Zestawy świąteczne Spooky2 Central i Spooky2 Plazma są dostępne:
Zestaw świąteczny Spooky2 Central 2019
Zestaw świąteczny Spooky2 Central GeneratorX 2019
Zestaw świąteczny Spooky2 Plasma 2019

Spooky2 Central i Spooky2 Plazma to nowoczesny system Rife, który może stosować oryginalne częstotliwości Royal Rife bezpośrednio bez nośnika. Jest to ulubione dla wielu użytkowników ze względu na jego super skuteczność w poważnych chorobach, takich jak rak i borelioza.

Jako najskuteczniejsze maszyny Rife'a, główną różnicą między Spooky2 Central i Spooky2 Plazma jest sposób zastosowania częstotliwości.

Spooky2 Central ma 4 sposoby zastosowania częstotliwości, plazmy, ultradźwięków, cewki PEMF i kontaktu.
Spooky2 Plazma ma tylko jeden sposób na zastosowanie częstotliwości, tryb plazmy. Podłączenie i obsługa Plazmy Spooky2 są łatwiejsze.

Tryb plazmowy (używany z lampą plazmową) jest tym, z czego jesteśmy najbardziej dumni. Jest to jedyna maszyna, o której wiemy, że może przesyłać częstotliwości do 3, 500 000 Hz (3,5 MHz) bez potencjalnie szkodliwej stałej częstotliwości nośnej.

Wszystkie urządzenia plazmowe wymagają wysokiego napięcia do oświetlenia lampy. Wielu producentów nie troszczy się o nieodłączne zagrożenia. Plazma Spooky2 wykorzystuje kabel o napięciu 50 000 V, i połączenia z tubą zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie użytkownika.

Co więcej, istnieją dwa typy lamp plazmowych Spooky2 zaprojektowanych dla różnych potrzeb: Phanotron Tuba Spooky2 i Prosta Tuba Plazmowa Spooky2.

Spooky2 Tuba Phanotron jest najlepsza dla skoncentrowanej energii w danym problemie, na przykład zlokalizowanego raka, a Prosta Tuba Plazma Spooky2 jest przeznaczona do rozproszonych problemów w całym ciele, jak rozsiewane patogeny.

Ultradźwięk oferuje dwie prędkości. „Slow(Wolny)” dzieli częstotliwości na 256, „Fast(Szybki)” dzieli na 16. Oba te dzielniki są harmonicznymi ósemkowymi i Fibonacciego, co czyni je szczególnie znaczącymi i potężnymi. Można tego używać z rozrusznikami serca(ang: Pacemaker). Woda i substancje stałe znacznielepiej przewodzą dźwięki niż powietrze. Ponieważ nasze ciała składają się w 70% z wody a pozostałe 30% są stałe, ultradźwięki mogą dosłownie zatopić całe ciało w częstotliwościach.

PEMF zapewnia potężne pola magnetyczne, które pulsują sto razy na sekundę, dostarczając 29-woltowy kolec energii na końcu każdego impulsu. Pola są kuliste i rozciągają się na sześć cali od cewki, jest idealnie nadają się do problemów, których lokalizacje są znane. PEMF jest przeznaczony do współpracy z plazmą, ale może być również używany bez podłączonego generatora. Nie wolno go używać z rozrusznikami serca.

Tryb kontaktu na tym urządzeniu jest bardzo innym zwierzęciem. Wyjątkowo jest zdolny do prawdziwej odwracalnej elektroporacji komórek. To otwiera ściany komórkowe patogenu i raka wiele razy na sekundę za pomocą koleców 320 V, przy czym każde otwarcie „dziury” kolca trwa przez pół jednej milionowej sekundy, pozwalając częstotliwościom dostarczanym przez plazmę na bezpośredni dostęp i zniszczenie zawartości komórki.

Zestawy świąteczne Spooky2 Central i Spooky2 Plazma są dostępne:
Zestaw świąteczny Spooky2 Central 2019
Zestaw świąteczny Spooky2 Central GeneratorX 2019
Zestaw świąteczny Spooky2 Plasma 2019