Spooky2 Central to nowoczesny system Rife, który może stosować oryginalne częstotliwości Royal Rife bezpośrednio bez nośnika. Spooky2 Central zawiera cztery tryby, tryb plazmowy, ultradźwiękowy, PEMF i tryb kontaktowy. Tryb Plazma Mode jest najpotężniejszym spośród wszystkich produktów Rife. Jest to ulubione dla wielu użytkowników ze względu na jego super skuteczność w poważnych chorobach, takich jak rak i borelioza.

Spójrzmy na uczucia użytkowników po użyciu Spooky2 Central!

Rak

25-dniowy protokół Plazmowy na raka

Dzisiaj była potencjalnie moją randką operacyjną, żeby zrobić radykalną histerektomię. Nigdy nie oddzwoniłem do biura onkologa. Dzisiaj, ukończyłem 25-dniowy protokół Cancer Plasma. Skończyło się na Overnight Cancer Sweep, który trwał 8,5 godziny. Szkoda, że plazma nie mogła dotrzeć do mojego łóżka. Ciężka noc na prowizorycznym łóżku na podłodze, ale to już koniec. TERAZ, CO? Moim instynktem jest ponowne uruchomienie Detox Remote'a od pierwszego dnia. I ciągle powtarzać ostatnie 7 dni plazmowej części protokołu, która skupia się na uderzeniu w raka. W sumie, czuję się całkiem nieźle. Ale nie mam nikogo, kto by potwierdził, czy mój guz się kurczy. Mój onkolog nie jest chętny do monitorowania mnie. I jestem zdenerwowany, żeby zadzwonić do mojego oryginalnego OBGYN'a, żeby mnie monitorować. Co mam powiedzieć? Muszę tylko kontynuować moje objawy, które wydają się normalizować, ale to wszystko może być w mojej głowie. Poza tym, czuję, że leczenie coś robi, ponieważ czuję drgawki i ucisk oraz menstruacyjne skurcze, gdy działają pewne częstotliwości. Mam nadzieję i mam Boga po swojej stronie.

 

Poprawa raka piersi i raka wtórnego kości

Chcę tylko podzielić się historią sukcesu z nadzieją, że pomoże ona komuś innemu.
3 miesiące temu przywieziono do mojej kliniki kobietę z rakiem. Rak piersi i wtórny rak kości. Ledwo mogła chodzić i miała silny ból. Zaczęliśmy leczenie na Spooky2 Central od 1,5 godziny do 2 godzin 3 razy w tygodniu. 2 tygodnie później zaczęła chodzić z własnym bólem, którego nie było w 80%.

Lekarze dali jej około 1 miesiąca życia. 3 miesiące później wysłałem ją na jakieś badanie krwi, markery zmniejszyły się o 50%. Rak nadal tam jest, ale nie jest już agresywny.

Jest jak ktoś, kto nie jest wcale chory, jej kolor jest piękny, duch jest wysoki.

Mogę tylko podziękować za to naszemu ojcu w niebie, gdyby nie on, nie będziemy w stanie tego zrobić.
Protokół, którego używam:

Breast Tumors (XTRA)
Breast Tumors Benign (XTRA)
Cancer All Tumors (CUST)
Cancer Fibrosarcoma (PROV)
Blood Cleanser Cancer (XTRA)
Detox Liver Kidneys Lymph Intestine (XTRA)
Cancer Pain (CAFL) & (XTRA)

 

Powrót do życia z Spooky2

Prowadziłam badania przesiewowe w kierunku raka i specjalne programy dla mojego 13-letniego Ridgebacka na guza płuc. Mam ją na oddziale przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, na częstotliwość nowotworów płuc i detoksykację. Każdej nocy używam plasma do zamiatania/zamiatania nowotworów i specjalnych programów do oczyszczania krwi z guzów płuc. Ona już nie hakuje, je pełne posiłki i jest aktywna. Naprawdę przywróciłam ją do życia z moim Spooky2!

 

Sukces w przypadku przewlekłej białaczki

Starsza kobieta z przewlekłą białaczką i 8-letnim stresem. Sprawdzana co 3-6 miesięcy przez hematologa-onkologa. Neutropenia. Czekając, aż pójdzie bardzo źle "nieuchronnie", a potem chemioterapia.

Podejrzany o infekcję Intra Wbc z powodu tych 2 objawów. Podobna do anaplazmy (itd.) i viry. Sprawdzone z Giemsa plamy na anaplazmę, Ehrlichia, riketsje, prątkowce, df na wirus limfotropowy. Został ugryziony przez kleszcza rzeczywiście nie czerwony pierścień. Masz coś, co wyglądało dokładnie jak anaplazma (nie mógł odczytać tablicy rejestracyjnej) i wewnątrz RBC prątków (przewlekły kaszel) lub bardziej prawdopodobne bartonella.
Leczone w przypadku zakażeń Intra WBC (i RBC) osoczem mswps oraz kontaktem i modulacją układu odpornościowego z... zdrową żywnością.

Dzwoni do mnie, aby powiedzieć miesiąc później, że po tych wszystkich latach wszystkie wartości krwi są normalne nagle. Musieli nawet ponownie sprawdzić te wartości i powtórzyć badania. Lekarz nie może tego wyjaśnić. "Ale to ty", powiedział do niej. Kaszleć też o wiele lepiej (u osób starszych to w większości przypadków nie jest jedna rzecz... kiedykolwiek)

Nie wezmę za to kredytu. Staram się tylko poprawić statystyczny sukces. Ale miło to słyszeć. Szanse są lepsze przy dodatkowym szczęściu.

 

Historia sukcesu w zmniejszaniu rozmiarów guzów

Napisałem długi kawałek o moim przyjacielu i zniknął!!!! Więc teraz krótki kawałek i główne pytanie. Jego czwarty stopień zaawansowania raka wątroby i płuc był bardzo kontrolowany za pomocą Spooky2 Central i szereg naturalnych suplementów. Jest za granicą od 7 tygodni i dlatego używa tylko generatora Spooky2, który zabrał ze sobą (czasami w trybie kontaktowym). Skan dwa dni temu wykazał nieznaczny wzrost guzów na wątrobie. Chociaż onkolog dał mu 6 miesięcy życia, wygląda dobrze i co drugi dzień trenuje na siłowni - jest 67 lat młody.
Pytanie: Czy możemy zwiększyć liczbę zabiegów, które otrzymuje na naszej Spooky2 Central? Od siedmiu miesięcy wykonuje 2 razy w tygodniu, co zmniejszyło rozmiar guza. Nigdy nie doświadczył żadnej reakcji i przez cały czas leczenia był zdrowy. Czy możemy zwiększyć liczbę zabiegów do czterech w tygodniu? Będzie miał swój własny generator na stałe ustawiony na detoks i limfę. Stosuje również szereg doskonałych suplementów, w tym salvestrole i herbatę esiakcyjną. Myślę, że fakt, że wypuścił swoją dietę podczas pobytu za granicą, w tym jedzenie cukru, będzie miał wpływ na wzrost raka i wydaje się być zdeterminowany, aby do tego wrócić teraz, gdy jest w domu.

 

Jestem tu kierowana, Bardzo Wdzięczna.

Witam wszystkich,
Wczoraj dostałem Spooky2 Central, więc mam wszystko, co zamówiłem teraz.
Dziękuję bardzo za zorganizowanie tego tak dobrze chłopaki!
BTW, członek holenderskiego forum, który twierdził, że wyleczył kilka osób z raka, zamieścił informację o tym, z jakich częstotliwości korzystał, więc nie wiedząc, że jest terapeutą, skontaktowałem się z nim, aby zapytać o szczegóły.
Powiedział mi, że od lat współpracuje z kilkoma innymi systemami częstotliwości, a od 2 lat z Spooky2.

Powiedział, że wybrałeś najlepszy system, jaki istnieje. Pomyślałem, że może zechcesz to usłyszeć.
Moja córka jest z nim umówiona na 28 lat. Zamierza ją przeskanować, leczyć i pokazać mi, jak ustawić dla niej najlepsze częstotliwości w domu! Jestem tu kierowana, bardzo wdzięczna.

 

Dziękujemy, straszny2 personelu za niesamowity produkt i niesamowitą obsługę!

Jestem pacjentem chorym na raka od czerwca 2014 roku i zacząłem od oleju z konopi indyjskich z dobrymi wynikami. Jednak z czasem rak jelita grubego zmutował i zrobił postępy. Chociaż konopie indyjskie nie pozwalały na przerzuty raka poza okrężnicą, główny guz urósł do około 4x5x6 cm. Wtedy właśnie znalazłem Spooky2 na szczęście! Teraz używam zaawansowanego pakietu na raka, Lyme i Morgellons z 4 generatorami i Spooky2 Central. Wyleczyłam już mój rakowy czarny palec u nogi i pływaki w oczach, a teraz pracuję nad innymi "krawędziami" mojej choroby. Prowadzę detoksykację metali bez rtęci na terenie, używając wszystkich 4 generatorów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, z dobrymi wynikami. Nie przeszkadzają mi dźwięki wysokich tonów. Używam Spooky2 Central do skanowania biofeedbacku, oceniam go i optymalizuję. To jest naprawdę dobre rozwiązanie, jeśli używasz wszystkich 4 wejść, plazmy, dziesiątek kontaktów, ultradźwięków i elektromagnetycznych. Uważam, że gorące kąpiele 2-3 razy dziennie są niezbędne, aby złagodzić objawy herxu, jak również łagodne ćwiczenia. Jeśli chcesz, dodaj 8 uncji 35-procentowego nadtlenku wodoru o jakości spożywczej do gorącej kąpieli, aby uzyskać dodatkową siłę leczniczą 2-3 razy w tygodniu. Jest ona bardzo silna, więc uważaj, aby nie rozcieńczyć jej na skórze lub oczach, ponieważ będzie się paliła. Jako punkt klaryfikujący robię skany biofeedback na pojedynczym generatorze, zwykle w trybie zdalnym, ale czasami z dziesiątkami padów, po czym uruchamiam ostateczne zoptymalizowane skanowanie na Spooky2 Central z ustawieniem plazmy i wszystkimi czterema wejściami, padami, ultradźwiękami, elektromagnetycznymi, jak również plazmowymi.

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania, ponieważ jest to moja praca na pełen etat: czuję się dobrze.

Powodzenia wszystkim!

Dziękuję personelowi Spooky2 za niesamowity produkt i wspaniałą obsługę!

 

Borelioza

Spooky2 jest teraz częścią mojego życia od stycznia tego roku.

Więc chyba jestem winien Spooky2 również kilka kredytów. Odkąd Lyme wszedł do mojego życia, miałem strasznie opuchnięte ręce. Nie mogłem zrobić pięści. To był koszmar, ponieważ miałam też bóle w palcach i nie byłam w stanie robić rzeczy, które normalnie robisz rękoma.
Spooky2 jest teraz częścią mojego życia od stycznia tego roku.
Biorę również MMS i MSM, robię protokół Lyme każdej nocy i przez większość dni kontaktuję się z moimi wynikami skanowania... (Z Plazmą w nocy)
Jestem teraz w busterach biofilmów w protokole Lyme.
Cóż, co mogę powiedzieć, moje ręce wracają do normy, nie ma już bólu, nie ma już sztywności i obrzęku.
Muszę podziękować Spooky2, bo to musiała być duża część czegoś, co tu działa!!!! Jak dotąd żaden antybiotyk nie był w stanie zrobić tego, co Spooky2 i co osiągnęli w tak krótkim czasie.

 

Kamień żółciowy

Bicie serca stało się regularne, kamień żółciowy zniknął, a oparzenia złagodziły ból.

Mam 42 generatory XM i 2 generatory GX, a także styk Spooky2, skalar Spooky2. Mam doktorat z medycyny energetycznej i dyplomatę z psychologii energetycznej i jestem w prywatnej praktyce. Posiadam również licencję doradcy ds. narkotyków i alkoholu oraz doradcy ds. zdrowia psychicznego. Używam Spooky2 biofeedback dla wielu moich klientów, aby określić patogeny, a następnie leczyć je zdalnie. Mam 6 klientów na protokole Lyme/Morgellons. Zaczynam wszystkich klientów, którzy chcą doświadczyć Spooky2 na 11-dniowym programie detoksykacyjnym, a następnie na ich własnych programach biofeedback. Osobiście miałam problemy z sercem - nieregularność bicia serca lub szybkie bicie serca - używałam zarówno Plazma kontakt jak i Remote do leczenia schorzenia i w ciągu 4 dni stan ten został usunięty. Moje bicie serca jest teraz regularne. Leczyłam tę chorobę przez około 2 miesiące 3 razy w tygodniu, ale od wielu miesięcy nie miałam żadnego epizodu. Mój partner miał chorobę pęcherzyka żółciowego i jego lekarz chciał zrobić operację. Miał poważny epizod, kiedy zabraliśmy go na ER i stwierdzili, że pęcherzyk żółciowy jest zdrowy, ale w rurce prowadzącej od pęcherzyka żółciowego znajdował się kamień, który powstrzymywał płyn przed opuszczeniem pęcherzyka żółciowego. Natychmiast umieściliśmy go na Spooky2 częstotliwości woreczka żółciowego / pęcherzyka żółciowego, zarówno zdalne i kontakt. W ciągu 36 godzin minął kamień i od tego czasu nie miał żadnych problemów. To było 1 rok temu. Poważnie poparzyłem się ręcznie gorącym klejem i wykorzystałem częstotliwość poparzeń przez plazmę dwa razy po 30 minut każdy. Ból ustąpił przy pierwszym zabiegu, podobnie jak płacz rany. Po kolejnym zabiegu przez 30 minut rana goiła się ładnie. To było 3 tygodnie temu. Obszar jest jeszcze trochę czerwony, ale skóra jest gładka i nie ma blizny.

Dwóch z klientów na protokole Morgellons/Lyme osiąga doskonałe rezultaty. Jeden, który skończył protokół wraca do pracy, pojechał na wakacje i nie ma bólu ani problemów z odpornością. Jej praca laboratoryjna weryfikuje pasożyty związane z Lyme i Morgellonami odeszły. Jedna pani z problemami z biodrami, która od dłuższego czasu cierpiała i rozważała operację bioder, po 3 miesiącach leczenia pilotem Spooky2 i kontakcie nie ma bólu w biodrach.

Osobiście przeprowadzam detoksykację około 3 razy w roku i od tego czasu nie miałam czasem osłabiających infekcji zatok, przeziębienia czy grypy, których wcześniej sezonowo doświadczałam.

Jedna z klientek, którą sugeruję zakupić skalar Spooky2 miała raka skóry, który zamierzała usunąć. Operacja opóźniła się o kilka tygodni. Sypiała z tym skalarem, a kiedy poszła na operację, raka już nie było.

 

Krótkowzroczność

Jeszcze raz dziękuję Spooky2 za kolejne niesamowite uzdrowienie.
Od tygodnia pracuję nad poprawą wzroku i ostrością widzenia na odległość. Dzisiaj, tajemniczo, nie potrzebuję już bifokali. Jeszcze raz dziękuję Spooky2 za kolejne niesamowite uzdrowienie.

 

Ból

Tak niesamowite, szczególnie biorąc pod uwagę, że jeszcze nie wiem, co robię.Chciałem się podzielić… mój 80-funtowy pit-bull zdjął kolano pewnego ranka w kręgu podniecenia i pod koniec dnia nie mogłem udźwignąć nogi i odczułem ogromny ból, próbując zasnąć… nie mogłem nawet go podnieś. Następnego dnia rano wykonałem kilka ustawień kolan w pilocie i spróbowałem sesji plazmy / ultradźwięków, a po południu klęczałem i chodziłem z bardzo małym bólem. Następnego dnia wszystko wróciło do normy. To nigdy by się nie stało. To niesamowite, szczególnie biorąc pod uwagę, że jeszcze nie wiem, co robię.

 

Fibromyalgia

Czuję się o wiele bardziej odświeżony rano, co jest wspaniałe.

Ja również spędziłam tysiące w ciągu ostatnich 18 lat, ale mimo że często nie widzę zmian, to wierzę, że wszystko, co zrobiłam, ma i w jakiś sposób pomaga. Nie miałem diagnozy Lyme, ale mam na CFS/M.E. i fibromialgię. Ból fibro jest nadal obecny, ale od kiedy robię nocne sesje kontaktowe (6 dni), 80-90% mgły mózgowej odeszło i chociaż mój sen nadal nie jest dobry, czuję się o wiele bardziej odświeżony rano co jest wspaniałe. Naprawdę wierzę, że do czasu ukończenia protokołu, większość objawów zostanie znacznie zmniejszona, a może nawet usunięta. Jeśli nie, to prawdopodobnie oszczędzę na Spooky2 Central, ponieważ jest on o wiele silniejszy.

 

Złamanie

Złamana miednica i noga

Dziękuję, że pytasz. Moją pierwszą przesyłką był zestaw czterech generatorów, następnie dwa zestawy do opieki domowej (ang. Home Care Kit), a teraz dwa kolejne. Moim głównym celem było zdalne leczenie, biofeedback i kontakt. Moje dolegliwości to wysokie ciśnienie krwi, bradykardia, fibromialgia i chroniczny ból. Jeśli miałabym to zrobić jeszcze raz, to co innego prawdopodobnie nie zrobiłabym. Jednak naprawdę chciałbym spróbować centralnie, ostatnio słyszałem, że około trzech moich przyjaciół ma raka i to brzmi jak dobra jednostka na raka. Ale powoli idę, mam 10 rodzin i przyjaciół, których czasem leczę. Byłem na czterech lekach, a teraz jestem tylko na jednym. Nie miałam żadnych objawów fibromialgii; przy bradykardii nie mam już wolnego tętna. Kupiłam je pod koniec lutego 2016 roku, kiedy to miałam złamaną miednicę i złamaną nogę, więc też to leczyłam. I naprawdę nie zauważyłam żadnej różnicy w moim zdrowiu aż do maja, więc zajęło mi to około trzech miesięcy zanim zauważyłam jakąkolwiek różnicę w moim zdrowiu i od tamtej pory jest ona fantastyczna i codziennie uczyłam się czegoś nowego. Moja rodzina i przyjaciele też to uwielbiają. Ja robię to głównie na odległość.

 

Depresja

Moje własne historie o sukcesie

Oto kilka moich własnych historii sukcesu.
1. Dostałem okropnego zatrucia salmonellą od jedzenia jajka, które było najbardziej bolesne, jakiego doświadczyłem w życiu. Zemdlałem i krzyknąłem o pomoc. 1 godzina terapii na odległość, za darmo.
2. Klatka piersiowa miała wrażenie, że się zapadła, a ja czułam się bardzo zawrotna i zaniepokojona. Leczenie mikoplazmozy zapalenia płuc na odległość 6 godzin, bezpłatnie.
3. Od 13 lat zajmuję się ciężką depresją (ciężka depresja). Dwa zabiegi na ultradźwięki (ta sama pozycja jak w TMS) czułem częstotliwość pogłosu przez właściwą część mózgu = dobry znak, Spooky2 rife audio na depresji (znajduje się w youtube) na lewym uchu przez 20 minut. Następnego dnia (dzisiaj) zauważalna poprawa.

 

Zapalenie zatok

Zapalenie zatok z Centralnym, Kontaktowym i Ultrasonicznym

I kolejny sukces pod moim pasem. Leczone na zapalenie zatok przynosowych za pomocą centralnego, kontaktowego i ultradźwiękowego. Od razu poczuł częstotliwości w swoim czole i wydawał się być bardziej wrażliwy na energię niż ktokolwiek, nad kim pracowałem do tej pory.

 

Zapalenie dziąseł

MW Częstotliwość dla Zapalenia dziąseł

Witam wszystkich!

Więc, miałem do czynienia z dwoma rodzajami procesów zapalnych: Proctitis i Gingivitis, moje zapalenie dziąseł było bardzo złe, zioła płynu do płukania ust nie działały.

Zdecydowałam się przetestować na to częstotliwości MW.

Uruchomiłem Ibuprofen MW z JW Molecular Weight Preset (20 amp zamiast 4).

Ale także zrobiłem kilka badań i odkryłem Masa Molekularna z 3 naturalnych związków przeciwzapalnych.
Helenalin, Dihydrohelenalin, and Chamazulene z Arniki i Chamomila roślin.
M262.30102, M264.3169,M184.27684
Stworzył niestandardowy zestaw z nimi i uruchomiony z JW Molecular Weight preset z 20 amp.

Następnego dnia moje zapalenie dziąseł było o 80% lepsze, teraz jest to 100% (4 dni później).

Teraz, 4 dni później zatrzymałem Naturalne zestawy przeciwzapalne i zostawiłem Ibuprofen uruchomiony, moje usta nadal jest w porządku.
Zapalenie jamy ustnej już nie występuje, nie czuję go już.
Dzięki wszystkim, którzy dokonali odkrycia M.W., to działa cudownie... (Prowadzę teraz M.W. serotoniny, bardzo dobrze działa na mój nastrój przy okazji).

 

Ból zęba

Ekstrakcja zębów

W zeszłym tygodniu, w miejscu ekstrakcji miałem usunięty ząb i przeszczep kości. Po zaszyciu rany otrzymałem skrypty na antybiotyk i środek przeciwbólowy. Dentysta zasugerował, żebym następnego dnia został w domu i "schował się". Gdy byłem jeszcze zdrętwiały, poszedłem do domu i natychmiast uruchomiłem następujące programy: Tooth Extraction Follow up, Acute Pain, Analgesic, Analgesic Pain, Pain Control, Pain General, and Pain Relief. Użyłem tub plazmowej i różdżki ultradźwiękowej. Godzinami później, nie wiedząc, czego się spodziewać, wziąłem 1 środek przeciwbólowy, zanim poszedłem spać. Spałem przez 10 godzin. Po przebudzeniu uruchomiłem te same ustawienia częstotliwości, a potem znowu 4 godziny później. Pod koniec dnia zauważyłem, że nie bolało mnie od operacji. Nigdy nie brałem kolejnego środka przeciwbólowego.

Dzisiaj usunięto mi szwy. Dentysta poprosił o wyleczenie się z bólu. Kiedy powiedziałem, że nie mam bólu, powiedział: "Nie ma bólu? To niemożliwe! Musiało cię boleć przez pierwsze kilka dni." Powiedziałem mu, że użyłem systemu Rife. Nigdy nie słyszał o Rife i zapytał, jak to działa. Po skróconej historii RRR, wyjaśniłem system Spooky2. On i jego asystent byli zafascynowani.

Dziękuję, zespole Spooky2, za ten cudownie szybki powrót do zdrowia!

Aby uzyskać więcej Opinii Spooky2, sprawdź ten link:
https://www.spooky2reviews.com/

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat Spooky2 i tego, jak ludzie z niego korzystają, nasze rodziny na Facebooku i forum są zawsze otwarte dla Ciebie!
https://www.facebook.com/groups/Spooky2Polska/
https://www.spooky2.com/forums/