P: Jaka jest historia rozwoju Flesza?

Odp .: Zdecydowaliśmy się opracować urządzenie do obróbki flesz VUV po odkryciu, że VUV jest brakującym ogniwem między historycznymi urządzeniami do leczenia a nowoczesnymi urządzeniami stosowanymi obecnie. Testowaliśmy nasze pierwsze prototypowe urządzenia Flesz ponad 2 lata temu.

Niektóre cudowne uzdrowienia zostały osiągnięte na przełomie wieków. Te natychmiastowe remisje nie zostały dziś powtórzone, głównie ze względu na modernizację użytych materiałów. Maszyny te zwykle wytwarzały długości VUV.Podczas opracowywania Flesza chcieliśmy potwierdzić skuteczność każdej jednostki poprzez migatowanie plam na skórze ochotników.

Zatrudniliśmy profesjonalne laboratorium testowe, aby zobaczyć, jak skuteczny Flesz był w przypadku czerniaka złośliwego, powszechnego raka skóry. Widzieliśmy już, jak niszczycielsko skuteczny był Flesz. Po 24 godzinach zmarło 91,84% komórek rakowych. Po 48 godzinach śmiertelność wzrosła do 92,14%. Należy zauważyć, że nie ma komórek kontrolnych zmarła w tym okresie.

Wykonaliśmy Flesz przy użyciu zewnętrznej powłoki istniejącej jednostki IPL (Intensywne światło pulsujące). To pozwoliło nam obniżyć koszty rozwoju bez obniżania wydajności.

Do wytworzenia światła VUV potrzebne są drogie i egzotyczne komponenty. Na przykład specjalna szklana soczewka kosztuje ponad 100 USD, a tylko jeden producent na świecie ma możliwość dostosowania lampy błyskowej do naszych specyfikacji.

P: Jaki jest skuteczny obszar leczenia Flash i ile wnika VUV?

Odp: Flesz działa tylko na obszar, który został przebłyskiwany (rozmiar okna). Aby leczyć duże obszary, głowa Flesz powinna być przesuwana w małych odstępach czasu po każdym błyskaniu.

VUV nie przenika zbyt daleko przez skórę.

P: Jakie funkcje ma Flesz?

Odp .: Flesz jest najbardziej zaawansowanym urządzeniem światło VUV na rynku.

  • Łatwość użycia (tylko dwa przyciski)
  • Niskie koszty eksploatacji
  • Bezpieczny
  • Długa żywotność
  • Wykorzystuje dobrze zbadaną, sprawdzoną technologię

P: Czy bateria Flesz jest zasilana?

Odp .: Nie. Flesz wymaga zasilacza sieciowego.

P: Jak długo i jak często powinniśmy używać Flesza?

Odp .: Zalecamy używanie Flesza raz dziennie, za każdym razem 10 błysków. Czasami nawet więcej błysków w trudnych warunkach.

P: Jak długo trwa, aby zobaczyć jakiś efekt?

Odp .: To zależy od tego, jak poważny jest problem i jak długo miałeś problem. Na podstawie wyników naszych badań laboratoryjnych, wyniki są prawie natychmiastowe. W większości przypadków pojedyncze leczenie rozwiąże drobne dolegliwości, ale skóra może zetrzeć zewnętrzne warstwy martwych komórek rakowych lub patogennych. W razie potrzeby leczenie można łatwo powtórzyć.

W przypadku 6-letniej infekcji grzybiczej nadgarstka, miesiąc leczenia przyniósł zdumiewające wyniki.

P: Czy objawy powrócą po użyciu Flesz?

Odp: Nie z naszego doświadczenia. Chyba że komórki nowotworowe i patogenne odkryją sposób na powrót do życia.

P: Do jakich części ciała można używać Flesz? Czy Flesz może być stosowany na uszkodzonej skórze i skórze wrzodowej?

Odp: Flesz można stosować wszędzie poza oczami i wewnątrz jamy ustnej. Skóra wrażliwa powinna być leczona ostrożnie.

Flesz można stosować na skórę złamaną lub owrzodzoną.

P: Czy Flesz ma efekt uboczne?

Odp: Brak efektów ubocznych.

P: Czy Flesz może być używana razem z innymi produktami MiraMate, takimi jak Mini Magic, Big Magic i Joint Aid?

Odp: Tak, produkty te mogą być używane jednocześnie.