Maszyna Rife’a opiera się na regułach opracowanych przez Royala Raymonda nRife’a genialnego naukowca, który żył w ubiegłym wielku w USA. Odkrył on, że za pomocą częstotliwości można eliminować mikroorganizmy.

Przeprowadził on tysiące eksperymentów, dowodząc że rak ma przyczynę wirusową, a zniszczenie tego wirusa zwykle prowadzi do uzdrowienia.

Jako ostateczny test, Uniwersytet Południowej Kaliforni powołał Specjalny Medyczny Komitet Badawczy, aby przewieźć pacjentow z terminalnym rakiem ze Szpitala Hrabstwa Pasadena do laboratorium i kliniki w San Diego. Zespoł lekarzy i patologow miał za zadanie zbadać zwłoki oraz stan zdrowia pozostałych przy życiu pacjentów po upływie 90-ciu dni.

Po 90-ciu dniach Komitet zastał 86,5% pacjentow wyleczonych. Leczenie oraz badanie zostały wydłużone o kolejne dni i w czasie następnych czterech tygodni pozostali pacjenci także zostali wyleczeni. Całkowita ilość wyleczonych pacjentow wyniosła 100%.

Ponieważ wczesne maszyny były wyjątkowo skuteczne, postrzegano je jako groźby dla innych modeli biznesowych i szybko pochłaniały je interesy.

W dzisiejszych czasach dostawcy nie mają prawa zgłaszać roszczeń medycznych. Dlatego wiele osób nie zdaje sobie sprawy z korzyści, jakie może zapewnić maszyna Rife’a.

Spooky2 oczywiście działa. Wszystko we wszechświecie ma częstotliwość wibracyjną, właściwie nazywają to częstotliwością rezonansową. Każdy mikroorganizm (grzyby, bakterie, wirusy, pasożyty, ameba, pleśń itp.) Ma unikalną i specyficzną częstotliwość. Kiedy przenosisz więcej tej samej częstotliwości do mikroorganizmu, powoduje to stres strukturalny, a patogen jest wyłączony lub umiera. Maszyny Rife generują fale rezonansowe, które niszczą szkodliwe patogenne organizmy, nie wyrządzając żadnej szkody użytkownikom.

Oprogramowanie Spooky2 posiada największą na świecie bazę częstotliwości zawierającą DNA, masę cząsteczkową, molekularną, ludzkie pary zasad, które obejmują szeroki zakres chorób. Teraz baza danych zawiera ponad 40 000 programów i wciąż rośnie. Oprogramowanie Spooky2 ma również wiele protokołów dla poważnych chorób, takich jak rak i borelioza.

Możesz również użyć skanowania bio-sprzeżenie Spooky2, aby znaleźć odpowiednie częstotliwości. Skanowanie bio-sprzeżenie wymaga przejścia częstotliwości do ciała, a także systemu do monitorowania tego wyników. Podczas tego przemiatania zabija lub uszkadza patogeny. Twoje ciało rejestruje te zdarzenia jako naprężenia, a każda częstotliwość jest wyraźnie rejestrowana. To co sprawia, że bio-sprzeżenie jest tak użyteczny, to: laboratoria popełniają błędy, ale ciało nigdy nie kłamie - ponieważ nie wie, jak to zrobić.