Istnieje kilka różnych aspektów. Dotknę parę:

Myślę, że zależy to od sytuacji. Częstotliwości lecznicze zwykle dotyczą porywania(ang. Entrainment). To jest zastosowanie częstotliwości, aby przywrócić system ciała do lepszej synchronizacji. Podobnie jak strojenie silnika samochodu.

Jeśli jesteś bardzo chory, najlepiej jest wykonywać długoterminowe częstotliwości, które przywracają synchronizację z ciałem. Częstotliwości stosowane w celu powstrzymania raka od namnażania się. Lepiej jednak użyć maszyny, aby wrócić do dobrego zdrowia.

Inną kwestią jest to, że wiele tak zwanych zestawów uzdrawiających zawiera częstotliwości, które niekoniecznie uzdrawiają. Na przykład 727,5 Hz znajduje się w niektórych zestawach leczących, ale jest także używane do zabijania programów, takich jak Gronkowiec.

Niektóre zestawy uzdrawiające, takie jak „Songs of the Spine”, „Kundalini” i „Schumann Resonator”, należą do kategorii wsparcie immunologiczne / wzmocnienie / samoleczenia i są korzystne do prowadzenia długoterminowego. Najlepiej zrobić to za pomocą Spooky Remote.

Należy również zwróć uwagę na sposób, w jaki stosowane są częstotliwości. Siedzenie przed tubą plazmową może mieć skutki uboczne(ang.Side-effects), jak również zbyt długie uruchamianie programów zdalnych. W zależności od sytuacji, trochę każdego dnia konsekwentnie może działać znacznie lepiej niż dłuższa ekspozycja od czasu do czasu. Zestawy uzdrawiające mogą trwać 3 miesiące lub dłużej, przed pojawi się jakakolwiek korzyść. Tak jak suplementy diety wymagają czasu.

W przypadku Plazma i uzdrawianie moja myśl jest taka, że powinieneś ograniczać dowolną specyficzna częstotliwość do najwyżej 1 godziny dziennie (lub kilku dni tygodnia), a to powinno być budowane z czasem. Częstotliwości lecznicze obejmują drenaż limfatyczny, normalizację nerek itp.

Powinieneś również wyglądać jak częstotliwości jako jedyna część rozwiązania. Probiotyki, suplementy, przefiltrowana woda, zielone soki, sen i medytacja powinny być również używane w protokole leczenia.

Ponieważ jest to dziedzina eksperymentów, powinieneś iść z tym, jak się czujesz i słuchasz swojego ciała. Łatwo jest zrobić za dużo. Na przykład, jeśli uruchomię Spooky Remote na siebie przez dwa tygodnie, czuję się że zaczyna mnie to drażnić, powoduje ból głowy i ucisk w okolicy skroni oraz inne objawy.

Inni ludzie doświadczają nudności. Jak już powiedziałem na innym wpisu, nie uważam tego za Herxing lub bycie szczególnie korzystnym. Myślę, że jest to tylko znak, że musisz zatrzymać lub zmienić to, co uruchomisz.