Poniższe informacje pomogą Ci określić idealną lokalizację plastry TENS dla bio-sprzężenia GeneratorX.

1. Lepiej, aby elektrody były jak najbliżej obszaru problemowego, więc więcej złych komórek patogenów jest przekazywanych przez sygnał.

2. Przecinaj obszar zainteresowania. Jeśli jest to wątroba, umieść plastry z przodu iz tyłu wątroby. Jeśli są to nerki, można umieścić elektrody po jednej (z przodu iz tyłu) lub po obu stronach (z boku na bok).

3. Aby wykonać ogólne skanowanie, umieść plastry po lewej i prawej stronie tułowia, w połowie między biodrami i barkami. Sygnał przechodzi przez jelito, które jest głównym narządem, odzwierciedlić stan twojego ciała. Znajduje się tam wiele patogenów.

4. W przypadku obszarów głowy i szyi nie umieszczaj bezpośrednio plastry TENS, ponieważ znajdują się tam dwa najważniejsze narządy: tarczycy i mózgu. Użyj grzbietu obu ramion.

5. Nie zalecamy umieszczać plastry TENS na prawym nadgarstku i lewej kostce podczas skanowania przy użyciu GeneratoraX. Wyniki nie będą tak dokładne, jak gdyby plastry TENS były blisko. Są dwa powody:

A. Sygnał przechodzi przez zdrowszą tkankę, przyćmić sygnał patogenów.

B. Sygnał jest zredukowany, ponieważ ciało ludzkie ma odporność na sygnały elektryczne.

Ostrzeżenie o umieszczeniu elektrod TENS

Bezpieczeństwo naszych użytkowników jest naszym najwyższym priorytetem. Zalecamy naszym użytkownikom, aby plastry TENS nie były używane ponad dekoltem lub na całym sercu, aby chronić użytkowników przed poważnymi obrażeniami.

Jeśli ludzie chcą eksperymentować z umieszczeniem poza naszymi wytycznymi, nie możemy ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek niepożądane skutki.