Czym jest maszyna Rife’a?

Maszyna Rife’a opiera się na regułach opracowanych przez Royala Raymonda Rife’a genialnego naukowca, który żył w ubiegłym wielku w USA. Odkrył on, że za pomocą częstotliwości można eliminować mikroorganizmy.

Przeprowadził on tysiące eksperymentów, dowodząc że rak ma przyczynę wirusową, a zniszczenie tego wirusa zwykle prowadzi do uzdrowienia.

Jako ostateczny test, Uniwersytet Południowej Kaliforni powołał Specjalny Medyczny Komitet Badawczy, aby przewieźć pacjentow z terminalnym rakiem ze Szpitala Hrabstwa Pasadena do laboratorium i kliniki w San Diego. Zespoł lekarzy i patologow miał za zadanie zbadać zwłoki oraz stan zdrowia pozostałych przy życiu pacjentów po upływie 90-ciu dni.

Po 90-ciu dniach Komitet zastał 86,5% pacjentow wyleczonych.

Leczenie oraz badanie zostały wydłużone o kolejne dni i w czasie następnych czterech tygodni pozostali pacjenci także zostali wyleczeni. Całkowita ilość wyleczonych pacjentow wyniosła 100%.

Jak działa maszyna Rife'a?

Nicola Tesla stwierdził, że jeśli chcesz poznać wszechświat, myśl w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji. Wszystko we wszechświecie ma swoją częstotliwość wibracji, zwaną inaczej częstotliwością rezonansową.

Jak działa maszyna Rife’a? Teoria prostymi słowami może być wyjaśniona przy użyciu analogii do śpiewaczki operowej, która za pomocą swego głosu roztrzaskuje kryształową szklankę. Szkło naturalnie drga pod wpływem pewnej czętotliwości, i kiedy śpiewaczka intonuje nutę w tej czętotliwości przez dłuższą chwilę, szkło rozpada się.

W dokładnie ten sam sposób, każdy mikroorganizm (grzyb, bakteria, wirus, pasożyt, ameba, pleśń, itd.) ma swoją własną unikatową i specyficzną częstotliwość (inaczej: śmiertelny współczynnik oscylacji). Kiedy transmitujesz więcej tej samej częstotliwości do mikrorganizmu, powoduje ona strukturalne obciążenie i patogen zostaje uszkodzony bądź ginie. Rezonatory Rife'a generują fale rezonansowe, które niszczą szkodliwe patogeny bez żadnej szkody dla użytkownika.

Złote zasady o Rife'a

Każda żywa istota, która żyje w twoim ciele i która pochłania twoją energię lub zasoby i która nie przynosi ci korzyści w zamian, jest pasożytem. Obejmuje to owady, grzyby, bakterie i wirusy.

Może cię zaskoczyć fakt, że z wyjątkiem wirusów, wszystkie pasożyty same mają pasożyty, a wirusy i krętki mogą pasożytować na bakteriach.

Zrozumiałe jest, że osoby zainfekowane chciałyby pozbyć się patogenów jak najszybciej, jednak należy to czynić rozważnie.

Kiedy zabijamy setki tysięcy dużych pasożytów, takich jak roztocza ("dużych" w porównaniu z bakteriami), pozostawiamy przy życiu wszystkie ich wewnętrzne i zewnętrzne pasożyty. Gdy ciała owadów rozpadają się, wszystkie żywe grzyby, bakterie i wirusy są uwalniane do krwioobiegu.

I tak też przeciążony już układ odpornościowy narażamy „na dodatkowy ból głowy”, którego moglibyśmy uniknąć pracując od najmniejszego do największego patogenu.

Można to również określić ten sposób jako:

Pracuj od wewnątrz na zewnątrz, od rzeczy zawartych w samym środku.

Jeśli będziesz działał w ten sposób, to nie wpadniesz w tarapaty, w które ja wpadłem usuwając patogeny w odwrotnej kolejności. Największe pasożyty usuwamy zawsze po „opróżnieniu” ich zawartości (czyli ich wewnętrznych pasożytów).

Czy Maszyna Rife’a niszczy normalne komórki ciała?

Nie. Komórki ludzkiego ciała reagują na znacznie większą częstotliwość, niż te wytwarzane przez maszynę Rife i nie rezonują z częstotliwościami wytwarzanymi przez maszynę Rife.

Naskutek prawidłowo podawanych częstotliwości może wystąpić poczucie tymczasowego spadku formy. Jest to znane zjawisko określane jako reakcja „Herx”. Uśmiercone pod wpływem częstotliwości patogeny obciążają organizm i trzeba odczekać jakiś czas, aż zostaną one uprzątnięte przez system usuwania odpadów z ciała. Trucizny przechowywane w patogenach muszą również zostać usunięte. Picie dużej ilości czystej wody może bardzo pomóc w wypłukaniu toksyn.

Wielu badaczy, którzy pracowali z maszynami typu Rife, miało styczność z działaniem częstotliwości Rife przez długie okresy i przez wiele lat żyło bez żadnych widocznych złych efektów. Wielu ówczesnych badaczy z czasów Rife'a żyło dłużej niż przeciętni ludzie w tym samym pokoleniu.

Wielu ludzi przykłada wagę do mocy urządzenia. Jednak należy zrozumieć, że najistotniejsza jest precyzja. Patogeny, które są celem, mają rozmiar mikroskopijny i nie wymagają dużej mocy do unicestwienia. Maszyny Rife’a, które mają wysoką moc wyjściową, mogą potencjalnie powodować szkody.

Dlaczego na początku używania maszyny Rife’a czuję się gorzej?

Kiedy maszyna Rife'a zabija zarazki, ich komórki często pękają. Jest to korzystne, ponieważ bakterie nie mogą się już namnażać. Jednak wszelkie trucizny zawarte w komórce są uwalniane.

Uruchamianie częstotliwości detoksykacji często ma podobny efekt. Każdy posiada toksyczne substancje w naszych ciałach, zgromadzone przez wiele lat zaniedbań. Częstotliwości detoksykacji powodują uwalnianie tych toksyn do krwioobiegu w celu późniejszego usunięcia.

Nasze ciała mają kilka naturalnych mechanizmów usuwania tych trucizn, ale potrzeba czasu, aby wyeliminować wszystkie toksyny i resztki. W tym czasie często występują objawy grypopodobne, ciężkie poty i nocne poty, gorączka, dreszcze, bóle głowy, złe samopoczucie, biegunka, nudności i wymioty, bóle stawów i kości, swędzenie, zaczerwienienie i zaczerwienienie skóry.

Nie przejmuj się, ani nie zniechęcaj się, jeśli tak się stanie. To wspaniały znak, że wybrane przez ciebie programy wykonują swoją pracę. Kontynuuj używanie generatora Spooky2, aż objawy ustąpią. Zawsze możesz zrobić sobie przerwę na dzień lub dwa i wznowić leczenie w późniejszym terminie, kiedy poczujesz się silniejszy. Krótsze czasy leczenia mogą również zmniejszyć objawy.

Upewnij się również, że masz codziennie dużo wody destylowanej lub soku z cytryny do odtruwania.

Podobnie jak problem ze zdrowiem nie nastąpił z dnia na dzień, nie powinieneś oczekiwać natychmiastowego powrotu do zdrowia. Potrzeba czasu, aby stopniowo zabić niepożądane mikroorganizmy i usunąć wszystkie niepożądane substancje z organizmu.

Jak długo zajmuje leczenie chorób za pomocą urządzenia Spooky2 Rife?

Choroby można podzielić na 3 główne kategorie: ostre, przewlekłe i poważne.

Choroby ostre to problemy, które pojawiły się dość niedawno, np. grypa, ból gardła lub bóle głowy. Zwykle wymagają one używania Spooky2 Remote przez kilka godzin do kilku dni, aby je wyleczyć. Często pojedyncze 12-godzinne leczenie wystarcza, aby usunąć ostre choroby, takie jak grypa, zatrucie pokarmowe, przeziębienie, itp. Jednak czasem może to trwać do 5 dni ciągłego leczenia. Spooky2 Remote daje ci swobodę kontynuowania codziennych czynności bez żadnych zakłóceń.

Choroby przewlekłe to problemy zdrowotne, które miały szansę "się ustatkować". Trwają one znacznie dłużej, w zależności od stanu. Wiele z nich wymaga 3-tygodniowych ciągłych terapii z kilkoma generatorami Spooky. Usuwanie pasożytów może zająć ponad miesiąc, aby zabić wszystkie jaja lub larwy, które wykluwają się podczas ich cyklu życia. Specjalne presety i instrukcje dla różnych schorzeń, takich jak syndrom Morgellons czy rak są już skonfigurowane w Spooky, aby ułatwić tobie zadanie.

POWAŻNE (zagrażające życiu) choroby będą zazwyczaj wymagały co najmniej 3-miesięcznego leczenia, chyba że stan ten wystąpił niedawno. Najpoważniejsze warunki będą wymagały leczenia do 6 miesięcy. Ale to tylko bardzo przybliżona wytyczna. Wykorzystaj wyniki swoich badań klinicznych jako dokładny wskaźnik czasu trwania leczenia. Nie polegaj tylko na tym, jak się czujesz. Często ludzie poczują się lepiej wkrótce po rozpoczęciu leczenia, ale objawy mogą powrócić, o ile leczenie nie będzie kontynuowane.

Połącz Spooky2 Remote z trybem kontaktu. Korzystanie w nocy z trybu kontaktowego pozwala uderzyć w problem z kilku stron. W przypadku najostrzejszych problemów zdrowotnych użyj Spooky2 Plasma.

Decydując o czasie trwania swoich terapii, musisz zdecydować, który z 3 typów warunków masz. Istotne jest, abyś wiedział, co leczysz i jakie patogeny są powiązane.

Baza danych Spooky2 zawiera ponad 6200 programów leczenia chorób. Jest to największa i najbardziej obszerna dostępna baza danych. Użyj funkcji wyszukiwania Spooky2, aby znaleźć programy, które najlepiej Ci odpowiadają. Aby dowiedzieć się, jak przeszukiwać programy zgodnie z warunkami lub objawami, prosimy kliknąć ten link: http://www.spooky2support.com/hc/en-us/articles/218197948

Jeśli nie jesteś pewien przyczyny swoich objawów, rozważ uwzględnienie jednego z wielu zakresów częstotliwości, które są dołączone do urządzenia Spooky2 Rife.