Kiedy patrzysz na ile czasu zajmuje zabicie patogena za pomocą generatora częstotliwości, trzeba mieć świadomość, że im większego organizm, dłużej trwa zabicie.

Jeśli jest to większy pasożyt, taki jak pasożyt Ascaris (zwykle występujący w astmie) lub tasiemca, prawdopodobnie będzie wymagał specjalnego protokołu, aby bezpiecznie zabijać. Po zabiciu ich za pomocą generatora częstotliwości można ponownie przeskanować, aby upewnić się, że już go nie ma.

Trzeba jednak pamiętać, że wewnątrz pasożytów są bakterie, wewnątrz bakterii są wirusy. Dalej przychodzą formy. Coś może się wydobyć z tego, co zabijasz (może nawet jaja, juk). Tak więc, może zająć kilka skanów i zabić, aby wyeliminować wszystko, co jest złe dla ciebie.

Przez jakiś czas będziesz skanował i tylko znajdował być może stare obrażenia, które powodują twój ból lub może inokulacje, które miałeś lata temu.

Będziesz musiał pozbyć się toksyn po każdej sesji uśmiercania i oczyścić jelita, nerki i wątrobę, aby pozbyć się niektórych z tych bolesnych problemów. (Czasami nawet alergia pokarmowa może powodować ból.) Generator częstotliwości może nawet pomóc z toksyną Eliminacja i leczenie.

Gdy znikną złe rzeczy, możesz użyć częstotliwości uzdrawiających, aby delikatnie pomóc leczyć swoje ciało. Możesz nawet bać się częstotliwości niektórych systemów twojego ciała, takich jak uzdrawianie DNA lub uzdrawianie nerwów. Bakterie, wirusy itp. Bez potrzeby stosowania potężnych leków, Twój układ odpornościowy może wtedy przejąć zadanie usuwania gruzu.