Zimny Laser

Zimny Laser, zwany także laserem o niskim poziomie działania (LLLT), wykorzystuje bezpieczne nietermiczne fotony świetlne w celu przyspieszenia naturalnych procesów gojenia się organizmu. Ta energia światła może z łatwością przeniknąć przez wszystkie warstwy naszej skóry. Jest szczególnie przydatny w przypadku bólu, problemów stawowych i neurologicznych, ran i oparzeń, problemów dentystycznych, obrzęku węzłów chłonnych, szumu w uszach i regeneracji kości / tkanki, a także wielu innych zastosowań.

Podczas badania komórek nowotworowych w 1974 roku prof. Fritz-Albert Popp dokonał zdumiewającego odkrycia, że ​​wszystkie komórki przechowują fotony światła, szczególnie wokół DNA. Wykazał, że nowotwory i inne chore komórki mają znacząco różny poziom emisji fotonów do normalnych komórek i teorię, że to zmagazynowane światło wewnętrzne może być główną częścią tego, jak komórki komunikują się ze sobą w ciele, aby utrzymać ogólny stan zdrowia. Kolejne rosyjskie badania DNA potwierdziły jego wyniki. Lecznicze zastosowania zimnego lasera są poparte wieloma badaniami medycznymi.

Rzućmy okiem na przed i po szortach po 45 minutach z zimną laseroterapią dla komórek krwi.

Laseroterapia zimna jest zwykle stosowana przez 30 minut, ale dłuższe czasy są w porządku. Bransoletka Zimny Laser Spooky2 jest przeznaczony do noszenia na nadgarstku, gdzie może z łatwością leczyć cały system zaopatrzenia w krew, tunel nadgarstka i kompleks meridianów, ale może być również stosowany w innych obszarach. Bliźniacze Zimne Lasery Spooky2 służy do precyzyjnego nakłuwania dowolnej części ciała i może być stosowany w jamie ustnej lub do kanałów słuchowych i nozdrzy.

Każda jednostka łączy się bezpośrednio z Wyjściem 1 generatora Spooky2, lub z Wyjściem 1 z Spooky2 Boost 3.0 i może być pulsowana częstotliwościami. Obie jednostki są standardowo wyposażone w prawie każdy zestaw.

Przejdźmy do PEMF...