Kiedy maszyny Rife'a zabijają zarazki, komórki często pękają. Jest to dobre, ponieważ bakterie nie mogą się już namnażać. Wszelkie trucizny zawarte w komórce są uwalniane.

Uruchamianie częstotliwości detoksykacji często ma podobny wynik. Każdy z nas wytworzył toksyczne substancje w naszych ciałach, nabyte przez wiele lat zaniedbań. Częstotliwości Detoksykacji są przeznaczone do uwalniania tych toksyn do krwioobiegu w celu późniejszego usunięcia.

Nasze ciała mają kilka naturalnych mechanizmów usuwania tych trucizn, ale potrzeba czasu, aby wyeliminować wszystkie toksyny i resztki. W tym czasie często występują objawy grypopodobne, ciężkie poty i nocne poty, gorączka, dreszcze, bóle głowy, złe samopoczucie, biegunka, nudności i wymioty, bóle stawów i kości, swędzenie, zaczerwienienie i zaczerwienienie skóry.

Nie przejmuj się ani nie zniechęcaj się, jeśli tak się stanie. To wspaniały znak, że wybrane przez ciebie programy wykonują swoją pracę. Kontynuj używanie Spooky2 Maszyny Rife'a, aż objawy ustąpią. Zawsze możesz zrobić sobie przerwę na dzień lub dwa i wznowić leczenie w późniejszym terminie, kiedy poczujesz się silniejszy. Krótsze czasy leczenia mogą również zmniejszyć objawy.

Upewnij się również, że masz codziennie dużo wody destylowanej lub soku z cytryny do odtruwania.

Podobnie jak problem ze zdrowiem nie nastąpił z dnia na dzień, nie powinieneś oczekiwać natychmiastowego powrotu do zdrowia. Potrzeba czasu, aby stopniowo zabić niepożądane mikroorganizmy i usunąć wszystkie niepożądane substancje z organizmu.