Ludzie są stworzeni z wibracji. Każda ludzka komórka, organ, emocja i myśl jest zrobiona z wibracji, zgrupowanych razem, aby uczynić nas tym, kim jesteśmy.

Nie czujesz się dobrze?
Może twoje czakry potrzebują trochę miłości i opieki!

Posłuchajcie uzdrawiających częstotliwości na YouTube, które będą stymulować twoje czakry. Czakry regulują przepływ energii i łączą nas z wszechświatem. Każda czakra ma specyficzną leczniczą częstotliwość znaną jako uzdrawiające częstotliwości Solfeggio lub również znaną jako lecznicze częstotliwości Bogów. Te lecznicze częstotliwości wibracyjne są najlepsze do stymulowania czakr, lecznicze częstotliwości mogą być z kryształowych misek śpiewających, które pomagają w oczyszczaniu i balansowaniu czakr. Używając różnych typów mis śpiewających, częstotliwości Solfeggio mogą być używane do otwierania czakr.

Użycie uzdrawiających częstotliwości Solfeggio dla ciała pomoże w otwarciu każdej czakry. Istnieje lista uzdrawiających częstotliwości, aby zobaczyć, która częstotliwość będzie stymulować każdą czakrę. Wykres uzdrawiających częstotliwości dźwiękowych podaje uzdrawiającą częstotliwość, przy której każda czakra jest stymulowana.

Kiedy ktoś zmaga się z życiem, możesz zapytać, czy słuchanie uzdrawiających częstotliwości działa? Aby dowiedzieć się, jak dobre są te uzdrawiające częstotliwości, posłuchaj uzdrawiających częstotliwości i doświadczaj skutków działania uzdrawiających częstotliwości Boga.

Lecznicze częstotliwości, w połączeniu z odpowiednią dietą, wykorzystaniem kryształów, medytacją, spalaniem esencji, olejków eterycznych i pozami jogi pomogą przywrócić równowagę w czakrach.

Jak stymulować swoje czakry:

Czakrę korzeniową najlepiej stymulują przez jedzenie takie jak buraki, truskawki, rzodkiewki, pomidory i chili.Najlepsze kryształy do stymulacji czakry korzeniowej to czerwony kalcyt, czarny onyks i czerwony jaspis. Częstotliwość lecznicza Solfeggio dla tego czakramu wynosi 396 Hz.

Czakra sakralna jest stymulowana przez pokarmy w kolorze pomarańczowym, takie jak papaja, mango, dynia, miód, pomarańcza i kantalupa. Do leczenia tego czakra używa bursztynu, tygrysiego oka, karneolu i pomarańczowych kryształów kalcytu. Częstotliwość uzdrawiania czakramu sakralnego wynosi 417 Hz.

Splot słoneczny jest stymulowany podczas jedzenia owoców o słonecznym kolorze, takich jak banany, morele i ananasy. Kryształy, które są żółtawe jak kwarc cytrynowy, żółty jaspis i cytryna pomogą pobudzić splot słoneczny. Częstotliwość Solfeggio dla splotu słonecznego wynosi 528 Hz. Częstotliwość lecznicza przy 528 Hz jest również znana jako częstotliwość miłosna.

Serca Czakry uwielbia zieleninę i sałatę, jarmuż, kiełki fasoli i brokuły. Potrawy takie jak tofu, brązowy ryż, soczewica są również dobrym jedzeniem dla serca czakry. Kryształy takie jak kwarc różany, rodonit, jadeit, peridot i zielony kalcyt są korzystne dla serca czakry. Częstotliwość lecznicza Solfeggio dla serca czakry wynosi 639 Hz.

Piąta czakra jest w gardle najlepsze jedzenie do uwolnienia energii i otworzyć tę czakrę są smocze owoce, żeń-szeń, kelp, grzyby, pszenica trawa i jagody, jeżyny. Lecznicze moce kryształów takich jak turkus, akwamaryn, lapis lazuli i amazonit mogą otworzyć czakrę serca. Częstotliwość lecznicza dla gardła czakry wynosi 741 Hz.

Głęboko kolorowe fioletowe jedzenie, takie jak winogrona, bakłażan, czarne prądy, śliwki, fioletowa marchew i fioletowa sałata pomogą otworzyć trzecie oko. Kryształy takie jak ametyst, fioletowy fluoryt, moldawit i czarny obsydian mogą stymulować zablokowane trzecie oko. Aby otworzyć trzecie oko, podczas medytacji należy użyć uzdrawiającej częstotliwości Solfeggio 852 Hz.

Czakra korony jest stymulowany przez modlitwę i medytację, post i picie tylko soków. Trzeba pić dużo wody i medytować codziennie. Najlepsze kryształy do wykorzystania w czakrze koronowej to ametyst, kwarc przezroczysty, selenit i diamenty. Częstotliwość Solfeggio 963 Hz otworzy czakrę koronową, a 432 Hz przyniesie jasność umysłu i odblokuje intuicję.