Spooky2-XM generator to generator częstotliwości, który oferuje dwa wyjścia. Podłącz to do swojego komputera z oprogramowaniem Spooky2 i masz najpotężniejszy i najbardziej wszechstronny generator częstotliwości na Ziemi.

Nasza technologia Wave Dividers umożliwia nośniki, modulatory i harmoniczne matematycznie wymieszać w jednym wyjściu. I oba wyjścia można łączyć w jeden spójny dyskretny sygnał.

Więc możesz użyć dowolnej częstotliwości nośnika którą chcesz i modulować bezpośredni modulacją amplitudy. I nie jesteś ograniczony do prostej fali prostokątnej - możesz to zrobić z wszystkimi 23 przebiegami fali Spooky2.

Spooky2 może również zrobić to, co niemożliwe - na przykład stworzenie Spooky2-XM (z górną granicą częstotliwości 5MHz) generuje do 25 MHz i jeszcze więcej. Jest to doskonały wybór dla większości ludzi.

Wiele Trybów Transmisji Częstotliwości

Istnieje pięć głównych metod transmisji częstotliwości z generatorem Spooky2-XM: Zdalny, Kontakt, PEMF, Zimny laser i potężna Plazma.

Tryb zdalny stosuje częstotliwości w dowolnej odległości za pomocą splątania kwantowego. Zwykle polega to na umieszczaniu paznokci w naklejce papierowej i umieszczaniu naklejki w Spooky2 Remote. Tryb kontaktu zapewnia wystarczająco głębokie częstotliwości w ciele, aby dotrzeć do wszystkich narządów przy użyciu energii elektrycznej DC. PEMF to bezpieczny i naturalny sposób który może dosłownie naładować ciało, aby mogło ono podążać ścieżką prowadzącą do lepszego zdrowia. PEMF celuje w twoje ciało na poziomie komórkowym, aby stymulować metabolizm komórkowy i poprawiać twoje zdrowie. Zimny laser również nazywa laseroterapią niskiego poziomu (LLLT), wykorzystuje bezpieczne nietermiczne fotony świetlne aby przyspieszyć naturalne procesy leczenia. Ta energia światła może z łatwością przeniknąć przez wszystkie warstwy naszej skóry. Tryb plazmowy jest najpotężniejszym trybem transmisji częstotliwości z pełną penetracją ciała. Ten tryb może przesyłać częstotliwości do 3.500.000Hz (3.5MHz) bez potrzeby marnowania i potencjalnie szkodliwej stałej częstotliwości nośnej.

Spooky2 oferuje wiele sposobów do zastosowania częstotliwości. Możesz wybrać sposób zależy od swoich potrzeb.

Jak Transmitować Częstotliwości Za pomocą Generatora Spooky2-XM

Generator Spooky2 XM został zaprojektowany do kontrolowania w 100% przez oprogramowanie Spooky2. Oprogramowanie Spooky2 to najbardziej wszechstronny i wygodny system. Możesz otrzymywać dokładne częstotliwości i skuteczne opcje leczenia z oprogramowania Spooky2. Darmowe aktualizacje oprogramowania i największa baza częstotliwości na świecie zapewniają, że Spooky2 zawsze będzie lepszy. Teraz baza danych zawiera ponad 40000 programów, w tym raka, boreliozy, choroby Alzheimera, wysokiego ciśnienia krwi, zimna itp.

Jeśli nie uda Ci się znaleźć częstotliwości w bazie danych, możesz również utworzyć własny program z częstotliwościami, które chcesz uruchomić. Kroki są bardzo proste. Najpierw wybierz Create Program(Utwórz Program).

Następnie wprowadź nazwę programu i częstotliwości.

Po trzecie, kliknij przycisk Save(Zapisz), aby zapisać dostosowany program. Następnie możesz użyć generatora Spooky2-XM do uruchomienia swoich częstotliwości. W ten sposób możesz użyć zarówno szerokiej bazy danych częstotliwości Spooky2, jak i częstotliwości twoich własnych badań. Generator Spooky2-XM może wysyłać częstotliwości od 0 do 25MHz.

Spooky2 to najbardziej efektywny i niedrogi system Rife'a na świecie. Zapewnia dobre, uczciwe rozwiązania zdrowotne bez nieprzyzwoitych marginesów zysku. Naszą misją jest wyeliminowanie raka i wszystkich chorób. Naszą wizją jest umożliwienie ludziom przejęcia kontroli nad własnym zdrowiem i długiego życia. Nasze wartości koncentrują się na miłości, współczuciu i szczerości w stosunku do zysku.

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij poniższy link:
https://www.spooky2-mall.com/catalog/product/view/id/296/s/spooky2-5m-5-mhz-generator/category/120/