Rezonator Schumanna zrównoważy organizm i podejmie próbę poprawy jakości zdrowia na poziomie podstawowym. Istnieje wiele badań sugerujących, że zapewnia on następujące korzyści:

• Silniejsze kości
• Lepszy sen i wydzielanie endorfin oraz hormonu wzrostu GHG
• Więcej energii ATP
• Poprawa odporności
• Redukcja stresu i odpoczynek
• Redukcja stresu i regeneracja tkanek

W normalnej sytuacji nasze ciało otrzymywałoby te korzyści z naturalnych źródeł częstotliwości samej Ziemi. Jednak z powodu rozwoju nowoczesnej technologii istnieje wiele innych źródeł częstotliwości, które zagłuszają te wiodące częstotliwości. Tak więc celem rezonatora jest uzupełnienie i wzmocnienie naturalnych źródeł.

Bez źródła naturalnego lub uzupełniającego dla tych częstotliwości, ciało zaczyna się starzeć i chorować. Pokazują to zarówno izolowane studia podziemne, jak i relacje tych, którzy udali się w kosmos, zanim zdali sobie sprawę, że muszą odtworzyć Schumanna na górze.

Rezonator Schumanna jest również zaprojektowane do zdalnej aplikacji, która różni się od większości rezonatorów Schumanna, które wykorzystują aktywne pole elektromagnetyczne do propagowania częstotliwości. Jednak testy przeprowadzone przez stronę trzecią wykazały, że efekty były tak dobre, jak najlepsze aktywne rezonatory generujące EM, które testowano w przeszłości. Teraz możesz mieć Schumanna w ruchu bez konieczności podłączania czegoś.

Bardzo ważne jest by podkreślić, że częstotliwość Schumanna równa 7,83 Hz jest matematyczną idealną częstotliwością, ale w rzeczywistości odbija się o około 7,83 Hz generowane przez uderzenia pioruna na całym świecie, dzwoniąc w atmosferze jak dzwon. Tak więc prawdziwa częstotliwość nigdy nie jest statyczna, ale jeśli wykonamy pomiary i wyrównamy ją, zwykle równa się ona z częstotliwością podstawową lub jest bardzo bliska 7,83 Hz.

Mam Schumanna działającego 24/7 zwykle na mnie samego i na moją rodzinę. Jestem bardzo zadowolony z wyników.