Dlaczego organizm potrzebuje detoksykacji?

Najważniejszym celem jest bycie zdrowym. Ponadto, niektóre narządy ciała są miejscami detoksykacji, takie jak wątroba, nerki, płuca, jelita, limfa, itp.

  • Wątroba jest zawodnikiem wagi ciężkiej w detoksykacji i największym centrum przenoszenia trucizn.
  • Nerki są delikatnym filtrem organizmu. Oprócz produkcji moczu, wydala również niektóre metabolity, takie jak gaz płucny, który jest produktem odpadowym procesu metabolicznego, który dostaje się do nerek przez krew i jest ostatecznie wydalany z organizmu z moczem.
  • Płuca są narządem wymiany gazowej. Po przejściu gazu przez płuca następuje w nich wymiana gazowa między organizmem a ciałem, a jednocześnie wydalanie z organizmu bezużytecznego dwutlenku węgla.
  • Funkcja jelita Jelito jest najważniejszą częścią przewodu pokarmowego. Nie tylko wchłania substancje odżywcze, ale również odprowadza odpady.
  • Można powiedzieć, że limfa jest alarmem dla organizmu. Gdy bakterie lub zarazki wtargną do organizmu, limfa automatycznie zaatakuje i skutecznie zabije bakterie.

Narządy te mają wyraźny podział pracy detoksykacyjnej, aby zapewnić dobre zdrowie. Dlatego też, jeśli któryś z organów ma problem, będzie to miało wpływ na odprowadzanie toksyn. Jakie są więc korzyści z detoksykacji? Przyjrzyjmy się temu.

Korzyści z detoksykacji

1. Promowanie wchłaniania składników odżywczych i leków
Po toksyny w narządach wewnętrznych są usuwane, funkcja narządów wewnętrznych będzie gładsza, co może nie tylko poprawić wchłanianie składników odżywczych żywności, ale także zmniejszyć niektóre działania niepożądane i skutki uboczne po przyjęciu leku, a także wzmocnić działanie leku.

2. Wydalanie toksyn trzewnych i oczyszczanie środowiska wewnętrznego organizmu
Jeśli toksyny we krwi i narządach wewnętrznych mogą być całkowicie wyeliminowane, to korzyści będą naturalnie wielkie. Krew może być oczyszczona, szczególnie dla osób cierpiących na choroby układu krążenia, takie jak nadciśnienie, wysoki poziom cholesterolu, itp. Po detoksykacji, lepkość krwi, cholesterol i kwas moczowy we krwi zmniejszy się do pewnego stopnia, a prędkość przepływu krwi wzrośnie. Niezakłócone krążenie krwi może dostarczyć świeżą i czystą krew do komórek, trzewi i narządów, a środowisko wewnętrzne organizmu zostało znacznie poprawione. Po przywróceniu witalności komórek i narządów, może skutecznie przedłużyć życie organizmu.

3. Zmniejszenie obciążenia narządów, spowolnienie tempa choroby
Po wydaleniu toksyn obciążenie narządów znacznie się zmniejsza, poprawia się również odporność. Ciało, które pierwotnie było niezdrowe, stopniowo się zmienia, co może zmniejszyć zachorowalność na zawał mózgu, zawał serca, raka i inne poważne choroby.

Dla pacjentów z chorobami przewlekłymi, może spowolnić rozwój choroby, przyspieszyć powrót do zdrowia chorób przewlekłych i zmniejszyć liczbę chorób.

4. Poprawa funkcji trzewi i poprawa zdolności organizmu do samoleczenia
Na przykład, po detoksykacji, wskaźnik transaminaz funkcji wątroby zmniejszy się, a poziom cukru we krwi u pacjentów z cukrzycą również się zmniejszy.

Detoksykacja przy użyciu Spooky2

Spooky2 przygotował już dla Ciebie protokoły do przeprowadzenia detoksu.

Kiedy masz do czynienia z poważnym schorzeniem, bardzo dobrym pomysłem jest rozpoczęcie od przygotowania ciała do wojny, którą masz zamiar prowadzić.

Te cztery presety muszą być uruchomione przez 11 dni, aby pomóc Ci detoks ciała. Możesz je wybrać w zależności od swojego stanu.

Przejdź do zakładki Presets i Click >Detox >Remote, a zobaczysz te cztery presety detoksykacji.

Oto kilka sposobów, które pomogą Ci lepiej przeprowadzić detoksykację:

  • Pij dużo wody.
  • Zatrzymaj uruchomiony program i odpocznij przez jakiś czas.
  • Uruchom programy na objawy i reakcję herx.

Jak przeprowadzasz detoks w domu? Czy próbowałeś detoksu używając Spooky2? Skomentuj poniżej i udostępnij się z nami swoimi doświadczeniami.