Rife pracował w wyższych zakresach, aż do 22,5 MHz. Nigdy nie znalazł niczego powyżej 18 MHz, więc tutaj kończy się skanowanie GX.

Wyniki ze skanowania GX pokazują, że są wyższe niż zakresy, z którymi pracowaliśmy.

Czy to nie jest pytanie, czy patogenne MORs są wyższe niż to, nad czym pracowaliśmy przez cały ten czas?

„Miałem rwa kulszową, po 12 godzinach nie stosowałem wyników z jednego skanu. Większość częstotliwości z mojego skanu była w zakresie wysokich 11 MHz. Nie uzyskałem wyników przy użyciu częstotliwości z bazy danych, która ma tylko niskie częstotliwości w większości warunków.

Ze wszystkich skanów, które zrobiłem do tej pory na 3 osobach, częstotliwości tam są. Kilka z nich ma zakres od .5 do 1 MHz, ale pozostałe są powyżej 1 MHz. Wiesz co? Uzyskują również szybsze wyniki, używając ich również.”

Czas wrócić do początków Rife i tego, co nam pokazał, aby ponownie zatwierdzić wszystko, co robimy. Musimy przestać być uzależnieni od modalności wykorzystywania tylko niższych częstotliwości, które były wynikiem mniej sprawnego sprzętu lub modulatorów do fal nośnych, które zostały zarejestrowane, a następnie traktowane jako MORs.Tak, nadal wywołują wyniki, ale możemy mieć lepsze.

HC używała syncrometru, więc jej częstotliwości mają większą wagę, ale nawet wtedy jej sprzęt mógł mieć również ograniczenia. Mimo to jej zasięg zbliża się do 1 MHz.

Częstotliwości od 1 do 20 000 Hz mieszczą się w zakresie dźwięków, które możemy usłyszeć. Przez cały dzień słyszymy hałas. Gdyby te częstotliwości mogły naprawdę uświęcić patogeny, umierałyby tłumnie od hałasu otoczenia. Tylko krzycz, dezynfekowany licznik kuchni.

Uwaga: Niższe częstotliwości mają wartość jako częstotliwości porywania i w ten sposób mogą kierować ciałem lub uruchamiać ciało, aby samemu dokonać uzdrowienia / zabicia.

W każdym razie skanowanie oparte na impulsach było ograniczone szybkością, więc nie mogliśmy skanować każdej częstotliwości w tym rozszerzonym zakresie obejmującym pracę Rife'a. Więc ograniczyliśmy go do częstotliwości jednej oktawy, co jest kolejną najlepszą rzeczą.

Teraz mamy możliwość naprawdę zapytać ciało, jakiej częstotliwości potrzebuje. Nadal nie możemy podać nazwy, ale jesteśmy o krok bliżej.