Możesz więc zapytać, jakie są niebezpieczeństwa związane z maszyną Rife i czy istnieją jakieś skutki uboczne, które można odczuć podczas używania maszyny Rife i częstotliwości uzdrawiania Rife? W tym poście odpowiemy na kilka pytań, które mogą cię zaniepokoić.

Czy maszyny Rife są naprawdę niebezpieczne?

Technologia, której używa maszyna Rife, ma około 100 lat i jest znana jako bezpieczna dla użytkowników. Wysyła fale elektromagnetyczne i ponieważ każda bakteria lub wirus ma swoją własną częstotliwość. Częstotliwości Rife kierować te komórki przez impulsy o tej samej częstotliwości, które są następnie używane do zabijania lub wyłączania chorych komórek.

Maszyna Rife wykorzystuje częstotliwości lecznicze Rife do zabijania mikrobów, ale aby być naprawdę zdrowym, trzeba mieć holistyczne podejście i prowadzić zdrowy tryb życia, który wzmocni także układ odpornościowy.

Wielu badaczy, którzy pracowali z maszynami typu Rife, było narażonych na częstotliwości Rife przez wiele lat, nie odczuwając żadnych widocznych złych skutków. Wielu z pierwszych naukowców z czasów Rife żyło dłużej niż przeciętnie przez swoje pokolenie.

Korzyści są widoczne w samym Rife. Stałe narażenie na działanie maszyn Rife miało wpływ na zdrowie Rife. AMA i jego członkowie całkowicie odizolowali Rife, gdy w 1939 roku po raz pierwszy rozpoczął się proces spowodowany jakimś podejrzanym interesem. W późniejszych latach prowadził przygnębione, pozbawione grosza, alkoholowe życie. Zmarł w wieku 83 lat i prawdopodobnie żyłby dłużej, gdyby nie doznał podwójnego ciosu kariery i życia.

Kolejną kwestią jest to, że częstotliwość maszyn Rife jest jeszcze niższa niż częstotliwość fal emitowanych przez telefony komórkowe. Wraz z rozwojem techniki, w naszym codziennym życiu pojawia się coraz więcej urządzeń elektronicznych. Promieniowanie o niskiej częstotliwości wytwarzane przez te urządzenia elektroniczne wpływa na człowieka. Jednak ludzie nie muszą się martwić, że maszyny Rife wyrządzają jakiekolwiek szkody ludzkiemu ciału.

O reakcję Herx

Maszyna Rife może zabijać patogeny w bardzo szybkim tempie, co może spowodować reakcję Herx, znaną również jako herxing. Reakcja ta opisuje reakcję organizmu, gdy patogeny bardzo szybko zanikają, a toksyny zbyt szybko uwalniają się do krwiobiegu. Reakcja ta jest bardzo intensywna i człowiek będzie czuł, że jego stan jest rzeczywiście gorszy niż przed użyciem maszyny Rife. Reakcja Herx nie jest wyjątkowa dla urządzenia Rife i jest również wywoływana, gdy ktoś stosuje antybiotyki.

O Detoks

Toksyny, które zostały uwolnione po leczeniu częstotliwością Rife, muszą być odprowadzone z organizmu, a osoba stosująca terapię Rife musi wykonać detoksykację.
Istnieją tysiące dostępnych częstotliwości audio Rife i można również używać tych dźwięków, aby pomóc organizmowi odzyskać zdrowie po szkodliwych skutkach działania patogenów.

Sugestie:
Kobietom w ciąży zaleca się nie używać maszyny Rife, ponieważ nie wykonano jeszcze wystarczającej liczby testów w celu ustalenia wpływu częstotliwości Rife na nienarodzone dziecko. Przecież nikt nie chce robić niczego, co mogłoby zaszkodzić nienarodzonemu dziecku. Chociaż pola elektromagnetyczne emitowane przez urządzenie Rife są bardzo niskie, tak samo jak w przypadku innych urządzeń elektronicznych i linii energetycznych, może to wpływać na szybko dzielące się komórki płodu. Efekt Herx może również uwalniać zbyt wiele toksyn w organizmie ciężarnej matki, które mogłyby mieć negatywny wpływ na dziecko.