Prezentacja Spooky2

Kliknij na jakikolwiek pełnoekranowy obrazek na tej stronie, a otworzy się oddzielna wyszukiwarka lub zakładka (w zależności od ustawień Twojej przeglądarki). W zależności od Twojej przeglądarki, może będziesz musiał użyć prawego kliknięcia i wówczas wybierzesz tę opcję z menu pop-up (wysuwane menu). Jeśli obrazek okaże się dla Ciebie za mały, po prostu powiększ okno, które zmieni wtedy rozmiar. Możesz kliknąć na obraz w karcie i przeciągnąć pasek przewijania.

OK, ściągnąłeś I zainstalowałeś oprogramowanie Spooky2 i jesteś gotów do akcji (nie martw się, pełną instrukcję instalacji znajdziesz w Przewodniku Użytkownika Spooky2 na naszej stronie Videos.

Gdy klikniesz skrót Spooky2 (jaki zainstaluje się automatycznie w menu Start Windows) i program się uruchomi, poniższy obrazek przedstawia pierwszy ekran, jaki zobaczysz:

Presets tab: Simple View

Zakładka Preset (ustawień) programu Spookey2: widok prosty

Ten widok pozwala początkującemu użytkownikowi zaprogramować potężne i wydajne fukcje za pomocą gotowych szablonów programów zwanych Shell Presets z już wprowadzonymi ustawieniami. Znajdziesz je w zbiorze Shell (Empty) Presets. Inne zbiory zawieraja wiele użytecznych ustawień, które zostały wstępnie skonfigurowane, łącznie z programami.

  1. Wybierz Preset Collection z lewej kolumny By zbudować własną wybierz Shell (Empty) Presets.
  2. Kliknij zakładkę Programs (patrz poniżej) by szukać warunów lub czynników patogennych i następnie kliknij dwukrotnie by załadować.
  3. Kliknij zakładkę Control (patrz poniżej), wybierz swój generator i następnie naciśnij Start.

Zaznacz opcję Advanced (zaawansowane) i trzy inne zakładki ukażą się na górze okna:

Presets tab: Advanced View

Zakładka Preset (ustawień): widok zaawansowany z: Settings, System i Internet

Settings: tutaj można kontrolować wszystkie właściwości sygnału obu wyjść każdego generatora lub zależnych generatorów.
System: ustawienia, które dotyczą wszystkich generatorów w systemie Spooky2.
Internet: wyślij email do klientów lub odwiedź wiele stron związanych z Spooky2.

Programs tab

Zakładka Programs

Teraz wyszukaj i załaduj pojedynczy program lub zaprogramuj sekwencję programów w kolumnie Loaded Programs powyżej. Wtedy ustaw wiele opcji dotyczących dostarczenia. Gdy jesteś zadowolony z pracy możesz wrócić do zakładki Presets i nagrać ją pod nową, wprowadzoną nazwą w twoim zbiorze User preset (ustawień Użytkownika).

Settings tab

Zakładka Settings (ustawień)

„Engine-room” (silnik ustawień) Spooky2to miejsce ustawień sygnałów, które będą przesłane przez oba wyjścia w wskazanych kanałach. Ponieważ Spooky2 generuje wszystkie swoje kształty fal programowo jako dowolne fale, możesz zaprojektować swoje własne i następnie możesz współdzielić je z innymi.

Control tab

Zakładka Control (sterowania)

„Pomost” Spooky2, gdzie można indywidualnie sterować do 127 generatorami z kontrolą częstotliwości w czasie rzeczywistym. Z elementem Spooky Pulse możesz także przeprowadzić tutaj badanie bio-sprzężenia by odszukać wszystkie typowy częstotliwości w twoim cele i następnie wykorzystać wyniki do rozwiązania problemów. Jeżeli zechcesz, możesz wzajemnie porównać swoje odnalezione częstotliwości z zawartością bazą danych częstotliwości w Spooky2, aktualnie największej na ziemi z prawie 32 tysiącami programów, łącznie z Base Paris i Molecular Weight. Dodatkowo, osobna baza Base Paris dla patogenów roślinnych i zwierzęcych może być załadowana w zakładce System (patrz poniżej)

System tab

Zakładka System

Ustawienia wyprowadzone tutaj mają zastosowanie do każdego generatora w systemie oraz do zachowań i pracy Spooky2. Możesz ustawić chwilowe manualne modulacje w zakładce Control podczas uruchomienia programu, zobaczysz jaki sprzęt jest pod kontrolą Spooky2 oraz możesz ustawić „blacklist” (listę zabronionych) częstotliwości, których Spooky2 nie ma nigdy emitować.

Internet tab

Zakładka Internet

Możesz dowolnie wykorzystać funkcje email z poprawnie ustawionym kontem POP email, Kliknij ikonę w panelu Social by otworzyć przeglądarkę i odwiedzić stronę związaną ze Spooky2.

Errors tab

Zakładka Errors (błędy)

Tutaj jest zapisywania historia błędów operacyjnych i pozostaje tu do czasu aż, gdy celowo zechcesz je wyczyścić. Te informacje mogą też być zapisane w plikach tekstowych. Na dole ekranu każdej zakładki widnieje Status Bar by móc na bieżąco śledzić błędy. Przycisk Screenshot pozwala zapisać zawartość wszystkich zakładek i nagrać je w podkatalogu Spooky2 Data, Przycisk Customer Support także zapisuje widok ekranu i ustawia email w panelu Internet, dzieki czemu możesz wysłać dane w email bezpośrednio do Centrum Pomocy Spooky2.

File Menu: Create Program

File Menu (menu pliki): Create Program (utwórz program)

Wybierz Create Program z File Menu by zaprogramować twoje częstotliwości i nagrać je w twojej osobistej bazie razem z twoimi notatkami.

File Menu: Create Carrier Sweep

File Menu (menu pliki): Create Carrier Sweep (utwórz przemiatanie nośniej)

Konwencjonalne maszyny plazmowe tworzą pochodne częstotliwości modulacji, które są niewydajne i marnotrawne – nie są nawet trochę tak wydajne jak ich producenci chcieliby wierzyć. Spooky Central nie wymaga absolutnie żadnych definicji ale możesz zastosować jakąś jeżeli chcesz. I najlepszy sposób to określić własny zakresu przemiatania nośnej. To jest dużo bardziej wydajna metoda wykorzystania spektrum plazmy niż w konwencjonalnych maszynach, które nie mogą tego uzyskać, ponieważ bazują na myśleniu naukowym i technicznym z lat 1920. Zakres modulacji może być nagrany w zbiorze ustawień User.

File Menu: Create Spectrum Sweep

File Menu (menu pliki): Create Spectrum Sweepy (utwórz przemiatanie spektrum

Unikalna technologia Mnożnika Cykli Spektrum i Fali w Spooky2 pozwala wygenerować do 1024 częstotliwości w tym samym czasie z pojedynczego generatora w trybie Pracy Zdalnej (ang. Remote). Mnożenie Cykli Fali pozwala okreslić numer. Jest także przydatne do zbudowania złożonych fal z wieloma wewnętrznymi modułami oraz jest odpowiedzialne za pewne z naszych unikalnych form fal jak stłumiony sinus, stłumiony kwadrat, sinus H-Bomb oraz kwadrat H-Bomb.

Bardzo ważne, Mnożenie Cykli Fal może także zmusić generator do przekroczenia sprzętowych ograniczeń 5MHz and wygenerować czyste formy fali z pełnymi amplitudami do 25MHz.

Spektrum może być zastosowane do indywidualnych częstotliwości lub możesz zbudować przemiatanie widma w tym oknie z twoimi notatkami a następnie nagrać to w osobistej bazie danych.

Inne Użyteczne Funkcje

Spooky2 jest nie tylko najpotężniejszym z dostępnych systemów Rife’a – jest on także „wszechstronnie utalentowany”. Zawdzięczamy to naszemu generatorowi Spooky2-5M. Może on nie tylko sterować Centralą Spooky z jej czterema pod-systemami, nie zapomniawszy Trybu Zdalnego, możesz je także wykorzystać na wiele innych sposobów:

  • Może zasilać dowolny z dwóch Zimnych Laserów (LLLT) Spooky.
  • Może sterować cewką PEMF Spooky.
  • o Możesz go użyć do wytwarzania bardzo wysokiej jakości nano-cząsteczkowego srebra koloidalnego. Wypróbuj Spooky2 Colloidal Silver Kit (Zestaw Akcesoriów do Srebra Koloidalnego) tu.
  • o Możesz go używać jako zapper dr Clark używając częstotliwości 2,5 kHz względnie 30 kHz lub… obu jednocześnie. Jest nawet specjalny pogram zappera używający naszej pierwszej na świecie technologii.
  • o Możesz użyć go do wytępienia pasożytów zwierząt domowych i pleśni występujących w domu. Szczegóły znajdziesz w bieżącym Przewodniku Użytkownika (opracowano go także w języku polskim). Zestaw Home Care Spooky2 został opracowany specjalnie do owad szkodniki i pleśń rekultywacji w domu - tu jest.
  • o Wkrótce będziesz w stanie używać Spooky2 jako zestawu do detoksykacji ciała poprzez stopy. Zaglądaj do nas!

Zespół Spooky nieustannie pracuje nad nowymi zastosowaniami tego potężnego system. Mamy już dalsze ekscytujące plany.

WAŻNE: Możesz dowolnie pobrać i zainstalować program Spooky2 bez konieczności podłączania sprzętu fizycznego do laptopa. Oprogramowanie uruchomi się w trybie testowym i pracuje z całą masą wirtualnych generatorów. Oczywiście, ponieważ nie ma rzeczywistych generatorów, nie dostajesz korzystnych wyników, tylko doświadczenie o jak wszystko wygląda i działa.

Aby zobaczyć, jak Spooky2 może być prosta i prostolinijna w operacji, zachęcamy również do pobrania Podręcznika użytkownika Spooky2. To, wraz z oprogramowaniem, można pobrać bezpłatnie z tutaj. Wybierz pakiet Spooky2 Starter Pack, aby pobrać oprogramowanie i przewodnik w jednym pakiecie zip.

Przejdźmy do Transmisji...