Różnice między programem zdalnym a kontaktowym są zwykle amplitudy, offset i ustawienia związane z kontaktem, takimi jak amplituda rampy itp.

Jednak te zaawansowane ustawienia, takie jak rampa, redukcja wzmacniacza i zmiana kształtu fali, nie są przesyłane do generatora w trybie samodzielnym.

Dlatego też przy ładowaniu główną różnicą będzie amplituda i offset.

Jeśli korzystasz ze zdalnej konfiguracji, która używa 5v w trybie kontaktu, nie będzie miała wystarczającej mocy, by przeniknąć przez skórę.

Z drugiej strony konfiguracja kontaktu za pomocą 20v będzie tylko działać dobrze w trybie zdalnym.

Jedną z rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, jest to, że ładując niskie częstotliwości do generatora do samodzielnego użytku, nie będzie żadnych środków, które ochronią cię przed odczuciem szoku.

Używanie portu CS do kontaktu w trybie samodzielnym jest wysoce zalecane w przypadku korzystania z niskich częstotliwości lub przeniesienia ich na wyższy poziom przy użyciu limitu częstotliwości podczas ładowania do generatora.

Więcej informacji dotyczących trybu samodzielnego.

Tryb samodzielny nie będzie w stanie replikować całego zaawansowanego przetwarzania oprogramowania.

Ogranicza się do generowania częstotliwości podstawowej na wyjściu 1, przy czym wyjście 2 jest odwrócone + zsynchronizowane(inverse+synced).

Więc nie ma presetów, które mają Out2, robi coś innego.

Nie możesz mieć drgań itp.

Samodzielne preset przenosi tylko następujące parametry:

Kształt fali, amplituda, offset, Cykl obciążenia, brama i czas przebywania wraz z listą podstawowych częstotliwości w programie częstotliwości załadowanym w preset.

Autor: Jeff Kaczor
Źródło: https://www.facebook.com/groups/spooky2/permalink/947453038749933/