Nasi użytkownicy często porównują dwa popularne produkty Spooky2. Wielu nowych użytkowników jest zdezorientowanych przy wyborze między nimi. Mogą zapytać: „Którego potrzebuję?” I „Czy powinienem kupić obu?”. Więc odkryjmy więcej o tych wspaniałych maszynach!

Spooky2 Skalar to urządzenie Tesli, które przekazuje naturalną energię skalarną, a nie fale elektromagnetyczne. Pole skalarne jest tworzony między dwoma skrzynkami (nadajnik i odbiornik), aby przywrócić zdrowie.

Wierzymy, że jedną z głównych przyczyn choroby jest zablokowanie naszych ścieżek energetycznych lub czakr(ang.Chakras). Gdy występuje blokada, miejscowy metabolizm zwalnia, a struktura ciała staje się mniej energetyczna. Jest mniej możliwy do usuwania odpadów chemicznych, powodując dalsze gromadzenie toksyn w tym samym obszarze. To błędne koło się powtórzy. Pola skalarne to naturalne pola, z których korzystają komórki do komunikacji.

Plazma Spooky2 dostarcza częstotliwości do twojego ciała za pośrednictwem potężnych fal elektromagnetycznych. Dlatego najlepiej jest używać go do zabijania. To jedyne urządzenie, który wiemy, że może przesyłać częstotliwości do 350000 Hz (3,5 MHz) bez potrzeby marnotrawstwa i potencjalnie szkodliwej stałej częstotliwości nośnej. Większość pasożytów, wirusów, kandydatów, pleśni itp. można zabić od razu, jeśli zostaną zastosowane odpowiednie częstotliwości. Kiedy Plazma Spooky2 jest stosowana na odległość, może być również dobra do leczenia.

Podsumowując, oba te dwa są bardzo pomocne w przywracaniu zdrowia.

Jeśli chcesz wzmocnić swój układ odpornościowy, aby twoje ciało mogło lepiej walczyć lub odbudować się, zalecamy Spooky2 Skalar. Dla osób, które lubią używać olejków eterycznych i ziół, Spooky2 Skalar jest również dobrym wyborem, ponieważ można uzyskać uzdrawiającą energię z tych substancji.

Jeśli masz problemy związany z patogenami, które wymagają dużo potężnego zabijania, zalecamy wybranie Plazmy Spooky2. Może również pomóc pozbyć się irytujących pleśń w domu.

Który wolisz? Spooky2 Skalar lub Spooky2 Plazma? Komentarz poniżej i podziel się z nami swoimi opiniami!