Trądzik jest jedną z najczęstszych chorób skóry, dotykającą ponad 45 milionów osób w Stanach Zjednoczonych. Według niektórych statystyk, prawie 20 procent wszystkich wizyt u dermatologów jest związanych z leczeniem trądziku.

Trądzik często debiutuje podczas zmian poziomu hormonów w wieku przedszkolnym. Jednak jest to również bardzo często spotykane jako stan dorosłego człowieka, często związane z wahaniami hormonalnymi podczas cyklu menstruacyjnego i ciąży.

Chociaż nie zagrażające życiu, trądzik może utrzymywać się przez lata i wiadomo, że ma poważne skutki psychospołeczne, takie jak obniżenie poczucia własnej wartości, depresja, frustracja i społeczne wycofanie.

Nie ma różnicy wieku na początku trądziku, a bardziej widoczne zagrożenia są szkody dla pacjenta wygląd, pracy i życia. Poważne objawy trądziku mogą mieć znaczący wpływ psychologiczny na pacjenta i wpływać na jego zdrowie skóry.

Prawda o trądziku

Przyczyny

Przyczyny trądziku są złożone i są głównie związane z androgenami, zwiększoną produkcją łoju, nieprawidłową keratynizacją pęcherzykowych przewodów łojowych, proliferacją propionibacterium trądziki oraz genetyką. U niektórych pacjentów jest to również związane z genetyką, odpornością, stosowaniem kosmetyków, bodźców żywieniowych i zaburzeń hormonalnych, o czym świadczą rodzinne skupiska trądziku, ogniska trądziku lub trądziku związanego z cyklem menstruacyjnym.

Objaw

Trądzik pojawia się na policzkach i czole, a następnie łojotok na klatce piersiowej, plecach i ramionach. Zmiany chorobowe zaczynają się jako białe głowy lub zaskórniki, a w miarę pogarszania się stanu chorobowego mogą rozwinąć się w różne rodzaje.

Rodzaje

W zależności od powstawania trądziku, powszechne typy są:

  • zaskórniki
  • Papugi
  • krosty
  • guzki
  • cysty

Pozbądź się trądziku za pomocą maszyny Spooky2 Rife

Spooky2 z potężną maszyną Rife i pełną bazą danych może skutecznie pomóc Ci rozwiązać problem z trądzikiem.

Szczegóły
Weźmy jako przykład tryb Plazma z wykorzystaniem DNA preset- Acne (DNA) (P) – JW.
Przejdź do zakładki Presets, kliknij >DNA >Diseases >Plasma>Acne (DNA) (P) - JW.

Teraz przejdź do zakładki Control i zaznacz "Overwrite Generator". Wybierz port generatora i rozpocznij leczenie.

Uwaga: Uruchomić ten preset na tak długo, jak to możliwe. Zalecamy również uruchamianie programów detoksykacyjnych w trybie zdalnym.
Przejdź najpierw do zakładki Presets, kliknij >Detox >Remote, a następnie wybierz potrzebny program zgodnie z Notatkami (Jeżeli nie wiesz, który z nich wybrać, zalecamy Detox Maintenance (R) - JK).

Teraz przejdź do zakładki Control, zaznacz pole wyboru Overwrite Generator, a następnie kliknij różowy/czerwony Przycisk Generatora, aby uruchomić preset detoks

Czy wypróbowałeś ten preset? Jak się czujesz? Komentarz poniżej i podziel się z nami swoim doświadczeniem.