Spooky2 to najskuteczniejszy i najbardziej przystępny cenowo system leczenia Rife dostępny obecnie. Bezpłatne aktualizacje oprogramowania i największa baza danych częstotliwości na świecie zapewniają, że Spooky2 zawsze będzie lepszy. Ale jest wiele powodów, dla których warto wybrać Spooky2.

Część sprzętowa

Od samego początku Spooky2 zapewnia wygodny sposób traktowania ludzi bez wiązania się z maszyną. Spooky2 Remote przesyła częstotliwości uzdrawiania za pomocą splątania kwantowego. Może zarówno zabijać, jak i leczyć pacjentów z boreliozą w dowolnej odległości przy użyciu DNA. Jest to prawdziwa nauka i zadziwiająco dobrze.

Ale Spooky2 oferuje wiele innych sposobów stosowania częstotliwości. Opcje trybu kontaktowego obejmują plastry TENS, srebne rękawiczki, skarpety, opaski, elektrodę wewnętrzną i cylindry ręczne. Tryb kontaktowy umożliwia wykonywanie leczenia częstotliwościowych w wygodnych i komfortowych warunkach we własnym domu. Ta metoda stosowania częstotliwości leczenia jest sprawdzona i często zapewnia niemal natychmiastowe rezultaty. Efekt trybu kontaktu jest szybszy niż w trybie zdalnym, ale osoby cierpiące na boreliozę mogą w końcu odnieść korzyści z obu.

Inne metody to zimny laser i PEMF. Te dwie metody pracują się dobrze w eliminowaniu wielu objawów boreliozy, takich jak ból, obrzęk, chroniczne zmęczenie itp.

Spooky2 oferuje wszystkie te akcesoria.

Oto najlepsza maszyna Rife, Plazma Spooky2, która może zastosować oryginalne częstotliwości Royal Rife bezpośrednio bez nośnika. Jest to jedyna maszyna, o której wiemy, że może przesyłać częstotliwości do 3,5 MHz bez potrzeby marnotrawstwa i potencjalnie szkodliwej stałej częstotliwości nośnej. Większość pasożytów, wirusów, kandydatów, pleśni itp. można zabić od razu, jeśli zostaną zastosowane odpowiednie częstotliwości. Dlatego jest to ulubione przez użytkowników, gdy pomaga się z Borelioza.

Część oprogramowania

Mamy protokół specjalnie dla choroby Borelioza - Protokół Morgellons i Lyme. Jest przeznaczony do zabijania lub usuwania wszystkiego w ciele, co stanowi obciążenie dla układu odpornościowego. Protokół ten jest obszernym protokołem zabijania patogenów i wykonuje go w kolejności od najmniejszego organizmu do największego, tak więc wszelkie małe organizmy, które są przyjmowane przez większe organizmy, są najpierw zabijane. Nie zostaną uwolnieni do niczego niepodejrzewającego ciała, jeśli zostaną zabici poza kolejnością.

Powinieneś przejść przez to raz, zwracając uwagę na każde ustawienie, które wywołuje reakcję. Kiedy skończysz, wróć do tych preset i uruchom je ponownie, tym razem przyglądając się bliżej programom składowym, który wywołują odpowiedź. W ten sposób możesz śledzić częstotliwości, które są dla Ciebie najbardziej skuteczne, znacznie skracając czas leczenia.

Jest szczegółowy przewodnik Morgellons i Lyme, który pomoże ci go użyć.

Mamy również największą bazę danych, która zawiera prawie wszystkie rodzaje programów dla Boreliozy.

Aby uzyskać więcej informacji o naszym oprogramowaniu, możesz pobrać je tutaj i przeprowadzić więcej badań.

Wiele osób stosuje Spooky2 osiągając znaczącą poprawę w Borelioza, a także odnotowuje z powodzeniem leczenie Borelioza i koinfekcji.