Marskość wątroby jest bliznowaceniem wątroby spowodowanym długotrwałym uszkodzeniem wątroby. Wiele osób uważa, że tylko nadmierne spożywanie alkoholu może spowodować marskość wątroby, jednak istnieje wiele innych sposobów, w jaki wątroba może zostać uszkodzona i doprowadzić do marskości. Do najczęstszych przyczyn należą nadużywanie alkoholu, zapalenie wątroby i niealkoholowa choroba stłuszczeniowa wątroby.

Nawet w przypadku marskości wątroby wątroba może nadal pracować. Jednak marskość wątroby może w końcu doprowadzić do niewydolności wątroby i poważnych powikłań, które mogą zagrażać życiu.

Obecnie nie ma lekarstwa na żywą marskość wątroby, ale leczenie pozwala na opanowanie objawów, co może powstrzymać pogłębianie się marskości wątroby. Przeszczep wątroby może być opcją, jeśli wątroba jest niewydolna.

Ten film o częstotliwości pomoże złagodzić:

  • Obrzęk.
  • Swędzenie i zmęczenie.
  • Problemy poznawcze.

Zapraszamy do słuchania tej częstotliwości i udostępniania jej znajomym i rodzinie.

Sugerujemy słuchać tego co najmniej 2-3 razy dziennie, aby zobaczyć możliwy efekt. I to zależy od Twoich potrzeb i sytuacji osobistej, aby wybrać poziom głośności. Zalecamy utrzymanie umiarkowanej głośności na komfortowym poziomie, aby zapobiec jakimkolwiek urazom słuchu. Upewnij się, że masz wystarczającą ilość wody z cytryną lub czystej wody, aby spłukać obumarcia z organizmu.