Terapia częstotliwościowa z jej szerokim zakresem zastosowań jest wzbogaceniem dla każdego. Każdy może korzystać z zapperów w domu. Terapia częstotliwościowa jest jedną z najważniejszych technik, ponieważ może bardzo pomóc bez szkody. Coraz więcej osób świadomie bierze odpowiedzialność za własne zdrowie.

Terapia częstotliwościowa wykorzystuje zasadę rezonansu w następujący sposób: Każda żywa istota wysyła wibracje w pewnym zakresie (promieniowanie biologiczne). Dotyczy to również patogenów, takich jak wirusy, bakterie, pasożyty i grzyby. Wysyłając prądy elektryczne do ich zasięgu, są zabijane lub poważnie uszkadzane. Ciało ludzkie może walczyć i eksterminować je.

Dr Hulda Clark opracowała Zapper, unikalne urządzenie elektroniczne, które jest całkowicie nieszkodliwe dla organizmu. Według dr Clarka i innych badaczy pasożyty są plagą dla rodzaju ludzkiego. Pasożyty tutaj oznaczają bakterie, wirusy i inne organizmy, które atakują twoje ciało. Prawie wszystkie znane choroby są spowodowane przez różne szczepy bakterii lub wirusów. Wyleczyła kilkoro pacjentów z tą terapią. Działa przy słabym prądzie 3,5 mA, napięciu 9 i nie powoduje żadnych uszkodzeń ciała ludzkiego.

Na przykład patogenem wywołującym boreliozę jest Borrelia burgdorferi. Według Huldy Clark jego naturalna częstotliwość wynosi około 380 Hz. Jeśli użyjesz generatora częstotliwości lub Zappera na tej częstotliwości, bakterie te mogą zostać zabite.

Zasadniczo jedna osoba przykłada bardzo mały prąd elektryczny przez ciało, trzymając dwie miedziane elektrody. Napięcie wyjściowe na elektrodach wynosi około 5 woltów, a prąd wynosi kilka miliamperów. Ponieważ skóra stawia opór po przyłożeniu prądu elektrycznego, Zapper pulsuje prądem, co powoduje, że opór skóry maleje. Zapper Huldy Clark jest wytwarzany z częstotliwością około 30 KHz, ale nawet bardzo niskie częstotliwości, jak na przykład 5 Hz. Uspokój się przez pierwsze kilka dni po rozpoczęciu Zapping. Często użycie Zappera po raz pierwszy obciąża system eliminacji organizmu, gdy próbuje on pozbyć się martwych i umierających pasożytów. Możesz czuć się ospały, gdy twoje nerki pracują nad wyeliminowaniem przeciążenia toksycznymi odpadami. Możesz czuć się zmęczony po pierwszym zapu, więc daj sobie szansę na odpoczynek lub łatwiej następnego dnia. Jedyne efekty uboczne będą wynikiem "operacji wycierania" twojego ciała w celu usunięcia wszystkich martwych odłamków pasożytów, więc ciesz się, że proces ten działa. Trzyma się elektrody przez 7 minut jeden raz i powtarza trzy razy. Odpocznij przez 20-30 minut między dwoma zabiegami. Wirusy i bakterie znikają w ciągu 3 minut, tasiemce, glisty w ciągu 5 minut, a roztocza w ciągu 7 minut.

Powodem trzech 7-minutowych zabiegów jest to, że w pierwszym zabiegu zabito „swobodnie pływające” drobnoustroje, ale wkrótce pojawiły się nowe. Skąd oni przyszli? Stwierdziła, że podczas pierwszego leczenia pasożyty(które również zmarły), które były nosicielami drobnoustrojów, zostały następnie uwolnione. Aby je zabić, konieczne jest drugie leczenie. Dla pewności stosuje się trzecie leczenie.

Teraz masz wygodniejszy sposób, aby rozpocząć zapping, używając maszyny Spooky2 Rife. Spooky2 to najbardziej wszechstronna maszyna Rife na świecie, która ma największą bazę danych. Możesz użyć swojego Spooky2, aby spróbować zapping. Spooky2 zapewni Ci pełen zakres doświadczeń zdrowotnych.

Możesz przejść do tej strony, aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat zap przy użyciu Spooky2:
https://www.spooky2.pl/zapping-spooky2-sposob/