Istnieją cztery sposoby na nadrukowania częstotliwości do wody za pomocą Spooky2. Są to Spooky2 Cewka PEMF , Spooky2 Zimny Laser, Spooky2 Plazma i Spooky2 Scalar.

Spooky2 Cewka PEMF

Dlaczego w środku cewki Spooky2 znajduje się otwór, jest to, że daje on możliwość implantacji częstotliwości do płynów. Otwór ten jest odpowiedniej wielkości, aby fiolki (małe szklane pojemniki) mogły się wsuwać. Chodzi o to, że ludzie wkładają lekarstwa, nalewki, a nawet wodę do probówki lub małego pojemnika i umieszczają ją w cewce, która leży płasko na stole. Następnie uruchamiają częstotliwość leczenia na zawartości butelki. Po pewnym czasie zatrzymują generator i wypijają zawartość butelki.

Ludzie uważają, że jest to dobry sposób na wprowadzenie częstotliwości do organizmu. Używają częstotliwości, których inaczej użyliby na sobie.

Spooky2 Zimny Laser

Bardzo dobrze jest używać Spooky2 Zimny Laser do nadruku częstotliwości. Prawdopodobnie najlepszym sposobem byłoby użycie nadgarstka Zimny Laser Spooky2 , ponieważ jest on tak duży.

Możesz mieć małą szklankę wody. Możesz umieścić ją na górze wody, aby uzyskać korzyści z pięciu zimnych laserów pracujących razem z koherentnym światłem umieszczonym na górze. Zimny laser to bardzo dobry sposób na zastosowanie częstotliwości do wody. W rzeczywistości jest on lepszy niż cewka, gdzie może potrzebować tylko 10 sekund na szybkie częstotliwości / wysokie częstotliwości. Jeśli chcesz wprowadzić do wody niższe częstotliwości, wybierasz czas zabiegu w ciągu może jednej godziny do bardzo niskich częstotliwości.

Dla użytkowników, którzy nie są zbyt dobrze zaznajomieni z nadrukiem częstotliwości do wody, pomysł jest taki, że leczysz wodę, a następnie wypijasz niewielką jej część. I to jest właśnie wygodny sposób zastosowania częstotliwości bezpośrednio do wnętrza ciała.

Spooky2 Plazma

Generalnie lepiej jest nadrukować częstotliwość z generatora. Plazma jest urządzeniem transmisyjnym o szerokim spektrum(ang. broad-spectrum). Do tuby plazmowej można włożyć ładnie czystą częstotliwość, a to, co wydostanie się z niej, to mieszanka harmonicznych z tuby.

Kiedy wrzucasz częstotliwości do wody, generalnie chodzi o to, aby wrzucić do niej znane częstotliwości. Jeśli używasz swojej plazmy, wkładasz do wody całe mnóstwo częstotliwości. Tak więc może to być to, co chcesz zrobić, a może nie. Tak więc większość ludzi będzie używać cewki lub zimnego lasera Spooky2 do nadruku częstotliwości.

Jednakże, plazma Spooky2 jest najpotężniejszym narzędziem, które możesz użyć w bardzo poważnych warunkach. Jeśli obecnie leczysz się z plazmą Spooky2, może to być wspaniały pomysł, aby mieć fiolkę wody w pobliżu i leczyć to podczas leczenia się z tubą plazmowej, a następnie między sesjami, można pić tę wodę.

Spooky2 jest wspaniały do eksperymentowania, a my otrzymujemy wiele informacji zwrotnych od ludzi za pomysły, więc może to być pomysł, gdzie można leczyć się plazmą podczas jednej sesji, a następnie można również leczyć się między sesjami z wodą, która została nadrukowana z dokładnie tych samych częstotliwości, które zostały zastosowane.

Spooky2 Scalar

Jedna z najfajniejszych rzeczy, które możesz zrobić z Spooky2 Scalar, dotyczy wody strukturalnej.

Do jej wykonania potrzebne jest źródło wody, takie jak woda butelkowana. Włącz Spooky2 Scalar. Umieść kubek na cewce wyjściowej umieszczonej na pudełku z nadajnikiem. Następnie dostrój odpowiednio swój skalar Spooky2. Pozostaw kubek na cewce podczas wykonywania leczenia Scalar, np. czystego skalara, skalara molekularnego i skalara rife.