Większość ludzi uważa, że wykorzystanie elektryczności do leczenia jest najnowszą innowacją, ale elektryczność była używana w połączeniu z akupunkturą już w 1890 r. Nieco wcześniej (2000 lat, mówiąc dokładniej) odkryto baterie, które naukowcy myślą, że mogły być wykorzystane do akupunktury i znieczulić skórę przed operacją.

Wróć do lat dwudziestych, kiedy genialny naukowiec o imieniu Royal Rife odkrył, że nieprzyjemne wirusy i bakterie mogą zostać szybko zniszczone, jeśli wykorzystać odpowiednia częstotliwość i metoda aplikacji. Dzisiaj jeszcze staramy się powtórzyć jego sukces.

Ostatnio dr Hulda R. Clark opracowała prostsze i tańsze metody stosowania częstotliwości do ciała. Napisała książkę „The Cure of all Diseases” i kilka innych tytułów. Jej badania koncentrowały się na niskotechnologicznych rozwiązaniach dla bardzo poważnych chorób.

Dr Clark wierzyła, że pasożyty zostaną zniszczone, jeśli zastosuje się słabe pulsujące prąd stałe (ang. DC), więc opracowała „zapper”. Te Zappery zwykle mają napięcie 9 woltów i używają prymitywnej elektroniki. Są bezpieczne, ponieważ ilość prądu wpływającego do organizmu jest niewielka, a dr Clark zaleca maksymalny czas leczenia wynoszący 7 minut. Pulsująca częstotliwość prądu stałego nie jest bardzo ważna. Wiele osób uważa, że zappery powinien działać z częstotliwością 15 Hz. Inni twierdzą, że wyższe częstotliwości około 33 kHz są bardziej skuteczne. Dobrej jakości zappery często mają częstotliwości do wyboru.

Spooky2 można bardzo łatwo zmienić do zaawansowanego Zappera. Kształt fali jest bardziej skuteczny niż zwykły pulsacyjny prąd stały (ang. DC).

Oto dwa sposoby, które możesz wykorzystać zasugerowane przez Spooky2.

1. Przejdź do zakładki Presets i wyszukaj bezpośrednio "zap". Wybierz preset Zapper, który chcesz uruchomić zgodnie z opisem. Przejdź do zakładki Control, zaznacz opcję Overwrite Generator, otwórz przycisk generatora. Po załadowaniu częstotliwości, możesz kliknąć przycisk Start, aby rozpocząć leczenie. Należy zauważyć, że treść w nawiasach reprezentuje różne tryby. C reprezentuje kontakt, P reprezentuje plazmę i inne. Na przykład, jeśli chcesz uruchomić zapper w trybie Remote z GX, możesz wybrać Zapper GX(R) - BY.

zapper-preset

2.Przejdź do zakładki Programs i wyszukaj „zap”. Wybierz programy, które chcesz uruchomić zgodnie z opisem, i utwórz własne preset, aby uruchomić te częstotliwości.

zapper-programs

Dla większego bezpieczeństwa zalecamy użycie wyjścia „Colloidal Silver”w Spooky2 Boost v2.0. Rezystor bezpieczeństwa ogranicza prąd do bardzo bezpiecznego poziomu.

Moim osobistym zdaniem zappery mają ograniczoną skuteczność. Dr Clark zmarł w 2009 roku na raka. Zappery mogą działać nad wieloma kwestiami medycznymi, ale powinny być stosowane w połączeniu z kilkoma innymi protokołami i zmianami stylu życia.