Centrala Spooky może aplikować oryginalne częstotliwości Royal Rife'a bezpośrednio bez nośnika.

Zbudowana w sekrecie w ostatnich dwóch latach, ta niesamowita maszyna ma w sobie wszystko - super plazmę, pulsacyjne pole elektromagnetyczne (PEMF), ultradźwięki i powiększony tryb kontaktu.

Poniżej są szczegółowe zalety:

PEMF dostarcza mocne pole magnetyczne, które pulsuje sto razy na sekundę dostarczając impulsy energii o napięciu 29V na końcu każdego impulsu. Pole ma kuliste i rozpościera się na 15 cm (6 cali) od cewki, co jest idealne do zabiegów dotyczących problemów o nieznanej lokalizacji. PEMF jest zaprojektowane do aplikacji razem z plazmą ale może być także używane bez podłączonego generatora. Ale nie może być używany z rozrusznikiem serca.

Ultradźwięki udostępniają dwie prędkości: „Wolna” przy dzieleniu częstotliwości przez 256 i „Szybka” przy dzieleniu częstotliwości przez 16. Oba te dzielniki są ósemkowe i są harmonicznymi Fibonacciego, co czyni je wyjątkowo znaczącymi i wydajnymi . Można je stosować z rozrusznikiem serca. Ponieważ woda lepiej przenosi dźwięki i składamy się w około 70% z wody, jest to kolejna bardzo skuteczna i wydajna metoda zanurzenia całego ciała w częstotliwościach.

Tryb kontaktu w tym urządzeniu to zdecydowanie inna sprawa. Unikanie, jest zdolny do prawdziwej odwrotnej elektroporacji komórek. Otwiera to sciany komórek patogenów i komórek raka wiele razy na sekundę stosując impulsy napięcia 320V, z każdym impulsem otwierającym „dziurę” na jedną milionową sekundy, co pozwala częstotliwością plazmy na bezpośrednie dotarcie i zniszczenie wnętrza komórek.

Z uwagi na element magnetyczny sygnału pozbawionego składowej stałej, ten tryb nie powinien być używany przez osoby z rozrusznikiem serca.

Jednak aplikacja plazmy przez Centrum Spooky jest tym, z czego jesteśmy najrbadziej dumni. Jest to jedyna nam znana maszyna, która może przesyłać częstotliwości do 3 500 000Hz (3,5MHz) bez potrzeby na stratną i potencjalnie szkodliwą składową nośną częstotliwości.

Wszystkie te możliwości mogą być zaaplikowane jednocześnie lub niezależnie.