Czym jest maszyna Rife’a?

Maszyna Rife’a opiera się na regułach opracowanych przez Royala Raymonda nRife’a genialnego naukowca, który żył w ubiegłym wielku w USA. Odkrył on, że za pomocą częstotliwości można eliminować mikroorganizmy.

Przeprowadził on tysiące eksperymentów, dowodząc że rak ma przyczynę wirusową, a zniszczenie tego wirusa zwykle prowadzi do uzdrowienia.

Jako ostateczny test, Uniwersytet Południowej Kaliforni powołał Specjalny Medyczny Komitet Badawczy, aby przewieźć pacjentow z terminalnym rakiem ze Szpitala Hrabstwa Pasadena do laboratorium i kliniki w San Diego. Zespoł lekarzy i patologow miał za zadanie zbadać zwłoki oraz stan zdrowia pozostałych przy życiu pacjentów po upływie 90-ciu dni.

Po 90-ciu dniach Komitet zastał 86,5% pacjentow wyleczonych.

Leczenie oraz badanie zostały wydłużone o kolejne dni i w czasie następnych czterech tygodni pozostali pacjenci także zostali wyleczeni. Całkowita ilość wyleczonych pacjentow wyniosła 100%.

Jak działa maszyna Rife'a?

Nicola Tesla stwierdził, że jeśli chcesz poznać wszechświat, myśl w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji. Wszystko we wszechświecie ma swoją częstotliwość wibracji, zwaną inaczej częstotliwością rezonansową.

Jak działa maszyna Rife’a? Teoria prostymi słwami moż byćwyjaśiona przy użciu analogii do śiewaczki operowej, ktora za pomocąswego głsu roztrzaskuje kryształwąszklankę Szkł naturalnie wibruje w pewnej czętotliwośi, i kiedy śiewaczka intonuje ciął. nutęw tej czętotliwośi, szkł rozpada się.

W dokładnie ten sam sposób, każdy mikroorganizm (grzyb, bakteria, wirus, pasożyt, ameba, pleśń, itd.) ma swoją własną unikatową i specyficzną częstotliwość (inaczej: śmiertelny współczynnik oscylacji). Kiedy transmitujesz więcej tej samej częstotliwość i do mikrorganizmu, powoduje ona strukturalne obciążenie i patogen zostaje uszkodzony bądź ginie. Rezonatory Rife'a generują fale rezonansowe, które niszczą szkodliwe patogeny bez żadnej szkody dla użytkownika.

Złote zasady o Rife'a

Każda żywa istota, która żyje w twoim ciele i która pochłania twoją energię lub zasoby i która nie przynosi ci korzyści w zamian, jest pasożytem. Obejmuje to owady, grzyby, bakterie i wirusy.

Może cię zaskoczyć fakt, że z wyjątkiem możliwych wirusów, wszystkie pasożyty same mają pasożyty, a wirusy i krętki mogą pasożytować na bakteriach.

Zupełnie zrozumiałe, że osoby zarażające się owadami mogą pozbyć się swoich szkodników w momencie, w którym zostaną poddane działaniu systemu Rife, sam to zrobiłem - i przyniosło mi to świat koszmaru i cierpienia.

Kiedy zabijamy setki tysięcy dużych pasożytów, takich jak roztocza ("duże" w porównaniu z bakteriami), pozostawiamy przy życiu wszystkie ich wewnętrzne i zewnętrzne pasożyty. Gdy ciała owadów rozpadają się, wszystkie żywe grzyby, bakterie i wirusy są uwalniane do krwioobiegu.

I tak też przeciążony już układ odpornościowy narażamy na kilka milionów dodatkowych bólów głowy, z którymi możemy sobie poradzić pracując od najmniejszego do największego.

Można to również określić ten sposób jako:

Pracuj od wewnątrz na zewnątrz, od rzeczy zawartych w samym pojemniku.

Jeśli będziesz kontynuował to, nie skończysz na strasznym kłopocie, który zrobiłem, ponieważ kiedy w końcu zabijesz swoich największych pasożytów, już zabiłeś wszystko, co one uwolniły.

Czy Maszyna Rife’a niszczy normalne komórki ciała?

Nie. Komórki ludzkiego ciała reagują na znacznie większą częstotliwość, niż te wytwarzane przez maszynę Rife i nie rezonują z częstotliwościami wytwarzanymi przez maszynę Rife.

Ludzie czasami źle się czują, gdy stosuje się właściwe częstotliwości. Jest to znane jako "Herx". Patogeny, które zostały wyłączone przez częstotliwości Rife, muszą zostać odrzucone przez system usuwania odpadów ciała. Trucizny przechowywane w patogenach muszą również zostać usunięte. Picie dużej ilości czystej wody może bardzo pomóc w wypłukaniu toksyn.

Wielu badaczy, którzy pracowali z maszynami typu Rife, miało styczność z działaniem częstotliwości Rife przez długie okresy i przez wiele lat żyło bez żadnych widocznych złych efektów. Wielu ówczesnych badaczy z czasów Rife'a żyło dłużej niż przeciętni ludzie w tym samym pokoleniu.

Wielu ludzi sądzi, że większa moc jest lepsza. Należy zwrócić większą uwagę na precyzję. Patogeny, które są celem, mają rozmiar mikroskopijny i nie wymagają w dużej mocy. Maszyny Rife, które mają wysoką moc wyjściową, mogą potencjalnie powodować szkody.

Dlaczego na początku używania maszyny Rife’a czuję się gorzej?

Kiedy maszyny Rife'a zabijają zarazki, komórki często pękają. Jest to dobre, ponieważ bakterie nie mogą się już namnażać. Wszelkie trucizny zawarte w komórce są uwalniane.

Uruchamianie częstotliwości detoksykacji często ma podobny wynik. Każdy z nas wytworzył toksyczne substancje w naszych ciałach, nabyte przez wiele lat zaniedbań. Częstotliwości Detoksykacji są przeznaczone do uwalniania tych toksyn do krwioobiegu w celu późniejszego usunięcia.

Nasze ciała mają kilka naturalnych mechanizmów usuwania tych trucizn, ale potrzeba czasu, aby wyeliminować wszystkie toksyny i resztki. W tym czasie często występują objawy grypopodobne, ciężkie poty i nocne poty, gorączka, dreszcze, bóle głowy, złe samopoczucie, biegunka, nudności i wymioty, bóle stawów i kości, swędzenie, zaczerwienienie i zaczerwienienie skóry.

Nie przejmuj się ani nie zniechęcaj się, jeśli tak się stanie. To wspaniały znak, że wybrane przez ciebie programy wykonują swoją pracę. Kontynuuj używanie Spooky2 Maszyny Rife'a, aż objawy ustąpią. Zawsze możesz zrobić sobie przerwę na dzień lub dwa i wznowić leczenie w późniejszym terminie, kiedy poczujesz się silniejszy. Krótsze czasy leczenia mogą również zmniejszyć objawy.

Upewnij się również, że masz codziennie dużo wody destylowanej lub soku z cytryny do odtruwania.

Podobnie jak problem ze zdrowiem nie nastąpił z dnia na dzień, nie powinieneś oczekiwać natychmiastowego powrotu do zdrowia. Potrzeba czasu, aby stopniowo zabić niepożądane mikroorganizmy i usunąć wszystkie niepożądane substancje z organizmu.

Jak długo zajmuje leczenie chorób za pomocą urządzenia Spooky2 Rife?

Choroby można podzielić na 3 główne kategorie: ostre, przewlekłe i poważne.

Choroby ostre to problemy, które pojawiły się dość niedawno, takie jak grypa, ból gardła lub bóle głowy. Zwykle wymagają one Spooky Remote od kilku godzin do kilku dni, aby je rozwiązać. Często pojedyncze 12-godzinne leczenie wystarcza, aby usunąć ostre choroby, takie jak grypa, zatrucie pokarmowe, przeziębienie, itp. Jednak jeśli nie rozwiąże problemu, może upłynąć do 5 dni ciągłego leczenia. Spooky2 Remote daje ci swobodę kontynuowania codziennych czynności bez żadnych zakłóceń.

Choroby przewlekłe to problemy zdrowotne, które miały szansę "się ustatkować". Trwają one znacznie dłużej, w zależności od stanu. Wiele z nich wymaga 3-tygodniowych ciągłych terapii z kilkoma Spooky Generatorami. Leczenie pasożytami może zająć ponad miesiąc, aby zabić wszystkie jaja lub larwy, które wykluwają się podczas ich cyklu życia. Specjalne Presets i instrukcje dla niektórych warunków zdrowotnych, takich jak syndromu Morgellons i Rak są już skonfigurowane w Spooky, aby ułatwić sobie zadanie.

POWAŻNE (zagrażające życiu) choroby będą zazwyczaj wymagały co najmniej 3-miesięcznego leczenia, chyba że stan ten wystąpił niedawno. Najpoważniejsze warunki będą wymagały leczenia do 6 miesięcy. Ale to tylko bardzo przybliżona wytyczna. Wykorzystaj wyniki swoich badań klinicznych jako dokładny wskaźnik czasu trwania leczenia. Nie polegaj tylko na tym, jak się czujesz. Często ludzie poczują się lepiej wkrótce po rozpoczęciu leczenia, ale objawy mogą powrócić, o ile leczenie nie będzie kontynuowane.

Połącz Spooky2 Remote z trybem kontaktu. Tryb nocnego kontaktu preset uderzą w problem z kilku stron. W przypadku najostrzejszych problemów zdrowotnych użyj Spooky2 Plasma.

Decydując o czasie trwania swoich terapii, musisz zdecydować, który z 3 typów warunków masz. Istotne jest, abyś wiedział, co leczysz i jakie patogeny są powiązane.

Baza danych Spooky2 zawiera ponad 6200 programów leczenia chorób. Jest to największa i najbardziej obszerna dostępna baza danych. Użyj funkcji wyszukiwania Spooky2, aby znaleźć programy, które najlepiej Ci odpowiadają. Aby dowiedzieć się, jak przeszukiwać programy zgodnie z warunkami lub objawami, prosimy kliknąć ten link: http://www.spooky2support.com/hc/en-us/articles/218197948

Jeśli nie jesteś pewien przyczyny swoich objawów, rozważ uwzględnienie jednego z wielu zakresów częstotliwości, które są dołączone do urządzenia Spooky2 Rife.