Jeśli jesteś początkującym Użytkownikiem Spooky2, możesz zacząć od Zestawu Podstawowego,który jest kompletnym zestawem i wystarczy do rozpoczęcia zabiegów Rife’a:
https://www.spooky2.pl/product/spooky2-starters-kit/

Jednak na poważne problemy, np. raka, boreliozę lub symptom Morgellonów, jeden generator nie wystarcza, ponieważ dotyczy to wielu patogenów, które oddziaływają razem. Zalecamy zakupienie czterech, ale skuteczne zabiegi można przeprowadzić z dwoma generatorami, jeśli chcesz spędzić wystarczająco dużo czasu, korzystając z trybu kontaktu.

Z dwoma generatorami, jeden może zapewnić nieprzerwany detoks, a drugi jest używany w trybie kontaktu i zdalnego zabijania.

Jeśli chcesz zacząć od 2 generatorów, to polecamy zakupić poniższy zestaw:
https://www.spooky2.pl/product/spooky2-essential-kit-for-cancer-lyme-and-morgellons/

Jeśli chcesz zacząć od 4 generatorów, to polecamy zakupić poniższy zestaw:
https://www.spooky2.pl/product/spooky2-advanced-kit-for-cancer-lyme-and-morgellons/

Zwykle polecamy naszym Użytkownikom zakupić przynajmniej dwa generatory, nawet jeżeli to nie jest dla raka, boreliozy lub symptomu Morgellonów,jeden dla leczenia i drugi dla odmłodzenia da najlepsze wyniki.

Jest szczególny powód dla jednoczesnej pracy dwóch generatorów Spooky2. Jeden z nich generuje różne częstotliwości detoksu, drugi generator pracuje w trybie szerokiego zakresu częstotliwości Rife. Idea tej strategii polega na tym, że przy założeniu, że częstotliwość Rife usuwa, niszczy, zabija lub unieruchomi mikroby, patogeny, bakterie i wirusy, wynikami będą toksyczne pozostałościami zniszczonych drobnoustrojów, patogenów, bakterii i wirusów. Częstotliwości ustawione na detoksykację układu chłonnego, wątroby i nerek jest próbą rozwiązania potencjalnego problemu detoksykacji. Potencjał technologii jest fenomenalny. Koszt urządzenia Spooky2 Rife, cechy i wszechstronność można porównać przez analogię do tego, co Henry Ford uczynił dla przemysłu motoryzacyjnego. Spooky2 udostępnił społeczeństwu technologię Rife przy bardzo niskich kosztach i jednocześnie jest najbardziej potężną, wszechstronną i programowalną maszyną Rife na rynku.

Porównanie trzech zestawów:

Jeśli finanse pozwolą, to możesz zamówić Centralę Spooky, który ma plazmę transmitującą do 3,5MHz bez nośnika. Posiada również funkcje PEMF, ultradźwiękowe i rozszerzony Tryb Kontaktu zdolny do prawdziwej odwrotnej elektroporacji.

Więcej informacji o Zestawie Centrali Spooky można znaleźć tutaj.

Jeśli chcesz sam przygotować srebro koloidalne, możesz zamówić Zestaw Srebra Koloidalnego do pracy z generatorem z zestawu.

Aby dowiedzieć się więcej o srebrze koloidalnym, przeczytaj te blogi:

Mało znane zastosowania wody z nano srebrem
http://www.spooky2-mall.com/blog/little-known-uses-for-nano-silver-water/

Przygotuj koloidalne nano srebro jakości handlowej przy użyciu Spooky2
http://www.spooky2videos.com/video/jak-wykonac-srebro-koloidalne-uzywajac-generatora-spooky2-xm/

Możesz także zamówić akcesoria zimnego lasera, które pomogą przyspieszyć naturalne procesy gojenia się ciała. Osoby, które cierpią z powodu różnych ostrych i przewlekłych stanów, mogą je wykorzystać w celu wyeliminowania bólu, obrzęku, zmniejszenia skurczów i poprawienia stanu zdrowia.

Bransoletka Zimny Laser Spooky
Bliźniacze Zimne Lasery Spooky

Mamy też wiele akcesoriów trybu kontakt, które sprawią, że zabiegi w trybie kontaktu będą znacznie wygodniejsze. Te akcesoria łączą się bezpośrednio z generatorem Spooky2. Aby uzyskać więcej mocy, użyj Rozszerzenie Spooky 3. Jest to tak wygodne, jak tylko może być!

Zestaw Kontaktowy Spooky TENS
Wewnętrzna elektroda Spooky TENS
Uchwyty Cylindryczne z Przewodzącej Węglowej Gumy

Jeśli wybierzesz te zestawy z wieloma generatorami Spooky2-XM, to bardzo zalecamy zamówienie 10-portowego koncentratora USB 3.0, aby ułatwić proces łączenia wielu generatorów z komputerem.