Skalar Spooky2 Wyeliminował Moje Zapalenie Stawów i Poprawił Uszkodzenie Nerwu Jaskrowego.

W wieku 71 lat, znam ludzi z problemami zdrowotnymi. Dzięki mojemu zestawowi Spooky2 Scalar, jestem w trakcie leczenia uszkodzeń nerwu jaskrowego i wyeliminowałam objawy zapalenia stawów. Choroba przewlekła może nie być nieunikniona we wszystkich przypadkach. Wow!

Poważny obrzęk został zmniejszony w ciągu 2 godzin za pomocą Spooky2 Skalar

Jestem nowym użytkownikiem. Mam stan, który powoduje poważny obrzęk stóp i podudzi. Jestem w stanie to złagodzić za pomocą herbaty, którą warzę z ziół, ale smakuje okropnie. Dzisiaj dodałem niewielką ilość herbaty w szklance na cewce odbiornika, siedząc na polu, ale nie piłem żadnej herbaty. W ciągu 2 godzin oddałem mocz, co wydawało się wiecznością, a obrzęk moich stóp zmniejszył się o 80%. To dla mnie takie niesamowite!

Dr. Yole Raam: Trzy powody, dlaczego zdecydowanie zalecam Spooky2 GeneratorX

Jako wybitny lekarz medycyny naturalnej, Dr. Yole Raam uczy ludzi, jak poprawiać zdrowie w sposób naturalny, taki jak joga, medytacja, zioła itp. W tym czasie postanawia podzielić się z nami wszystkimi niesamowitym doświadczeniem użytkownika Spooky2 GeneratorX.

Istnieją trzy główne powody, dlaczego zdecydowanie zaleca nam GeneratoraX Spooky2 GeneratorX. Pierwszym z nich jest to, że Spooky2 GeneratorX może być używany samodzielnie. Załadował niezbędne programy do GeneratoraX, może wykonać leczenie wszędzie i o każdej porze. Jest to bardzo wygodne dla osób, które są zawsze bardzo zajęte i muszą często podróżować do różnych miejsc. Drugim jest to, że Spooky2 GeneratorX jest bardzo łatwy w użyciu. Może on wykonywać dwa różne programy jednocześnie w kilku krokach. Ostatni powód jest Spooky2 GeneratorX może wykonać skanowanie biofeedback w ciągu 10 minut.

Dr. Yole Raam

Damienn Danataus: Jak Spooky2 utrzymał zdrowie mojego ciała i znacznie obniżył wysokie ciśnienie krwi?

Ta historia została udostępniona przez naszego użytkownika Spooky2, Damienna Danatausa. Przez długi czas cierpiał na wiele problemów zdrowotnych, aż do momentu odkrycia Spooky2. Ma słabe widzenie, problem z nadwagą i nadciśnieniem.

Zdobył świetne doświadczenie ze spooky2. Utrzymywał zdrowie i dbał o problemy zdrowotne, które mogą powstać. Powiedział: „Moje ciśnienie krwi stało się całkowicie normalne w ciągu miesiąca”. Zaleca wszystkim stosowanie Spooky2, aby samodzielnie przejąć kontrolę nad naszym zdrowiem.

Damienn Danataus

Amanda Antelo Cuellar: Powrót do zdrowia po chorobie Parkinsona i guillainie - zespół barre'a przy użyciu Spooky2

Amanda Antelo Cuellar cierpiała na poważny zespół guillain-barre lata temu. Lekarz stwierdził, że ma tylko kilka tygodni życia. Cierpiała również na ciężką chorobę Parkinsona. Jej ręce i stopy trzęsły się, nie mogła się poruszać, nie mogła nawet wstać i chodzić.

Ale kiedy znalazła Spooky2 i prowadziła programy dla siebie, jej stan znacznie się poprawił. Jej dłonie i stopy nie drżały i po pewnym czasie leczenie mogła chodzić w pozycji pionowej.

Uruchomiła również program degeneracji plamki żółtej, który powstrzymał ją przed oślepnięciem. A także program na werrukę pod piersią, która zniknęła po zaledwie dwóch półgodzinnych sesjach.

Powiedziała: “Dla mnie to prawie jak cud, co odchodzę, dlatego czuję, że mam prawo polecić ten leczenie”.

Amanda Antelo Cuellar

Jim Adlington: Pozbyć się Boreliozy używając Spooky2

Jim Adlington został ugryziony przez kleszcze i dostał wielkiej wysypki na klatce piersiowej. Potem on nie mógł iść do pracy, odczuwać bólu i zmęczenia, więc mógł tylko utknąć w łóżku codzinnie. Próbował antybiotyków, ale nic nie zadziałało. Odnajduje Spooky2 poprzez Royal Rife, które jego zdaniem są bardzo przystępne cenowo, skuteczne, a ludzie mają całkowitą kontrolę nad tym, co robią. Jego przyjaciele i żona również uzyskują dobre efekty poprzez Spooky2. Powiedział: “Nie wyleczyłem Borelioza w 100%, ale jestem o 99% lepszy. Odzyskałem swoje życie. Spooky2 pozwolił mi znowu żyć”. Sugeruje, że każdy powinien mieć Spooky2 maszynę Rife.

Jim Adlington

Barry Novis: Odzyskiwanie raka pęcherza moczowego za pomocą Spooky2 maszyny Rife

Historię sukcesu odzyskiwania raka pęcherza moczowego podzielił nasz użytkownik Barry Novis. Mieszkał w Australii i jest profesjonalnym artystą od 20 lat. Na początku 2016 roku zdiagnozowano u niego raka pęcherza moczowego. Kiedy dowiedział się, że ma raka, zaczął publikować informacje o alternatywach, co skłoniło przyjaciela z Facebooka do opowiedzenia mu o Royal Rife i Spooky2. Po dalszych badaniach zdecydował się spróbować Spooky2.

W styczniu 2018 r. miał wielki przełom: jego badania krwi i moczu zaczęły wracać do normy i od tego czasu pozostają czyste. Więc teraz, w lipcu 2018 roku, jego rak wydaje się być w remisji.

Mówi, że jest to prawdopodobnie najmądrzejsza decyzja, jaką kiedykolwiek podjął w życiu. W rzeczywistości to właśnie potwierdziło jego życie!

Barry Novis

Ingrid Dinter: Wolny od raka piersi przy użyciu Spooky2 maszyny Rife

Ingrid zdiagnozowano raka piersi i cierpi od miesięcy. Zmiażdżyły ją koszty leczenia i strach przed rakiem. Jednak kiedy po raz pierwszy spróbowała Spooky2, infekcja raka uległa znacznej poprawie. Wynik był także zaskakujący. Teraz jest wolna od raka.

Dzięki Spook2, jej córka również nie cierpiała z powodu poważnego kaszlu. „To była dla mnie niesamowita podróż”, powiedziała.

Ingrid Dinter

Hannah: Raka nie można było wykryć po tym, jak mój ojciec używał maszyny Rife'a Spooky2 przez 3 miesiące.

U mojego ojca zdiagnozowano chłoniaka nieziarniczego. Rak rozprzestrzenił się na cały przewód pokarmowy. W żołądku, jelicie cienkim i jelicie grubym.

Postanowił uniknąć chemioterapii/promieniowania i poszedł naturalną drogą. Używał maszyny Spooky2 Rife przez 3 miesiące, a kiedy został ponownie przebadany, rak nie mógł zostać odnaleziony.

Słowa nie mogą wyrazić, jak bardzo jestem wdzięczny za maszynę Spooky2 Rife!!!!!

Hannah