Zawsze dajemy naszym użytkownikom tę sugestię „słuchać swojego ciała”. Jeśli zaczniesz czuć się kiepsko, przerwij leczenie i daj sobie spokój. Dotyczy to każdego rodzaju leczenie, nie tylko Rife. Nasze ciała nie są maszynami i każdy jest inny.

Preset Detoksykacyjny przygotowuje obszar w ciele, aby być bardziej dostępnym lub otwartym na dalsze leczenie Rife. Istnieją cztery zdalne preset dla detoksu w oprogramowaniu Spooky2, Terrain (R) - BY, Terrain-Mercury (R) - BY, Terrain-Nonviolent (R) - BY i Detox Maintenance (R) - JK. Każdy z nich ma na celu pomóc różnym potrzebującym.

Gdzie oni są?
Przejdź do zakładki Presets i kliknij> Detox> Remote i zobaczysz te cztery preset detoksykacyjny.

Czym się różnią? Który wybrać?
1. Terrain (R) - BY

To preset działa przez 11 dni, a następnie się powtarza.
Obejmuje prawie wszystko. Jeśli chcesz doświadczyć pełnego odtruwania i nie masz niedoboru narządów detoksykacji, wybierz ten. Niektórzy ludzie mogą doświadczyć reakcję herx z tego protokołu, zwłaszcza jeśli mają wysokie obciążenie wirusem lub ich zdrowie jest zagrożone w jakiś sposób.

2. Terrain-Mercury (R) – BY

To preset działa przez 11 dni, a następnie się powtarza.
Jest to wariant protokołu Terrain, minus częstotliwość rtęci. Jest to przydatne dla osób, które mają wypełnienia amalgamatem rtęciowym i nie chcą doświadczać detoksykacji rtęciowej. Jeśli jesteś względnie zdrowy, ale masz metalowe wypełnienia, jest to protokół do wyboru.

3. Terrain-Nonviolent (R) – BY

To preset działa przez 10 dni, a następnie się powtarza.
Jest bardzo delikatny, podobnie jak protokół Terrain, ale bez wszystkich preset, które zabijają pasożyty. Zamiast tego skupiamy się na uzdrawianiu i odmładzaniu. Jeśli źle się czujesz i chcesz poprawić funkcjonowanie swoich organów detoksykacyjnych, byłby to protokół do wyboru. Ponadto, jeśli masz przerost Candida (który jest powszechny w Boreliozy), użyj tego preset. Pierwsze dwa protokoły Terrain mogą zbyt szybko uwolnić toksyny.

4. Detox Maintenance (R) – JK

Jest to delikatny, generyczny detoks przeznaczony do usuwania toksyn w całym ciele bez efektu herxheimera (przez kilka dni był kiepski). Jeśli czujesz się bardzo źle, nawet jeśli używasz Terrain - Nonviolent (R) - BY i chcesz rozpocząć powolną Rife podróż, możesz użyć Detox Maintenance (R) - JK, aby przygotować swoje ciało do następnego leczeniu.

Uwagi:
1. Pierwsze trzy presety mogą działać niezależnie lub w połączeniu z preset w  ‘>Plasma’, ‘>Contact’, ‘>Coil’, ‘>Laser’ or ‘Scalar’.
2. Podczas uruchamiania tych presetów upewnij się, że jesteś dobrze nawodniony, aby wspomóc eliminację toksyn z organizmu.
3. Dodatkowy molibden byłby również pomocny w przypadku nadmiernego przerostu Candida i braku dobrego samopoczucia podczas detoksykacji.