Zasoby Spooky2

Poniższe zasoby są bezpłatnie dostępne dla Użytkowników Spooky2. Zauważ, że komercyjne firmy produkujące Maszyny Rife nie oferują tak obszernej pomocy i materiałów szkoleniowych. Kliknij na poniższe linki by odwiedzić dana stronę internetową (linki mogą prowadzić do stron w innych językach – przypomnienie tłumacza).

Wsparcie:

Sklep Spooky2
Sklep Spooky2 to jedyny na świecie, oficjalnie autoryzowany sprzedawca wyposażenia i akcesoriów Spooky2. Nie wyznaczyliśmy narodowych dystrybutorów czy agentów sprzedaży.

Forum Członków
Pomoc Użytkowników jest dostarczana prze prywatne Forum Członków Spooky2. Dołącz przez tą wejście, ale proszę przeczytaj przed rejestracją znajdujący się tam tekst w kolorze czerwonym by uniknąć opóźnień rejestracji.

Grupa Facebook Rife na Żywo
Znajdziesz tutaj przyjazne i pomocne wsparcie w dużej, tętniącej życiem grupie.

Wsparcie
Manualnie wybraliśmy i zbudowaliśmy magazyn użytecznych informacji od naszych użytkowników, czyniąc z niego pierwsze źródło rozwiązań. Szybkie wyszukanie najprawdopodobniej odnajdzie błyskawiczną odpowiedź. W przeciwnym razie, po prostu skompletuj i wyślij prośbę o wsparcie a nasz Zespół Wsparcia skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Wideo
Samouczki video, przewodniki, instrukcje konfiguracji, recenzje oraz triki i porady dla użytkowników, z dokładnymi dokumentami PDF oraz wieloma wiadomościami na blogach oraz odpowiedziami na pytania by pomóc Tobie w szybkiej nauce.

Szkolenie na temat Oprogramowania
Nasze wszechstronne szkolenie wideo na temat darmowego oprogramowania Spooky2.

Szkolenie na temat Sprzętu
Nasze wszechstronne szkolenie wideo na temat naszego sprzętu Systemu Rife’a.

Spooky2 Blog
Oto duża kolekcja artykułów i odpowiedzi na pytania odnośnie wszystkich aspektów Spooky2, Rife’a i innych pomocnych terapii. Tutaj także znajdziesz linki do naszych tygodniowych seminariów internetowych SAMA na video, prezentacji gości i ekspertów z całego świata.

Archiwum Skrótów z Tygodnia
Archiwum wszystkich tygodniowych wiadomości Spooky2, które zawierają odpowiedzi, porady i triki.

Konfiguracja i Instrukcje:

Podręcznik dla Początkujących
Podłącz razem swój nowy sprzęt Spooky2 i uruchom go – materiał video, poradniki tekstowe i instrukcje odnośnie akcesoriów.

Foto-Poradnik
Poradnik ze zdjęciami i opisem jak podłączyć twój nowy sprzęt Spooky2 (zawiera opisy generatora i Centrali Spooky).

Konfiguracja Wielu Generatorów
Ilustrowany przewodnik pomagający skonfigurować wiele generatorów Spooky2.

Konfiguracja Centrali Spooky
Informacja jak ustawić i używać twoją nowa Centralę Spooky z wideo.

Konfiguracja Zimnego Lasera Spooky
Informacje jak podłączyć i używać Bransoletkę Zimnego Lasera Spooky i Bliźniacze Zimne Lasery Spooky.

Podłączenie Rozszerzenia Spooky Boost 3.0
Poradnik ze zdjęciami jak połączyć i używać procesor sygnałów - moduł Rozszerzeń Spooky Boost 3.0.

Podręcznik na temat Srebra Koloidalnego
Zaczerpnięte z Podręcznika Użytkownika Spooky2 na temat wytworzenia srebra koloidalnego.

Inne:

Katalog Chorób
Wartościowe informacje i zasoby na temat setek chorób i uwarunkowań pozyskane z prawdziwych doświadczeń jakimi podzielili się użytkownicy Spooky2. Dla aktualizacji najnowszych informacji zapisz ten link do porabia i aktualizacji PDF każdego tygodnia.

Kompletny Katalog Zdrowia
Ilustrowana broszura z zestawieniem urządzeń Spooky2, zestawów i akcesoria. Z poradami dla kupujących i opisem jak powstał Spooky i osób stojących za fenomenem Spooky.

Recenzje
Ciągle jesteśmy pytani, czy otrzymaliśmy jakieś pomyślne historie od naszych Użytkowników. Dlatego zbudowaliśmy tą przeszukiwaną stronę z prawdziwymi raportami od prawdziwych użytkowników łącznie z oryginalnymi źródłami. Można wyszukiwać na podstawie choroby lub produktu Spooky2 oraz wysłać swoją własną recenzję.

Świadectwa Użytkowników 1
Zawiera pomyślne historie użytkowników zestawu generatora Spooky2 by zademonstrować ich autentyczność, wszystkie są zrzutami ekranów wiadomości z różnych forów i mediów w jakich się pojawiły.

Świadectwa Użytkowników 2
Strona z sukcesami przekazanymi przez użytkowników Centrali Spooky. Też są zrzutami ekranów a nie opisami tekstowymi.

Oprogramowanie i Poradniki do Pobrania
Pobierz aktualizowane co dwa miesiące oprogramowanie i poradniki oraz dokumentację Spooky2.