Spooky2 Central to nowoczesny system Rife, który może stosować oryginalne częstotliwości Royal Rife bezpośrednio bez nośnika. Jest to ulubione dla wielu użytkowników ze względu na jego super skuteczność w poważnych chorobach, takich jak rak i borelioza. Spooky2 Central zawiera cztery tryby: tryb plazmowy, ultradźwiękowy, PEMF i tryb kontaktowy. Tryb plazmowy jest najpotężniejszym spośród wszystkich produktów Rife.

Czym dokładnie jest Spooky2 Central?

Spooky2 Central może zastosować oryginalne częstotliwości Royal Rife bezpośrednio bez nośnika. To sprawia, że jest on identyczny z maszyną używaną przez Dr Rife. Wszystkie inne maszyny muszą wykorzystywać stałe nośniki do produkcji pasów bocznych(ang. Sidebands). Ten system został wprowadzony przez Philipa Hoylanda, aby ukryć częstotliwości przed potencjalnymi konkurentami. Nigdy nie udało się odtworzyć początkowych sukcesów związanych z rakiem.

Konwencjonalne maszyny muszą wykorzystywać stały nośnik do generowania omiecenie(ang: sweep), a następnie uderzać częstotliwości raka. Powiedzmy, że wyprodukowano 100 pasy bocznych(ang: sidebands). Brzmi to imponująco, zwłaszcza gdy maszyna jest zapowiadana jako 400-watowa elektrownia.

To tam handlują ignorancją użytkowników. Użytkownicy Spooky2 wiedzą, że każda wyprodukowana częstotliwość zajmuje część mocy maszyny.

Ponad 99% mocy można zmarnować na pasach bocznych(ang: sidebands). Mniej niż 4 waty mocy są ukierunkowane na raka, więc specyfikacja 400 watów jest mniej imponująca.

Spooky2 Central nie używa stałego nośnika. Może bezpośrednio przesyłać potrzebną częstotliwość, a ta częstotliwość zapewnia całą dostępną moc - 40 watów, co czyni ją co najmniej 10 razy silniejszą niż jakakolwiek inna maszyna plazmowa obsługująca system generacji Hoyland.

Co więcej, ze względu na rozwój w tajemnicy przez dwa lata, ta zadziwiająca maszyna ma to wszystko - super plazmę, pulsacyjne pola elektromagnetyczne (PEMF), ultradźwięki i rozszerzony tryb kontaktu.

Do czego służą te metody?

Tryb plazmowy (używany z lampą plazmową) jest tym, z czego jesteśmy najbardziej dumni. Jest to jedyna maszyna, o której wiemy, że może przesyłać częstotliwości do 3, 500 000 Hz (3,5 MHz) bez potencjalnie szkodliwej stałej częstotliwości nośnej.

Wszystkie urządzenia plazmowe wymagają wysokiego napięcia do oświetlenia lampy. Wielu producentów nie troszczy się o nieodłączne zagrożenia. Plazma Spooky2 wykorzystuje kabel o napięciu 50 000 V, i połączenia z tubą zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie użytkownika.

Co więcej, istnieją dwa typy lamp plazmowych Spooky2 zaprojektowanych dla różnych potrzeb: Phanotron Tuba Spooky2 i Prosta Tuba Plazmowa Spooky2.

Spooky2 Tuba Phanotron jest najlepsza dla skoncentrowanej energii w danym problemie, na przykład zlokalizowanego raka, a Prosta Tuba Plazma Spooky2 jest przeznaczona do rozproszonych problemów w całym ciele, jak rozsiewane patogeny.

Ultradźwięk oferuje dwie prędkości. „Slow(Wolny)” dzieli częstotliwości na 256, „Fast(Szybki)” dzieli na 16. Oba te dzielniki są harmonicznymi ósemkowymi i Fibonacciego, co czyni je szczególnie znaczącymi i potężnymi. Można tego używać z rozrusznikami serca(ang: Pacemaker). Woda i substancje stałe znacznielepiej przewodzą dźwięki niż powietrze. Ponieważ nasze ciała składają się w 70% z wody a pozostałe 30% są stałe, ultradźwięki mogą dosłownie zatopić całe ciało w częstotliwościach.

PEMF zapewnia potężne pola magnetyczne, które pulsują sto razy na sekundę, dostarczając 29-woltowy kolec energii na końcu każdego impulsu. Pola są kuliste i rozciągają się na sześć cali od cewki, jest idealnie nadają się do problemów, których lokalizacje są znane. PEMF jest przeznaczony do współpracy z plazmą, ale może być również używany bez podłączonego generatora. Nie wolno go używać z rozrusznikami serca.

Tryb kontaktu na tym urządzeniu jest bardzo innym zwierzęciem. Wyjątkowo jest zdolny do prawdziwej odwracalnej elektroporacji komórek. To otwiera ściany komórkowe patogenu i raka wiele razy na sekundę za pomocą koleców 320 V, przy czym każde otwarcie „dziury” kolca trwa przez pół jednej milionowej sekundy, pozwalając częstotliwościom dostarczanym przez plazmę na bezpośredni dostęp i zniszczenie zawartości komórki.