Zapalenie jest częścią mechanizmu obronnego organizmu. Występuje, gdy organizm reaguje na infekcję lub uraz i jest ważnym elementem wrodzonej odporności. Zapalenie może mieć charakter ostry lub przewlekły.

Jednymi z najczęstszych bodźców wywołujących stan zapalny są wirusy i bakterie. Niszczą one komórki ciała i inicjują stan zapalny. Zapalenie może również wystąpić, gdy tkanki obumierają z powodu braku tlenu lub odżywiania, co jest spowodowane utratą dopływu krwi do danego obszaru.

Jeśli przyczyny nie mogą być wyeliminowane, ostry stan zapalny może przejść w fazę przewlekłą. Jednak leczenie będzie zależeć od konkretnej choroby i nasilenia objawów.

Ten wideo o częstotliwości pomoże złagodzić:

  • Ból.
  • Zmęczenie.
  • Zaczerwienienie.
  • Opuchliznę.

Zapraszamy do słuchania tej częstotliwości i udostępniania jej znajomym i rodzinie.

Sugerujemy słuchać tego co najmniej 2-3 razy dziennie, aby zobaczyć możliwy efekt. I to zależy od Twoich potrzeb i sytuacji osobistej, aby wybrać poziom głośności. Zalecamy utrzymanie umiarkowanej głośności na komfortowym poziomie, aby zapobiec jakimkolwiek urazom słuchu. Upewnij się, że masz wystarczającą ilość wody z cytryną lub czystej wody, aby spłukać obumarcia z organizmu.