Moje uczucia dotyczące częstotliwości porywania są następujące.

Wykorzystując częstotliwość przewodnią do przywrócenia zdrowia, zajmie trochę czasu aby powrót do 100%. Jednak źródło problemu musi również rozwiązać, aby wyeliminować nawrót choroby. Być może z wystarczającą ilością czasu na wykorzystanie częstotliwości, ciało będzie w stanie całkowicie przezwyciężyć źródło problemu, a następnie będzie w stanie samodzielnie przywrócić zdrowie. Jednak byłoby rozsądnie spróbować i zidentyfikować źródło i poradzić sobie z nim bezpośrednio.

Na przykład mam zapalenie stawów na szyi. Zajmuję się tym od ponad 20 lat i w tym czasie stawało się coraz gorzej. Używam presetu Kundalini, który znacznie poprawił moją sytuację. Nie budzę się i nie potrzebuję 20 minutowej sesji regulacji szyi, aby tylko upewnić się, że mogę funkcjonować przez cały dzień.

Jeśli przestanę wykorzystywać częstotliwości porywania(ang. Entrainment), już następnego dnia zaczynam się cofać i odczuwam wiele dyskomfortu, a do trzecia dnia wracam do migreny wywołanej stresem na szyi.

Jednak gdy jest uruchomiony, każdy dzień jest stopniowo lepszym dniem, dopóki nie dojdę do punktu, w którym myślę, że już go nie mam. Tymczasem, kiedy mogę, próbuję uruchomić ukierunkowane zestawy w kierunku mojego stanu i staram się znaleźć i wyeliminować wszystko w mojej diecie, która nie pomaga.

healing-preset