Zalecamy robienie rzeczy powoli. Czas pracy programu zależy od okresu i liczby wybranych zestawów częstotliwości. Każdy ma inne warunki. Posłuchaj swojego ciała. Jeśli czujesz się zmęczony i / lub źle, zrób sobie przerwę i skróć czas leczenia.

Contact

Jeśli nie przestrzegasz protokołu Cancer Protocol lub protokołu Morgellons and Lyme Protocol, zalecamy maksymalnie dwie sesje dziennie. Jednak zazwyczaj wystarcza jedna na dzień, a następnie zdalny tryb na resztę dnia. Z pewnością możesz dodać drugie leczenie kontaktowe wczesnym wieczorem, aby zwiększyć skuteczność. Jednakże dwie sesje dziennie jest to absolutne maksimum. Osoby obserwujące protokół mogą swobodnie i bezpiecznie korzystać z presetem trybu kontaktu nocnego.

Remote

Możesz ciągle uruchamiać białe (BN) Spooky Remotes. Czarne (MN) remote nie są zalecane do długotrwałego użytkowania.

Chociaż zdalny jest zwykle 24/7, podstawowe zasady wdrażania są następujące:

Zachowaj swój program na 4 godziny lub mniej na jedno przejście. Uruchom tę powtarzającą się 4-godzinną pętlę 24/7 przez co najmniej 120 pętli.

Zazwyczaj można zdecydować, że tydzień jest dobry, jeśli program na 120 pętli zajmuje krócej.

Plasma

Plazma najlepiej nadaje się do krótkich terapii, ale jeśli chcesz, możesz wybrać dłuższe nocne presetu. Zawsze należy zapewnić odpowiednią wentylację wokół tuba.