Kup Spooky2 Generator

Spooky2–XM

Sercem systemu Spooky2 Rife jest generator Spooky2. Spooky2 ma dwa typy generatorów, generator Spooky2-XM i nowy Spooky2 GeneratorX.

Generator Spooky2-XM to generator częstotliwości. Ten mały generator odblokowuje niesamowitą moc Spooky2.

Podłącz to do swojego komputera z oprogramowaniem Spooky2 i masz najmocniejszą i wszechstronną maszynę Rife na Ziemi.


Spooky2-XM Generator

The Spooky2-XM generator kosztuje 100 USD.

Generator Spooky2-XM ma dwa kanały wyjściowe. Choć nie ma możliwości modulacji częstotliwości podawanej przez jeden z nich częstotliwością drugiego kanału, nie ma to najmniejszego znaczenia, ponieważ nasza nowa technologia Wave Dividers (dzielniki falowe) umożliwia metodami matematycznymi mieszanie częstotliwości nośnych, modulujących i harmonicznych tak, aby można je było pobrać z jednego wyjścia. Co więcej, Spooky Boost cable (kabel mający dwa wejścia i jedno wyjście) umożliwia prawidłowe, zebranie przebiegów z dwu wyjść generatora tak, aby będący spójną całością, wyraźny sygnał mógł być pobierany na pojedynczym wyprowadzeniu tego kabla.

Możesz więc użyć dowolnej częstotliwości nośnej, zmodulować ją zwykłą modulacją amplitudy, lub zastosować modulację dwu – lub jedno-wstęgową modulacją amplitudową. Co oznacza, że możesz osiągnąć na jednym wyjściu dodatkowo jedenastą harmoniczną Hollanda. Co więcej, nie jesteś ograniczony do wyłącznie fali prostokątnej; możesz użyć dowolnej z 12 przebiegów sygnału oferowanych przez Spooky2, w tym tłumiona sinusoida Rife’a, jak również trzy nowiutkie przebiegi sygnału oparte na zasadach Rife’a: tłumiona fala prostokątna, H-Bomb sinusoidalna oraz H-bomb prostokątna.

Spooky2 może też dokonać niemożliwego – jak np. generowanie przez Spooky2–XM (który ma pułap częstotliwości 5MHz) częstotliwości 25 MHz, a nawet więcej.

Po więcej informacji, i aby kupić generator dla siebie, kliknij proszę poniższy link:

Kup Generator Spooky2-XM

 

Spooky2 GeneratorX

GeneratorX (GX) to nowy wpis w społeczności Rife. Jest to najpotężniejszy generator Rife na świecie. Moc pod maską jest absolutnie oszałamiająca i pozwoliła ci zrobić niezwykłe rzeczy.

Każdy GX zawiera 2 generatory funkcyjne, każdy z 2 wyjściami, dzięki czemu można uruchomić programy detoksykacji podczas uruchamiania programów zabijania patogenów.

GX może pracować z częstotliwością 40 MHz z dowolnym kształtem fali. Ponieważ MOR raka może wynosić nawet 17,033662 MHZ, z GX można uruchomić tę częstotliwość bez użycia mnożnika fali.

GX może również załadować do 30 programów z Spooky, aby uruchomić samodzielne bez komputera. To niesamowite!

Spooky2 GeneratoX

GX całkowicie zmienia zasady dotyczące bio-sprzezenie. Skanowanie bio-sprzezenie, które trwa godzinę w przypadku Spooky Pulse, zajmuje teraz ponad 6 minut. Jeszcze mniej, jeśli nie trzeba mierzyć zarówno prądu, jak i kąta fazowego. Koniec z siedzeniem (lub leżeniem) na zawsze, czekając na zakończenie skanowania biofeedback. GX wykorzystuje najnowocześniejsze komponenty i genialną konstrukcję obwodu, aby dokładnie monitorować kąt prądu i fazowy sygnałów aż do 40 MHz. Możesz więc naprawdę zobaczyć, co dzieje się w twoim ciele.

GeneratorX ma wiele innych zalet, takich jak modulacja AM pomiędzy dowolnymi falami, bramkowanie 5 kHz (w dowolnym cyklu pracy) i wiele innych. Jest to prawdziwa maszyna Rife, a nie zmodyfikowany generator częstotliwości. To nasz najnowszy generator, który nie zastąpi naszego popularnego i ekonomicznego generatora XM.

Aby uzyskać więcej informacji - i uzyskać swoje - kliknij poniższy link:

Kup Spooky2 Generatorx

 

Przejdźmy do Kup akcesoria...