Czym jest maszyna Rife’a?

Maszyna Rife’a opiera się na regułach opracowanych przez Royala Raymonda nRife’a genialnego naukowca, który żył w ubiegłym wielku w USA. Odkrył on, że za pomocą częstotliwości można eliminować mikroorganizmy.

Przeprowadził on tysiące eksperymentów, dowodząc że rak ma przyczynę wirusową, a zniszczenie tego wirusa zwykle prowadzi do uzdrowienia.

Jako ostateczny test, Uniwersytet Południowej Kaliforni powołał Specjalny Medyczny Komitet Badawczy, aby przewieźć pacjentow z terminalnym rakiem ze Szpitala Hrabstwa Pasadena do laboratorium i kliniki w San Diego. Zespoł lekarzy i patologow miał za zadanie zbadać zwłoki oraz stan zdrowia pozostałych przy życiu pacjentów po upływie 90-ciu dni.

Po 90-ciu dniach Komitet zastał 86,5% pacjentow wyleczonych.

Leczenie oraz badanie zostały wydłużone o kolejne dni i w czasie następnych czterech tygodni pozostali pacjenci także zostali wyleczeni. Całkowita ilość wyleczonych pacjentow wyniosła 100%.

Jak działa maszyna Rife'a?

Nicola Tesla stwierdził, że jeśli chcesz poznać wszechświat, myśl w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji. Wszystko we wszechświecie ma swoją częstotliwość wibracji, zwaną inaczej częstotliwością rezonansową.

Jak działa maszyna Rife’a? Teoria prostymi słwami moż byćwyjaśiona przy użciu analogii do śiewaczki operowej, ktora za pomocąswego głsu roztrzaskuje kryształwąszklankę Szkł naturalnie wibruje w pewnej czętotliwośi, i kiedy śiewaczka intonuje ciął. nutęw tej czętotliwośi, szkł rozpada się.

W dokładnie ten sam sposób, każdy mikroorganizm (grzyb, bakteria, wirus, pasożyt, ameba, pleśń, itd.) ma swoją własną unikatową i specyficzną częstotliwość (inaczej: śmiertelny współczynnik oscylacji). Kiedy transmitujesz więcej tej samej częstotliwość i do mikrorganizmu, powoduje ona strukturalne obciążenie i patogen zostaje uszkodzony bądź ginie. Rezonatory Rife'a generują fale rezonansowe, które niszczą szkodliwe patogeny bez żadnej szkody dla użytkownika.

Złote zasady o Rife'a

Każda żywa istota, która żyje w twoim ciele i która pochłania twoją energię lub zasoby i która nie przynosi ci korzyści w zamian, jest pasożytem. Obejmuje to owady, grzyby, bakterie i wirusy.

Może cię zaskoczyć fakt, że z wyjątkiem możliwych wirusów, wszystkie pasożyty same mają pasożyty, a wirusy i krętki mogą pasożytować na bakteriach.

Zupełnie zrozumiałe, że osoby zarażające się owadami mogą pozbyć się swoich szkodników w momencie, w którym zostaną poddane działaniu systemu Rife, sam to zrobiłem - i przyniosło mi to świat koszmaru i cierpienia.

Kiedy zabijamy setki tysięcy dużych pasożytów, takich jak roztocza ("duże" w porównaniu z bakteriami), pozostawiamy przy życiu wszystkie ich wewnętrzne i zewnętrzne pasożyty. Gdy ciała owadów rozpadają się, wszystkie żywe grzyby, bakterie i wirusy są uwalniane do krwioobiegu.

I tak też przeciążony już układ odpornościowy narażamy na kilka milionów dodatkowych bólów głowy, z którymi możemy sobie poradzić pracując od najmniejszego do największego.

Można to również określić ten sposób jako:

Pracuj od wewnątrz na zewnątrz, od rzeczy zawartych w samym pojemniku.

Jeśli będziesz kontynuował to, nie skończysz na strasznym kłopocie, który zrobiłem, ponieważ kiedy w końcu zabijesz swoich największych pasożytów, już zabiłeś wszystko, co one uwolniły.