Tuba Plazmowa

P: Czy możesz podać mi krzywą moc/odległość/częstotliwość dla lampy plazmowej? Twierdzisz, że jest ona potężniejsza od innych jednostek, ale działa tylko do około 2 cm. Z powodzeniem używałem GB4000 MOPA na około 2 metrach.
O: Nie jestem pewien, kto dał ci tę informację. Nasze urządzenie pracuje znacznie dalej niż 2 cm! Wykryliśmy silny sygnał 60m od nas przez betonowe ściany. Tuba ma około 40 W mocy. Cała ta moc jest wykorzystywana do leczenia patogenu, nie zapewnia nośnika, który nie pełni żadnej funkcji poza oświetleniem lampy i powodując zmęczenie częstotliwością. Poza kilkoma centymetrami pole wszystkich urządzeń plazmowych zmienia się z pola bliskiego na pole dalekie. Pole bliskie jest bardziej efektywne. Dlatego też zalecamy, aby tuba była blisko lub nawet dotykała.

 

P: Jaki jest zakres częstotliwości plazmy Spooky?
Odp: Tuba plazmowa zazwyczaj jonizują się przy częstotliwości 80 kHz, ale pozwalamy na margines dla zmiennych produkcyjnych tub i różnych temperatur otoczenia. Spooky plazma będzie działać z częstotliwością 0 Hz, ale jonizacja tuba jest tak krótka, że nie może być wykryta. Maksymalna częstotliwość wynosi około 3,6 MHz, ale znowu zależy to od wielu czynników, takich jak długość, odstępy i orientacja białych przewodów zasilających tubę, typ tuba i więcej. Dodanie szybkobieżnej bramki (około 20 Hz) zwiększa zakres działania. Uruchomiliśmy Spooky Plasma na 8 MHz przy użyciu krótkiego drutu i bramkowania 20 Hz.

 

P: Co sprawia, że pole bliskie jest bardziej efektywne?
Odp: Jest to typ pola używany przez lekarzy, którzy używali oryginalnych maszyn Rife. Okazało się, że poza kilkoma metrami wyniki nie były tak dobre. Sygnały mogą być nadal wykrywane, ale pole zaczyna zamieniać się w dalekie pole. Plazma wytwarza dwa powiązane pola. Ten, który wykonuje naprawdę ciężkie podnoszenie, to pole bliskie, a to rozciąga się sześć cali od tuby we wszystkich kierunkach. Po sześciu calach, staje się to pole dalekie, które nie jest tak skuteczne jak pole bliskie, chociaż nadal działa wystarczająco efektywnie, aby zdezynfekować i oczyścić pleśń z domu. Więc nadal działa na ciało, tylko nie w takim samym zakresie i mocy jak w pobliżu pola.

 

P: Czy tuba plazmowa jest wystarczająco mocna, aby leczyć całe ciało czy tylko jego części?
Odp: Tuba plazmowa jest wystarczająco silna, aby leczyć całe ciało, choć aby uzyskać jak największe korzyści z częstotliwości, które sugerujemy, abyś leczył części ciała w danym czasie, lub aby zamiatał tubę po całym ciele.

P: Czy plazma działa poprzez ubrania?
Odp: Tak. Mój Spooky Phanotron i prosta tuba działają poprzez ubrania. Pracują przez koce i kartonowe pudełka. Pracują również w poprzek pokoju i przez biurko (plastikowe i drewniane). Jak również przez kanapę.

 

P: Czy ktoś wie, czy częstotliwość migania Phanatron Tube powinna zmieniać się wraz ze zmianą częstotliwości? Zauważyłem migające zmiany częstotliwości na remote, ale nie na Phanatron Tube.
Odp: Częstotliwość migania, którą odbierasz, jest spowodowana bramkowaniem(ang. Gating) zastosowanym do ustawienia SC.
Tak długo, jak bramkowanie nie zostanie zmienione, gdy używasz różnych częstotliwości, częstotliwość migania nie ulegnie zmianie. Jest to normalne zachowanie. Z drugiej strony, gdy używasz trybu zdalnego bez zastosowania bramkowania, to, co widzisz, to rzeczywiste częstotliwości, które są dostarczane, a zatem częstotliwość migania może ulec zmianie, ponieważ częstotliwości się zmieniają.

 

P: Czy lampa plazmowa jest chroniona przed promieniowaniem UV? Leczę ważne patologie w okolicy oczu i muszę wiedzieć, że nie wydostaje się z nich szkodliwe promieniowanie UV.
Odp .: Szkło kwarcowe jest przezroczyste dla światła ultrafioletowego i w rezultacie emituje duże ilości ozonu i światła UV. Nasze lampy plazmowe nie zawierają trującej rtęci i dlatego emitują bardzo mało światła ultrafioletowego.

 

P: Czy można podłączyć inne lampy plazmowe innych firm?
Odp .: Lampy plazmowe innych firm powinny współpracować ze Spooky Plazma, pod warunkiem, że mają wewnętrzne elektrody i napięcie jonizujące nie jest zbyt wysokie. Maszyny TrueRife są prostymi cewkami samochodowymi, które działają przy bardzo wysokich napięciach. Możliwe, że te lampy nie będą działać z Spooky Plazma.

 

P: Z moich wcześniejszych raportów rozumiem, że ta lampa plazmowa ma zdolność do jednoczesnego emitowania dziesiątek częstotliwości jednocześnie, zamiast sekwencyjnej emisji częstotliwości, jedna po drugiej, podobnie jak obecne ograniczenie przy użyciu tylko drążków ręcznych , lub podnóżki itp.
Odp .: Spooky Plazma może prowadzić tubę plazmową o fali Spectrum. Ten kształt fali może zawierać wiele równo odległych częstotliwości, które są jednocześnie nadawane. Dalsze szczegóły dotyczące Spectrum znajdują się w Przewodniku użytkownika Spooky.

 

Oprogramowanie

P: Jak zastosować zestaw częstotliwości BXBY 7829.37.42 w trybie plazmy? Czy nadal korzystamy z presetem Spooky Plazma? Oryginalne ustawienia BXBY wykorzystywały kształt fali BXBY.
Odp .: Kształt fali BXBY nie spełnił oczekiwań i został przerwany. Zamiast tego użyj preset JW - Spooky Plasma Cancer.

 

P: Czy Spooky Plazma jest dobre w przypadku konkretnego raka, którego nie ma w bazie danych?
Odp .: Sugerujemy użycie ogólnych ustawień wstępnych dla raka, ponieważ nie trwają długo, częstotliwości są już załadowane i są ukierunkowane na większość nowotworów.

 

P: Czy wersja lampy Spooky Plazma może obsługiwać wiele jednoczesnych częstotliwości?
Odp .: Spooky2 ma sposób z plazmą Spooky, aby uruchomić wiele częstotliwości na raz. Jest to w kontekście Spectrum Sweep. Określasz zakres częstotliwości, które chcesz, aby zamiatanie przebiegało, oraz liczbę jednoczesnych częstotliwości, które chcesz przeszukiwać ten zakres. Możesz określić 100 częstotliwości lub nawet więcej, ale to, co się dzieje, to moc plazmy jest dzielona przez każdą z częstotliwości, które chcesz jednocześnie wykorzystać. Więc jeśli wybierzesz 100 częstotliwości, każda z nich będzie 1/100 siłą przeszukiwania z tylko 1 częstotliwością na raz.

To, czego Spooky Plasma nie może zrobić, to uruchomić 8 określonych częstotliwości jednocześnie z 1 generatorem XM. Możesz uruchomić 2 częstotliwości - jedną z Out1 i jedną z Out2. Podobnie jak w przypadku Spektrum Sweep, moc jest dzielona przez liczbę równoczesnych częstotliwości, w tym przypadku Wielokrotne uderzenia częstotliwości, jak twierdzą inne maszyny Rife, nie dostarczają mocy w skoncentrowany sposób.

 

P: Czy możemy używać plazmy Spooky do uzdrawiania/odtoksyczności tak długo, jak wybrano preset niskiej częstotliwości?
Odp .: Tak, możesz. Spooky Plasma zamienia niską częstotliwość w częstotliwość uderzeń, mieszając 2 wyższe częstotliwości. A składnik wysokiej częstotliwości zapewnia całkowitą penetrację sygnału, ponieważ działa on jako nośnik dynamiczny.