Istnieją cztery sposoby wprowadzania częstotliwości do wody za pomocą Spooky2. Są Spooky2 Cewka PEMF, Spooky2 Zimny Laser, Spooky2 Plazma i Spooky2 Skalar.

Spooky2 Cewka PEMF

Powodem, dla którego w środku cewki Spooky2 jest otwór, jest to, że daje ona możliwość implantacji częstotliwości w płynach. Otwór ten ma odpowiedni rozmiar, aby fiolki (małe szklane pojemniki) mogły się wsuwać. Chodzi o to, że ludzie wkładają lek, nalewki, a nawet wodę do probówki lub małego pojemnika i umieszczają ją w cewce, która spoczywa płasko na stół. Następnie przeprowadzają częstotliwości leczenia na zawartości butelki. Po chwili zatrzymują generator i wypijają zawartość butelki.

Ludzie uważają, że jest to dobry sposób na wprowadzenie częstotliwości do ciała. Używają częstotliwości, które w innym przypadku wykorzystaliby na sobie.

PEMF_Coil_for_generator

Spooky2 Zimny laser

Bardzo dobrze jest używać Spooky2 Zimny laser do wprowadzanie częstotliwości. Być może najlepszym sposobem byłoby użycie Bransoletka Zimnego Laserowego(ang. Cold Laser Wrist) Spooky2, ponieważ jest tak duży.

Możesz wypić małą szklankę wody. Możesz położyć go na powierzchni wody, aby mogli mogą skorzystać z pięciu zimnych laserów współpracujących ze spójnym światłem umieszczonym nad górą. Zimny laser to bardzo dobry sposób na zastosowanie częstotliwości do wody. Jest faktycznie lepszy niż cewka, gdzie może zająć tylko około 10 sekund dla szybkich / wysokich częstotliwości. Jeśli chcesz wprowadzić niższe częstotliwości do wody, wybieraj czas leczenia ponad godzinę na bardzo niskie częstotliwości.

Dla ludzie, którzy nie są zbytnio zaznajomieni z nadrukiem częstotliwości w wodzie, ideą jest, abyś uzdatnił wodę, a następnie pijesz niewielką jej część. To wygodny sposób na wprowadzanie częstotliwości bezpośrednio w ciele wewnętrznie.

Spooky2 Plazma

Generalnie, lepiej jest nadrukować częstotliwość z generatora. Plazma jest urządzeniem transmisyjnym o szerokim spektrum(ang. broad-spectrum). Możesz wprowadzić ładną czystą częstotliwość do lampy plazmowej, a to, co wydostajesz się, jest różne harmoniczne z lampy.

Kiedy wprowadzisz częstotliwości w wodzie, generalnie chodzi o umieszczenie znanych częstotliwości w wodzie. Jeśli korzystasz z plazmy, wkładasz do wody całe mnóstwo częstotliwości. Więc to może być lub nie być to, co chcesz zrobić. Dlatego większość ludzi używa Cewki lub Zimnego Lasera Spooky2 do nadrukowania częstotliwości.
Jednak Spooky2 Plazma jest najpotężniejszym narzędziem, którego można użyć w bardzo poważnych warunkach, takich jak bardzo poważne nowotwory. Jeśli obecnie leczysz się z plazmą Spooky2, jest świetnym pomysłem żeby mieć w pobliżu fiolkę z wodą podczas leczenia z tubą plazmową, a następnie między sesjami, możesz pić tę wodę.

Spooky2 doskonale nadaje się do eksperymentowania, a my otrzymujemy wiele informacji zwrotnych od ludzi na temat pomysłów, więc może to pomysł, w którym możesz leczyć się z plazmą podczas jednej sesji, a następnie możesz leczyć się między sesjami z wodą, która została dokładnie odciśnięta z tymi samymi częstotliwościami, którzy zastosowałeś.

Spooky2 Scalar

Jedną z najfajniejszych rzeczy, które możesz zrobić ze Skalar Spooky2, jest woda strukturalna.

Aby to zrobić, potrzebujesz źródła wody, takiej jak woda butelkowana. Włącz skalar Spooky2. Umieść filiżankę na cewce wyjściowej znajdującej się w skrzynce nadajnika.

Następnie odpowiednio nastrój skalar Spooky2. Pozostaw filiżankę na cewce podczas wykonywania leczenie Skalarnego, takiego jak Czysty Skalar, Molekularny Skalar i Rife Skalar.

Frequency-Imprinting-with-Scalar