, możesz z powodzeniem użyć Spooky Remote (Przystawka Zdalna) bądź lampy plazmowej.

W zależności od ustawienia zakresu twojego pulsu,przeciętny czas trwania badania bio-sprzężenia wymaga 10-90 minut. Dzięki temu otrzymujesz indywidualny zestaw częstotliwości użytkownika, umożliwiający Ci eksperymentowanie z anomaliami wykrytymi podczas skanowania Twojego ciała.

Spooky Pulse znajduje się w prawie każdym naszym zestawie.

KUP Spooky Pulse

Spooky Zimny Laser Bransoletka/Laser Bliżniaczy

Spooky Cold Laser WristSpooky Cold Laser Twin
Lewej: Spooky Zimny Laser Bransoletka. Right: Spooky Zimny Laser Bliżniaczy

Zimny laser, także nazywany Terapią Laserem Niskiego Poziomu, wykorzystuje bezpieczne, nie-termiczne optyczne fotony by przyspieszyć naturalne procesy lecznicze. Energia światła może przeniknąć bez problemu wszystkie warstwy twojej skóry. Jest wyjątkowo użyteczny wobec bólu, problemów ze stawami i neurologicznymi, ranami i oparzeniami, problemami dentystycznymi, węzłami chłonnymi i obrzękami, szumami usznymi, regeneracją tkanki i kości oraz w wielu innych zastosowaniach.

Podczas swoich badań komórek rakowych Prof. Fritz-Albert Popp poczynił zaskakujące odkrycie, że wszystkie komórki składują fotony światła, szczególnie dookoła DNA. Wykazał on, że komórki rakowe i inne chore komórki mają znacząco inne poziomy emisji fotonów niż komórki zdrowie. Także zaproponował hipotezę, że wewnętrzne światło komórek może być składowym czynnikiem komunikacji międzykomórkowej w ciele dla zachowania zdrowia. Dalsze badania radzieckich naukowców nad DNA potwierdziły jego odkrycia. Terapeutyczne zastosowanie zimnego lasera jest potwierdzone przez wiele badań naukowych.

Terapia zimnym laserem przeważnie trwa 30 minut ale dłuższe czasu są możliwe. Ale także może być zastosowane do innych obszarów.

Spooky Blizniaczy Zimny Laser może być zastosowany do terapii punktowej w dowolnym obszarze ciała, może być użyty w ustach, lub włożony do ucha czy nozdrzy.

Każdy z tych elementów podłącza się bezpośrednio do Wyjscia 1 (Out 1) generator Spooky2-5M lub do Wyjścia 1 (Out 1) Wzmaczniacza Sygnały Spooky (Spooky Boost) 3,0 i mogą pulsować z częstotliwością.

Oba elementy są zawarte w prawie każdym zestawie.

KUP Bransoletkę Spooky Zimy Laser
KUP Bliżniaczy Zimny Laset Spooky

Spooky Cewka PEMF

Spooky PEMF Coil
Spooky Cewka PEMF

Oto nasza Cewka PEMF (Pulsed ElectroMagnetic Field - pulsującego pola elektromagnetycznego). Jest ona standardowo dostarczana razem z Centralą Spooky ale tą wersję można podłączyć do wyjścia Out 1 generatora Spooky2-5M przy pomocy adaptera BNC do wtyku mono 6,3mm, który jest zawarty razem. Cewke PEMF można podłączyć też do wyjścia Out 1 Wzmacniacza Spooky 3.0 (ang. Spooky Boost) lub do wyjścia Kontaktu o Wysokiej Energii. Dodanie adaptera BNC typu żeńskiego na typ żeński pozwala na podłączenie do wyjść BN lub MN.

Jeżeli już posiadasz Centralę Spooky, to możesz podłączyć Cewkę Spooky do generatora za pomocą tego niedrogiego adaptera.

Wykorzystanie elementu jest bardzo dogodne dla podania częstotliwości i uzdrawiania. Po położeniu cewki na płaskiej powierzchni i umieszczeniu na niej szklanki wody możesz także wdrukować swoje wybrane częstotliwości w wodę. Możesz też posłużyć się flakonikiem umieszczonym w środku cewki.

KUP Spooky Cewka PEMF

Spooky Remote v2.0

Spooky Remote v2.0

Oto sposób w jaki należy podejść do fal skalarnych. Nie wymaga cewki Mobiusa – wszystko co potrzeba to dwupoziomowe plenarne cewki wkomponowane jako „kanapka” i następnie wzmocnienie pola magnetycznego przeszło 12000 razy przez zastosowanie bardzo mocnych magnesów neodymowych. Umieść swoją próbkę w taśmę z papieru maskującego wewnątrz tej „kanapki” jako „wkład” aby próbka znalazł się pod kołowymi magnesami i przygotuj się na zaskoczenie mocą surowego skalaru.

 

KUP Spooky Remote v2.0

 

Spooky Hub USB 3.0

Spooky USB 3.0 Hub
Spooky Hub USB 3.0

Jeżeli wykorzystujesz wiele generatorów, to podłączenie do ich wszystkich do USB może spowodować ból głowy. Ale już nigdy więcej. Oto rozwiązanie – nasz solidny Spooky HUB USB z 10 zasilanymi portami USB 3.0 pozwala na podłaczenie do 10 gneratorów do pojedynczego portu USB w twoim komputerze, dzięki czemu zapewnia solidne działanie całego zestawu Spooky2 za niewiarygodną cenę.

KUP Sooky Hub USB

Spooky Czterokrotny Zasilacz 5V

Spooky Quad 5v Power Supply
Spooky Czterokrotny Zasilacz 5V

Jeżeli jesteś zmęczony zapasami z bałaganem poplątanych przewodów, oto rozwiązanie – inteligentny zasilacz, który może zasilać jednocześnie do czterech generatorów Spooky2-5M z jednego gniazdka w ścianie. I co najlepsze, dajemy dobrą cenę (jak zawsze).

KUP Czterokrotny zasilacz 5V

 

Przejdźmy do Spooky2 Zestaw...