Choroby można podzielić na 3 główne kategorie: ostre, przewlekłe i poważne.

Choroby ostre to problemy, które pojawiły się dość niedawno, takie jak grypa, ból gardła lub bóle głowy. Zwykle wymagają one Spooky Remote od kilku godzin do kilku dni, aby je rozwiązać. Często pojedyncze 12-godzinne leczenie wystarcza, aby usunąć ostre choroby, takie jak grypa, zatrucie pokarmowe, przeziębienie, itp. Jednak jeśli nie rozwiąże problemu, może upłynąć do 5 dni ciągłego leczenia. Spooky2 Remote daje ci swobodę kontynuowania codziennych czynności bez żadnych zakłóceń.

Choroby przewlekłe to problemy zdrowotne, które miały szansę "się ustatkować". Trwają one znacznie dłużej, w zależności od stanu. Wiele z nich wymaga 3-tygodniowych ciągłych terapii z kilkoma Spooky Generatorami. Leczenie pasożytami może zająć ponad miesiąc, aby zabić wszystkie jaja lub larwy, które wykluwają się podczas ich cyklu życia. Specjalne Presets i instrukcje dla niektórych warunków zdrowotnych, takich jak syndromu Morgellons i Rak są już skonfigurowane w Spooky, aby ułatwić sobie zadanie.

POWAŻNE (zagrażające życiu) choroby będą zazwyczaj wymagały co najmniej 3-miesięcznego leczenia, chyba że stan ten wystąpił niedawno. Najpoważniejsze warunki będą wymagały leczenia do 6 miesięcy. Ale to tylko bardzo przybliżona wytyczna. Wykorzystaj wyniki swoich badań klinicznych jako dokładny wskaźnik czasu trwania leczenia. Nie polegaj tylko na tym, jak się czujesz. Często ludzie poczują się lepiej wkrótce po rozpoczęciu leczenia, ale objawy mogą powrócić, o ile leczenie nie będzie kontynuowane.

Połącz Spooky2 Remote z trybem kontaktu. Tryb nocnego kontaktu preset uderzą w problem z kilku stron. W przypadku najostrzejszych problemów zdrowotnych użyj Spooky2 Plasma.

Decydując o czasie trwania swoich terapii, musisz zdecydować, który z 3 typów warunków masz. Istotne jest, abyś wiedział, co leczysz i jakie patogeny są powiązane.

Baza danych Spooky2 zawiera ponad 6200 programów leczenia chorób. Jest to największa i najbardziej obszerna dostępna baza danych. Użyj funkcji wyszukiwania Spooky2, aby znaleźć programy, które najlepiej Ci odpowiadają. Aby dowiedzieć się, jak przeszukiwać programy zgodnie z warunkami lub objawami, prosimy kliknąć ten link: http://www.spooky2support.com/hc/en-us/articles/218197948

Jeśli nie jesteś pewien przyczyny swoich objawów, rozważ uwzględnienie jednego z wielu zakresów częstotliwości, które są dołączone do Maszyna Spooky2 Rife'a.