Prezentacja Spooky2

Spooky2 to najbardziej zaawansowana i wszechstronna maszyna Rife na świecie. Mózg tego systemu to oprogramowanie Spooky2, które można bezpłatnie pobrać tutaj. Na szczęście można sprawdzić funkcję oprogramowania Spooky2 w trybie testowym. Po pobraniu i zainstalowaniu kopii Spooky2, możesz kliknąć skrót Spooky2 na pulpicie Windows, aby go otworzyć. (nie martw się, instalacja jest bardzo prosta i prosta, a jeśli instalowanie nowego oprogramowania nie jest czymś, co robisz bardzo często, pełne instrukcje znajdują się w krótkim przewodniku Spooky2).

Po kliknięciu skrótu Spooky2 jest to pierwszy wyświetlany ekran.

Presets tab: Simple View

Zakładka Preset (ustawień) programu Spooky2: widok prosty

Ten widok pozwala początkującemu użytkownikowi zaprogramować potężne i wydajne fukcje za pomocą gotowych szablonów programów zwanych Shell Presets z już wprowadzonymi ustawieniami. Znajdziesz je w zbiorze Shell (Empty) Presets. Inne zbiory zawieraja wiele użytecznych ustawień, które zostały wstępnie skonfigurowane, łącznie z programami.

 1. Wybierz Preset Collection z lewej kolumny By zbudować własną wybierz Shell (Empty) Presets.
 2. Kliknij zakładkę Programs (patrz poniżej) by szukać warunów lub czynników patogennych i następnie kliknij dwukrotnie by załadować.
 3. Kliknij zakładkę Control (patrz poniżej), wybierz swój generator i następnie naciśnij Start.

Zaznacz opcję Advanced (zaawansowane) i trzy inne zakładki ukażą się na górze okna. Nowe zakładki to: Ustawienia, System i Internet.

Zakładka Preset (ustawień): widok zaawansowany 

Zakładka Programy służy do wyszukiwania i wybierania programów. Baza danych Spooky2 składa się z czterech baz danych fabryk - baz danych DNA, baz parowych, masy molekularnej i głównej, a także  w niestandardowym pliku, co czyni go największą bazą danych częstotliwości na świecie, z liczbą ponad 40 000 i stale rośnie. Ponadto Spooky2 pozwala również tworzyć własne programy.

 • DNA to zbiór około 1 650 programów ukierunkowanych na DNA przy użyciu metody opracowanej przez zespół Spooky.
 • BP posiada ponad 23 900 programów dla patogenów ludzkich, zwierzęcych i roślinnych, w oparciu o ich wartości par zasad.
 • MW to zbiór około 9000 programów dla leków, suplementów i cząsteczek ważnych dla zdrowia.
 • Główna baza danych Spooky2 składa się ze wszystkich 12 pod-baz danych: PROV, BIO, VEGA, CAFL, ETDFL, XTRA, HC, KHZ, RIFE, ALT, CUST i BFB.

Wśród nich DNA, BP i MW są niezależnie opracowywane przez zespół Spooky2.

 

 

System Spooky2 Rife jest oburzająco wszechstronny. Ma najbardziej wszechstronną liczbę trybów transmisji: zdalny, kontaktowy, zimny laser, PEMF i plazmowy. Oprócz funkcji leczenia, Spooky2 ma również inne funkcje.

 • Możesz go użyć do wykonania srebra koloidalnego o bardzo wysokiej jakości - sprawdź tutaj zestaw akcesoriów koloidalnego srebra Spooky2.
 • Może wykonać skanowanie bio-sprzeżenie, aby znaleźć wszystkie anomalne częstotliwości w ciele, a następnie wykorzystać wyniki do rozwiązania problemów.
 • Możesz go użyć jako zapory Dr Hulda Clark, używając albo 2.5KHZ, albo 30KHZ - lub obydwu razem w tym samym czasie.
 • Możesz go użyć do zwalczania szkodników w gospodarstwie domowym i ataków pleśni. Zestaw zdalny Spooky2-XM Generator został specjalnie zaprojektowany do usuwania szkodników domowych i środków przeciw pleśni - jest tutaj.
 • Możesz użyć zimnego lasera i PEMF do imprintowania częstotliwości do wody.
 • Możesz podłączyć urządzenie Spooky Radionics i użyć go do odcięcia częstotliwości na wodzie, tabletkach cukrowych lub kryształach. Jednocześnie można dodać współczynniki radioniki wraz z częstotliwościami wszelkich korzystnych substancji umieszczanych na płytce wejściowej. Albo możesz po prostu przekazać całą tę subtelną energię bezpośrednio.
 • Można go używać jako systemu detoksykacji do kąpieli stóp - do tego zestawu wstępnego.

Zespół Spooky nieustannie opracowuje nowe sposoby na wdrożenie tego potężnego systemu. W tej chwili czeka nas kilka ekscytujących projektów.

 

WAŻNE: Możesz dowolnie pobrać i zainstalować program Spooky2 bez konieczności podłączania sprzętu fizycznego do laptopa. Oprogramowanie uruchomi się w trybie testowym i pracuje z całą masą wirtualnych generatorów. Oczywiście, ponieważ nie ma rzeczywistych generatorów, nie dostajesz korzystnych wyników, tylko doświadczenie o jak wszystko wygląda i działa.

Aby zobaczyć, jak Spooky2 może być prosta i prostolinijna w operacji, zachęcamy również do pobrania Podręcznika użytkownika Spooky2. To, wraz z oprogramowaniem, można pobrać bezpłatnie z tutaj. Wybierz pakiet Spooky2 Starter Pack, aby pobrać oprogramowanie i przewodnik w jednym pakiecie zip.

Przejdźmy do Transmisji...