Refleksologia to zastosowanie nacisku na określone punkty i obszary na stopach, dłoniach, twarzy i uszach. Odruchy te korelują z narządami i układami ciała. Nacisk na te obszary wpłynie na odpowiednie narządy i przyspieszy naturalne leczenie pacjenta.

Tutaj sa ucha, twarzy, zębów, języka, dłoni i stóp:


Wykres refleksologii ucha

Wykres refleksologii twarzy

Wykres refleksologii zębów

Wykres refleksologii języka

Wykres refleksologii dłoni i stóp

Możesz użyć Spooky Zimny Laser, cewki PEMF lub plastry TENS/Kabel TENS podłączyć pin zgodnie z wykresu refleksologii. Na przykład, jeśli masz ostry ból brzucha, możesz umieścić plastry TENS na brzuchu i uruchomić programy żołądkowe. Za pomocą wykresu refleksologii stóp, możesz również umieścić kabel Tens lub plastry TENS na odpowiednich punktach brzucha (nr 5 na zdjęciu) na stopie lub dłoni, aby wspomóc leczenie żołądka. Da ci to nieoczekiwany efekt.

Poniżej znajdują się przykłady pokazujące, w jaki sposób umieścić Spooky Zimny Laser, cewkę PEMF i plastry TENS/Kabel TENS połączyć pin na punktach refleksyjnych.

używać z  Spooky Zimny Laser

używać z  cewką PEMF

używać z kablem Tens

Tutaj jest prawdziwy referencje użytkowników:

Moja matka ma 50 lat. Ma dolny ból w plecach, który jest mocno podkreślony po usiadł. Im więcej czasu na krześle, tym gorzej na stojąco. Ustawiłem preset dla zimnego lasera i wybrałem dla niej ból pleców i częstotliwość leczenia. Odłożyłem to na obszar, który był bolesny, po 20 minutach moja mama powiedziała, że było dużo poprawy w bólu. Włożyłem także zimny laser w punkty refleksyjne na stopie. Kiedy wstała, jej plecy były prawie normalne! Zrobię dla niej dalsze zabiegi.

Spróbuj! Z niecierpliwością czekamy na Twoją opinię.