Stosowanie technologii Rife z poważnymi chorobami, takimi jak rak, borelioza i syndrom Morgellonów,nie jest prostym przypadkiem. Przyjrzyjmy się na przykład leczeniu raka, nie chodzi tylko o zabijanie komórek nowotworowych ale o wiele więcej. Komórki rakowe wytwarzają wiele trujących produktów ubocznych, ponieważ szaleńczo rozmnażają się.

Kiedy zabijasz komórkę rakową, prawdopodobnie pęknie i uwolni toksyczne treści .W najlepszym razie może zachować integralność ściany komórkowej, aż natura i czas uczyni swoje. W tym momencie komórki rozleją trucizny.  Dlatego w zależności od zakresu raka i szybkości, w jakiej są zabijane komórki rakowe, będzie wiele martwych komórek nowotworowych w organizmie, z których wszystkie noszą lub wypuszczają – trucizny.

Podczas gdy nasze zdrowe komórki stale umierają i są zastępowane nowymi, nie są one wypełnione toksynami i nie wszystkie one umierają w tym samym czasie, dlatego nasz układy może radzić sobie z tym naturalnym procesem bez problemów.

Dr Royal Raymond Rife poddawał zabiegom swoich chorych na raka przez pięć minut co trzeci dzień. Ograniczył leczenie w ten sposób, aby nie przytłoczyć pacjentów toksynami z zabitych komórek i pozwolić ich ciałom wystarczająco dużo czasu na oczyszczenie po zniszczeniach.

Jest bardzo ważny powód dla tego, co zrobił: natłok toksyn może szybko wyłączyć wątrobę i nerki, a nawet zabić. W tym czasie istniały tylko częstotliwości zabijające - detoks i częstotliwości wsparcia przyszedł później.

Dlatego należy pozbyć się tych wszystkich pozostałości jak najszybciej. I można to zrobić, używając częstotliwości detoks . Takie działania zapobiegają osadzaniu się zanieczyszczeń, utrzymuje je w ruchu tak, aby dostały się do krwiobiegu, układu chłonnego i jelit. I tu powstaje następny problem.

System eliminacyjny składa się z wątroby, nerki, jelit, płuc i skóry, ale tylko dwie pierwsze są tutaj istotne. Nawet zdrowy organizm może mieć problemy by poradzić sobie z napływem toksyn , tym bardziej organizm osłabiony przez raka i spustoszone przez inne zabiegi będzie poddane ogromnemu stresowi, chyba że wątroba, nerki i jelita są aktywnie wspierane.

I jest też problem zarządzania bólem raka bez dalszego zatruwania ciała.

Dlatego skuteczne leczenie raka to nie tylko jedno zadanie zabicia komórek nowotworowych. To rzeczywiście cztery zadania, wszystkie niezbędne - zabijanie, detoksykacja, wsparcie i kontrola bólu. Aby dowiedzieć się,  jak skonfigurować wiele generatorów jednocześnie, sprawdź tutaj.