Zanim zaczniemy, być może będziesz potrzebować podstawowej wiedzy na temat działania, które wyjaśniliśmy na poprzednich częściach:

Jak działa Rife?
Każda żywa istota, która żyje w twoim ciele i która pochłania twoją energię lub zasoby i która nie przynosi ci korzyści w zamian, jest pasożytem. Obejmuje to owady, grzyby, bakterie i wirusy.

Może cię zaskoczyć fakt, że z wyjątkiem możliwych wirusów, wszystkie pasożyty same mają pasożyty, a wirusy i krętki mogą pasożytować na bakteriach.

Zupełnie zrozumiałe, że osoby zarażające się owadami mogą pozbyć się swoich szkodników w momencie, w którym zostaną poddane działaniu systemu Rife, sam to zrobiłem - i przyniosło mi to świat koszmaru i cierpienia.

Kiedy zabijamy setki tysięcy dużych pasożytów, takich jak roztocza ("duże" w porównaniu z bakteriami), pozostawiamy przy życiu wszystkie ich wewnętrzne i zewnętrzne pasożyty. Gdy ciała owadów rozpadają się, wszystkie żywe grzyby, bakterie i wirusy są uwalniane do krwioobiegu.

I tak też przeciążony już układ odpornościowy narażamy na kilka milionów dodatkowych bólów głowy, z którymi możemy sobie poradzić pracując od najmniejszego do największego.

Można to również określić ten sposób jako:

Pracuj od wewnątrz na zewnątrz, od rzeczy zawartych w samym pojemniku.

Jeśli będziesz kontynuował to, nie skończysz na strasznym kłopocie, który zrobiłem, ponieważ kiedy w końcu zabijesz swoich największych pasożytów, już zabiłeś wszystko, co one uwolniły.