GX całkowicie zmienia zasady dotyczące bio-sprzeżęnie. Skanowanie bio-sprzeżęnie, które trwa godzinę z Spooky Pulse, trwa teraz nieco ponad 4 minuty. Jeszcze mniej, jeśli nie musisz mierzyć zarówno prąd(ang. current), jak i kąta fazowego(ang. Phase angle). Koniec z siedzeniem (lub leżeniem) na zawsze, oczekiwanie na zakończenie skanowania bio-sprzeżęnie. GX wykorzystuje najnowocześniejsze podzespoły i genialną konstrukcję obwodów do dokładnego monitorowania prądu i kąta fazowego sygnałów aż do 40 MHz. Więc możesz naprawdę zobaczyć, co dzieje się w twoim organizmie.

W oprogramowaniu Spooky 20180208 jest preset bio-sprzeżęnie tryb kontaktowego dla GeneratoraX. Może to być jedyny preset bio-sprzeżęnie, co potrzebujesz. Ponieważ obejmuje wszystkie częstotliwości kiedykolwiek odkryte przez Royal Rife, w tym bardzo wysokie częstotliwości, które wcześniej były poza zasięgiem mniejszych maszyn. Wykrywa częstotliwość wszystkich mikroorganizmów, które twój organizm ma pecha.

GeneratorX może wykonać skanowanie bio-sprzeżęnie znacznie szybciej niż Spooky Pulse. Istnieją dwa powody:

1. GeneratorX wykrywa sygnały elektryczne, które poruszają się bardzo szybko.

2. Wykryta odpowiedź jest pomiarem sygnałów elektrycznych i nie opiera się na reakcji fizjologicznej, takiej jak bicie serca lub pocenie się.

W przeciwieństwie do innych metod bio-sprzeżęnie, GeneratorX nie potrzebuje plastry Tens tak daleko od siebie. W rzeczywistości lepiej mieć je bardzo blisko siebie.

Jeśli plastry TENS są daleko od siebie (jak zalecamy w przypadku Spooky Pulse), stosunek złych komórek do dobrych komórek między plastry jest zmniejszony. Jeśli masz raka płuc, umieszczenie plastry TENS na prawym nadgarstku i lewej kostce oznacza, że większość odległości między plastry to zdrowa tkanka. Wykryte trafienia zostaną ukryte przez "hałas" dobrych komórek.

To jak próba słuchania muzyki, gdy dzieci bawią się w pobliżu. Lepiej jest być blisko odtwarzacza muzycznego, aby dźwięk był wyraźniejszy. Dlatego zalecamy umieszczenie plastry TENS jak najbliżej problematycznego obszaru.

Nie ma ograniczeń co do tego, jak blisko można umieścić plastry TENS. Są przypadki, w których można mieć je w odległości 1 mm (0,04 cala) od siebie. W rzeczywistości dokładność wyników staje się tym większa, im bliżej je masz.

Jeśli masz tylko złe komórki pomiędzy plastry, wyniki będą czyste i super dokładne. Jest mniej dobrych komórek do dodawania niechcianych sygnałów do wyników.

Preset bio-sprzeżęnie GX działa przez nieco ponad 6 minut, w zależności od prędkości komputera.

Przed rozpoczęciem skanowania wprowadź tekst w polu Log Name field w zakładce Control. Może to być nazwisko osoby lub inne istotne informacje. Utworzony plik będzie używał tego tekstu, co ułatwi późniejsze zapisywanie.

Aby uzyskać więcej informacji na temat skanowania bio-sprzeżęnie, zobacz sekcję dotyczącą skanowania bio-sprzeżęnie w najnowszym szybkim przewodniku Spooky2.